Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no v to doufám :)
Odpovědět
@nwa Profese zajímavá,ale už se k ní nikdy nedostanu.Mám i barmanský kurz (teda certifikáty někde zahrabaný,ani nevím kde).To mně hodně bavilo míchat koktejly :-)
Odpovědět
@teriip Tak to je mazec.... :-o
Odpovědět
@tlap.ka @teriip Holky moje zlaté já letím opět něco udělat a pomalounku navařit.No kuknu tu později.Jinak kufřík už mám přiklepnutý... :-)
Odpovědět
@nwa Tak super,že ho máš.Taky letím vařit,než dám prďolu spát.Dělám lívance,tak ať mi nakynou :-)
Odpovědět
@teriip Přesně tak...
Odpovědět
@pavlinka21 ;-)
Odpovědět
@tlap.ka Právě mi došla podprda pod šaty hurááá sice trošku menší,ale pod tím mohutným korzetem se stratí hihihi @teriip
Odpovědět
@nwa Tak to je super,hlavně že jsi spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa tak bezva, že došla :) my jsme zvládli roční prohlídku u doktorky, dojít si pro oběd, teď malej spinká a velkej jde se mnou rovnat prádlo :( a venku je tak krásně :)
Odpovědět
Holky, máte už pozvánky? my se s přítelem začali svatbě věnovat až teď, z těch hlavních věcí nám pořád chybí restaurace na obřad a party, hudba a pozvánky... A taky výzdoba... Když vidím, jak to máte některé propracované, tak teda klobouk dolů... Já dám na stoly asi jen světle lososovou organzu, pár svíček a bude...;)
Odpovědět
@bluecate Tu decentní výzdobu ti schvaluji :-) A jedna profi dekoratérka poradila místo organzy dát třeba květiny na silonu, nebo břečťan (vypadá to lépe, než to zní :-D ). My se detailnějšího zařizování taky ujali až teď. Máme však takové nepříliš "IN" místo, takže pohodička :-) Catering jsme vlastně domluvili teprve minulý týden. A nemáme ani prstýnky, ani oznámení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bluecate pozvánky neděláme :) oznámení mám v pc :) ale stejně ho budeme dávat až tak 14dní předem a kamarádům posílat mailem taky tak nějak :) my máme hotový tak nějak všechno - v restauraci se nám postarají i o nějakou výzdobu, ale nebudu dávat žádný zbytečnosti :) @moonie ten břečťan schvaluju, rozhodně vypadá líp než všechny organzy, teda podle mě :) jinak prstýnky se dají koupit vlastně teď a hned, teda pokud nechcete něco spešl - my vyrazili v soboto do obchodu, vybrali, vyryli nám je a už jsou doma:)
Odpovědět
@tlap.ka No my vlastně ani nemáme představu jaké prstýnky chceme. Možná kombinaci žlutého+bílého zlata. A ten můj chce kamínek, aby si mohl dělat zářezy na flašce, kolik toho vypil (jak to bylo v jednom díle Colomba ...).
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie no my máme chirurg.ocel :) to s tím kamínkem je dobrý :)
Odpovědět
@tlap.ka @teriip No konečně...Jinak ted se mi ozval týpek na můj životopis ohledně práce.Zítra bych s ním měla jít na kafe a na pohovor tak uvidíme.Sakra jsem nervozní
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa jé, tak to držím pěsti, ať pohovor u kafíčka dopadne :)
Odpovědět
@tlap.ka Ted mi volala jsem úplně hotová.Bylo by to do hudebního obchodu ..Já hudbu milujuuuu :-D
Odpovědět
@nwa Kurňa,ty máš dneska štěstí :-) Držím palce,ať to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
@bluecate My oznámení taky ještě nemáme.Dokonce nemáme ani oblek pro ženicha.Možná v brzkých dnech vyřešíme místo hostiny a menu.Majitel podniku,kde chceme mít hostinu je ženichův příbuzný a milého ženicha nemůžu k ničemu dokopat.Je pořád v práci :-|
Odpovědět
@teriip Děkuji ..No nechci se moc těšit at nejsem pak zklamaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no tak to by bylo super :)
Odpovědět
@tlap.ka No uvidíme...Musela jsem trošku nadsadit aby se ozval měl podmínku,že musí uchazeč minimálně jeden hud. nástroj ovládat já kdysi hrála na klavesy spíše tak samouk a tak samo i na kytaru.Takže uvidíme :-D V dnešní době si musíš věřit a napsat i kolikrát menší lež jinak o tebe nikdo nezakopne.Jo a napsala jsem,že ráda zpívám lalal lalalalaaaaaaaaaaalaaaaa laal do re mi fa so la si dooooo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no co, tak mu zahraješ kočka leze dírou a bude :) a nebo vlastně u kafe se to nepozná :)
Odpovědět
@tlap.ka Tak mu zaspívám řed celou restaurací a bude hihihi :-D No víš jak kdo si nevěří nic nemá.Za zkoušku nic nedám :-D Je to po X době kdo se vůbec opovážil reagovat na můj životopis .Ikdyž pravda kdyby jsi četla co jsem mu tam poslala za motivační dopis tak by jsi nechápala.... :-D :-D
Odpovědět
@nwa Já bych zvládla i Běžela ovečka na flétnu a Ovčáci čtveráci na klavíru :-D Ne,fakt hodně štěstí ;-)
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Baby vy se smějete,ale víte jak budu nervozní.A to jsem říkala mladému jak se pokusím být alespon trochu sebevědomá
Odpovědět
@nwa No já to budu mít mnohem horší.Já nemám v sobě sebevědomí,ani co by se za nehet vešlo :-N Víš jak strašně se bojím svatby a toho FOCENÍ!! Natož pak nějakých pohovorů,kde bych měla ukecávat příp. zaměstnavatele,že zrovna JÁ jsem ta nejlepší pro jejich firmu :-S
Odpovědět
Zatím se loučím.Venku je krásně.Jdeme do školky a pak ven 8-) Mějte hezký zbytek dne ;-)
Odpovědět
@teriip neboj se..Já také nejsem bůh ví co.Jsem baculatější a normální baba.Focení se nebojím ,protože mi všichni říkají,že jsem fotogenická,ale pravda toho pohovoru trochu ano.Čím déle jsem bez práce tím se také méně pohybují mezi lidmi.Takže zítra půjdu naprosto s klidným svědomím a s tím,že když to neklapne svět se nezboří.Jsou horší věci..Ikdyž práci bych moc chtěla :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?