Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@teriip No litr tak to zase né,ale je to pálka kurec ta baba mě nasrla s tou podprdou já zaplatila a podprda nikde a když jsem jí ted volala tak si vypla tel.Kurec možná dobře jinak bych jí asi poslala někam.A to jsem měla radost ,že za takovou směšnou cenu a novou.Měla cenu 150 sakrapeníze pal čert,ale tu podprdu potřebujuuuuuuu.Tady v baziku jsou samé 75 to jsou všechny nevěsty tak štíhle nebo co? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa přesně tak :)
Odpovědět
@jankask84 Též se přidávám na stejný termín... ;-) :-)
Odpovědět
@nwa Tak 150 je sice málo,ale zamrzí to.Já si zase tady na bazaru objednala krásnou štrasovou čelenku s kytičkou.Paní jí dala do bublinkové obálky,ale víme jak na poště zachází s balíky,že.Takže čelenka mi přišla,ale na kytičce byl ulomený jeden kvítek.Taky mě stála 150,- Tak jsem jí zkusila odnést do opravny šperků.Paní říkala,že to zkusí spojit cínem,ale že nic neslibuje.Nevím jestli s tím nenadělá víc škody než užitku.Tak uvidíme.Oprava mě bude stát 30,-.Ale taky jsem byla pěkně naštvaná :-(
Odpovědět
@teriip No ted mi slečna psala,že je pracující a že to poslala a že se to seklo na poště.Zajimavé....Cokoliv jsem obědnala mi došlo do druhého max do třetího dne a u slečny to trvá už 11 dní zajimavééé :-D
Odpovědět
@nwa 11 dní je teda mazec.Mně se stalo,že jsem čekala 6 dní i s víkendem.To byla tak nejdelší doba.Myslím,že se slečna na to zvysoka vyprdla :-D
Odpovědět
@teriip Tak to si piš.No uvidíme ještě dneska..Jinak ppřeji hezké ránko Tobě a všem tady ;-)
Odpovědět
@nwa Taky přeju hezké ránko :-) Já mám klídeček.Jedno dítě ve školce,druhé si maluje a já mám čas na kafíčko :-)
Odpovědět
@teriip Tak vychutnávej holka.Kurec jak jsi představim,že mě tohle čeká.Se těšinkuju.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno :) no tak u nás kafe nehrozí :) starši teda kouká na Gumídky, ale malej prďola právě šplhá na houpacího kohouta, asi bude boule :) jdu ho sundat :)
Odpovědět
@nwa To já už se těším do práce :-D Jsem naposledy pracovala v roce 2006 a docela mi za tu dobu vyměknul mozek :-D
Odpovědět
@tlap.ka U nás jsou boule jen když jsou doma oba a dělají blbiny :-) A musím jít,malá hlásí hnědý kód :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@teriip no já jsem doma od 2008 a mám teda mozek vykojenej pořádně :) vůbec netuším, jak zase zapadnu zpátky do procesu :) @teriip hnědej kód jo, tak to je hezký :)
Odpovědět
@teriip Tak to bud v klidu já jsem bez práce 2 roky a ne ane najít a to nemám ani děti.Jenže když někde jdu na pohovor moc šancí nedávají.Bojí se že bych jim na tu mateřskou odešla.Je fajn,že se máš kam vátit.
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Ted ho řeším snad mě nikdo nepředběhne no není krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa :)
Odpovědět
@tlap.ka Já chodím,alespoň od jara do podzimu na brigádu.Sezónní práce. @nwa Já se bohužel nemám kam vrátit :-( Otěhotněla jsem v prváku na vejšce přes antikoncepci.Tak jsme pak šli rovnou do druhého dítka.Vždy jsem chtěla mít malý věkový rozdíl mezi dětmi a odbýt si to vstávání najednou.Já se toho hledání práce taky bojím.Mě zase nikdo nebude chtít bez praxe a s dvěma malými dětmi.Jakmile zaměstnavatel slyší,že máš děti,tak tě rovnou zavrhne :-( Jak to mají chlapi jednodušší :-S @nwa To je kufřík? Moc hezký :-)
Odpovědět
@teriip Tak to je blbé no..To se připrav,že to není tak lehké.Jsem zoufala a co mám dělAT.dítko jsem chtěla taky si pořídit až ho s přítelem zabespečíme.Ale jak to tak vidím.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip @nwa no tak já se naštěstí mám kam vrátit a s dětmi můj zaměstnavatel počítá, tak snad to nějak zvládnu já, teda hlavně psychicky :)
Odpovědět
@teriip Jinak ano je to kuvřík na dary či na penízky
Odpovědět
@tlap.ka @teriip Holky co jste za profese.Já jsem aranžérka.Polepuji celokomplet auta či autobusy či tranvaje.Taky dělala jsem svět výlohy i normální..Jinak trochu jsem i květinářka a jinak jsem dělala co bylo možné i ve stolárně :-D A i tak mě nikdo nechce :-|
Odpovědět
@nwa Já jsem ráda,že jsme do toho tak spadli.Kdybych měla čekat,až se doba zlepší,tak děti nemám nikdy :-) @tlap.ka Tak to máš dobré :-) @nwa Moc hezký kufřík :-)
Odpovědět
@nwa Já mám hotelovku,takže je jasné,že tím už se asi živit nebudu.Ráda bych si udělala nějaký kurz personalistiky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa já jsem úča na prvním stupni ;-) proto mám taky strach, jak to zvládnu, když jsem neměla děti, tak jsem pro ty školní dělala první poslední a teď bych samozřejmě nechtěla flákat ani jedno, takže trochu vítr z toho mám :-| no tak to by sis mohla uvázat kytku sama :) @teriip tak tak, kdyby měl člvoěk čekat na lepší dobu,tak se dětí nedočká :-(
Odpovědět
@teriip No to máš pravdu s tou dobou.Ale já byh přeci jen chtěla ještě do práce alespon na nějakou dobu mám teprve 26 takže alespon tak.To se musí chlap otáčet aby jste vše poplatili i s dvěma dětma ty mateřské jsou nic moc.
Odpovědět
@tlap.ka Tak paní učitelka jéé tak to je krásné povolání.Neboj zvládneš obojí a ja jedničku s hvězdičkou :-)
Odpovědět
@teriip Taky zajimavá profese..
Odpovědět
@nwa Mně bude 26 letos :-) Jako on má docela dobře placenou práci,ale hledal jí dlouho :-) Ale stejně nám bodne ta moje brigáda a Ondra taky občas skákne na brigádu do firmy ke svýmu tátovi.Každá koruna dobrá :-) Děti opravdu stojí peníze.Hlavně když marodí. V listopadu jsem s oběma musela do nemocnice.A to jsme to stihli než zvedli ty poplatky za pobyt :-) Příští rok nás čeká první třída.To bude taky mazec na peníze :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa jo jo, krásný povolání, mám to strašně ráda :) jo houby jedničku s hvězdičkou - pozitivní slovní hodnocení přece - to je strašnej vopruz psát, ale když si na to člověk zvykne, tak to pak už jde v pohodě :)
Odpovědět
@tlap.ka To zvládneš ;-) Za chvíli tam budeš jako ryba ve vodě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?