Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Já tak nesnáším nespolehlivé lidi .To je něco na mě.Obědnala jsem si podprdu a celá štastná,že jsem sehnala na své prsa a za dobrou cenu zaplatila na účet a podprda nikde a když slečně volám vždy jen slyším nebojte ona vám dojde.Achhhh jooooo :-S
Odpovědět
@mrsinka Tak třeba tady http://www.weddingchicks.com/style-se..., tady jsou taky nějaké barevné palety http://originalnisvatba.blog.com/cate...
Odpovědět
@tlap.ka Mi jsme se rozhodli že naši otcové se přijdou podívat jen na obřad a naše mamky s manžílkama s námi budou celý den...Co zvát otce co nejeví zájem o nic jiného než o sebe,platit za ně nic nechceme..Takže jednoduché řešení a to ještě nevíme jestli mího vůbec pozveme..Máme strach, aby neudělal nějakou ožraleckou scénu,zatím pro něj nemám ani oznámení a tak to asi zůstane... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka21 jasný, tak když je to takhle, tak to máte vyřešené :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa hm,to je na pdr, taky nemám ráda takový jednání :( no já jdu pod šaty naostro, prsa nic moc nemám, tak to snad dopadne dobře :)
Odpovědět
@tlap.ka Závidííím.To já bych nevydržela jen tak na ostro.Musí to být pokupě haha :-D A s tou slečnou asi budu mít pěkně hnusný telefonát co nevidět,ze mě si nikdo prdel dělat nebude. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no já jsem zvyklá chodit jen tak :) až při dětech jsem si musela zvyknout na podprsenky :)
Odpovědět
@tlap.ka Co na to říci bud ráda já si nedat podprdu a rozhodnout se dobíhat bus tak nevím nevím jak by to dopadlo.Nehledě,že by to asi i bolelo hihihi :-D Ale jsem ráda,že mužíkuv oblek je doma a že jsem si stačila zamluvit dešníček na foto zak zase jedna věc dnes z krku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no takhle jsem se rozběhla ze schodů při mým prvním synkovi a hodně mě to rozhodilo :) prostě nezvyk, vůbec nevím,jak ženský můžou fungovat s většíma prsama :) bezva, že máš další věci z krku, já už mám taky většinu, dneska ještě ta matrika a pak už jen doladit dort a hospu a je to :)
Odpovědět
@tlap.ka No matriku mám 19 ach jo co mi zase pop řekl za novinky jsem z toho nějaká volaká zmetoná ;-) Už jen ten představa,že prstýnek bude na pravé hihih :-D Musím sehnat někoho kdo mi spíchne šaty na křtiny.No holka mi se zdá,že to neubívá.Ted do toho řeším furt ty kolášky .A uplně nejvíce se těším jak půjdeme s rodiči od mladého ted vybírat jídelák a co na stůl.To bude zase kafrání co jo a co né.Jsem rozhodnutáže jim asi už neco povím.Já šunkovou rolku prostě nechcííííí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa koláčky jsme vyřešili, neděláme a na stůl úplně jednoduše - předkrm -slavná rolka taky nebude, sama servírka nám říkala, že to stejně lidi nedojídají, protože si nechávají místo na další jídlo - no takže my budeme začínat knedlíčkovou polévkou, pokračovat knedlem(2 druhy knedlíků) masem (2 druhy masa) a zelem ( 2 druhy zelí), no a pak si dáme kafčo a svatební dortík a jedeme domů :) sice ještě chtějí , abyhcom si přivezli cukroví na stoly,ale to asi ani nebude potřeba :) uvidíme :) no hlavně si do toho nenechte moc kecat :)
Odpovědět
@pavlinka21 Taky se určitě nechceme kvůli svatbě zruinovat.Proto uvažuji nad levnějšími prstýnky.Vždyť dražší si můžeme koupit někdy v budoucnu.Třeba k výročí :-) Už jsem psala dotaz na ty stříbrné prstýnky,tak mi odpověděli,že ty stříbrné snubní prsteny mají velice podobné vlastnosti jako ty zlaté a pevnost mají vysokou a jsou chráněny ochranou vrstvou proti černání.Tak to proberu s přítelem a možná do nich půjdeme :-) @moonie Tak alespoň nejsem jediná obludka :-D Přeju,ať ti alergie dá,alespoň ve svatební den pokoj ;-) @mrsinka Děkuju :-) ještě by se mi líbila žluto bílá nebo tyrkysovo bílá kombinace.Já se odrazila od těch svatebních šatů :-) Ale tlap.ka má pravdu,koukni tady.Já tu načerpala inspirace opravdu hodně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@pavlinka21 Já svýho otce taky nezvu.Je to taky ožrala.Od mých 14ti o mě nejeví zájem,tak co tam s ním :-)
Odpovědět
@tlap.ka Jo holka to neznáš rodiče od mladého.Stačí jen pohled,že nesouhlasím a je zle.Já jsem malý pán,ale asi se už neudržím co zařizuju svatbu furt se jim něco nelíbí.Takže asi buchnu jak papinák :-D Nic letím ještě na chvilku ven a pak tu zase juknu musím provětrat ty své kozeny :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@pavlinka21 @teriip Dobře děláte holky. ;-)
Odpovědět
@nwa Já chci jít nejdřív na podprsenku do města a když neseženu,tak pak budu zkoušet internet.Taky bych šla nejradši bez,ale moje vykojený Dčka by si pak nejspíš dělaly co by chtěly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip my máme úplně stejný názor, prstýnky si koupíme taky stříbrné a potom třeba někdy k výročí si je obměníme a budoucí manžílek ho stejně nebude nosit, tak na co kupovat prstýnky za tisíce ;-) nechápu ty rozpočty stotisíc a výš...
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa ajaj, to mi připomíná mojí extchýni, ta nám remcala do všeho a bohužel exmanžel stál při mamince než při mně, no a jak to dopadlo???? no nic, teď připavujeme svatbu tak nějak sami a Michal je naštěstí chlap, kterej stojí ve všem za mnou a já za ním :) a tak to má být :)
Odpovědět
@lucasem Přesně tak.Můj drahouš ho bude nosit možná chvilku po svatbě,aby mi udělal radost a pak ho stejně sundá.Není na to zvyklý.A většinou i všechno ztratí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip u nás to bude úplně stejné :-) můj drahý ho nebude nosit kvůli práci, pořád má ruce v oleji a nevím ještě v čem možném, takže prstýnek by byl stejně brzo na odpis...
Odpovědět
@lucasem Jo tak ten můj z práce taky chodí jak čuně :-)
Odpovědět
@teriip No mi to povídej já mám E takže asi tak nějak a podprdy co jsou bardotky jsou jáááj nechci být sprostá,ale šíleně drahé čím větší prsa tím dražší.
Odpovědět
@tlap.ka Mladý se také za mě postaví a řekne své,ale jeho mami umí hrát na city a je dobra herečka a tatka zase takový rázný a co řekne je svaté.Ikdyž se snažím vycházet nemyslím si že to bude ok,ale beru si mojeho a né jeho rodiče.Já zase vím,že přítel je hodný někdy až moc a nerad se hádá. ;-)
Odpovědět
@tlap.ka Jen mě ještě nestraš ty s tím ,že dopadnu jak ty kurec já na rozvod nebudu myslet když mám před svatbou :-(
Odpovědět
Zatím nejsem schopna vás dočíst.Lítam od malého k pc a zase zpět. Ták prostor na hostinu nemusím zařizovat bude na naší hospodě. Jelikož se nebudu vdávat v rodném městě ale ve městě kde se narodil muž tak to mám o něco horší potřebuji sehnat kadeřnici,květinářku,fotografa,šaty si seženu v Brně a jídlo i cukroví,dort napeču já něco udělá tchýně a něco mamča.No vymyšlené je celkem vše co se týče pozvánek tak si je vymyslíme taky sami už mám i představu a pak je nechám jen vytiskonout.Příští pondělí jedeme na matriku a začne 100% plánování. Musím letět malý se čertí.
Odpovědět
@nwa To mi radši ani neříkej,jak jsou drahé :-D Nebo se skácím :-D
Odpovědět
@teriip No zrovna koukám po netu a musím říct,že nad 500 až 700
Odpovědět
Hm,s něčím takovým jsem počítala :-| Ondra mi říká: Prosím tě,hlavně ať nestojí litr! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa tak to já Tě nechci v žádným případě strašit :) ono s dětma se rozvádí daleko hůř :) my to naštěstí stihli bez dětí :)
Odpovědět
@tlap.ka Tak to máš úplnou pravdu.Víš ono je vždy něco když jsem měla chlapa na ho.. tak měl skvělé rodiče a ted když mám konečně úžasného chlapa rodiče jsou na nic,ale říkám si pořád lepší mít chlapa to je důležitější s ním zestárnu. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?