Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja to víš, že budou :)
Odpovědět
@ligeja díky určitě kouknu.No ono je mi to stejně prd platný.Ondra si chce stejně nejdřív oběhat zlatnictví u nás ve městě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja V listopadu jsem kupovala tulipany kamaradce k narozeninam a maji je opravdu celej rok a ne jen na jare ;-)
Odpovědět
@teriip Bohužel mají jen stříbrné,no kamarádka je od nich má už přes rok a prej sou pořád pěkný... ;-)
Odpovědět
Tak asi budu mít fialové a bílé tulipány :-)
Odpovědět
@pavlinka21 No já nad nimi začínám čím dál víc přemýšlet.Dneska se nám vyskytly další nečekané výdaje ;-( Tak budeme muset šetřit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka21 moc hezká kombinace :) tupilány mají velikánskou barevnou škálu, je z čeho vybírat :) @teriip o výdajích mi nemluv, pořád nějaký jsou, obzvlášť s dětma :) my v sobotu "ušetřili" na prstýnkách a hned jsme to vrazili do autosedačky pro Matěje :) no ale má tu, která se mu líbila nejvíc -kravičková :)
Odpovědět
@tlap.ka No ty my budeme muset vydat ještě víc.A nejhorší je,když je to naprosto nečekané :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip tak to většinou, bohužel, bývá a jak já ještě dodávám, většinou tohle platí pro hodný skromný milý a ne moc prachatý lidičky :( tak mě odpo čeká matrika, vyplnit papíry, zaplatit a doufám, že nezjistím, že to ten můj popleta zamluvil na někdy jindy :)
Odpovědět
@tlap.ka jj to je pravda :-) bohužel
Odpovědět
Fiha holky asi sa pridavam dost neskoro k nevestam co sa vydavaju v juni :-) My mame termin 2.6. Ako ste na tom s pripravami? Ja som konecne pred dvoma tyzdnami nasla svoje svadobne saty, tak ostatne snad pojde uz po masle :-)
Odpovědět
Ozaj pocula som ze junove svadby byvaju stastne :-))) Nie som poverciva ale potesi to nie?
Odpovědět
Článek se načítá
@mrsinka Máme stejný termín :-) A ještě jsem slyšela, že zářijové (september) bývají šťastné. Já se chtěla vdávat v září, ale chceme to stihnout, než mi bude 30 :-D
Odpovědět
@teriip To bohužel znám...:-(
Odpovědět
Ahoj holky, termín svatby bude asi 2.6.2012 jsme tak trochu po zadu nějaké nápady jsou hostina je vyřešena ale jinak nemáme ještě nic!Pročtu si vás a pak napíšu co a jak.Když tak mi můžete napsat postupně co mám jako první zařídit a jak pokračovat dál.Měj te se hezky
Odpovědět
@mrsinka Taky jsem se vždy chtěla vdávat v červnu :-) Mám ten měsíc v roce asi nejradši :-) @pavlinka21 Bohužel,nějak se s tím budeme muset poprat. Někdy mi přijde,že mi nic nevychází.Až na moje dvě překrásné děti :-) Za ně jsem šťastná a kvůli nim jsem schopná se přetrhnout :-)
Odpovědět
@harleyd My ještě ani tu hostinu nemáme zařízenou.Nějak nemůžeme dát dohromady počet lidí.Zrovna v pátek nám bud. tchán oznámil,že na obřad půjde,ale na hostinu ne,aby nebylo nějaké dusno s tchýní (jsou rozvedení).Tchýně se zase diví,že to pro svého syna nemůže udělat,i když by ho tam taky nejradši neviděla... No nejradši bych se na nějakou hostinu vyprdla :-|
Odpovědět
@moonie myslim ze termin sme si vybrali krasny, snad bude i svietit slniecko, nech su pekne fotky :-)
Odpovědět
No a co sa tyka priprav ako ste na tom? Ja som konecne nasla svoje svadobne saty, tak sa teraz kazdu volnu chvilu na ne divam a kocham sa :-) No a so snubencom sme uz vybrali i svadobne obrucky, maju nam prist tento tyzden. Mame zajednane miesto, kameramana, fotografa, hudbu a kostol. To je zatial zhruba vsetko, taky ten zaklad mame a teraz tie "drobnosti" ktorych je strasne moc az mam pocit ze nie som schopna na vsetko mysliet :-)Momentalne uvazujem nad farbou na svadobnu vyzdobu..Mate nejake zaujimave tipy? :-)
Odpovědět
@mrsinka Když mě vždy začátkem června trápí alegrie 8-( Takže budu nadopovaná antihistaminy, a tak jen doufám, že to celé neprospím :-)
Odpovědět
@teriip No to chapem dokaze to len rozladit.. Ale nenechajte si zkazit uplne predsvadobnu naladu a potom svadbu vecami s ktorymi nic nemozte urobit. Mame od snubencovej rodiny tiez nejake nezrovnalosti co sa tyka mojho buduceho svokra ale ak ti mozem poradit nestresujte sa, mozno sa to vyriesi aj samo, myslite na Vas a na Vas svadobny den :-)
Odpovědět
@moonie Ja mam tiez alergiu a moj nastavajuci este vacsiu takze v kazdom pripade bude sranda ak budeme mat obaja spuchnute ksichtiky :-D No teraz sa este smejem ale urcite mi pak do smichu nebude.. A to ja mavam pred stresom vacsinou herpes, tak este z toho mam mierne obavy. Ale musime mysliet pozitivne lebo si to privolame :-)
Odpovědět
@mrsinka Tak tak :-D Nejhorší smrt je z vyděšení :-D Ale vy to máte fajné, že budete oba spuchnutí. To u nás budu obludka jen já, zatímco ten můj bude fešák :-|
Odpovědět
@mrsinka Musíme to přestát.Rodiče máme jen jedny :-D @moonie Můj bude taky fešák,zatímco já jsem obludka i bez alergie :-D Doufám,že se mnou moje vizážistka něco udělá :-D @mrsinka My teda nebudeme mít nijak extra velkou svatbu.Jen rodiče,sourozenci,svědci.Ale už vím,že ji budeme mít laděnou do bílo růžova :-) Mám šaty s růžovou stuhou pod prsy,to samé moje dcerka.Syn s přítelem budou mít růžové kravatky.Už mám i koupený bílo růžový polštářek pod prstýnky :-) A kytici chci z jemně růžových růží a bílých kal.No to ještě uvidíme,jak mi poradí v květinářství :-)
Odpovědět
@teriip Já jsem taky obludka i bez alergie, ale ta tomu právě nasadí tu správnou korunu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my vlastně svatbu nijak barevně záměrně neladíme :) šatky mám smetanové a kytička bude zeleno-bílo-smetanovo-žlutá - prostě mix :) v hospě se mě ptali do jaké barvy chceme tabuli, tak jim dám volnou ruku :) @moonie @mrsinka no tak alergie, to je něco, co mě vždycky nenadále překvapí :) máme svatbu v třešňovém sadu, na louce, tak jsem zvědavá, jestli tam nepokvete něco, co mi vlítne do nosu :) asi si preventivně dám ráno tabletku :) holky, já jsem tak ráda, že nemusím řešit problémy s rozvedenýma rodičema a jejich zvaním na svatbu, dkyž to tak čtu, je to někdy síla :( u nás jsem jediná rozvedená já :) podotýkám, že šťastně rozvedená :)
Odpovědět
@teriip tak to ste vymysleli krasne, bude to take nezne super napad! My sme uvazovali o kombinacii zlatej a hnedej ale potom sme sa zhodli na tom ze ta hneda je moc tazka na svadbu, chce to nieco sviezejsie.. Tak vobec neviem.. Mozno cyklamenova alebo fialova... Neviete o nejakej stranke kde by som si tie farebne vyzdoby mohla pozriet?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrsinka když klikneš na týhle úvodní stránce níž na ty svatební inspirace, tak tam máš svatební dekorace a ještě jednu kategorii, kde najdeš barevně laděné stoly, dekorace,..... a pak některé holky mají v albíčkách barevný ladění, koukni tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrsinka no a nebo na googlu, když dáš vyhledat obrázky a píšeš svatební tabule, tak už se TI nabízí, jakou barvu tabule chceš vidět :) tady třeba pár obrázků hnědé :) http://www.google.cz/search?tbm=isch&... aha, tak odkaz nefunguje, tak si to tam musíš zadat sama :)
Odpovědět
@teriip Já teda děti nemám,ale už jsem byl na nule s penězma a řekla jsem si že nemusím všech no co potřebuju ,důležitý je žít a ne se kvůli svatbě zrujnovat...Tak s drž...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?