Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
:-D Enem já Havířov @vaneska0510
Odpovědět
Profilova fotka
a já přeju krásné odpoledne :) chvíle klidu, hurá, malej spinká, větší kouká na Mickeyho klubík a já mám kafíčko :)
Odpovědět
@tlap.ka My jsme právě po obědě a děti jsou chvilku hodný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás už je po klidu :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak další věc zařízená:) odpo jsem byla v zahradnictví - no podle katalogu jsem nic moc nevybrala,ale pak jsme si povídaly s paní zahradnicí a dost jsme si rozuměly :) tak snad i kytka bude vypadat hezky - vůbec netuším, co do ní dá :) ale bude bílo, smetanově žlutá - psala si, že to budeme mít na louce, tak uvidíme, jak se trefí :) no ale kalkulace mojí kytky, korsáže a 3x 1květ pro maminky a babičku - cca 1500,- mě mrskne :(
Odpovědět
@tlap.ka To je palka co?No co by jsi pro ně neudělala né? :-D No nic děvčata hezký večer..A dobrou nocku.Zase zejtra
Odpovědět
Krásné ránko všem nevěstám:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska mám radost :) dojeli jsem koupit prstýnky :) rozhodování teda bylo těžký, protože na obrázku vypadaly prstýnky krásně,ale skutečnost byla jiná, navíc jsme se nějak nemohli shodnout, do toho oba kluci s námi, no prostě už jsem to chtěla zabalit :) no ale potom pán vyndal, že je to už doprodej a že si lidi většinou vyberou takový od nichž není velikost, no co vám budu povídat, tam jsme se shodli a dokonce našli i velikosti :) a co víc,.... dali jsme si tam teda vyrýt jména a datum a rytí nás vyšlo dráž než prstýnky :) platba za všechno....... 650,- ;-) to si můžem kupovat prstýnky fakt každej rok :) až budu mít foťák nabitej, tak hodím fotku :)
Odpovědět
Tak a je tu první velkej problém....Rozhodla jsem že nechci kaly,Ráda bych jednoduchou kytičku do fialova a aby mě nastála 3000,- pomooc :-(
Odpovědět
@tlap.ka super!!!!!!!!!!!! Kde ste byli nakupovat? Máte chir.ocel? Taky do ní chceme jít, vydrží, vypadá krásně a není drahá. Těšim se na tvé foto :-)
Odpovědět
@pavlinka21 a proč je to problém? Dokonce velkej problém.
Odpovědět
@nwa i tobě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jo a holčiny mám super stránku na levné snubáky...http://www.nejlevnejsi-snubaky.cz/ vřele doporučuji,Prstýnky už mám doma a jsou opravdu překrásné ;-)
Odpovědět
@ligeja Protože vůbec nevím jakou bych chtěla :-( ,byla jsem rozhodlá pro Kalu,ale přítelovi se nelíbí....takže musím vymyslet něco jiného ,no uvidíme v květinářství co mi poradí... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka a byla jsi v Blehovsku?? já se tam chystám, tak si ráda nechám doporučit :-) @pavlinka21 přesně tam budeme taky objednávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja byli jsme nakonec v Hradci Králové mají stránky www.marre.cz, obrázky těch prstýnků jsou v mým albíku, ale jak jsem psala, skutečnost mě zklamala, no nakonec jsme vybrali :) @pavlinka21 taky jsem byla rozhodnutá pro kaly - oranžový a nakonec po rozhovoru s paní zahradnicí budu mít vlastně nevím co :) takže bude překvápko, ale na fotce tam měli hezky navázaný bílý kaly s fialovýma fréziema a vypadalo to moc hezky :) jenže já jsem prcek a tohle byla kytička dlouhá, takže ne pro mě :)budu mít malou kulatou a odhad 1000,-Kč,tak jsem zvědavá :) podle mě Ti šikovná zahradnice poradí, teda měla by :) @lucasem jo jo, byla jsem na Blehovsku, tam se TI bude věnovat slečna Mikanová a poradí Ti - myslím, že tomu rozumí :) jinak si taky chválili Inspiraci, ale tam já jsem s "normálníma" kytkama moc spokojená nebyla,ale to je už před lety :)
Odpovědět
@tlap.ka díky, hned na to juknu :-) @pavlinka21 jo ták :-) neboj kytek je strašná spousta a nádhernejch, takže určátě vyberete :-) U mě bylo hned jasný, že to budou tulipány, ty miluju a je to jediná kytka spolu se slunečnicí, která mi fakt udělá roadost. Takže volba byla jasná, jen se ještě neví jaká barva, protože sem se ještě nedokopala k tomu, abych si koupila šaty (nebudu mít svatební), takže vlastně ani nevíme v jaký barvě bude svatba. Díky tomu, že to nebude svatba, jako svatba, ale pohododá párty, tak to nijak neřešíme a všechno se bude zařizovat asi až v červnu :-D
Odpovědět
@pavlinka21 Koukala jsem na ty stránky snubáků.Oni mají jen stříbrné?Nad stříbrnými jsem taky přemýšlela,ale bojím se,aby náhodou nezčernaly nebo se nezohýbaly.Nevíš,jak vydrží?
Odpovědět
Ahoj,je tady někdo plánuje svatbu na červen a nemá nic zařízené :-((( :-( Mám strach,že to nestihneme ...
Odpovědět
@teriip a nechcete raději chirurgickou ocel? Cenově stejná jako stříbro, ale vydrží o dóóóóóóóóst dýl :-)
Odpovědět
@houpacka111 neboj, je nás víc :-) U nás máme jen zamluvené datum na matrice a zamluvenou restauraci...nic víc :-D
Odpovědět
@ligeja Já nevím.Nejradši bych bílé zlato,ale miláček reptá kvůli ceně :-S To ty stříbrné jsou na fotce hezčí než ta chir. ocel.
Odpovědět
@teriip nechci tě odrazovat :-) já jen, že moje zkušenost se stříbrem není moc dobrá, slábne, kroutí se... no uvidíš :-)
Odpovědět
@ligeja No to jsem chtěla vědět.Tak ho budu dál ukecávat na to zlato :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja no tak tulipány se asi budou v červnu shánět špatně, ale slunečnice, to bude snažší :) @teriip zkus juknout ještě třeba na goldex.cz, tam mají taky chirurg.ocel, ale jak jsem psala, chce to vidět naživo, to je nejlepší :) no zlato je zlato, ale ta cena ..... :)
Odpovědět
@tlap.ka díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip není zač :)
Odpovědět
@tlap.ka doufám, že to nebude problém, jsou květinářství, kde je seženeš celej rok a díky tomu, že mám den před svatbou svátek a už kolikrát sem k němu dostala puget tulipánů, tak si myslím, že by se mohlo zadařit i letos :-) @teriip zkus i toto ok-snubniprsteny.cz tam jich mají dost, jsou leštěné a vypadají kouzelně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja no tak to jo, tak to asi nebude problém :) já je mám nějak spojené s jarem, tak mi přišlo, že už je na ně pozdě :)
Odpovědět
@tlap.ka nestraš mě :-D Tulipány budou, i kdybych je měla dát do mrazáku a v červnu je vyndala :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?