Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@tlap.ka To my taky nejdřív oběháme dostupná zlatnictví,i z důvodu,abych přesně věděla velikost prstu a potom když nááhodou na žádné nenarazíme,zabrousím na internet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no to já musím toho svýho nejdřív přesvědčit, aby se mnou vyrazil :)
Odpovědět
@tlap.ka No mám svatbu pravoslavnou tm se nosí na pravé ruce a předává se před vstupem do kostela..Než nás oddají ;-)
Odpovědět
@tlap.ka My zase musíme počkat,až na to budou peníze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa jo takhle :) no jo, tak to já neznám :) @teriip jo, tak to je další věc, no taky radši zařizujeme postupně :) a naštěstí společný oběd zaplatí naši, tak to nebude taková pálka :) i když když se to sečte,.... no radši nesčítat :)
Odpovědět
@tlap.ka v pohodě je to pro mě také novinka hihih :-D Vše se teprve učím..
Odpovědět
@tlap.ka Koukám,budeme mít svatby jak přes kopírák :-D Nám se taky budou na hostinu skládat rodiče a doplatíme příp. zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa :) @teriip jo jo, no to jsou ty nevěsty s dětma :) už řeší věci jinak :)
Odpovědět
@teriip Já dala tady u nás do zlatnické dílny zlato cca 22g zlata a doplatek bude za dva podotýkám masivní prstýnky Kolem 3000-3500 i s vyrytím :-D
Odpovědět
@tlap.ka No ono stačí, když dojdeš do kteréhokoliv zlatnictví a tam si vezmeš míru podle těch jejich kroužků měřících...my když jsme byli vybírat snubáky, tak můj skoro muž si stejně žádný nevyzkoušel :-) Měli všechny vystavené vzory v nějakých univerzálních velikostech a jemu prostě nebyly :)
Odpovědět
@tlap.ka @teriip Holky nezdá se vám,že to T vypadá spíše jako J?Jinak C se mi líbí asi nejvíce
Odpovědět
@nwa No já hrabala včera,co mám doma za zlato,ale to,čeho bych se klidně vzdala jsou tak 3,max. 4g.Pak tu mám plno věcí,které by mi bylo líto obětovat na prstýnky :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@nwa To T jsem poznala,vypadá to dobře.Jinak za mě taky ta třetí varianta ;-)
Odpovědět
@teriip Já obětovala vše co jsem doma našla i prstýnek po babičce co mi dala k 15 budu mít ho vlastně tak trochu pořád u sebe a vždy si vzpomenu,že je to z jejího prstýnku.Ten co mi dala byl stejně nenositelný a já zlato žluté nensím
Odpovědět
@teriip No já jsem požádala ještě grafika at mi to pokusí najít v jiném fondu.Kures baby jsem štastná jak blecha ,že se to zase hýbe.I klobouk na ženichovo auti jsem koupila nový za 99 kaček no nekupte to :-D
Odpovědět
Já bych obětovala max. dva prstýnky,jednu náušnici (druhou jsem ztratila :-( ) a kousek náramku,který mi zbyl,když jsem si ho zkracovala.Pak mám ještě řetízek,náušnice a náramek,ale ty mají pro mně citovou hodnotu a i se mi líbí,takže těch se zbavovat nechci.Škoda,že nemáme nějaké zuby po babičce :-D
Odpovědět
@teriip njn co naděláš :-D Ale myslím si,že i tak se dají najít hezké a nemusí se obědnávat z netu.Je fajn ,že si je vyzkoušíš a pak jdeš ještě jednou tak jako třeba my s mladým aby ho ještě upravily :-D Ted jsem našla nádhernou fotku kytky tu musím mít :-D
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Baby musím se vám ještě pochlubit tak jak tu žádné fotky nedávám tak mi kočenka dělala diář na svatební poznámky je úžasný kuknete sami
Odpovědět
@nwa No ta kytka se nádherná :-) a diář taky super.Já mám jen sešítek :-D Uvidíme,v dubnu na ty zlatnictví naběhneme :-D
Odpovědět
@teriip No já zase nechtěla dávat za diář 600 takový jaký tu nabízí a má ho polovina bab.A když jsem narazila na kočenku co šile a nebyl drahý tak jsem ho musela mít .Jinak s těma prstýnkama se netrap jen to zase nenechávej na poslední chvilku trvá také než se vyrobí :-D
Odpovědět
Já vím,ale my na ně budeme mít peníze nejdřív v dubnu.Co jsem koukala na stránky zlatnictví v našem městě,tak tam měli dodání do 14ti dnů.Tak snad se to stihne :-)
Odpovědět
@teriip Tož to jáááá to stihnete. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no možná to T vypadá trochu jako J, třeba to bude v jiným písmu vypadat jinak :) jo a mně se líbí to první :) kytička je moc hezká :) já jsem pořád nerozhodná, nejdřív jsem chtěla kaly, ale teď nevím, jestli nenechat udělat nějakou míchanou - je tady moc šikovná zahradnice a všechny kytky od ní jsou nádherné :) popravdě ani netuším, jakou chci barvu :) diář je moc hezký :) já všechno píšu po papírkách a vyvěšuju na lednici :) kamarádce jsem chtěla koupit ten siář,ale cena mě sakra odradila :) @teriip @nwa no já mám doma prstýnků dost a nenosím je,ale ke každému mám nějaký vztah, takže bych je neobětovala, já jsem v tomhle hrozná :) jinak já doufám, že vyrazíme na ty ocelové a hned si je odvezeme,teda doufám :) ještě řeším, jestli je nutné rytí do prstýnků, no uvidíme :)
Odpovědět
@tlap.ka Tak nutné rytí určitě není...Ale přeci jen je to památka .. a když tam necháš i datum manžel nebude mít výmluvu,že zapoměl na výročí :-D Chytré co.
Odpovědět
@nwa No vidíš,to je dobrý nápad :-D Tak datum si vyrýt necháme určitě.Ten můj miláček je rád,když se pamatuje své narozeniny :-D
Odpovědět
@teriip no vidíš jak jsem poradila. :-D
Odpovědět
Holky moje zlaté já to dneska balím už jsem od pondělka pořádně nespala a je to na mě znát takže přeji pěkný večer a zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa dobrou :) nojo, tak něco tam vyrýt necháme :)
Odpovědět
Krásné dopoledne děvčata ;-)
Odpovědět
Ahojte :-), je tu někdo z Rožnova a okolí?????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?