Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@tlap.ka @teriip naprostej souhlas!!!! U nás teda žádné děti nejsou, ani naše, ani na svatbě :-D Ovšem sme s přítelem za jedno v tom, že chceme mini svatbu a peníze použijeme raději na pěknou dovču :-) Navíc sme si postavili krásnej barák ve kterém nejsme ani rok a raději než do svatebních šatů ty peníze dám do něčeho co využiju :-) Oslava bude, party taky, ale nic se nemá přehánět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja tak to já jsem si zase šatky půjčila, ale koukala jsem i na cenu, naštěstí ty, který mi padly do oka i na tělo byly nejlevnější :) ale i tak 3 tis jsou pálka. Koukám, že jsi taky z Chrudimska, odkud?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tlap.ka, ligeja my jsme si pořídili byt loni v červenci, takže taky spíš šetříme na vybavení a tak... svatbu chceme proto, že se máme rádi a né proto, abysme se vytáhli, na co máme a nemáme... jinak taky se hlásím k chrudimáků:)
Odpovědět
@tlap.ka Já teda jedu na šaty až zítra,ale taky chci dát max. 3500,-
Odpovědět
@tlap.ka malá vesnice mezi CR a PCE od obou měst tak cca 12km, takže naprostá pohoda :-) čerstvej vzduch, zahrada (u baráku velká terasa), ale i kousek na nákup a za prací :-) Já šaty nechci, je to kvůli tomu, že v mém případě nemá cenu si je půjčovat jen kvůli chvilce na radnici. Do restaurace už i můj nastávající mužíček pojede normálně oblečenej, takže si nechci nic půjčovat, ale rovnou nějaký šatky koupit. Strašně se mi líbí šaty ve stylu 50.let, tak snad něco seženu a potom je budu moct i normálně nosit. V restauraci na obědě budeme jen po dobu co se najíme, ale pak se přemístíme domů na terasu a zahradu a bude grilovačka (takže ani tady bych ty šaty neužila...jak se znám, tak bych sebou někde švihla, nebo se přimotala až moc blízko ke grilu :-D ). @lucasem ano, ano, přesně tak to taky vidíme :-) ...bereme se protože se chceme vzít a nepotřebujeme kolem toho lidi co ani neznáme a vidíme se s nima jen na pohřbech :-D U nás už je teda barák zařízen a pěkně, ale když je jednou barák, tak se na něm dá furt něco dělat a je do čeho investovat :-D Takže se raději kouknu na novej gril a né na foto na kterým uvidím dort v ceně grilu :-D To byl vtip, odlehčuju to :-) Každej máme svoje sny, takže nikomu neberu to, když chce dát tolik a tolik za svatbu :-)
Odpovědět
@teriip držím pěsti, aby jsi sehnala....určitě foť a pak sem dej fotečky :-) Sama sice šaty mít nebudu, ale kochám se móóóóc ráda :-) :-)
Odpovědět
@ligeja určitě vyfotím ;-) jé já už se těším,jak malá holka :-D
Odpovědět
Taky se ráda kochám u druhých ,ale sama si tu fotky nechci dát jsem troche stydlín. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no těch za 3500 jsem viděla málo, byla jsem u Kavalíra, většinou se tam pohybovaly šatky kolem 4tis,tak držím palce ať seženeš:) píšu ve spěchu, hlídám 3děti, nestíhám :) pak odepíšu na další :) já už mám šatky v albíku, tak se můžete pokochat, jestli chcete :)
Odpovědět
@tlap.ka Já jedu do salónu asi 16km od nás.Šaty tam má majitelka úplně nádherné a ceny se pohybují od 2 do 4 tis. Já teď byla na pohotovosti na injekci.Odpoledne mi ruplo v zádech a nemohla jsem se ani hnout :-(
Odpovědět
@tlap.ka Tak já svůj komentář napsala,ale záleží také na Tobě v čem se cítíš.Ale ty jedny Ti mooc seděly ;-)
Odpovědět
@teriip Jeje tak brzké uzdravení.Víš jak se říká než se vdáš tak se ti to zahojí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nwa No to doufám :-),protože ty záda mě bolí už pěkně dlouho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no tak to jsou moc hezké ceny :) tak ať vybereš :) a záda ať Tě přestanou brzy bolet, to není nic příjemného @nwa jo jo, díky za komentáře, je fakt, že ty šatky, co se TI líbily byly dlouho favoritky, ale pocitově mi bylo nejlíp v těch posledních :)
Odpovědět
@teriip To bude ok uvidíš :-)
Odpovědět
@tlap.ka No kurec ted se budu muset podívat na ty poslední už jsem je zapoměla ;-)
Odpovědět
@tlap.ka Tak koukala jsem a máš recht ikdyž i ty první se mi líbily,ale jinak i ty druhé jsou velice hezkéééé ;-)
Odpovědět
@tlap.ka Zítra hodím fotky :-) a děkuju :-) Holky hurá.Injekce už zabrala a už můžu i sedět.No zítra musím být fit :-D
Odpovědět
@teriip tý jo kočko, co to provádíš :-) Hlavně, ať jsi brzo O.K :-)
Odpovědět
@ligeja No tahala jsem naší malou slečnu z auta a ruplo mi tam.No malou.Ona už má 11,5kg :-D a budou jí 2 roky :-)a taky děkuju :-)
Odpovědět
@loveliin Ahoj, a zkoušela jsi pana Jantače z Benešova? Koukni na fotoblog sissi85,jí fotil svatbu a fotky jsou nádherné,my ho máme zamluveného na 29.6. a ani není tak drahý.
Odpovědět
Tak už máme doma:Prstýnky,Oznámení,Šaty,Oblek,skoro celou výzdobu takže už jen pár maličkostí a můžeme se brát.... :-) :-D :-N
Odpovědět
@teriip Může se zeptat odkud jsi, že tam máte takové ceny za půjčení? Děkuji
Odpovědět
@lenkaskrapko Jsem z Litoměřicka a šaty budu mít ze salónu Petry Spurné v Budyni nad Ohří :-) Jinak holky,šaty mám ( za 3500,-) a naše malá družička ve stejné barevné kombinaci.Fotky budou večer :-)
Odpovědět
@teriip Děkuji za informaci. U nás bohužel pod 5.000,- neseženu :-(
Odpovědět
Tak šatičky mám v albu,kdo se chcete podívat :-)
Odpovědět
@teriip ahojda...vybrala jsi perfektně, šatky ti padnou a vypadáš v nich kouzelně. No a šatičky pro malou :-) super!!!!
Odpovědět
@ligeja děkuju moc :-) ještě sehnat ženichovi a malýmu růžové kravaty :-D
Odpovědět
Krásný podvečer kočeny :-)
Odpovědět
@nwa Tobě též :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?