Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie @on57ona díky holky... no právě... já teda nejsem žádná nitěnka po dětech mám kila nahoře.. a potřebuji shodit... proto se taky modruju ve fitku.. i když mordování to je blbé slovo.. strašně mě to tam baví... takže je to vlastně relax... no tak pokud shodím po žlučníku tak to bude dobřee... ovšem... zase se šatama je to horší.. páč po operaci mám 8 týdnu do svatby...a šaty trvalí 6 týdnu než příjdou takže pokud by to nevyšlo tak bych musela vzít nějaké které třeba vbubec nechci... no snad to výjde.. a snad operace dopadne v pohodě... a nevíš náhodou za jak dlouho po operaci to shodili jestli hned a nebo po nějakém čase??,
Odpovědět
@sylvestra2 Před operací se musela držet dieta, jeden den hladovka, po operaci dieta. Mamina shodila během měsíce skoro 10kg. Ale není to dvakrát zdravé hubnutí :-(
Odpovědět
@sylvestra2 Taky držím palce a děkuji za tip
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie No já držím tu žlučníkovou dietu...ale moc mi to hubnutí nejde , ted chodím do fitka tak snad ještě něco pujde... ale tak snad po té operaci to dolu ještě pujde uvidíme.. prý se to v tom těle nějak změní, že to jde samo tak uvidíme.. však vám pak povím bude to za chvíli... já vím zdravé to asi nenín ale stejně budud muset držet zdravější stravu.. takže by neměl nastat jojo efekt. no uvidíme.. díky :-) @kaidra díkyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebuju poradit.... mám v plánu mít fialkové šaty... do ted jsme měla v plánu že holky moje dcera a moje brzo vyvdaná dcera... budou mít ty samé... dneska mi to schválili, že udělají ty samé.. co myslíte bude to hezké když budem všechny tři stejné?? a nebo jim mám objednat nějaké jiné bílé třeba.. co myslíte poraďte... prosím... :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Božatko co to čtu?Kurec tak at ti to vše dobře dopadne a hlavu vzhůru než se vdáš vše se zahojí jak se říká.. ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 no podle mne by jsi měla být ta na které oko padne a pak až ostatní.Co tak pro holky bílé a jen něco jemného v té barvě.Nebrala bych uplně stejné ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 Ale jsou nádhernéééééé
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no pžředstava byla krásná... KAŽDÝ říkal že to bude nádhernéé ted když si ale představím v hlavě fotku nás tří uplně stejných tak mi to příjde divné.. tak se otám na rady páč nevím zda do toho jít nebo ne.. přece jen ty šaty stojí 2400 jedny.
Odpovědět
Tak to za ty všechny šaty zaplatíš jak já za ty moje a jedny hih :-D @sylvestra2
Odpovědět
@sylvestra2 No dej na mě a nechej holkám bílé at jsou jak ružičky kočenky a jen detail v té fijalkové
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa mpje šaty stojí 4000 a jejich 2400 +2400
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 hmm tak jak říkám vyprdni se raději na to a půjči ji nějaké hezké výběr je veliký.Jinak něco jsem to napsala k fotečce tak pak dej vědět ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 Já jsem neštastná nemůžu sehnat půlnoční šaty vše to mají jak na barbínku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa já budu ve svatebních celou dobu... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@sylvestra2 No to já bych taky chtěla ,ale myslím si ,že za celý den toho budu mít až až a budu se těšit až to převleču.Alespon co jsem měla zkušenost pochytit od kamarádek co už se vdávaly:-)
Odpovědět
ahoj holky lámu si hlavu s kyticí. Máte nějaké už vybráno? potřebuji poradit =)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak my plánujeme taky svatbu na červen 2012, přesněji 16.6.2012. Přítel mě požádal o roku na Silvestra a tak máme na přípravy trochu méně času :DDD Ale už máme místo pro obřad i hostinu, taky jsem vytvořila prototyp svatebního oznámení ;) , šaty jdu zkoušet teď o víkendu... Z čeho ale začínám mít strach je to, že neseženeme dobrého fotografa :( Už jsem jich pár kontaktovala a všichni už nemají volno. Nevíte o někom dobrém v okolí Benešov (případně Praha), který by nafotil celý den nebo do 1. tance do 8.000,- Kč?
Odpovědět
@sylvestra2 ano, souhlasím s nwa, Buď šaty bílé nebo alespoň jiný odstín fialové (ale určitě světlejší než tvoje svatební šaty).
Odpovědět
@sylvestra2 taky jsem pro bilou...aby ses mezi nima neztratila, ale naopak vynikla
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra @dadulkap děkuji holky už jsem se rozhodla... našla jsme na netu jedny co by se mi moc líbily tak uvidíme zda je paní bude mít ve velikostech ve kterých je potřebujem.. :-)
Odpovědět
Ahojky holky.. tak se k Vám přidávám.. svatbu máme 2. 6. 2012.. přítel mě požádal o ruku na narozeniny 27. 1. 2012 a kromě zamluveného termínu svatby ve stodole v Zábeštní Lhotě nemáme zařízené vůbec nic.. a ani nevím kde začít :o) navíc protože financí moc nemáme.. tak to nebude úplně ani svatba mých snů.. ale snažím se vymyslet vše co nejlevněji... nemáte někdo kontakt na levného fotografa z okolí Přerov, Olomouc???
Odpovědět
ahoj, to je krasny, ja mam narozky 27.1. a svatbu mame 9.6., ale původně jsme chtěli 2.6. a nemám ještě vůbec nic zařízeného.Takže klid. :)
Odpovědět
jedine co mam jsou saty, muzete mi holky poradit ktere:)diky vsem moc
Odpovědět
Profilova fotka
@arletkaa Ahoj,taky máme jen termín a restauraci takže začínám být nervozní, že nestíháme..hlavně tápu v šatech :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak se také přidávám, termín 9.6. v Železném Brodě. Už se moc těším. Termín jsme vymysleli včera, teda spíš já, přítelovi je to jedno:-) Nemáme moc penízků a ani nemám pocit, že bych nějak extra chtěla do svatby investovat peněz, stačí trocha invence. Právě jsem objednala krásné lepenkové obálky s prázdnámi kartičkami na přání, jedno stálo 4 korunky a s trochou fantazie z nich budou krásná oznámení. Šaty jsem si objednala včera večer - za 2300,- až přijdou tak vložím foto. Obřad bude v kostelíčku v lukách(pokud to přítel zařídí:-) a hostina v restauraci na Kopci s nádherným výhledem na Český Ráj. Kytičku budu mít luční s nějakou větví, budu mít už pořádné bříško, protože čekáme malinké, a sama nejsem žádná souška, takže kytice může být taková větší - rozsochatá - působící přírodním dojmem. Jelikož jsem floristka, tak si ji vyrobím sama, stejně jako ostatní kytičky a výzdobu restaurace. No, to je asi zatím vše, co máme vymyšleno, ještě toho je spousta...
Odpovědět
devcata, prosim vas, nemuzu najit nikde ceniky fotografu.. muzete mi nekdo rict, de se to pohybuje??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, nepotrebujete niekto požičať návleky na stoličky?
Odpovědět
Ahoj holky.. :-) Tak my jdeme zítra zamluvit termín na matriku (snad bude na náš den volno - vybrali jsme 30.6.), zamluvit restauraci na hostinu, zjistit jak je to s květinářstvím a cukrárnou, s ubytováním pro hosty... Jinak šaty máme, svědky máme, hosty máme taky vybraný, zasedací pořádek taky, oznámení téměř taky, prstýnky budeme vybírat za dva týdny... Kamarádky se nabídly, že mi zazpívají :-) .. Jen to ještě zítra říct rodičům a to nejjhorší je snad za námi ;-) Řešíte někdo, jak to udělat, když musíte někoho pozvat (je to blízký příbuzný), ale byly byste raději, kdyby ten dotyčný nedorazil?? My totiž jo, a nějak nevím, jak to udělat... :-| Ráda vyslechnu jakoukoliv radu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?