Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, my s přítelem uvažovali příští rok,jen jsme nevědeli který měsíc. Bylo jen jasné,že až po mých státnicích. Trošku to rohodla až mamčina kamaráda Dulcy z Brazilie. (mamka tam žila). Milá Dulcy, zjistila,že se chcem vzít a tak nám oznámila,jak se hrozně těší (ještě nebyla ani pozvaná :-) ) a že si zabukovala letenky na červen a basta :-) a že s sebou ještě veme svého bráchu. :-D Taky bych se nedivila,kdy se nám na svatbě objevilo půl Brazilie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief : male druzicky maji sve kouzlo ;-) ja bych taky brala male holcicky v satickach ;-)
Odpovědět
Ahoj,tak já se přidávám k termínu 23. 6. 2012. Nejdříve nám bylo datum jedno a pak jsme si řekli, že by bylo fajn se vzít přesně na rok, co jsme se zasnoubili. Tak jsem byla ráda, že už můžu napsat fotografovi a byla jsem dost překvapená - napsal mi, že mám kliku, že jsem první na tento termín, ale že se mám do dvou dnů rozhodnout,protože nejsem jediná. Takže taky asi budeme mít fotografa a ne termín na místě na obřad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) I já se přidávám k termínu červen 2012. Původně jsme chtěli 5. květen (do roka od zasnoubení), ale fotograf, kterého jsem si přála měl plno, tak jsme se domluvili na 16.6.2012. Stejne jako b_e_r_r_y ještě nemáme místo na obřad a hostinu. Snad to ale všechno dobře dopadne. Svatbu bychom chtěli někde v Moravskoslezském kraji, tak hned, jak se přítel vrátí z výšlapu, sedneme do auta a vyrazíme nějaká místa obkouknout. Kdyby měl někdo z Vás nápad na krásné místo poblíž hezkého kostela, byla bych vděčná :-* Zatím tedy máme fotografa (petr wagenknecht) a barvy, do kterých chceme ladit svatbu :D
Odpovědět
@avernia A jaké barvičky to budou?? U nás vede zeleno-bílá varianta :)
Odpovědět
@hannyy jj budu mít jak dospělé tak i dětičky :) dvě dospělé kamarádky a z dětiček přítelenova synovce a holčičky 3 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Svatbu bychom chtěli ladit do bílo-stříbrno-světle modra :)) Koukni do alba, mám tam pár nápadů, které bych chtěla realizovat :)) Jinak bílo-zelená svatba bude taky krásná. Dá se toho tolik vymyslet a je to svěží, veselé. Někde jsem tady zahlédla hezké album s touto barvičkou a nevěsta toho vymyslela opravdu hodně a vše vypadalo tak krásně.
Odpovědět
@avernia Máš taky nádherné album :) barvičky ti hezky ladí. Společně tvoří úžasnou kombinaci :) zelenou miluju a navozuje ve mě takový příjemný pocity, takže bylo hned rozhodnuto:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab :) Moc děkuji, ráda bych se držela toho, co v tom albu mám. Už jsem sehnala obchod, kde prodávají stříbrný tvrdý papír i obálky ve stejné barvě, abych mohla vytvořit oznámení, jmenovky i meníčka (později :)) ), organzu jsem taky našla, přesné krabičky na dáreček taky. Ty držáčky budou trošku problém, ale už jsem to skoro vymyslela :) Jinak plánujete svatbu (hostinu) venku nebo někde uvnitř? U venkovní se toho se zelenou dá vymyslet ještě více mám pocit :)
Odpovědět
@avernia My plánujeme hostinu v jednom hotýlku, kde je i nádherná zahrada, takže teoreticky obojí :D na zahradě by se večer grilovalo a oběd by byl uvnitř:) 100% chci ty tabule na vzkazy a jako pozadí nám tchýně ilustrátorka nějaké nakreslí na bílé prostěradlo :) sice máme před sebou rok ale pořád nacházím nové a nové věci, které se mi líbí až si začínám říkat, že se nám to všechno na svatbu ani nevejde :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Tak to zááávidíím, že už víte, kde to budete mít. A zní to moc hezky. Já teď napsala otázku ohledně hezkého místa na obřad a hostinu, ale ještě žádné tipy... tak uvidíme. Vážne vůbec nevím, kde začít s prohlídkou Jinak ta tabule na vzkazy se mi taky líbí, někde jsem to tady zahlédla :D už jsem přemýšlela, jak ji hezky oblepit, aby měla stříbrný rámeček. Jinak se mi tady taky líbil ten nalepovací nápis na boty "HELP ME". Tak to navrhnu snoubenci :D S těmi nápady tady je to pravda.. některé nevěsty jsou tak šikovné, že se jeden až diví, co všechno na svatbě můžešmít. Zase to ale nechci mít nějak přeplácané :D Takže musím vybírat pečlivě :)))
Odpovědět
@avernia Tak já to taky nechci mít nějak přeplácané:) ale opravdu se mi tu líbí tolik krásných věcí, že nevím co dřív :D a čemu dát přednost:) jinak my máme vybrané i místo na obřad. V mém rodném městečku je kaplička, kde se odehrávají civilní sňatky a přitom je to v ní jako v kostele, takže už se moooc těšíme. Psala sem už i na matriku, ale tam mi řekli, že stačí termín zarezervovat až začátkem nového roku, což mi přijde trochu pozdě, když chci konkrétní datum a konkrétní čas:( tak tam s drahou polovicí naklušeme v září či v říjnu ať nám to hezky zarezervujou pro jistotu :) jinak místo na hostinu sice máme, ale na webovkách uvádí, že do toho salonku co mají se vejde jen 60 lidí a my to chceme cca pro 100 tak se s nimi potřebujeme domluvit, v případě špatného počasí, kdy by se nedalo být na zahradě, zda bychom se tam všichni do toho salonku vešli no:( Příští týden tam chceme zajít a pozeptat se abychom případně začali hledat něco jiného, což se teda ani jednomu z nás nechce:(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulkkab Wow.. 100 lidí? Tak to bych asi umřela :D Ale je to super. My budeme mít tak 40, takže to by nemusel být problém najít nějaké místo. Já dneska pobrouzdám po albech tady na beremku a kouknu, kde to vypadá hezky. Snad na pár míst narazím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, nemáte některá zkušenost s fotografem Drahomírem Kalinou, je z Brna ale nenašla jsem na něj žádně recenze:-(
Odpovědět
@avernia No my máme cca 60 lidí z rodiny a zbytek chceme odpoledne, aby přišli kamarádi a oslavili to s námi:) Původně sem chtěla úplně miniaturní svatbu, ale přítel řekl, že když je to jednou za život, tak ať to stojí za to:) takže sem mu ne říct nemohla :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooojte kocky tak pridavam sa aj ja ............my mame svadbu 2-heho juna........ co utecie ako voda a ja stale nic nemam........je to mozne?????
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že se nám to tu pěkně rozrostlo (no, nebyla jsem tu docela dlouho) :-) Mně by se taky líbil datum 16.6., ale zase nějak na něm netrvám. Původně jsme chtěli červenec, ale to zase nejde kvůli místu, kde chceme dělat hostinu, tak jsme to dali na červen. Já musím za 3 týdny zamluvit místo a fotografa a protože bych hrozně moc chtěla zrovna toho určitého fotografa, tak se rozhodneme pro datum podle toho, jak bude volný (snad bude mít ještě jednu sobotu volnou :-( @petulkkab my budeme zvát na celý den asi 70 lidí a ještě kolem 20 na večer
Odpovědět
ahoj holky, my máme 16.6. tak snad přinese štěstí:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Tak to máte velkou rodinu :) Ale určitě to bude skvělé. My nejdříve taky uvažovali o malé svatbě, ale když jsme přemýšleli, koho pozvat na malou, zjistili jsme, že je to skoro stejné, jako pozvat celou rodinu a nejbližší známé :) Jinak se to tady opravdu hezky rozrůstá... tak pište, co už máte :) Necháváte si (budete si nechávat) něco posílat ze zahraničí nebo vše, co byste chtěly, nacházíte v českých obchodech?
Odpovědět
@krejci1510 no právě že my těch hostů máme hrozně moc a to jsme to zredukovali na minimum, ale pod 100 lidí se opravdu nevejdeme:) na oběd prostě jen rodina cca 60 lidí a zbytek přijde odpoledne a večer budem grilovat:)
Odpovědět
@avernia No právě... my to prostě nedokážeme nijak zredukovat. Opravdu jsme se snažili pozvat jen ty nejbližší, ale i tak nás je prostě kolem té 100 tak doufám, že to nějak zvládneme:)
Odpovědět
@sasshika My máme sice svatbu v plánu až 30.6.2012 ale taky zatím nic nemáme... na úřadě nám řekli, že to máme začít řešit až začátkem nového roku, tak se zatím jen tak poohlížím po nějaké inspiraci okolo no... a vy už máte nějakou představu, jak by to mělo probíhat?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab my asi mít oběd nebudeme. Jen předkrm a tradičně polévku a pak švédské stoly, grilovačka, prasátko..... Ať se každý nají kdy a jak chce a čím chce. My se můžeme jít v klidu po polévce fotit a ostatní se můžou zatím nadlábnout 8-)
Odpovědět
@krejci1510 To je hezky vymyšlené:) no my budeme mít hostinu v úplně jiném městě než obřad, takže to bohužel musíme udělat tak jako to dělá většina - obřad, pak focení a pak přejezd na hostinu...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab aj nam v kostole povedali ze mame este cas, tak som zvedava...........´=D ci potom nebude ´´neskoro´´ predstavu mam nejaku, najlepsie je ze s priatelom rovnaku, ale nic konkretne...............snad to teda vyjde.....
Odpovědět
@sasshika To je důležité, že máte stejnou představu:) my se s partnerem taky na hodně věcí shodneme bez debat občas to chce kompromis, ale tak to je asi všude:) my sme včera byli se podívat v hotelu, kde chceme hostinu, tak to tam už máme předběžně zarezervované:)
Odpovědět
Profilova fotka
hej hej aj my sme boli v tej sale sa pozriet..........som bola uplne unesena, vsetko som si tam predstavovala, co kde bude....................no taky pocit ze uz aby to bolo, len aby som na nic nezabudlla.................. vy to kde budete mat?????
Odpovědět
@petzy My chceme datum 30.6.2012 a na matrice mi řekli, že času dost po novém roce, ale to mi přijde trochu jako šibeniční termín. Po novém roce člověk těžko sežene volného fotografa atd. :(
Odpovědět
@petulkkab my máme datum taky 30.6.2012 a zatím máme zarezervovaného fotografa.. místo hostiny půjdeme zamluvit asi až po prázdninách :-) do kostela půjdeme až po novém roce, v našem malém městě nebývá moc svateb, tak by to mělo stačit.. :-)
Odpovědět
@verunka_ No to u nás taky moc svateb nebývá a mi to nechcem na úřadě ale v jedné kapličce, kde se konají civilní sňatky:) je to tam nádherné:) a paní z matriky tvrdila, že se moc svateb taky nedělá, ale my bychom chtěli i konkrétní hodinu takže to asi v září nebo v říjnu zkusíme na matrice osobně se zeptat:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?