Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa aha tak to jo... to nbudeš mít hezké... mi by se líbilo vdát se v kostele..ale... nejsem ani křtěná ani nemám ty zkoušky či na co se to chodí.. škoda.. muže to být hezké..
Odpovědět
@sylvestra2Já mám přítele Řeka tak jsem chtěla i pro naše děti později je budu chtít také pokřtít..Je to malá kaplička opravdu malinká a je to miloučké..Jinak pár sezení s popem a pak jen křtiny není to nic těžkého.. ;-) Jinak nezoufej určitě to budeš mít také moc hezké
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap no tak hezky bych to chtěla taky...aleee.. obřad máme v jedné vesnici v Šilheřovicích na zámku... ale hostinu máme od vě vesnice dále... u zámku je nádherné golfové hřiště krásné prostory na focení.. ale mám dilema.. mám nechat hosty někde venku čekat... a jít se fotit bude teplo... neměli by si ani kam sednout... a nebo jet na hostinu a jet se po obědě zdejchnout a pofotit se někam..ale mi se právě nechce odjížsět ze svatby.. už tak toho mám naknap,. mám bohatý program a už jsm emusela vyřadit konská povoz.. nebo mi časově nevychází... :-|
Odpovědět
@sylvestra2 Nechci se vám vměšovat do debaty,ale myslím si,že je to tvůj den a hosté pochopí když by ses zdejchla a šla na focení né..Neboj se oni se ti nikam nezatoulají...Pokecají a dají cigaretku.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa to jo to máš pravdu oni mne postrádat nebudou..ale já se bojím že o něco příjdu ha ha no buddu to muset tak nějak udělat :)))) jen jak říkám... bojím se aby se vše co chci stihlo... ten den tak strašně sletí chjoooo musím jít příjdu kouknout po poledni... mějte krásný den
Odpovědět
;-) @sylvestra2 Taky měj hezky den
Odpovědět
@sylvestra2 @nwa taky si myslím, že si z toho nemáš dělat hlavu...přesně jak říká nwa...pošli hosty na místo hostiny a v klidu se sami vyfoťte...spousta párů to takhle dělá..a s hosty si nelam hlavu, přece jenom se nejvíc rodina schází na pohřbu a na svatbě, budou si mít co povídat a uteče jim ta hodinka, dvě rychle .-)
Odpovědět
@dadulkap Naprosto souhlasím ;-)
Odpovědět
@1bara ahoj, je z Prahy, nicméně flexibilně se přesune kamkoliv. ;-)
Odpovědět
Mohla bych poprosit o tel?? :-) :-) zkusím se s ním domluvit.Děkuji jsi hodná ;-)
Odpovědět
Krásné dopoledne děvčata... :-)
Odpovědět
@nwa Tobě taky :-) No nevím, jak u vás, ale u nás je kosa jak z nosa! @sylvestra2 Můžu se zeptat, kde máte hostinu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@moonie Hostinu máme ve vesnici Darkovice. je to kousek od Hlučína pokud znáš trošku Ostravu :-)
Odpovědět
@sylvestra2 No jasně že znám. Bydlím na prajzské :-D My máme hostinu v Bělé a řešíme to samé, co vy - fotografa máme na celý den a asi to uděláme tak, že se vyfotíme všichni po obřadu v Dolním Benešově,potom se přesuneme na hostinu do Bělé, najíme se a po obědě půjdeme dělat fotky jen nás dvou na různá místa a oni už se na hostině budou nějak bavit (třeba tombola??) . Ale zatím to je jen takový předběžný plán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Par volnych cervnovych terminu v diaru nasi kapely jeste zustalo. Odkaz v mem profilu. L.O.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Tak to jo... no já bych taky klidně odešla se fotit, ale nechci orávě protže já nechci přijít o zábavu na hostině.. nechci aby tombola probíhala bez nás... nechci o to přijít... ale už jsme vymyslela jak to asi uděláme.. snad to výjde... :))) a ty bydlíš kde?? muj nastávajícíc je ze šilheřovic..
Odpovědět
@sylvestra2 No tak na jedné svatbě, co jsem byla, byly skupinové fotky po obřadu v kostele, pak jsme šli na oběd a po obědě odešli N+Ž do Kravař udělat pár fotek. A musím říct,že nám moc nechyběli - organizovaná zábava sice zajištěná nebyla, ale zabavili jsme se sami - popovídali si a tak. Krájení dortu a tanec byl, až se vrátili. Nikomu to nepřišlo divné a oni taky o nic nepřišli :-) No však vy už něco vymyslíte ;-) Jinak já jsem náplava z Ostravy do Dol. Benešova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj muzu se zeptat jak se dela tombola na svatbe ja byla akorat tak na zabavach ale na zadne svatbe jsem to nezazila
Odpovědět
Profilova fotka
@kesi01 já olánuji tombolu že každý si vybere dva lástky .. všechny budou výherní.. a pak budou svědci losovat .. věci v tombole jsou vtipné.. spíš pro zasmání... pro děti hračky... rozhodně ale nechci lístky prodávat.. chci je věnovat... nechci tahat z hostu peníze... chci aby byla zábava aby se bavili a něco si odnesli ha haa
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie já vím zní to hezky... ale já mám to všechno tak na čas.,že jsem musela zrušit konský povoz ten jsem chtěla pro děti a udělat hezké fotky.. sle to už nestíháme.. chjoo chtělo by to dvoudenní svatbu :)))) v kolik máte obřad máš nějaký harmonogram dne? co a jak v kolik asi bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak to ja bych je tak neprodavala ,ale nas bude skoro 50 tak 2 listky na jednoho je docela dost cen tak nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kesi01 nás bude 40... a už i to je záhul sehnat 80 cen... takže ti rozumímale stačí jedna... vyber jednu na netu je hodně inspirace co di svatební tomboly... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si rikam ze kazdemu bude stacit jedna cena teda bude muset protoze si ani neumim predstavit co bych mela koupit aby se to neopakovalo
Odpovědět
@sylvestra2 nám řekli, že stačí být pokřtěný jeden z vás, pak už stačí chodit jen na nějaká sezení pro budoucí manžele
Odpovědět
Jinak se taky hlásím z Prajské. A hned toho využiji a zeptám se, jestli znáte nebo doporučíte nějakou vizážistku a květinářku. Děkuji.
Odpovědět
@sylvestra2 Ahoj, harmonogram zatím nějak nemáme :-) My nemáme vlastně nic :-. Šaty se mi šijou, máme pana faráře a zamluvený obřad na 11h, já mám domluvené líčení a česání a místo hostiny. A snad i catering. Takže stresy teprve přijdou :-D @kaidra Jako květinářku můžu doporučit Sluníčko z Dolního Benešova a vizážistku bohužel nevím - já se budu vdávat z Ostravy, tak jsem hledala tam - mám Šárku Piťlovou. Ale v Hlučíně je myslím Butterfly - byli i na Kravařském veletrhu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá květinářka je květiny Simona v Porubě na hlavní třídě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jo jo ty stresy už prožívám ted.. čeká mne operace žlučníku.. a sama nevím jak budud vypadat pak.. takže šaty musím objednávat na posledí chvíli chjooo je toho hodně... ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 No jéje! Tak to aby ses hodně šetřila! Jinak samozřejmě zhubneš, a to docela dost - teda aspoň co si pamatuju moji maminu a dědu. Jinak jsem slyšela, že je nějaká švadlenka v Ludgeřovicích - Yvona Majerová, ale bohužel žádné reference na ni nemám.
Odpovědět
@sylvestra2 jé, tak ať ti to dobře dopadne. Držím palce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?