Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja - pořizujeme si labradora, čekáme na štěně už rok a čtvrt, protože jsme chtěli s PP a po rodičích s gen testy na různé nemoci (negativní gen test znamená, že štěně po takových rodičích na testované nemoci nikdy neonemocní). Takových fen a psů je v ČR minimum...
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny nevěsty tak já jsem si včera udělal plnohodnotný seznam hostů, zasedací pořádek do aut a komu dáme oznámení a narazila jsem na dilema kolik oznámení bych si měla nechat udělat navíc jako rezervu? A napadlo mě když budu mít kameramana zaplaceného na celý den asi by měl mít také oběd a místo na hostině co? :-|
Odpovědět
@ligeja ahoj, jj, z Mohelnice, Moravská je kousiček.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete mi někdo poradit prosím nějakou stránku kde mají pěkné a ne moc drahé (např. 49kč/ks) svatební oznámení?? moooc děkuji...
Odpovědět
Holky jsem totalne v krizi bouchla nam hostina....termin mame 16.6. - svatba ve slavkove ale hostina v brne,....ALE potrebujeme sal na 150 minimalne....nemate tip?????? Prosiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
@inka177 Zajímavé jsou zde: http://www.oznameni-svatebni.cz/katal... . Asi si zde taky budu vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky zapojuju se do diskuze :-) my jedeme na svatebku do Paříže, už máme koupené letenky a rezervovaný pokoj, tak se moc těším :-) jinak ta svatba to jsou strašný výdaje, ale asi to za to stojí :-) máme pozvaných dost lidí, ale jsou to ty nejbližší :-)
Odpovědět
Ahoj ráda bych se přidala =) máme svatbu 2.6. v Uherském Hradišti, máme zařízeny jen organizační věci- místo,fotograf, hudba, vybrané pozvánky a já šaty. Chci se zeptat kde jste kupovali výzdobu, nebo co vše kupujete? Děkuji =)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkracikova Ahoj, nemyslim si, ze je nutne, aby kameraman sedel primo u hostiny, to je vetsinou pro blizke, samozrejme najist bych mu dala, ale nekde stranou. Preci jen, platis ho za praci, ne za to, aby se ucastnil veseli u svatebniho stolu. Ale kazdeho vec. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelenka ahoj, ja jsem na tom podobne, take jeste nemame moc veci zarizenych, spise jen tak spekulujeme, co, kde jak, kdo. Jinak ja si oblibila stranku www.svatebnidekorace.cz maji tam fajn veci a do konce mesice slevu 20% na vse. Vyzdobu si udelam sama dle svych predstav. Jen mi nevyfoukni vsechno ruzove, cekam jeste na nejake zbozi, ktere nemaji na sklade a pak jdu hned objednavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy penez to bude jak slupek, to je jasne. Ja se ale porad obrnuji tim, ze se ti cast z toho vrati, tedy zalezi, co chcete za svatebni dary. Mi urcite nejakou korunku k dobru :D
Odpovědět
Ahoj, tak my už máme termín 23.6., zrovna hledáme nějakého dobrého fotografa v okolí Třebíče, který by případně udělal i nějaké video, neznáte náhodou nějakého za rozumnou cenu? Díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, s fotografem držím palce, my hledáme na 16.6. a zatím všichni na doporučení nemůžou... teda v Praze... tak jdu pátrat dál... máte někdo tip?
Odpovědět
vanda_hk děkuji za tip, neboj do růžové nepůjdu. My máme fotografa v rodině, tím je to vyřešené =)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelenka Michalenko, tak to je jina ;D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.. tak konečně zamluvený termín a čas. :-) a ted se vrhnout do dalších věcí :-D
Odpovědět
ahojda holky, taky se k vám přidávám :-)
Odpovědět
Ahojky..požádána jsem byla teprve minulý víkend a chtlěa bych stavbu v létě, v červnu..je to reálné stihnout? Jak tak koukám, všechny máte dlouhé přípravy...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap Stihneš to v pohodě..hlavní je termín, aby se mohla zamluvit hostina a foťák,pokuď budeš chtít.No a pak šaty.. ;-) Záleží taky jakou máš představu.Já jsem za týden stihla zamluvit termín,vybrat si šaty a sehnat fotáka,dekorce mi příjdou každou chvílí.Takže pokuď už víš co a jak tak ti to už půjde rychle :-D
Odpovědět
@rencaboch díky za uklidnění..ale tím, že jsem to nečekala, tak nemám ani nic promyšleného...tak se snažím najít hlavně ubytování,protože přítelova rodina je z druhého konce republiky a od ubytování se asi bude pak odvíjet všechno...a šaty jak dlouho dopředu?
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat? Svatbu máme naplánovanou na červen a připadá mi, že to nemůžeme zvládnout. ]-( Pořád se nějak plácáme od ničeho k ničemu, na matrice nám řekli, že máme přijít až v dubnu .... nejsme schopni se pořádně na něčem domluvit a někde pořádně začít. Už mi z toho jde hlava kolem a připadá mi, že se asi nikdy nevdám. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky nezoufejte, času podle mě máte ještě dost a dost :-) já jsem začala s přípravama tam brzo, protože jsme se dohodli, že svatba bude teď v červnu, ale požádaná jsem byla už v květnu. Člověk se prostě těší, tak pomalinku zařizuje atd... není to proto, že by to všechno muselo být tak dopředu :-) možná bych byla radši začít plánovat až teď, než čekat na svatbu rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap na šaty vyrážím teď, podle mě dost brzo, ale je asi pravda, že pokud člověk chce mít na výběr, tak je teď asi ten pravý čas :-) ale seženeš určitě i později. Jinak já bych asi jako první zažizovala termín kde tě oddají a podle toho sháněla ubytování :-)
Odpovědět
termin by měl být volný,to už jsem zjištovala :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám. Začínáme řešit svatbu červen 2012 - teda to chce přítel, já bych byla spíš pro září :-). Tak jsme se dohodli, že to uděláme podle toho jestli budou volné termíny na hostinu atd. A začínám zjišťovat jak je vše plné, hlavně fotografové. Nevíte o někom dobrém?
Odpovědět
@pbaris tak to jsme na to stejne...akorat ja bych radsi cerven a on srpen..s pripravama zaciname :-) v jakem okoli shanis?
Odpovědět
@dadulkap když nad tím tak přemýšlím termín je asi jedno, hold každá to chce mít naprosto úžasné a jedinečné :-), okolí Zlín
Odpovědět
to je fakt...hlavně,když to klapne :-) tak v okolí zlína nepomůžu...
Odpovědět
@jankask84 taky máme svatbu 16.6.:-)
Odpovědět
@petzy já se šla na konci listopadu JEN PODÍVAT jaké šaty kde jsou a všude mi řekli, že na svatbu v červnu mám nejvyšší čas!.....:-) maličko jsem čuměla!..... ALe teď, už mám šatky zálohované a zas o starost míň:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?