Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evik1980 máme ji 9.6 na zámku v Ploskovicích..tedy jen obřad,pak nějaké to focení na zámku a honem na hostinu na náš statek..bude to venkovní hostina,živá hudba,pívo proudem,k jídlu knedlo,vepřo,zelo - prostě fakt vesnická klasika :-D .. @handul tak to mi povídej,my jsme z motorkářského klubu - ale motocross..navíc - jsem zblázněná do starých amerických veteránů,tak-že zřejmě bude i menší spanilá jízda - no bude to blázinec :-D ..ale na motorku ani na čtyřkolku mě fakt nikdo nedostane :-D .. @ligeja můžu Ti říct,že jsem taky vděčná za tyhle stránky,protože jsem taky všechno chtěla nechat na poslední chvíli..něco třeba počká,ale něco je potřeba zamluvit opravdu dříve.. ;-)
Odpovědět
@belina46 Dobré ráno, nechceš jet na motorce? No tak to já zase jo. Jenže když budu mít šaty tak si nedovedu představit jak bych to odřídila :-D Takže se budu muset svěřit asi do rukou nějakého kamaráda co má tříkolku popřípadě nahradit nějakým veteránem. Záleží na počasí. @andik.cz Seznam hostu je asi to nejhorší. Také ho nemáme. Místo pro oslavy hledáme spíš něco kolem Ještědu, nějaký objekt na pronajmutí. Hlavně něco co je mimo dosah lidí (motorkáři jsou hrozná zvířata :-D ). Jaký máte termín? A šaty budeš mít odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááááá holky... jak jsem řádila, jak černá ruka, že nám bouchlo místo hostiny... tak máme nové a hezčí!!!!! Mám prostě úžasné rodiče!!! Zařídili to oni!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handul My máme první svatbu 6.6. ale ta bude v Řecku, tu českou ještě ani nevíme-ale bude to v srpnu. Chtěli bychom buď 11.8. a nebo 4.8., ale i úplně jiný termín nám je jedno, protože platná svatba bude už stejně ta první, to druhé bude spíš jen jako oslava se "srandaobřadem".
Odpovědět
@hohe to je super ;-) vše zlé je k něčemu dobré :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja já už se fakticky viděla u hladového okna... jinak můj skoromuž řekl kamarádům, že k obědu na svatbě budou buchtičky s krémem, tak mu je chci nechat fakticky připravit :D...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už se nám to docela blíží co? :-D Já už to mám za necelých 5 měsíců, 148 dní. Zítra jedu podruhé zkoušet vybrané šaty, potvrdit si, že jsou to ONY.
Odpovědět
Ahoj, taky se budeme s přítelem brát v červnu, naplánováno nemáme vůůůbec nic a ani vlastně nevím, kde začít. Máme teda datum a čas, ale jinak nic více... Nedokážeme se totiž moc shodnout na počtu lidí - já mám velkou rodinu, on skoro žádnou a s tím souvisí i to, že on nechce rodinnou oslavu, takže bude možná oběd (tedy spíše večeře) pro všechny. A aby se lidi necourali po rautu, mysleli jsme spíš na servírované jídlo, ale to by asi vyšlo dosti draho. Jaký máte asi rozpočet?
Odpovědět
@bluecate no my budem mít oběd pro cca 55-60 lidí a na večerní raut kolem 100. No a nějak sme si říkali, že bychom to do 100tis mohli zvládnout ale teď se začínám bát zda to vůbec půjde. Drahá polovička chce mega svatbu narozdíl ode mě. Tak doufám, že to nějak zmákneme no... přinejhorším budem muset žebrat v bance:) ale tak oba víme, že je to jen jednou za život tak co.... :)
Odpovědět
Ahojky holky :) mám na vás dotaz....myslíte že je lepší na hostinu živá hudba (jeden kapelník :-p ) nebo DJ ? já vubec nevím...hlavně aby se hosté bavili. :-)
Odpovědět
@luonnatar tak my budeme mit barvu ruzovou, protoze bych chtela kytici z bilych lilii a ruzovych ruzi a navic jsem si dnes zamluvila saty ktere maji na zivutku ruzovou aplikaci, takze bylo rozhodnuto ze musi byt vsechno do ruzova :) musim rict ze jsme s pripravama od vcerejska dost pokrocili, vcera jsme si objednali oznameni, dnes jsem si vybrala saty... :-) ja te chapu, taky doufam ze bude vsechno uzasne a dokonale :-) prstynky mame ze zluteho zlata, nejdriv jsem chtela kombinaci a s kaminkama, ale ja mam hodne drobne ruce, takze na me nevypadaly hezky, vsechno byli moc napadne. takze nakonec zvitezili jenom zlate, docela jednoduche, matne s takovou jednoduchou ozdobnou rytinkou. tak doufam ze se saticky vyvedou a dej vedet, jsem zvedava ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím, že už mám vybrané šaty :-) Je to krásnej pocit mít je oblečený.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, přidávám se k Vám do diskuze. My máme svatbu 2.6. 2012, byla jsem v prosinci zamluvit termín obřadu, který budeme mít u nás v malém městečku v Mohelnici a hostinu máme taky zamluvenou ve vesnici v kulturáku. Všechno si budeme obstarávat vlastníma silama. Plánujeme cca 60 lidí, na oběd a obřad cca 20 lidí. Saty jsem jeste nezkousela,ale urcite ted v lednu pojedu vyzkouset, nemam predstavu a jsem plnostihla,tak se snad budu v nejakych citit dobre.:D Jeste ani prstynky nemame, muj pritel je hodne pohodar a vetsinou vsechno nechava na posledni chvili, ale musím ho popohanet.:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, přidávám se k Vám do diskuze, máme zamluvený termín 2.6.2012 a zamluvené místo na hostinu a to je všechno... Tak jsem se chtěla zeptat jak jste na tom vy?? Mě jště ani nějaké svatební přípravy moc neberou... :-S určitě budu zase honit všechno na poslední chvíli...
Odpovědět
Přes víkend jsem udělala docela pokrok v přípravách :-) - máme dohodnuté prstýnky, zamluvené místo na oslavy, dohodli jsme se cca na 50 pozvaných lidí. Přítel souhlasil s vynecháním obědu. Protože máme obřad ve 12hod., zdá se mi pozdní oběd zbytečný a z obřadu půjdeme rovnou grilovat. Konec konců ušetříme tím docela dost a předběžná kalkulace nákladů je 25000,- :-D
Odpovědět
dobré ránko holky...tak my už máme taky konečně zamluvený termín na 2.6.2012....chtěli sme 16.6. ale to neoddávají tak máme tenhle :) HANDUL: to ste vymysleli fikaně :-D to vám fakt dost ušetří :-)
Odpovědět
@handul My máme obřad na 11.hod. a oběd teda bude pozdní, protože než se udělají fotky atd., tak bude hlad. :-) Je pravda,že peněz moc nebude (máme už 2 létého syna), ale já chtěla svatbu se vším všudy, i s obědem. Taky budeme grilovat a všechno si dělat sami,tak taky bude spoustu peněz ušetřených.:-) Ale 25 tis., je dobrá kalkulace. My máme 60 lidi pozvanych a předpokládáme cca 50tis.:-( uvidíme, jak všechno dopadne. Dneska se mi už i o svatbě zdálo, že jsem ve svatební den neměla ještě svatební šaty...Už začínám blbnout. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@venuss19 Ahoj. Odkud přesně jsi? Já ze Šumperka :-) Vše vlastníma silama, to znamená i vaření oběda?
Odpovědět
@andik.cz Doufám, že Ti svatba v zahraniččí dobře dopadne. Minulý rok takto řešila svatbu sestřenice a měsíc před odletem cestovka, co vše zařizovala, zkrachovala. Naštěstí vše dobře dopadlo, zachránila je jiná cestovka :-) @venuss19 Šaty mě děsí nejen ve snu :-D Pořád nemohu nic sehnat. Štíhlá zrovna nejsem a výběr je příšerný. :-(
Odpovědět
Tak konečně máme napevno potvrzený termín a můžeme se pustit do dalších příprav :-)
Odpovědět
@venuss19 :-D koukám, že už to s tebou začíná dobře "mávat" když už tě to děsí ve snu půl roku předem ;-) Já to beru tak nějak v pohodě. Na obřad 7 lidí, na oběd 10 lidí (restaurace už je zařízená, nebude stanovené menu, každej si dá předkrm, polévku, hlavní chod, dezert a kávu dle svého výběru). Pak hurá domů na grilovačku kde se sejde asi 30lidí, to ještě teda není přesný :-D Jediný co chci asi zařídit bude pár kilo koláčků, aby bylo něco sladkého na zobání (nebudeme dělat klasické výslužky, možná jen dvě krabice pro mojí rodinu a rodinu ženicha....to bych nechala udělat přímo u cukrářky), koupit prstýnky (stačí v červnu), koupit si nějaký šatky (nechci svatební, chci něco co unosim :-D, takže to budu zařizovat až tak na začátku června), nakoupit věci na grilovačku (taky červen), kytku snad zařídí přítel (tulipány bílé a fialové), pár fotek na radnici nám snad udělá kámoška fotografka a je hotovo :-D Takže sem v klidu a nějaký zařizování vidím až tak na konec května :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@handul já taky nejsem zrovna štíhlá, ale vybrala jsem si šaty v Adině v Letňaněch, měli velký výběr i ve větších velikostech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja - co se těch prstýnků týče, tak bacha na to. Většina se dělá na zakázku (ve zlatnictví mají většinou jen vzory, které neprodávají) a výroba trvá 6-8 týdnů, tak abyste pak nebyli bez nich ;-)
Odpovědět
@zmrz_lina tak dlouho??? :-o tý jo, díky za info :-) Jak jste na tom se svatební cestou? Máte už někdo něco vybraného? Mě láká Ibiza, ale ještě nemáme nic vybraného, ani datum kdy budeme mít dovču...jedno je jasný, bude to dovča v teple u moře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja - my nikam do zahraničí nepojedeme. Za týden si domů přivezeme štěně, tak nevím, kdo by se o něj staral. Máme v plánu jet jen někam tady v rámci ČR nebo Slovenska...
Odpovědět
@peetruszka ahoj, já jsem z Mohelnice, no, oběd si necháváme vařit v Lesnici na hospodě a necháme si ho pak dovíst do toho kulturáku.:-) a ještě si tam teda taky necháváme vařit guláš na večer.:-) @ligeja Mává, mám z toho zařízování strach a čím se to blízí,tím větší.:-) ale na druhou stranu se i strasne tesim.:-)
Odpovědět
@ligeja Ani my neplánujeme žádnou dovolenou. Máme letého syna, tak mu budeme ted zarizovat pokojíček a ještě budou i jiné výdaje,tak na dovču nevyjdou peníze, ale jestli něco bude navíc, tak nejspíš třeba nějaká chata tady v ČR nebo SR.:-)
Odpovědět
@zmrz_lina štěňátko :-) to je super, co si budete pořizovat? S přítelem sme si 26.11 pořídili štěně mopsíka a je to naše dítě :-) U nás to moře bude hlavně díky tomu, že dáme přednost relaxu a ty penízky, které ušetříme za skromnou svatbu dáme do dovči. A dovolené v ČR jsou super, je spousta dobrých míst kde se dá užív nádherná svatební cesta ;-)
Odpovědět
@venuss19 koukám, že jsi z Mohelnic, můj přítel pochází z Moravské Třebové...to už není moc daleko :-)
Odpovědět
@handul my máme svatbu až kolem 15 hod a tak jsme oběd zrušili taky a budeme mít rovnou raut is kámošema:-)) Snad rodina přežije, že bude bez polívečky a nakrmíme se navzájem dortem:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?