Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my uz mame zamluvene misto cinu, fotografa, video, vizazistku a kadernici. Oblek jsme kupovali pred dvema lety, kdyz sel pritel za svedka (od te doby ho mel akorat na pohovor do nove prace), ted jsme sehnali i krasnou kravatu a jelikoz nejak zvorali objednavku, tak jsme ji nakonec obdrzeli zadarmo (kosili koupime az podle barvy mych satu) a boty si taky kupoval, kdyz sel na pohovor. Ja jsem svoje boty koupila za hubicku. Par svatebnich dekoraci jsem taky koupila, ale spis si budeme pak dekoraci vytvaret sami. Zivou hudbu nechceme, tak budeme mit pujcenou dj aparaturu zadarmo. Ale hlavne mame zamluveny termin na matrice!!! Nez jsem zacala chodit na beremko, tak jsem chtela honosnou svatbu. Ale zjistila jsem tu, ze bude mnohem lepsi udelat pohodovou zahradni party, protoze to budeme MY bez jakehokoliv hrani na hogo fogo 8-)
Odpovědět
@orangela Aha,tak to je opravdu svatba bez zbytečností :-D jinak já mám šaty půjčené za 5 tisíc a jsou to ty ááách,zkoušela jsem i dražší,ale žádné nebyly takové.jsou obyčejné,lehké krásně bílé a bez vlečky,jsem s nima max. spokojená.je fakt že dorty a koláče udělají docela velkou sumu, já jich chtěla tak 200 ale maminky se do toho nějak zapojily a jejich najednou 600-což je 6 tisíc...a tak to postupně začíná se navyšovat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
také se přidávám 6.6.2012 je naše datum :) v
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoriem Jé stejné datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andik.cz a kde máte svatbu v řecku?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoriem Mám to ve fotoblogu hned pod jménem :) Rhodos - Lindos
Odpovědět
@viktoriem A už máte nějaké představy co a jak? něco zařízeno nebo tak??
Odpovědět
Také se přidávám,budeme mít svatbu 22.6 na Chodovské tvrzy v praze 4. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávák k diskuzi :) datum máme 16.6.2012 na zámku v Liblicích :) už máme zařízený oběd prstínky a už se nám tiskne oznámení sice je asi brzo na prstínky a oznámení ale aspon už budu mít o starost mín ;-) .Jinak budeme mít obřad na zámku pak rodinný oběd a kdo nebude z rodiny tak u nás na zahradě bude prasátko ,gulášek,chlebíčky ,pivo,atd..... a pak k večeru se pujde na diskotéku co máme zamluvenou a bude se tam hrát 80 -90 léta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela1989 Tak to zni hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab no zazím se jen rozkoukávám tady a nějaké představy už by také byly ale co je nejdůležitější zařídit jako první??
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoriem asi termín a místo obřadu a pak místo hostiny a fotografa, případně kameramana, s hudbou bych taky moc dlouho neváhala, zbytek má čas
Odpovědět
Článek se načítá
@viktoriem no já bych řekla, že ten termín, místo obřadu a hostiny.... všechno ostatní se pak zařídí, včetně šatů... :) problémy také bývají s fotografy, kameramany, muzikanty a tak...
Odpovědět
Ahoj holky, já se tedy taky přidávám. Plánujeme svatbu na 6.6. 2012 v Olonmouci. Problém mám s místem, kde naplánovat obřad a kde hostinu. Nemáte některá nějaký typ? Obřad bych chtěla venku a hosinu někde blízko obřadního místa. ž jsem obešla pár restaurací, ale pořád si nejsem moc jistá. Klidně bych si pronajala jen nějaké opravdu hezké místo a zařídila si vlastní catering. Nevíte o nějakém takovém hezkém místě? A ještě se chci zeptat na doplňky - máte někdo typ na dobrý internetový obchod. nemůžu sehnat tmavě fialové prostírání a ubrousky. Děkji za rady moc a moc.
Odpovědět
Jo a ještě se chci zeptat na nějako dobro kapelu nebo alespoň DJe? Nevíte, neznáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,taky se přidávám, svatba 15.6.2012 v Liblicích :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak podle dnešního dotazu na pardubické matrice by měl být termín 2.6.2012 na pardubickém zámku vypsán. UFFFF! :) Jen doufám, že jim půjde ten online rezervační systém, ale v nejhorším mám v záloze taťku, který je připraven na matriku rychle vyrazit a rezervaci udělat :) Jinak matrikářka, co jsem s ní dneska mluvila, byla pěkná pizda... trvalo 5 minut, než sem z ní dostala to, co jsem potřebovala a pořád mi vykládala arogantním tonem, že jsme měli nejdřív počkat na termíny a až pak blokovat fotografa. Ke konci už jsem to nevydržela a řekla jí, ať si zkusí zjistit, jak dlouho dopředu je potřeba kvalitní a cenově přístupné fotografy/hudbu rezervovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina já tohle fakt nechápu co je na tom, tak složitého koupit kalendář na následující rok a hned si ty termíny psát a rezervovat. Ty úřednice jsou opravdu na pěst já čekala týden než mi matrikářka vůbec odepsala na email, kde jsem se na doporučení paní ze zámku, kde chceme mít obřad ozvala, aby o nás věděla, že budeme chtít onen termín. A paní matrikářka mi napsala jen, že se mám ozvat 2.1.2012 do té doby žádné termíny nerezervuje. Opravdu by mě zajímalo co tam ty úřednice dělají úřední dny jsou nejsou. Je vidět že ty úřednice asi neplánovali v dnešní době svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kkracikova - to si přesně říkám taky, co je za problém. Já tam volala ve čtvrtek, zvedla mi to příjemná paní, která mi ale řekla, že tu informaci nemá, ať zavolám v pátek a to mi to právě zvedla tahle ježibaba. Navíc nesnáším, když se mnou někdo jedná jak s nějakou "šmuckou" a ona se tak chovala, nejdřív na mě vyštěkla, na co to vůbec potřebuju vědět. Já jí slušně vysvětluju, že bych to chtěla vědět, jestli vůbec mám v pondělí na to čekat, nebo máme začít hledat jinde, ptž termín už kvůli fotografce, restauraci a hudbě nemůžeme změnit.. a ona na mě: "No to ste to teda pěkně předběhli! To ste s tím nemohli počkat?!" Tak sem jí řekla, že by se mohla podívat na internet, jak dlouho dopředu jsou tyhle věci zamluvené a že jsme opravdu počkat nemohli. Milostpaní mi teda ale nakonec řekla, že ten termín bude, ale doptat se na čas, na to už jsem neměla odvahu tak uvidíme, co zítra nabídnou...
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Tak to je hlavní, že ti nakonec termín potvrdila. Jak říká moje mamina nejhorší je srážka s blbcem a pokud na něj minimálně jednou denně nenarazíš, tak je něco špatně. :) Tak hlavně, aby tohle byla jen jedna špatná zkušenost při zařizování svatbičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkracikova - jo, tím se řídím taky. A vzhledem k tomu, že pracuju s lidma, tak většinou jsou všechny dny v pořádku :-D Tak uvidím zítra, jestli nám vyjde i čas, který bychom chtěli (14:00 hod.), ale tak na tom to už nestojí... hlavně aby to nebylo v 11:00 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
no my bychom chtěli 13:00 protože budeme mít delší přejezdy tak at máme rezervu a hlavně představa že bych musela vstávat v 5 nebo 6 hodin to by mě zabilo my jsme oba takový noční můry raději chodíme pozdě spát ale ráno si musíme pospat :) Tak držím pěsti at ti to dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkracikova - přesně, taky si nedokážu představit, že bych vstávala v 5 a táhla to až do noci. To bych si musela dát odpoledne šlofíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás už je jasno - 2.6.2012 ve 14:00 hod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také se přidávám. Svatbu budeme mít 9.6.2012 v zámeckém parku Rájec nad Svitavou. A máme stejný problém s úřednicí- zamluvit termín až po novém roce. Restauraci jsme si však už museli zamluvit, protože to byl poslední volný termín v červnu 2012, ostatní soboty byly již plné a to jsme tam byly 10.6.2011 (takže rok dopředu).
Odpovědět
@zmrz_lina Všude je to stejné. Slavné paní matrikářky umí přípravu svatby pěkně znechutit. ... My máme zamluvené vše (restauraci, fotografku, šaty...) na 7.7., ale termín nemáme. Matrika ho nabízí až od ledna... A už vidím ty davy nevěst. Nejspíš to vzdám a zkusím jiný termín a vše přeobjednat!... už mě to nebaví ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mobca - hlavně teď koukám, že sviňáci dost podražili. Matrika chce za obřad 3000,- Kč + pronájem na zámku další 3000,- Kč. Ještě letos to bylo 3000,- za pronájem sálu + 1000 Kč matrika...
Odpovědět
@zmrz_lina jj...všude chtějí jen prachy... Kolikrát mám pocit, že se všechny instituce v tomto státě snaží udělat maximum proto, aby se lidi nebrali... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ale teď koukám do zákona o správních poplatcích a tam je daná částka 1000 Kč. To si to můžou matriky samy zvedat?!
Odpovědět
@verunka_ Ahoj...mám svatbu stejný den jako ty. Už mám předem skoro všechno zorganizované, až si přijdu jako šílená bridezilla...na to, že jsem se nikdy vdávat vlastně nechtěla. ;-) Chci jet taky do Londýna, i když to nesouvisí se svatbou, ale napadlo mě teď, jak o tom píšeš, že by tam mohly být nějaké pěkné šaty. Neobjevila jsi tam něco?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?