Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@helcisek Ahojky, tak máme úplně stejné pocity :-D Když jsem začla s vymýšlením místa obřadu a hostiny začátkem měsíce, můj budoucí muž se na mě koukal jako na blázna :-D Máme stejný termín, taky 16.6., tak at se přípravy daří ]-(
Odpovědět
@helcisek @lenca88 Tak to já jsem zase koukala, když 14 po zásnubách (květen) mi můj nastávající oznámil, že zajistil rezervaci na místě obřadu :) a tento týden schůzku v místě, kde bychom chtěli hostinu... Jsem ráda, že se takhle aktivně zapojuje, je vidět, že se na svatbu také těší :-D
Odpovědět
nějak mi tam vypadlo dní :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, tak to je od něj hezké!!!! To bych asi koukala, kdyby vše zajistil už on :-) S takovým tempem, budete mít za chvíly zařízené všechno :-) A jak pokračují přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se pridavam k cervnu 2012.
Odpovědět
@helcisek Fakt mě to potěšilo :) No my zatim moc přípravy na svatbu neřešíme, protože se momentálně stěhujeme... Takže máme zamluvené místo na obřad, chceme zajistit místo na hostinu a ostatní budeme řešit až se zabydlíme :) A co vy?
Odpovědět
ahoj holky, přidávám se k červnu 2012 :-)
Odpovědět
Ahojky holky, potřebovala bych poradit, nevíte, kde bych sehnala tenhle oblek? Je úžasný!!! http://www.beremese.cz/fotoblog/krist... Děkuji moc za info.
Odpovědět
@kacule123 Ahojky, vítej. Už máte přesné datum? A co nějaké představy?
Odpovědět
@sweet81 Ahojky a termín máte už nějaký konkrétnější? Už máte něco zařízeno? A nějaké představy jsou??
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Ahojky,termin mame 1.6. v rezidenci Libechov. Jinak jsem si dnes domluvila vizazistku :-) Uz jsem se byla podivat na satech,ale jeste se chci podivat do dvou salonu. A co ty kdy mate termin a uz mate misto? Uz mas neco zarizene? Jeste hledam dobreho fotografa. Me se libil jeden,ale ten je strasne drahy a jinak teda nic moc :-( Vim je to asi brzo,ale kamaradky mi radily abych misto,saty a fotografa mela zamluvenyho co nejdriv,protoze pozdeji muzou mit obsazeno.
Odpovědět
Jj fotografové jsou nejhorší... já mám štěstí, že má tchýně kamarádku, která je úžasná fotografka a tvrdila, že nám to nafotí zadara, což mi sme samozřejmě zamítli. Jinak máme termín 30.6., místo obřadu taky, místo hostiny taky a já už mám doma koupené šatičky odsud z beremka :) a co barvičky svatby? my budem mít zeleno-bílou:)
Odpovědět
Článek se načítá
@sweet81
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Tak to mate supr,ze vam to nafoti znama. :-) A kde to budete mit? A saticky jaky? Tak to ses rychlejsi nez ja:-) barvu jeste presne nevim,ale asi fialovou-bilou.
Odpovědět
@sweet81 Satičky mám v albu:) hostinu na Kladně v hotelu Lapark a obřad ve Slaným v Kapli zasnoubení Panny Marie:) a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak saticky jsou moc hezky a slusi ti:-) Obrad i hostinu budem mit na jednom miste v rezidenci Libechov. Obrad budem mit az v 15h odpoledne,tak pak bude rovnou raut a obed nebude. Budem mit cca 50 hostu. A kolik budete mit hostu vy?
Odpovědět
Právě jsem objevila tuto diskuzi... včera jsme si s přítelem řekli, že bychom do toho už po těch letech měli praštit, tak jsem se tu zaregistrovala.. uvažujeme tedy o červnu, ale jinak nemáme tucha :-)
Odpovědět
@sweet81 no my chcem obřad od 11h, pak oběd pro rodinu cca 50 lidí a večer raut i pro nejbližší přátele a to by nás mělo být celkem cca 100 lidí :D já chtěla malou svatbu, ale přítel chce velkou :D
Odpovědět
@petamami tak gratuluju :) vítám tě mezi námi:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ozývám se zase trochu později tak jsme udělali malou změnu v místě konání obřadu, protože jsme se nemohli rozhodnout kde udělat hostinu a pozdější oslavu pro přátelé. No a protože nám pořád rodiče předhazovali hospůdku se sálem a vlastním salonkem tady u nás ve vesnici, tak jsem řekla dobře, bude to tady, ale v tom případě se vdávám na zámku, jak jsem vždycky chtěla bez ohledu na finance, takže předběžně zamluven termín 8.6.2012 pro obřad a hostinu na zámku Hrubá Skála a zamluven termín v naší vesnické hospůdce:) Šaty už mám doma koupené, jen čekám na spodničku ,závoj a korunku do vlasů a budu se modlit, že nikde nenajdu lepší šaty:) A pak už mám koupené trošku dekorace kamínky a peříčka na stoly v tyrkysové barvě.
Odpovědět
@kkracikova Tak to jsou skvělé zprávy:) já taky chtěla vždy na zámku:) nakonec to budeme mít u nás v městečku v Kapli zasnoubení Panny Marie. Interiér klasický krásně zdobený kostel, ale dělají se tam civilní sňatky:) když sme tam byli se podívat tak se mi v oku zaleskla slza. Už se na to moc těším, bude to tam nádherné:)
Odpovědět
...teda já koukám, jaké konkrétní představy tu hodně z vás už má =-) Asi je opravdu na čase! No, mně se za posledních pár dní honí tolik nápadů hlavou... :-)
Odpovědět
@petulkkab Už víme. Svatbu budeme mít 16.;-) Akorát jak tak koukám, tak jsem oproti tobě pozadu. Vy už máte obálky apod...tak to s tím budeme muset taky něco udělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky tak zítra se jednu podívat do jednoho obchůdku na dekorace a ubrousky a tak jenže vůbec netuším kolik metrů organzy nebo něčeho podobného budu potřebovat na stůl do tvaru U a pro moje auto a pravděpodobně ženichovu motorku nebo auto to podle počasí. Jo a už se mi stalo to čeho jsem se bála našla jsem ještě hezčí šaty ach jo. Mám je ve fotoblogu mrkněte a dejte mi vědět co vy na to? prosím
Odpovědět
@kacule123 Obálky sice jo ale měla bych už začít dělat oznámko, když ho chcem o vánoce rozdat ale mám zánět šlach a ruku v ortéze tak to zrovna nějak nejde :(
Odpovědět
@kkracikova No oboje jsou krásné ale já bych se bohužel asi přiklonila k těm novým... ono je to těžké posoudit, když teda nejsou vidět na tobě, ale přijde mi ten střih takový hezký...
Odpovědět
Holky, jak velkou plánujete svatbu?
Odpovědět
@petulkkab Hm, tak to je nepříjemné. To bolí jako čert. Hlavně to pořádně uzdrav a pak ti oznámko půjde od ruky, když bude odpočatá. Já už jsem taky začala trošku vymýšlet. Budu si ho dělat sama, tak jsem zvědavá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab díky za názor je to hodně těžké ještě počkám na tu spodničku a na názor svědkyně:) Jejda ten zánět šlach jsem sice neměla ale prý to hodně bolí tak se brzy uzdrav.do vánoc to určitě stihneš kdyžtak rozdej práci kámoškám a dělej jim jen odborný dozor:)
Odpovědět
@kacule123 No my si ho právě taky budem dělat sami tak začínám být lehce nervózní, aby se to vše stihlo... obdelníkový tvar není problém v práci mám i řezačku ale my si vymysleli tam vystřihnout čtyřlístek :D a ten jinak než ručně prostě neudělám :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?