Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@airawen - není kam spěchat, zařiď si to nejdůležitější a pak je času mraky. My máme termín+fotografku+hudbu a teď řešíme restaurace (ze 7 obepsaných mi 3 odpověděly, že už mají obsazeno na náš termín), ale všechno ostatní už počká. Na obhlídku šatů jdu teda zítra a v sobotu, ale jinak zatím nic nehrotíme, času dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,přidávám se jako vdávající se v červnu :).Svatbu máme zamluvenou na pátek 15.6.2012 ,obřad i hostinu na jednom místě.A pátek me zvolly kvuli nezvaným hostum,v pracovní den nebude tolik čumilu,kterým budete vysvětlovat že nejsou pozvaný :).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se taky budu vdávat v červnu - 23.6.2012. Oficiální zásnuby máme za dva týdny - můj přítel to bere dost tradičně (což mi samozřejmě nevadí :-) ), tak přijedou s jeho rodinou žádat o moji ruku moje rodiče (pocházíme každý z jiného koutu ČR - asi 300km). Každopádně jsme nechtěli čekat, tak jsme si raději už zamluvili místo pro hostinu (kde bude pravděpodobně i obřad), fotografku a kapelu. Na šaty pudu asi až v prosinci nebo v lednu, teď na to není čas :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu chceme v červnu. A nemáme...NIC? Máme přesnou představu, jak by to mělo vypadat, udělali jsme rozpočet a s kamarádkama probírám výrobu dekorací...ještě jsme ale nezačali. Máme vyhlídnuté místo, kam se jedeme 23.11. podívat, abychom ho případně zamluvili a rovnou zamluvili termín na matrice. Jelikož si na svatbě budem dělat všechno sami s pomocí kamarádů (od fotografa po koláčky) není nic, co bychom museli objednávat dopředu (kromě místa)...takže vymýšlím dárky na Vánoce a se svatbou se nestresuju...hlavně mám takové družičky, které jsou nadšenější než já, takže vymýšlejí i za mě :D
Odpovědět
Ahoj holky, taky planujeme svatbu v cervnu, prave schanim fotografa - rozhoduju se mezi Salibou, Mikudou a Podhajskou, vyhrazeno na to mam 20.000, chtela bych je na cely den, tj minimum je nejakych 10 hodin.. Mate nektera zkusenosti s nekterym s techto fotografu? Poradte :)
Odpovědět
@yumy Jééé, konečně někdo jako já! :-) My také chceme, ale také nemáme nic. My jsme si vlastně tak nějak řekli, že bychom se chtěli v červnu vzít, ale řešit chceme všechno až po Novém roce. No a případně termín někam posuneme tak, aby nám to sedlo s matrikou a místem pro hostinu, o kterém uvažujeme. My to chceme pojmout hodně neformálně - tzn. bez dortů, fotografů, kapely apod., takže nepotřebujeme zařizovat skoro nic. Ale na beremko chodím, sleduju ten frmol kolem (někdy až nevěřícně kroutím hlavou, co některé nevěsty vyvádí za cavyky) a každý den se raduju z toho, že jsem těchto věcí ušetřená a věřím, že naše svatba vzhledem k plánům proběhne absolutně bez stresu a v pohodě :-)
Odpovědět
@orangela Teď se musím smát... Než jsem se zaregistrovala sem, řešila jsem doopravdy to nejnutnější. Potom jsem proklikala pár alb, přečetla pár diskuzí a dneska mě drahý našel vzdychající nad faktem, že nevím, jestli je lepší mít fialkovou nebo meruňkovou výzdobu... :-D Jsem holt nakažená.
Odpovědět
@airawen To jsme na tom podobně, o nějakých barvách jsem ještě nedávno vůbec nepřemýšlela a včera jsem budoucího muže rozesmála, když jsem se ho ptala jestli by mu vadila svatba do fialkova :D A když se uklidnil tak mi s vážnou tváří řekl, že svatbu chce modrobílou jako barvy kladenského hokejového klubu :D
Odpovědět
@airawen @ajkan No jo holky, je to s vámi vážné! :-D Ale nejste v tom samy... Já se zase bavím, když někdo opravdu neví, jestli fialkovou, nebo raději meruňkovou... :-) Vždyť je to jedno, tak jak tak to bude hezké jen tehdy, když to hezké budeme chtít mít a budete to tak vnímat, na barvě nesejde! :-)
Odpovědět
@orangela No u nás to vyhraje meruňková, jelikož ženich má rád červenou a já mám červené vlasy... Tak se nám tam prostě hodí víc. :-D
Odpovědět
@airawen Hlavně, že jste si vybrali. To kdybych já si vybrala meruňkovou, tak mě maminka láskou sežere, protože je to celoživotně její nejoblíbenější barva a je jedno, jestli se jedná o zmrzlinu nebo letní sukni :-) No a já mám ráda černou a bílou, a tak to podle toho také dopadne :-) Ale já toho zase tolik ladit nebudu, jen naše oblečení, kytku a oznámení :-)
Odpovědět
@airawen A kdy a kde budete mít svatbu? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@orangela Vypadá to na 23.6.2012 v Neratovicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela přesně tak, moje slova :) docela koukám, jak někdo rok a půl předem nakupuje už dekorace a tak...já bych se bála, že do svatby změním názor...máme oba hodně práce a zájmů, takže já jsem si vzala na starost desing svatby, Pepa slíbil, že se postará o jídlo a pití...zamluvíme matriku a místo, rozdáme úkoly kamarádům a je hotovo :)
Odpovědět
Profilova fotka
My to taky moc nehrotíme,chceme sice ladit do žluta,ale jen kytku a stul.Jinak vubec nemam tucha ,jaký budu mít šaty.Jeiný co zatim máme je zamluené místo břadu a hostiny......toť vše
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám po pátečním a sobotním maratonu po svatebních salonech chuť to celý zabalit :-|
Odpovědět
@zmrz_lina Copak? Poděl se s náma, co jsme podobné maratony neabsolvovaly...? :-)
Odpovědět
@yumy No já to nechápu už vůbec, protože já nic moc ladit a dekorovat nebudu, kromě toho, co jsem už říkala. Nějak mi to připadá zbytečné. Ale tak každý tu svatbu prožívá asi jinak...
Odpovědět
@sierrra Myslím, že to bohatě stačí, ty ostatní kravinky kolem zařídíš později! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela - celý popis viz moje album. Ve zkratce - sehnat jednoduché svatební šaty ideálně s ramínky a BEZ vlečky absolutně problém a ještě z tebe udělají krávu, že vlečku nechceš (takovýmtím stylem - co to bude za svatbu, když nechce vlečku!)
Odpovědět
@zmrz_lina Ježiš, to jsi mě docela překvapila. Mám de facto stejné požadavky - ne tedy ramínka, ale rukávek, aby se pod šaty dala vzít normálně podprsenka, jednoduchý empírový střih (žádné korzety, spodničky, kruhy) a hlavně žádná vlečka! Chci být v šatech celý den a nemuset si nic kontrolovat nebo hlídat, natož tahat vlečku ve vší té špíně! Šaty jsem si už i vybrala a uvažuju o tom, že mi si je nechám ušít. Ale stále jsem laškovala s představou, že bych si je i mohla někde půjčit... Ale asi tedy ne, jak říkáš. Mrknu do tvého alba.
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela - taky jsem byla překvapená. Já teda chtěla vyzkoušet všechno, abych věděla, co mi sedne nejvíc. Nakonec se potvrdil můj předpoklad, že jednodušší šaty, u nichž sukně začíná až níž a tudíž obepínají boky, jsou to nej. Ale takové šaty s ramínky nebo rukávky jsem nesehnala a většina z nich měla vlečku, se kterou se odmítám tahat :( Takže z toho všeho zůstalo asi 5 favoritek, u nichž ale ani jedny nebyly takovéto "áááách, ty musím mít". A ty, co se mi líbily nejvíc, byly už poměrně dost zničené :(
Odpovědět
@zmrz_lina Prohlédla jsem všechny šaty, které jsi zkoušela. Upřímně - ani jedny mě nějak zvlášť neoslovily. Určitě mezi všemi byly alespoň některé, které by se daly, ale žádná sláva, dle mého názoru :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela - to si říkám taky. Nejvíc na zadek sem si sedla z těch s tou červenou stuhou, ale pořád to není ono :(
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela to je individuální...mě tyhle věci baví, takže já si na tom dost vyhraju a vlastně to jak ta svatba bude vypadat a v jakém bude stylu je pro mě důležité....mě třeba přijde zbytečný dort, šlehačkové šaty ze salonu, svatební oběd atd...nemám ráda tradice..ale máš pravdu..každý to prožívá jinak, hlavně abychom v finále byli všechny spokojené..:)
Odpovědět
Ahoj, my máme naplánován termín 16.6. a chceme svatbu modro bílou. Docela se těším, ale žádné extra přípravy se ještě nekonají:-). Se šaty je docela problém, protože mě zatím žádné moc neoslovily. Nejspíš si je nechám ušít.
Odpovědět
@yumy No jasně, však o tom to právě je. Aby si to každý udělal tak, jak mu to vyhovuje a byl spokojený! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj nevěsty, po útrapách máme konečně termín, jaký jsme chtěli. 23.6. 2012 ve 12:00, dneska jsem se to zajistila a stihla si i zarezervovat fotografa. Takže naprosto úspěšný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,holky,dneska jsem zkoušela první šaty :) přidám fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jak tak koukám, nejsem šílenec, když už se taky rozhlížím.. Mimochodem my máme termín 16.6.2012 ve 12 hod. :-) Šaty se mi od tebe líbí ty poslední, takové princeznovské, nádhera!!! My zatím máme rezervované místo pro hostinu a obřad a tím jsme zatím skončili, ... ale budu klidnější, když budeme mít i fotografa a hudbu.. Nemáte někdo nějaký tip? Nejlépe Horažďovice, Písek, Tábor, Klatovy, Strakonice... Holky potěšili jste mě, že jediná nejsem tak šílená, že začínám s přípravami už teď. Mého budoucího muže tím docela bavím, když jsem mu hlásila rezervaci termínu ,tak se zasmál:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?