Menu Forum

Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

3. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
 @airawen - není kam spěchat, zařiď si to nejdůležitější a pak je času mraky. My máme termín+fotografku+hudbu a teď řešíme restaurace (ze 7 obepsaných mi 3 odpověděly, že už mají obsazeno na náš termín), ale všechno ostatní už počká. Na obhlídku šatů jdu teda zítra a v sobotu, ale jinak zatím nic nehrotíme, času dost.
10. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sierrra
1
Registrovala se 11. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 15. června 2012
    Malšice, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
sierrra
1
Registrovala se 11. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 3 přátele.
    Malšice, Region Tábor
 Ahoj,přidávám se jako vdávající se v červnu emoticon.Svatbu máme zamluvenou na pátek 15.6.2012 ,obřad i hostinu na jednom místě.A pátek me zvolly kvuli nezvaným hostum,v pracovní den nebude tolik čumilu,kterým budete vysvětlovat že nejsou pozvaný emoticon.
10. lis 2011 v 09:13  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerinal
4
Registrovala se 10. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 5 přátel. Průhonice, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
katerinal
4
Registrovala se 10. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 5 přátel. Průhonice, Region Praha.
 Ahoj, já se taky budu vdávat v červnu - 23.6.2012. Oficiální zásnuby máme za dva týdny - můj přítel to bere dost tradičně (což mi samozřejmě nevadí emoticon ), tak přijedou s jeho rodinou žádat o moji ruku moje rodiče (pocházíme každý z jiného koutu ČR - asi 300km). Každopádně jsme nechtěli čekat, tak jsme si raději už zamluvili místo pro hostinu (kde bude pravděpodobně i obřad), fotografku a kapelu. Na šaty pudu asi až v prosinci nebo v lednu, teď na to není čas emoticon
10. lis 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
Registrovala se 26. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků. Má 108 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
Registrovala se 26. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků. Má 108 přátel. Praha, Region Praha.
 Svatbu chceme v červnu. A nemáme...NIC? Máme přesnou představu, jak by to mělo vypadat, udělali jsme rozpočet a s kamarádkama probírám výrobu dekorací...ještě jsme ale nezačali. Máme vyhlídnuté místo, kam se jedeme 23.11. podívat, abychom ho případně zamluvili a rovnou zamluvili termín na matrice.
Jelikož si na svatbě budem dělat všechno sami s pomocí kamarádů (od fotografa po koláčky) není nic, co bychom museli objednávat dopředu (kromě místa)...takže vymýšlím dárky na Vánoce a se svatbou se nestresuju...hlavně mám takové družičky, které jsou nadšenější než já, takže vymýšlejí i za mě :D
10. lis 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tetenko
Registrovala se 27. července 2011 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tetenko
Registrovala se 27. července 2011 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, taky planujeme svatbu v cervnu, prave schanim fotografa - rozhoduju se mezi Salibou, Mikudou a Podhajskou, vyhrazeno na to mam 20.000, chtela bych je na cely den, tj minimum je nejakych 10 hodin.. Mate nektera zkusenosti s nekterym s techto fotografu? Poradte emoticon
10. lis 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @yumy Jééé, konečně někdo jako já! emoticon My také chceme, ale také nemáme nic. My jsme si vlastně tak nějak řekli, že bychom se chtěli v červnu vzít, ale řešit chceme všechno až po Novém roce. No a případně termín někam posuneme tak, aby nám to sedlo s matrikou a místem pro hostinu, o kterém uvažujeme. My to chceme pojmout hodně neformálně - tzn. bez dortů, fotografů, kapely apod., takže nepotřebujeme zařizovat skoro nic. Ale na beremko chodím, sleduju ten frmol kolem (někdy až nevěřícně kroutím hlavou, co některé nevěsty vyvádí za cavyky) a každý den se raduju z toho, že jsem těchto věcí ušetřená a věřím, že naše svatba vzhledem k plánům proběhne absolutně bez stresu a v pohodě emoticon
10. lis 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
airawen
43
Registrovala se 3. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 175 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
airawen
43
 @orangela Teď se musím smát... Než jsem se zaregistrovala sem, řešila jsem doopravdy to nejnutnější. Potom jsem proklikala pár alb, přečetla pár diskuzí a dneska mě drahý našel vzdychající nad faktem, že nevím, jestli je lepší mít fialkovou nebo meruňkovou výzdobu... emoticon Jsem holt nakažená.
11. lis 2011 ve 03:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajkan
2
Registrovala se 7. září 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 12 přátel. Kladno, Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
ajkan
2
Registrovala se 7. září 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 12 přátel. Kladno, Region Kladno.
 @airawen To jsme na tom podobně, o nějakých barvách jsem ještě nedávno vůbec nepřemýšlela a včera jsem budoucího muže rozesmála, když jsem se ho ptala jestli by mu vadila svatba do fialkova :D A když se uklidnil tak mi s vážnou tváří řekl, že svatbu chce modrobílou jako barvy kladenského hokejového klubu :D
11. lis 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @airawen
@ajkan
No jo holky, je to s vámi vážné! emoticon Ale nejste v tom samy... Já se zase bavím, když někdo opravdu neví, jestli fialkovou, nebo raději meruňkovou... emoticon Vždyť je to jedno, tak jak tak to bude hezké jen tehdy, když to hezké budeme chtít mít a budete to tak vnímat, na barvě nesejde! emoticon
11. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
airawen
43
fotoportrét
fotoportrét
airawen
43
 @orangela No u nás to vyhraje meruňková, jelikož ženich má rád červenou a já mám červené vlasy... Tak se nám tam prostě hodí víc. emoticon
11. lis 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @airawen Hlavně, že jste si vybrali. To kdybych já si vybrala meruňkovou, tak mě maminka láskou sežere, protože je to celoživotně její nejoblíbenější barva a je jedno, jestli se jedná o zmrzlinu nebo letní sukni emoticon No a já mám ráda černou a bílou, a tak to podle toho také dopadne emoticon Ale já toho zase tolik ladit nebudu, jen naše oblečení, kytku a oznámení emoticon
11. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @airawen A kdy a kde budete mít svatbu? emoticon
12. lis 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
airawen
43
fotoportrét
fotoportrét
airawen
43
 @orangela Vypadá to na 23.6.2012 v Neratovicích emoticon
12. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
 @orangela přesně tak, moje slova emoticon docela koukám, jak někdo rok a půl předem nakupuje už dekorace a tak...já bych se bála, že do svatby změním názor...máme oba hodně práce a zájmů, takže já jsem si vzala na starost desing svatby, Pepa slíbil, že se postará o jídlo a pití...zamluvíme matriku a místo, rozdáme úkoly kamarádům a je hotovo emoticon
12. lis 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sierrra
1
    Malšice, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
sierrra
1
    Malšice, Region Tábor
 My to taky moc nehrotíme,chceme sice ladit do žluta,ale jen kytku a stul.Jinak vubec nemam tucha ,jaký budu mít šaty.Jeiný co zatim máme je zamluené místo břadu a hostiny......toť vše
13. lis 2011 v 10:48  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
 Já mám po pátečním a sobotním maratonu po svatebních salonech chuť to celý zabalit emoticon
13. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @zmrz_lina Copak? Poděl se s náma, co jsme podobné maratony neabsolvovaly...? emoticon
13. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @yumy No já to nechápu už vůbec, protože já nic moc ladit a dekorovat nebudu, kromě toho, co jsem už říkala. Nějak mi to připadá zbytečné. Ale tak každý tu svatbu prožívá asi jinak...
13. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @sierrra Myslím, že to bohatě stačí, ty ostatní kravinky kolem zařídíš později! emoticon
13. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
 @orangela - celý popis viz moje album. Ve zkratce - sehnat jednoduché svatební šaty ideálně s ramínky a BEZ vlečky absolutně problém a ještě z tebe udělají krávu, že vlečku nechceš (takovýmtím stylem - co to bude za svatbu, když nechce vlečku!)
13. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @zmrz_lina Ježiš, to jsi mě docela překvapila. Mám de facto stejné požadavky - ne tedy ramínka, ale rukávek, aby se pod šaty dala vzít normálně podprsenka, jednoduchý empírový střih (žádné korzety, spodničky, kruhy) a hlavně žádná vlečka! Chci být v šatech celý den a nemuset si nic kontrolovat nebo hlídat, natož tahat vlečku ve vší té špíně! Šaty jsem si už i vybrala a uvažuju o tom, že mi si je nechám ušít. Ale stále jsem laškovala s představou, že bych si je i mohla někde půjčit... Ale asi tedy ne, jak říkáš. Mrknu do tvého alba.
13. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
 @orangela - taky jsem byla překvapená. Já teda chtěla vyzkoušet všechno, abych věděla, co mi sedne nejvíc. Nakonec se potvrdil můj předpoklad, že jednodušší šaty, u nichž sukně začíná až níž a tudíž obepínají boky, jsou to nej. Ale takové šaty s ramínky nebo rukávky jsem nesehnala a většina z nich měla vlečku, se kterou se odmítám tahat :( Takže z toho všeho zůstalo asi 5 favoritek, u nichž ale ani jedny nebyly takovéto "áááách, ty musím mít". A ty, co se mi líbily nejvíc, byly už poměrně dost zničené :(
13. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @zmrz_lina Prohlédla jsem všechny šaty, které jsi zkoušela. Upřímně - ani jedny mě nějak zvlášť neoslovily. Určitě mezi všemi byly alespoň některé, které by se daly, ale žádná sláva, dle mého názoru emoticon emoticon
13. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
 @orangela - to si říkám taky. Nejvíc na zadek sem si sedla z těch s tou červenou stuhou, ale pořád to není ono :(
13. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
 @orangela to je individuální...mě tyhle věci baví, takže já si na tom dost vyhraju a vlastně to jak ta svatba bude vypadat a v jakém bude stylu je pro mě důležité....mě třeba přijde zbytečný dort, šlehačkové šaty ze salonu, svatební oběd atd...nemám ráda tradice..ale máš pravdu..každý to prožívá jinak, hlavně abychom v finále byli všechny spokojené..emoticon
14. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xjenisej
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xjenisej
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, my máme naplánován termín 16.6. a chceme svatbu modro bílou. Docela se těším, ale žádné extra přípravy se ještě nekonajíemoticon. Se šaty je docela problém, protože mě zatím žádné moc neoslovily. Nejspíš si je nechám ušít.
14. lis 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @yumy No jasně, však o tom to právě je. Aby si to každý udělal tak, jak mu to vyhovuje a byl spokojený! emoticon
14. lis 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 23. června 2012
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 23. června 2012
    Region Bruntál
 Ahoj ahoj nevěsty,

po útrapách máme konečně termín, jaký jsme chtěli. 23.6. 2012 ve 12:00, dneska jsem se to zajistila a stihla si i zarezervovat fotografa. Takže naprosto úspěšný den. emoticon
14. lis 2011 v 19:34  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakia88 (28 r.)
11
Registrovala se 25. února 2011 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
  • Svatba byla 15. září 2012
    Náměšť na Hané, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
kakia88 (28 r.)
11
Registrovala se 25. února 2011 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
  • Svatba byla 15. září 2012
    Náměšť na Hané, Region Olomouc
 ahoj,holky,dneska jsem zkoušela první šaty emoticon přidám fotečky
14. lis 2011 ve 20:01  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helcisek
3
Registrovala se 13. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
helcisek
3
Registrovala se 13. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Praha.
 Ahojte,

tak jak tak koukám, nejsem šílenec, když už se taky rozhlížím..
Mimochodem my máme termín 16.6.2012 ve 12 hod. emoticon
Šaty se mi od tebe líbí ty poslední, takové princeznovské, nádhera!!!
My zatím máme rezervované místo pro hostinu a obřad a tím jsme zatím skončili, ...
ale budu klidnější, když budeme mít i fotografa a hudbu..
Nemáte někdo nějaký tip?
Nejlépe Horažďovice, Písek, Tábor, Klatovy, Strakonice...
Holky potěšili jste mě, že jediná nejsem tak šílená, že začínám s přípravami už teď.
Mého budoucího muže tím docela bavím, když jsem mu hlásila rezervaci termínu ,tak se zasmálemoticon
14. lis 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš