Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lieverd tak u nás ani rodičové nějak se jim ta svatba nezdá takže vše řeším sama
Odpovědět
Profilova fotka
@sobticek my mame celkem 60lidi na cely den :-) chteli jsme jeste vecer kamarady cca 30 lidi ale nakonec to pro pratele a kamarady udelame zvlast :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sobticek u nás rodičové zatím taky ne, protože to ještě neví :D budou mít překvápko o Vánocích, ale nepředpokládám, že by se nějak moc angažovali
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe no o naše ani tak nejde ti to vzali povzneseně horší jsou přítelovi ti s tím nesouhlasí
Odpovědět
Profilova fotka
No my už máme taky zamluvený termín - 2.6.2012..chtěli jsme ve 12 hod, ale už bylo obsazeno. Takže jsme si to dali na 11:30, jinak máme zamluvené místo na hostinu, kameramana a to je zatím vše. Já myslím, že ještě času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím vyjednávám termín...moc bych chtěla 6.6.12, snad už brzy budu vědět. šaty si nechám šít, prstýnky má na starosti přítel, nějaké doplňky už jsou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,přidávám se do bandy :) My plánujem svatbu na 22.6.2012, přesně dva roky po zásnubách. Včera jsem zařídila termín na matrice, minulý týden jsme skoukli místo obřadu a hostiny a zarezervovali, taky jsem si domluvila fotografku a hudbu na party a myslím, že to jsou ty základní věci, teď bude nějaký čas volno :) Ale stejně pořád přemýšlím, jak a co a jestli ne hostinu jinde nebo s jiným počtem lidí..u nás to vypadá na cca 65 lidí, přítel má rozsáhlou rodinu..jak jste na tom vy?
Odpovědět
Také všechny zdravím a přidávám se. My máme svatbu 2,6. Šaty a místo konání obřadu už mám, Teď se domlouváme na restauraci a výběr fotografu jsme zužili na 2, ale stále se nemůžeme rozhodnout... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevite o nejakem miste v okoli Prahy/v Praze kde muzete mit 3v1 a ubytko? Bude nas cca 70 na party a obrad, obed pro 22 lidi...neco mame ale nejsem si tim moc jista... Rada bych neco v prirode abychom mohli byt venku, termin chceme 30.6....
Odpovědět
Teda holky, některé z vás jsou asi tak o milion kroků přede mnou :-D Já pořád hledám rodný list, takže jsem ještě nebyla ani na matrice. Místo pro hostinu jsme si teoreticky vybrali, ale ještě nerezervovali. Na prstýnky a oznámení jsme mrkli na netu a nějak jsme se shodli, co by se nám líbilo, ale tím to skončilo. Šaty a kytku jsem si tak nějak vybrala, ale zatím dál neřeším. A to je vše, co jsem pro svatbu zatím podnikla. A nemyslím si, že jsem pozadu. Naopak si říkám, že úplně stačí, když začneme po Novém roce :-) A stále zbyde spousta času :-) A co nějaká svatební cesta, plánujete? Kam byste chtěly jet?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se take hlasim na cerven. termin mame 2.6. tak snad neco vyjde...Je tu take nekdo stejneho terminu?Radsi uz vse pomalu rezervuji, treba hostinu uz mam zarezervovanou, meli uz hodne objednavek... Ale obrad mohu objednavat az od ledna, tak snad to dopadne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@enja88 - třeba já :) my už máme termín (bez potvrzení z matriky, ale nelpíme na 1 místě, takže kdyžtak ho změníme), fotografa, hudbu a rozhodujeme se mezi 2 nabídkami restaurace. Takže z našeho pohledu to nejdůležitější, na zbytek je času dost.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Nevěstinky, hlásím se také k Vám, náš termín je 23.6. Už máme termín v kostele, zamluvenou restauraci a kapelu a rozhodujeme se mezi fotografama :-) O ostatních věcech zatím nemám páru :-)
Odpovědět
@jipe koukám, že sehnat místo je asi problém všude, něco solidního, aby člověk neplatil desetitisíce..my to chceme pojmout spíš jako garden party, ovšem místo nám zatím taky schází :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monli to mym mame v myslivne :-DDDD spousta lidi to zaskočí,protože o me vědí že nemam rada vycpana zvířata a že jich tam je .... ale lepsi misto jsme nenasli :-( tohle je na cca 80 lidi a chteji 2000,-kč a maji tam bar s lednici malou,ktera neni videt,pípu,stoly,židle,kuchynku s lednicema s konvicema a maji tam přímo stejne taliže a sklinky pro svatby ... takže jen zaplatime a nic okolo už neschanime,romě vyzdoby teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ja se take přidávám ...svatbu budeme mit 16.6.2012 na matrice to už vedi,ale zatim jsme to neplatili .... jinak pripravy jsou v plnem proudu :-) dokonce jsem takový blázen,že mi každou chvilku příjdou šaty :-D ale se šatama ja si vybirat nemuzu a narazila jsem na moji vysku tak do nich jdu :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se vdávám v červnu 16.6.2012. Už to máme i vyřízeno na matrice. Tak jsem spokojená, že už to nejdůležitější mám z krku :-D Nevíte některá jestli je dobrý nápad mít svatební hostinu v restauraci Belcredi? Nemá některá z Vás zkušenost? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@luciiiiik říkají o ní že neí špatná původně jsme jí tam chtěli nakonec jsme zvoli místo odkud pochází většina hostu ale reference jsem slišela dobré
Odpovědět
Profilova fotka
@kamca1984 Bigi je úžasný, ale psala jsem mu už někdy v červenci jestli nemá volno na 16.06.2012 a psal, že červen má už úplně plný. Jedině, že by mu někdo vypadl...
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že 16.06. asi zatím vede :-)
Odpovědět
@noskova proč ne, důležitý je, si tam můžete dělat co chcete, nikoho nebudete rušit, když se něco rozbije, tak v poho...ono je jedno, kde to bude..spíš jde o ty lidi, aby se bavili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monli no je pravda že je to mimo domy....takže je to na samote takže nikoho rušit nebudeme ... parkovani tam je take ohormny takze to asi bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 ju to já mu taky psala :-D ještě před tebou a taky měl už plno :-)
Odpovědět
@luciiiiik Ahoj, taky o ni uvazujeme - chteli bysme vsechno v jednom miste a je nas hodne, tak tech moznosti moc neni. Dostala jsem nabidku, tak to musime o vikendu prostudovat, jestli do toho jdeme. Jejich pristup mi zatim pripadal v pohode.
Odpovědět
ahojky, taky se přidávám... i když zatím máme termín zamluvený jen předběžně... napevno nám ho potvrdí až v lednu, takže zatím se jen brouzdám po internetu a hledám inspirace :o)
Odpovědět
...hlásím se do party...náš termín je 9.6.2012...nejdřív jsem si myslela, že přípravy zahajujeme moc brzo, ale po víc jak jednom měsíci telefonování, objíždění "vhodných" restaurací jsem pochopila, že to bude náročnější než jsem si myslela...už máme zamluvené místo na obřad a konečně po velkých útrapách i restauraci...jednání některých provozních v Brně a okolí mě opravdu udivuje...no a téměř všude měli plno 16.6.2012...;-)
Odpovědět
Ahojte babulky!No my máme termín 2.6. a "na štastie" kopu veci uz zajednanych...pretoze keby sme sa do toho nepustili teraz,tak nic nezozenieme...napriklad sme mali velky problem zohnat fotografa a kapelu...vsetci zajednani!Ale teraz uz mame pokoj.Prve co sme isli rezervovat bola sala,farar,fotograf,kapela...to najdolezitejsie...a uz mame vybrate aj obrucky...vcera sme riesili pocet kusov zakuskov (pre 100 ludi!!!) ,takze parada..a buduci tyzden idem vyberat saty..no mozem povedat,ze stresy mam uz teraz a kazdu druhu noc sa mi o svadbe sniva..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my se budeme brat 30.6.2012 :-)
Odpovědět
Přidávám se, vypadá to na 23.6.2012... :) Holky, vy mě děsíte. Já si říkala, co hloupneš, času dost a koukám, že ne:)
Odpovědět
@airawen Já si pořád říkám času dost a pak když jsem viděla co holky tady už mají všechno zařízené tak jsem znejistěla :-N Ale nám stejně termín napevno potvrdí až v lednu, takže ještě nic zařízeno nemáme. Tak doufám, že po novym roce na mě ještě zbydou nějaký hospody a fotografové :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?