Menu Forum

Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

3. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martaostrava
5
Registrovala se 22. října 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martaostrava
5
Registrovala se 22. října 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele.
 ahoj holky, tak my máme termín 16.6.2012 a jak to tu tak pročítám, tak jsem se vším hoooodně pozadu. Máme pouze termín a místo na obřad a hostinu. Ve středu se jdu kouknout na šaty, ale ty ceny za půjcení až 15tis. mě děsí. To začínám uvažovat o tom, že si je nechám ušít. Jak jste na tom vy?? Jinak chci vše ladit do barvy fuchsia emoticon .
23. říj 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @martaostrava Buď v klidu, nejvíc pozadu jsem bezkonkurenčně já! emoticon My jen víme, že bychom se chtěli vzít v červnu, ale nemáme ani zamluvený termín, natož místo pro hostinu. Já hledám rodný list a nemůžu ho najít, takže zatím ani nic zamlouvat nemůžeme emoticon Jediné co, tak jsem si vybrala šaty a domluvila se s maminkou, že mi je ušije. Mrkli jsme na net a předběžně se podívali, jaká oznámení se tisknou a co by se nám tak líbilo a stejně tak jsme mrkli, jaké se dají vybrat prstýnky. Takže jestli je někdo pozadu, tak jedině já emoticon
24. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martaostrava
5
fotoportrét
fotoportrét
martaostrava
5
 Uf.....hned jsem klidnější emoticon . To máš fajn, že ti mamča ušije. Já jdu ve středu kouknu do salonu a uvidím co mi bude slušet a jaké budou ceny...jinak dám opravdu raději ty peníze za vlastní ušité než z půjčovny. No každopádně máme do června o zábavu postaráno emoticon .
24. říj 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @martaostrava Do června času dost. Myslím si, že když už máš termín a místo pro hostinu, můžeš být v klidu. My sabotujeme fotografa i kameramana, ale pokud je budeš chtít, asi bys měla začít hledat. Fotografové se prý rozebírají dost rychle... Alespoň co zde říkaly holky emoticon
Šaty z půjčoven se pohybují různě, to chce prozkoumat. Záleží, kolik chceš do šatů investovat. Mně se v půjčovnách hlavně skoro nic nelíbí, takže pro mě jsou vlastní šaty jasná volba. emoticon
24. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martaostrava
5
fotoportrét
fotoportrét
martaostrava
5
 Já jsem právě zvědavá na šaty...a fotografa co jsem chtěla, tak ten už je do 09/2012 zadaný, tak hledám dál.
24. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
orangela
  • Neví, kdy bude svatba
 @martaostrava Hm, to je škoda, ale dobrých fotografů je už dneska poměrně hodně, určitě najdeš jiného, který ti bude vyhovovat. emoticon
24. říj 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitove (31 r.)
1
Registrovala se 17. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 4 přátele. Nepasice, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Dětmarovice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
pitove (31 r.)
1
Registrovala se 17. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 4 přátele. Nepasice, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Dětmarovice, Region Karviná
 Ahoj holky já budu mít šaty z půjčovny a vyjdou na 7000,- se vším tj. závoj, boty a šperky. V půjčovně byly slečny velmi ochotné, protože šaty si půjčuju v Hradci Králové, kde bydlím, ale svatbu budu mít v Dětmarovicích a umožnili mi v agentuře že si je můžu půjčit už v úterý a vráti v pondělí a za stejnou cenu....
24. říj 2011 ve 14:21  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
 Tak drahý mi dneska volal, že zamluvil termín 16.6.2012 ve 13. hod. emoticon Tak můžeme pokročit s přípravami
24. říj 2011 v 18:31  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slaufinka
Registrovala se 19. října 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Kolín, Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
slaufinka
Registrovala se 19. října 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Kolín, Region Kolín.
 Ahoj,tak to my mame termin jen v hlave a je to prave 16.cerven.
Kdyz jsme sli zadat tak nam pani na matrice rekla,ze rozpis na pristi rok bude az koncem listopadu.
Jedinne co jsem zatim koupila jsou saly na stul tady na bazaru.Ted koukam na nejakou svatebni bizuterii a ozdoby na auta.Furt si rikam ,ze je dost casu.S temi saty je to taky zajimave.Nejaka predstava by byla ale nic moc se mi nelibi.
24. říj 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolina_123
Registrovala se 24. října 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
karolina_123
Registrovala se 24. října 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 čaute baby,

chcela som sa spýtať či niekto nevie aká je fotografka Lenka Košická z Trnavy, lebo neviem koho si mám zohnať na foto emoticon ďakujem....
24. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamca1984
Registrovala se 22. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamca1984
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky chci se zeptat jestli někdo nemáte rezence na nějakýho dobrýho kameramana a taky svatební salon a kadeřnici, to jsou věci který nemůžu a nemůžu najít nebo jsou zamluveníemoticon(( emoticon Prosím poraďte Kamča Vyškov
24. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
Registrovala se 22. října 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 11 přátel. Brno - Město, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
Registrovala se 22. října 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 11 přátel. Brno - Město, Region Brno.
 @kamca1984 tak můžu ti doporučit jedině svatební salon je to paloma v brně a paní majitelky jsou velice ochotné a milé a šaty nádherné
25. říj 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamca1984
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamca1984
  • Neví, kdy bude svatba
 diky moc jak budu moct hned tam zajdujak bude přířležitost, jen se chci zeptat má někdo tady zkušenost nebo recenzi na kameramana Jiřího Májka?? a fotografa Štepána Vláčila?? písněte budu moc ráda, původně jsme chtěli někho jiného ale už jsou ti nej přebraní a taky recenze na bigiho?? kromě že je drahý????psali jsme mu a vezme si 16000 a plus cesta no nevím. Jo a taky mám problém s kadeřnicí a to dost velký byla jsem už u třech a pořád nemůžu najít tu správnou, pokud někdo víte o nějaké co fakt umí načesat a dokonce i na svatbu tak dejte vědět Kamča Vyškov
25. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
 Grrrrrrrrr. Nevím, kdo tady teda dělá admina, ale blokování alba se mi vůbec nelíbí. Šaty, které tam byly, visely v albu víc než rok a najednou to vadí?!
Jinak my jsme zatím nikam nepokročili, nejdůležitější máme zařízené, tak si teď dáváme oraz...
25. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lieverd
Registrovala se 25. října 2011 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Nizozemsko.
fotoportrét
fotoportrét
lieverd
Registrovala se 25. října 2011 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Nizozemsko.
 Ahoj holky, přidávám se k vám. Svatbu "plánujeme" zatím na 30.6.2012, ale uvidíme jak to dopadne. Jak se tak dívám, tak mi ujíždí vlak, když teprve začínáme. Svatbu chceme na jižní Moravě, ideálně v okolí Brna, protože větší část hostů pojede z Prahy. Kdybyste některá věděla o hezkém místě ideálně 3v1, kde je možné mít obřad a hostinu pro cca 100 lidí a ubytování cca pro 60, sem s nímemoticon
25. říj 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
 @lieverd ahoj zkus hotel žebětínský dvůr nevím jak to tam teda bude v té době s obsazeností ale za zkoušku nic nedáš doporučuji co nejdříve mi máme termín 16.6 pro 50 lidí a zamlouvali jsme poslední salonek
26. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monli
1
Registrovala se 14. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků.
  • Svatba byla 7. července 2012
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
monli
1
Registrovala se 14. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků.
  • Svatba byla 7. července 2012
    Region Jihlava
 Zdravím, taktéž se přidávám...my plánujeme svatbu na 16.6., ale zatím krom datumu nemáme zařízené vůbec nic emoticon
26. říj 2011 ve 13:52  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
noskova
19
Registrovala se 24. října 2011 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 15 přátel. Dvur Králové n/L, Region Trutnov.
    Dvur Králové nad Labem, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
noskova
19
Registrovala se 24. října 2011 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 15 přátel. Dvur Králové n/L, Region Trutnov.
    Dvur Králové nad Labem, Region Trutnov
 Ahojky,take mame termin na 16.6. emoticon jinak už zařizujeme emoticon
27. říj 2011 v 19:14  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
 teda toho 16. se to nějak namnožilo :D
27. říj 2011 ve 20:22  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jambistka
Registrovala se 27. října 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jambistka
Registrovala se 27. října 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,tak já se přidávám 16.6....původně jsme chtěli 7.7.,ale prý tam jsou nějaká volna či co a neoddává se..termín jsem zamlouvala před třemi dny a už ten den jsou dvě další svatby-tudíž opravdu na poslední chvíli...vymyšleno už máme všechno a pomalu začínám nakupovat a realizovat.Jeden fotograf už je jistej,druhej řekl,že uvidí-má poněkud lukrativnější zakázky než svatby.prstýnky už byly doma,ale poslali špatnou šířku,tak jsem je poslala zpět a přijdou v týdnu..no na mě je do června času málo.s dětma a s dalšíma věcma okolo mi moc času nezbývá.A to jsem o ruku byla požádána minulý prosinec a do nedávna jsem od toho prosince jen přemýšlela co a jak...mě ty přípravy fakt vadí.nebo ne vadí,ale vadi mi ,že budu mít stres abych na něco nezapomněla.
27. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
 @monli tak ono není kam spěchat jen musí být zařízené takové ty zakladní věcí já už ted taky jen vyhledávám ozdoby a dělám si přehled o oznámeních
28. říj 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaspina
Registrovala se 25. října 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kaspina
Registrovala se 25. října 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky. My máme také termín 16.6.2012. Koukám tu že je hodně oblíbený emoticon jen jak tak koukám jsem oproti vám úplně pozadu. Máme vybraný termí a místo pro hostinu,ale ani to nemáme ještě zamluvený... emoticon teď jsem se zasekla na barvě a jsem z toho nešťastná,vůbec nevím jakou si zvolit emoticon
28. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuratko5
Registrovala se 19. října 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kuratko5
Registrovala se 19. října 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Praha.
 ahoj holky, my planujeme 30.6. a zaciname pomalu planovat a pridavam se, je to masakr a hlavne tolik veci se mi libi... hlavni je ted vybrat misto, ale...chceme 3 v 1, okoli Prahy a svatba pro cca 80 lidicek... takze hledame a patrame...ale bavi me to emoticon
28. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
 @monli My máme napevno zatím taky jen datum a místo obřadu. včera jsem napsala mailíka fotografovi a do několika restaurací, zda by mi poslali cenovou nabídku - místo hostiny je zatím u nás kámen úrazu, a to nechceme nic extra, 35 lidí a místo na tancování a aby se dalo vyjít ven (nechci restauraci někde ve sklípku, apod.)
28. říj 2011 ve 12:19  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
 a holky co vscehno uz mate zarizene?? nebo jsem jen ja takovy svatebni posuk ze to chci mit co nejdrive a pak si jen uzivat nicnedelani takze termin svatby mam, restauraci zamluvenou, fotograf je zarizeny, dj je predbezne zarizeny, tiskarna na oznameni zarizena( strejda od svedkyne a zaroven nejlepsi kamaradky ) svedci byli pozadani a prijali tento tezky ukol auta zamluvene mame teda muj budouci muzik je zamluvil zatim mame jednoho clovicka ktery bude hosty rozvazet a druheho musime pozadat saty mam predbezne vybrany a zamluvit je pujdu po vanocich pokud nenajdu lepsi, nehtarku mam, kadernici a kosmeticku mam, řasarku mam kvetinarku mam jen tak musim skocit ukazat muju navrh kytice a domluvit detaily.... pekarku na svatebni dort mam no a pomalu uz sme vse zacla nakupovat... spodni pradlo mam, prstynky do yvsluzek mam, polstarek pod prstynky mam, zavoj mam, korunka obednana nevim jestli to prehanim a uz to nehranici ze silenosti ale pripravy si maximalne uzivam a co vy holky???
28. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
 @katkavfr více méně máme taky vše už zařízené u nás je to tak že hostina zamluvena, termín zamluven, šaty zamluveny, kytky, oznámení a vyzdoba tabule zamluveny, prstýnky vybrány teĎ jen zbývají maličkosti a co nás celkem děsí je cena hostiny máme na oběd 35 a večer 50 lidí uvidíme jestli nebudem seškrkávat
28. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lieverd
fotoportrét
fotoportrét
lieverd
 holky, teda vy jedete.... my nemame nic. Porad stojime na tom, ze zatim nemame misto a od toho se bude odvijet vsechno ostatni. V podstate prizpusobime termin svatby mistu konani a fotografovi, to ostatni snad nebude problem. Jeste se nam to komplikuje tim, ze zijeme v zahranici, takze neco objizdet nebo obvolavat neni zrovna efektivni...
28. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
 @lieverd unás se to všech zařizuje už teď protože to dělám všechno sama přítel řekl at to zařidím že on na to nemá nervy
28. říj 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lieverd
fotoportrét
fotoportrét
lieverd
 @sobticek ja jsem na to taky sama. Pritel je cizinec, tak ten muze maximalne tak rict co se mu libi nebo ne, ale vsechno zarizovani je na mne. Moje rodina se samozrejme snazi a dava tipy, ale jinak to je stejne na mne.
28. říj 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lekkerding
2
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
lekkerding
2
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 1 přítele.
 @lieverd Budu hádat - přítel je Holanďan? emoticon
28. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš