Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@krejci1510 Proč si nerada zkoušíš šaty?
Odpovědět
@krejci1510 No a s tou hostinou to budete mít o dost levnější, když to budete mít takhle svépomocí. A kde to bude všechno probíhat? V hospodě asi ne, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela protože mám divnou postavu, na kterou nic nejde :-( proto si budeme dělat hostinu sami - kvůli finanční stránce. Budeme mít totiž asi 60 lidí a asi dalších 20 ještě věčěr na raut. Máme zamluvenou takovou chalupu "na samotě u lesa", kde se dělají letní tábory atd. Je tam asi 50 míst na spaní. A za pronájem budeme platit jen tolik, kolik tam bude spát lidí. Ale je tam moc pěkné okolí. Hlavně doufáme, že bude hezky, abychom si tu přírodu tam užili :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela no jako teď mi svědkyně poslala moje fotky v nich a připadám si šíleně!!!!Ale tohle mi přesně říkala paní v salonu, že ženy si vyberou šaty, zamluví si je, kamarádky je v nich vyfotí a jak se doma dívají na ty fotky, tak si to rozmyslí, jelikož furt na nich něco vidí....Něco na tom vážně bude.Jelikož já si tam přijdu normálně tlustá a to mám velikost 36, tak si nemyslím, že by to mělo být tak hrozné...ne?já vím, že "hysterčím" moc dopředu, ale sami víte, jak se chceme líbit, aby z nás byl každý paf....hl.budoucí manžel :D .Snad mě pochopíte :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@simonka2 ja take radeji ne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela No to jo, jinak bych do toho asi nesla.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanda_hk se omlouvám, ale moc jsem nepochopila :) .
Odpovědět
Profilova fotka
@simonka2 ze uz na jine saty take radeji nekoukam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanda_hk jsem ale natvrdlo :) .No já nemůžu ani na sebe koukat na fotkách, jelikož si na nich přijdu šílená.Ale nechápu to, v salonu jsem s cítila úžasně!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
nesmis se na sebe moc koukat, to se ti pak omrzi, a budes si rikat zes vybrala spatne, mas je tady vyfocene. juknu na ne. Ale urcite jsou bajecne, urcite ti je ostatni chvali. Jestli se ti libily hned na prvni pohled tak jsou to ty prave. Ja z tech svych byla naprosto unesena.
Odpovědět
@simonka2 Máš pravdu, hysterčíš! Přestaň se dívat na fotky a zkoumat to zprava doleva, určitě to bude dobré. První rozhodnutí bývá nejlepší a z nějakého důvodu sis ty šaty vybrala. Tak neplaš!!!
Odpovědět
@krejci1510 Také jsem o něčem takovém uvažovala, ale pak jsem to zamítla s tím, že by si to třeba moje maminka určitě moc neužila, protože by měla nervy, jestli něco nedochází, jestli je dost všeho a nikomu nic nechybí a neustále by všechny obskakovala. Dělali jsme takovou akci na oslavu promoce s tím, že jsme si všechno jídlo a pití zajišťovali sami. Dá se to zvládnout, ale je to náročnější. Sice ušetříš, ale taky musíš být ve střehu a doplňovat chybějící občerstvení a druhý den uklízet - to bylo snad nejhorší! V restauraci je to sice dražší, ale větší pohoda. Ono každé má svoje!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky jsme o "homemade" uvažovali. Ale byli jsme na svatbě, kde si novomanželé a jejich rodiny, zařizovali všechno sami... Bylo to fajn, měli to moc hezké, ale makala celá rodina (tetičky za pultem, strýc za kýtou apod.) a bylo mi pak líto toho, když řekli, že si vlastně svoji svatbu vůbec neužili, protože museli pořád něco řešit... Takže za mě ne-e, je pravda, že nás to bude víc stát, ale chci si svoji svatbu užít a chci, aby si ji užily i obě rodiny a ne aby lítaly kolem ostatních hostů...
Odpovědět
Profilova fotka
@orangela :D ...děkuji!!! :D :)
Odpovědět
@zmrz_lina my jsme home-made oslavu měli a užili si jí všichni. Všem hostům jsme předem řekli, že jde o venkovní grilovačku (na pozdní večer pak guláš) a že se jedná o samoobsluhu. Ať počítají se skautskými podmínkami. Všichni to brali naprosto v pohodě a počítali s tím, že nikdo kolem nich lítat nebude, naopak každý přispěje svou pomocí. Měli jsme ale domluveno, že vzdálenější příbuzní budou k ruce pro obsluhu starších lidí (myslím 70 a více) a že jim to zaplatíme. Nakonec vůbec nic nechtěli, protože prý neměli prakticky žádnou práci. Možná to bylo tím, že kuchyň a venkovské grilování bylo přístupné všem, takže i když se někdo staral, nebyl odstrčen od zábavy:)
Odpovědět
Profilova fotka
@demian - já neříkám, že to nejde, jen přispívám zkušeností. Navíc my máme všechny příbuzné vzdálené, při představě, že jedou 400 km aby se samoobsloužili... Mně by to bylo blbý. Ale jak říkám, mně se ta zmíněná svatba líbila, jen mi bylo líto těch dvou...
Odpovědět
@zmrz_lina @demian Já také neříkám, že to nejde. Jen je to náročnější před i po akci, i když je to forma samoobsluhy, stejně musíš doplňovat občerstvení... Ale každého věc. Jak říká zmrz_lina - může to být super akce (i ta naše promoce byla), ale někdo si to prostě moc neužije, s tím se smiř.
Odpovědět
@zmrz_lina ale jo, já Tě pochopila:) já si svou svatbu užila, i přes to, že jsem organizovala. Jen jsme předem všechny varovali, že nastane lehce chaos a oslava bude neformální a předem požádali o pomoc. Mé příbuzenstvo taky jelo 400 km a neměli problém. Samozřejmě, že jsem předem věděla, že tohle vezmou v klidu. Můžou být i rodiny, kde se tohle nesetká s moc velkým pochopením.
Odpovědět
@orangela ach jo, řekla jsem je, že my jsme to takhle měli a všichni hosté nám říkali, že jsi ji užili. A že i tohle je cesta, nikomu svůj názor nevnucuji a ať si každý svatbu udělá, jak chce
Odpovědět
@demian však ano, ať si každý udělá svatbu, jak chce. Jen jsme tady probíraly pro a proti takové svatby, nikdo nikomu nic nevnucuje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda se k Vám přidám, jestli můžu. Máme termín 9.6.2012 a svatba bude v Dětmarovicích na Severní Moravě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se k vám ráda přidám svatba bude v Brně 16.6.2011 zařízeného nemám ještě nic jen předběžně vybrané protože nám termíny na radnici vyhlasili až teď a v pondělí ho jdeme rezervovat tak snat to vyjde :-)
Odpovědět
ahojte holky tak já mám svadbu hnedka týden po Vás 23.6. termín nemáme ještě domluvený, jsou problémy se zajištěním hotelu, ale šaty by mi měly přijít tento týden :-) objevila jsem je a byly to ony, tak na co čekat :-) jenom se bojim že uvidím hezčí ;-) zatím pořád řešíme to místo, majitel hotelu je totiž hodně zdráhavý ve vytvoření kalkulace a už mě to hodně zlobí, přeju hezké chystání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@horakovic z toho si nic nedělej mě zase brzdila matrika termíny budou až v pondělí tak doufám že mi ho nikdo nevyfoukne
Odpovědět
holky poraďte mi prosím, kde seženu španělský dlouhý závoj v barvě šampaň? kdybyste ho někde viděly na bazaru nebo v půjčovně, tak okolo brna a jižněji, tak mi prosím dejte vědět ;-) popravdě 3 tis. se mi za něj dávat nechce, ale vypadal by nádherně k těm šatům. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@horakovic nejsem si jistá ale hodně toho mají v brně ve svatební salonu paloma cenu teda nevím ale výběr velky a hlavně majitelky jsou velice ochotné
Odpovědět
děkuju moc :-) tak tam se mrknu :-) i se šatama aby barva seděla :-)
Odpovědět
nevěděla bys adresu? na jejich stránkách není ...nebo su slepá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou na masarykové 25 jde se do takového průjezdu a pak do patra
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme o něco pokročili. Máme zamluvený termín v restauraci, kapelu na večer a fotografku. Takže z naší strany nejdůležitější věci zařízeny, zbytek už stačí časem...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?