Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@hanicka_kosanova Já to taky zjistila až nedávno, že se prý děkuje, řekli mi to nastávající tcháni :-D Ale děkovat určo nebudu, připadá mi to trochu mimo, už spolu několik let bydlíme jinde, máme 2letého syna, tak teď děkovat mi přijde trochu jako groteska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marika1987 Půl roku je opravdu hodně času, to se bát nemusíš, myslím si, že možná tak moc dopředu by ti zatím stejně udělala jen návrh, protože za půl roku se můžeš hodně změnit a musela by je přešívat a myslím si, že šaty se dokončují těsně před termínem svatby, aby sedly jako ulité 8-)
Odpovědět
@maracuja takze je to ok. to som rada :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 jeee chcete?? tak my uz mame termin zabrany na 100% :-) restauraci kterou chceme mame taky predbezne rezervovanou :-) jedine co mam obednane sou prstynky do kolacu a pristi mesic uz jdu kouknout na saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak já vás opouštím. Změna termínu.. :-D na květen.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k Vám, termín 2.6.2012. A jediné, co zatím máme, je fotografka :-) A vzhledem k tomu, že bloknutí fotografky bylo po vzájemné domluvě o tom, že svatba bude, a zjištění, že vybraná fotografka už začíná mít plný diář na příští léto, ale samotné zásnuby ještě neproběhly, tak zatím nebudeme do "onoho okamžiku" řešit nic dalšího :-)
Odpovědět
Ahoj tak já se konečně taky přidávám. Máme termín na 2.6.2012. Místo už máme taky zamluvené, bude to na Bukovanském mlýně u Kyjova. Zatím řeším jen dekorační záležitosti a byla jsem jednou na šatech, abych měla představu po čem se mám dál dívat. Pořád se nemůžu rozhodnout v jaké barvě svatba bude, zelená nebo žlutá? Jak to budete mít laděné vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@tamarisa - my budeme ladit do červené/vínové, představa kytice mi ani jinou barvu nedovolí a ta kytka, to byla láska na první pohled... :-)
Odpovědět
@tamarisa my ladíme do bílé a zelené :)
Odpovědět
Já mám schválenou kombinaci bílá/lila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my nacvičujeme svatební slib, přítel má z toho hrůzu,, bojí se že se zakoktá,,, jo měl silný řeči jak svatba nic není a teď tohle :-) :-) :-)
Odpovědět
@adelka206 A vy budete mít svatbu v kostele nebo si budete svatební sliby říkat i při civilním obřadu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lekkerding my se budeme brát na zámku, je to tam hodně slavnostní a slib si řekneme protože chceme :-), civilní obřad, jen vynecháme at nám k tomu dopomáhá bůh,,, svatba v kostele mi neprošla,, přítel s emoc netvářil, sice nejsem 100% věřící, ale něco tam bude :-) a taky si chceme dát na oznámení bla bla,, si slíbí lásku, úctu a věrnost tam a tam a přijde nám to hezké a bude to hezká vzpomínka, dělaká se to dnes velmi často při civilních obřadech
Odpovědět
@adelka206 To zní opravdu hezky... Já bych se asi bála, že bych dojetím ze sebe nic nevypravila a navíc už takhle budeme mít dvojjazyčný obřad, takže kdybychom do toho zahrnuli ještě sliby, byli bychom tam dvě hodiny:-)
Odpovědět
@adelka206 Během svatebního slibu Vás bude jistit s nápovědou oddávající. A nebo Vám svatební slib oddávající může předčítat a vy to po větě opakujete. Stává se , že i když to snoubenci umí zpaměti, tak během obřadu je okno, jsou mimo, ani si nevzpomenou o čem byla svatební promluva a co ci slíbili, :-)
Odpovědět
@jasulka :-D Hlavně aby si to potom pamatovali v manželství..
Odpovědět
@adelka206 Adélko, pokud jsi věřící, tak i při civilním obřadu a při svatebním slibu, který říkáš svému partnerovi můžeš vyslovit prosbu, aby Ti k tomu co slibuješ, pomáhal Pán Bůh. On je přítomný nejen v kostele, ale i na zámku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasulka to uděláme, necháme si to předříkat
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding no já dělám zatim hrdinku ale uvidíme až přijde na lámání chleba, :-)
Odpovědět
Ahoj :-) také se přidávám k termínu 16.6. 2012. Na stránkách matriky měli sice napsáno, že termíny je možné rezervovat až půl roku předem, ale vzhledem k tomu, kolik věcí na termínu závisí mi to nedalo a zavolala jsem tam už teď. Jaké bylo překvapení, když mi paní řekla, že hodinu, kterou jsme chtěli už mají obsazenou....alespoň ten termín, že nám vyšel ;-)
Odpovědět
Čau holky, koukám že už dost dlouho před termínem to tu docela žije :) My plánujeme až se z nás kouří, ale nemůžeme se shodnout na částce kterou dáme do hostiny / rautu. Budeme mít cca 50 lidí (+/-5) a částky co vidíme se pohybujou mezi 500 a 2000Kč na osobu. Což už je dost. Při takovémto množství lidí, kolik tak vidíte jako rozumnou částku za raut+hostinu (bez pití)?
Odpovědět
Ahooj, my měli svatbu minulý týden v září...a to že bude svatba jsme museli rozhodnout tak dva měsíce dopředu, čili v červenci. A můžu vám říct, že se všechno dalo uplně v pohodě stihnout. Plašit s přípravama už třičtvrtě roku dopředu je opravdu moc :-D. A že to byla svatba.... 110 svatebčanů + 40 lidí večer navíc ...dovedete si to představit?? Všechno jsme stihli v klidu.... a myslím si, že takovouhle svatbu naše okolí fakt dlouhooo nezažilo. Zbytečně bych se opravdu nenerovovala půl roku dopředu :-|
Odpovědět
@ofcoursedude Ahojka, my počítáme předběžně 1000,-/os. včetně pití (300,- oběd, 300,- raut a cca 400,- pití). Kamrádka měla taky rozpočet 1000,-/os. a bez problémů se vešli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak my mame od rana 60 lidi a na veceri +20 a zatim sme meli rozpocet maximalne 800/900.- na osobu na tech 60 vectne alka a nealka a rozpocet pro tech 20 lidi je jen 200/300.- na osobu vcetne alka a nealka :-) takze pohodickaaaa :-) ale jeste musime kouknout kvuli prostoru jinam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se k Vám přidávám. Máme termín 9.6.2012 ve Slavkově.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak termín a čas už je jistý - 2.6.2012 ve 14:00 hod., jen se ještě rozhodujeme, jestli zámek Choltice (kaple Sv. Romedia/slavnostní obřadní síň) anebo oranžerie zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou... Obojí to máme od rodičů stejně daleko, tak asi bude muset rozhodnout osobní návštěva, přístup a cena.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jdeme zamluvit termín 2.6.2012 ve 12 hod. 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky! Plánujeme svatbu také na červen 2012, ale zatím nemám zařízené nic, zdá se mi, že stále dost času na vše. :-) Jen abych se pak nedivila, co? :-) Ale my to chceme pojmout dost neformálně, takže si myslím, že všechno v pohodě zvládneme až po Novém roce.
Odpovědět
@summer2012 No ono asi záleží, kolik toho svatebčané vydrží! Já jsem z Moravy a tam vydží snad všichni, kromě mojí maminky. A taky záleží, co budou pít. Pokud bude někdo pít víno a pivo, tak ti takový rozpočet stačí. Ale pokud se někdo pustí do nějakých dražších kořalek, tak si myslím, že je to málo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?