Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
polovička se zapojuje jen tehdy, když se nemohu rozhodnout a to bývá celkem často, takže ten to vždycky rozčísne, naypříklad s místem obřadu jsem mu nechala volnou ruku, dala jsem m u xxx možností, místa jsme si prošli a nakonec si vybral to nejlepší jako vždy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám, rádi bychom se vzali 1.6.2012 v kostele. Máme trochu problém se domluvit na místu, kvůli rozmístění rodiny a na tom to zatím všechno stojí :-( Jak to řešíte vy?
Odpovědět
@desejka S tím my máme taky trošku problém - polovinu rodiny máme v Holandsku:-) Ale napůl cesty (tedy v Německu) se nám to fakt dělat nechtělo, tak si Holanďani udělají výlet do Čech:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) přidávám se k Vám budoucí nevěsty :-) svatba bude určitě v červnu 2012 asi 2.6 ale ještě to není definitivní. Chtěly bysme to v kostele v Hrušovanech u Brna a hostinu v Kurdějově. Zatím mám domluvenou jen cukrarku, až bude jistej termín zavolám ještě kameramanovi, fotografovi a zpěvákům a na zbytek si myslím ze je ještě čas, ale už se nemůžu dočkat tak pomalu vybírám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Jj jsou tam absolutne uzasni :)))). Procpak zmena data? Ale 7.7. je krasny :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@vercisek81 no my předtím na datu ještě nebyli dohodnutí.. jen se mi líbilo 16.6. Na data červenec/srpen jsem se ani nedívala, protože mi od mala tloukli do hlavy, že je moc teplo a že svatba takhle v létě ne.. ale ono jestli 16.6. nebo 7.7. je v tomto asi jedno. No a u 7.7. je nejmenší pravděpodobnost, že přítel zapomene na výročí. Sedmička je jeho osudové číslo, rád pořád říká, že 7. má svátek, 7. má narozky a má 7 i na dresu, tak je to jeho oblíbené číslo. No a já jsem zjistila, že mám na snubním prstýnku 7 briliantíků. Takže svatbu jindy než 7.7. prostě mít nemůžeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vitkma no tak to jsme na tom stejně. Chceme svatbu také venku, jen s tím rozdílem, že již máme jasno kde bude. Bojím se pouze toho počasí a tiše doufám, že nebude pršet, jinak je nám to snad jedno jestli bude slunečno nebo zataženo, hlavně bez deště. Většinu věcí máme již namyšlenou teď už zbývá to zrealizovat :-D .Nám budou vypomáhat právě také hodně kamarádi a rodina. Jen se nyní nemůžu rozhodnout jestli si na tu venkovní svatbu vypůjčit party stan nebo ne, ono je to velmi nákladná záležitost. Navíc na Znojemsku těch možností moc není, spíše jsem tedy žádnou nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k diskuzi. Svatbu budeme mít v červnu 2012, už máme vybrané datum, promyšlené místo (rezervace bude ale možná až po novém roce), vybrané místo na hostinu (předběžně rezervováno, je to ještě hodně brzy), sestaven seznam hostů.Máme už představu jak by měly vypadat šaty a kde asi koupíme oblek. Taky do jaké barvy bychom to chtěli sladit. Takže takové to počáteční promýšlení myslím máme pěkně rozběhnuté:)
Odpovědět
Tak i já se přidávám.Svatbu plánujeme na 30.6.2012,je to den našeho výročí.Obřad i hostinu budeme mít v Mostě,restaurace na Resslu.Jinak svatbu už mám promyšlenou do největšího detailu :-p ,naštěstí výzdobu apod. bude zajišťovat restaurace,tak mi odpadá pár starostí.Takže už jenom vykrást banku a hurá do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, připojuju se k vám, po několika měsíčním časovém presu, jsme se konečně dohodli na termínu a bude to 2.6.2012 :) Zamluvenou máme prozatím jen restauraci a fotografa, jinač zatím nic moc. Stavíme dům, takže spouuuusta času trávíme na stavbě, ale snad všechno stihneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@elroa tojsme na tom stejně s datem a stavbou. Doufám ze domeček do června stihnem a nevěsta tak půjde z nového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím (zatím ještě) slečny :) Rozhodla jsem se mezi vás přidat. Svatba mě čeká také v červnu, konkrétně 30. 6. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli neznáte nějakou pěknou (a ne moc drahou) restauraci se zahrádkou v Brně, kde by se dalo grilovat? Lámeme si nad tím už několik týdnů hlavu a nenapadá nás nic slušného...leda se podívat, co nabízí Kuřim nebo něco blízko Brna.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak se mezi Vás řadím, termín máme 23. června příštího roku. Zatím jediné, co máme, je domluvené místo a penzion na hostinu s ubytováním. Taky jsme celý den na stavbě, navíc musím ještě v lednu odstátnicovat, tak to bude možná trochu hektické. Tak ať se přípravy daří! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@h_i ahoj, jelikož jsem přímo z Kuřima (teda momentálně) tak tady toho moc není zvlášť né z letní zahrádkou. Zkus se mrknout na Tišnov a na Červený mlýn. Vím, že tam měla kamarádka svatbu a byla spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
@veeraak Děkuji za tip! :)
Odpovědět
Holky, jaké myslíte, že bude za rok v červnu počasí? Přemýšlíme nad svatbou venku, na zřícenině, kde sice alespoň malá stříška pro případ lehké přeháňky je, ale lepší by bylo hezky. Našla jste některá nějaké statistiky, jak v červnu bývá? Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty,, my se budeme brát 23.6.2012,, zajištěn máme zámek, čili obřad, koupenou výzdobu na auto nevěsty a ženicha, zaplacenou zálohu na svatební šaty a od sestry koupený podvazek (ale ten bude až pod stromeček) :-), a na konci října půjdeme sepidovat smlouvu na kameramana a fotografa máme zajištěného,, jinak mě děsí místo hostiny,, nemůžeme sehnat nic co by s enám líbilo a bylo v okolí svatby,,,jinak bych nakupovala a zařizovala jak divá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@h_i hotel a restaurant Fontána je myslím dost oblíbený
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Joooo, takt o je jasny :). Osudova sedmicka. :)
Odpovědět
Profilova fotka
prosím vás, potřebuju nějaký eshop, kde maj hezký bílé baleríny??? potřebuju k šatům,,, děkuju
Odpovědět
@adelka206 Na http://www.mixershoes.com mají výběr balerínek podle barvy... Vím, že tam sestra cosi sháněla k tancování. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my už máme také rezervovaný termín, bude to 22.6.2012, dnes mám schůzku s vizážistkou, ale nic víc zatím nemáme :o) jen barvu, bude oranžová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Petzy, taky mame 22.06:) oranzova barva je krasna, taky jsem vahala ale zustala jsem u ivory v kombinaci s hnedou. Kde se budete brat?
Odpovědět
@adelka206 Teda vy toho máte nějak moc :D my máme sotva zarezervované místo hostiny a předběžně teda i obřadu, ale jinak nemáme vůbec nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, závidím těm které mají už zamluvený termín... U nás se vyhlašují termíny na začátku roku... je to na palici... Barva: fialová, Hotové pouze voničky - vlastní výroba, jinak vše ve fázi vybráno... No, co máte dělat, když nemáte to nejdůležitější - teda ženicha mám - ale nemám termín! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bude termín během října. Jsem moc ráda, že nemusíme čekat až do nového roku. Jinak barva taky fialová a většina věcí ve fázi vybráno a něco ani to ne (restaurace :-S )
Odpovědět
Profilova fotka
no s tou restauraci taky porad lameme hlavu. obrad chceme mit na zamku Liblice ale ta restaurace potom jeste porad neni vybrana. mame uz nakoupeno docela dost, ozdoby na auta, spzky, saty jsou objednane a sijou se na miru v Parizi, korunku taky mam jak pro sebe zak i pro dve druticky, musim se ted zamerit eventualne na zenicha:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lanika1 obřad máme na Libeňském zámečku, ale s hostinou a večer jsme zatím bezradní :-( potřebujeme něco kam uskladníme 80 libí :-) buď spaní, nebo v Praze s možností dopravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k vám přidávám :) Termín svatby jsme naplánovali na 16.6.2012. Bohužel mám ale stejný problém jako některé z Vás - termíny budou u nás vypsané až na začátku listopadu. Zatím jsem zamluvila fotografku a kameramana a mám předběžně zamluvenou restauraci. S dalším ale čekám, až bude trmín jistý. No a od toho listopadu chci začít zařizovat, nakupovat...představu sice mám, ale koupeného nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy teda, 80 lidi to bude sila! mame 40 a taky nemam s tim rady. v Praze aspon mhd, u nas tady s tim transportem je trosku slozitejsi:) ale pokud maji auta tak nevidim problem ze nekdo nebude treba pit. a co saty, uz mas vymyslene?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?