Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
jojo my milujem hory a hlavně to zatím vypadá,že v létě se nikam nedostanem kvůli práci tak chci aspoň v zimě,ale uvidíme jak to kamarád vyřídí jinak pojedem taky jen na víkend ;-)
Odpovědět
Katko, kde vlastně budete mít svatbu? Nějak jsme se k tomu zatím v povídání nedostaly :-) My se budeme brát na zámku v Novém Městě nad Metují..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) přidávám se a také reportuji: máme termín, restauraci na hostinu i cocktailbar na raut, lux.auto, odsouhlasenou cukrářku, vybrané oznámení i jmenovky na stůl .-), dekorace, šperky,vybranou pekárnu na koláčky, seznam darů, menu a v pondělí mi přišly šaty z ebay! Jsou prostě nááádhernééé :-)) Ovšem boty jsou opravdu problém... :-( ale říkám si, že mi to je asi jedno, těžko odhadnout, jaké bude počasí... Spoustu věcí jsme vypustili a tak toho zařizování je nakonec jen trochu :-))
Odpovědět
ahoj, my budem mít svatbu ve Vlašským Dvoře v Kutné Hoře, jinak jsem byla v úterý u kamarádky na stříhání tak jsme se dohodli -mám kadeřnici a líčení v jednom a náhodou má salon kousek od svatebního tak jsme tam s Kájou zabrousily,vyzkoušela jsem dvoje :-) no paráda jen mám špatný foťák na mobilu tak foto nic moc :-| ale mají tam krásné šatičky na Kájinu ale tu jsem do nich ještě neoblíkala .za 14dní pojedeme do Nymburka na šatičky a takový malý výlet po salonech domluvila jsem se s paní (dělá nám vývazky ) tak si je zrovna odvezem :-) a to už beru foťák tak pak přidám fotečky pro ukázku andy : já jsem taky chtěla koláčky z pekárny, ale zatím to vypadá, že budou domácí. Holt mám chlapa z vesnice, kde se toto stále drží
Odpovědět
Ahoj holky, tebe andy vítám mezi námi. Koukám, že pomalu, ale jistě pokračujete v přípravách, my o víkendu vymysleli oznamko, tak mě čeká hledání tiskárny a včera jsme byli na zámku dohodnout pár podrobností, tak jsem ještě celá nadšená :-) S botama se nemůžu rozhodnout, jestli půjdu v lodičkách nebo jen v typu uzavřená pata a špička, hlavně zatím nemůžu sehnat žádné, které by mi vyhovovaly na celý den i vecer, no uvidíme
Odpovědět
Luci já si nejspíš vezmu nějaké balerínky sice žádný nemám ale bude to asi nejlepší,stejně nemůžu mít moc vysoky podpatek,abych nebyla výšší než přítel :-N
Odpovědět
No mezi námi taky není velký výškový rozdíl, navíc nejsem na podpatky tolik zvyklá, takže mám ztížené hledání, protože 5cm podpatek je max :-)
Odpovědět
:-) ahojky, tak se k vám přidám s termínem 19.3. a taky mooooc přemýšlím co na šaty...kožíšek se mi zdá moc, uvažovala jsem jen o pašmíně, co myslíte? nebudu mít klasický dlouhý šaty´, ale krátký smetanový... ještě teda nemáme ani zamluvený místo na hostinu - příští týden se chystáme, snad se nám bude líbit a vyjde to... a rodičům to oznámíme na vánoce...
Odpovědět
Ahojky, vítám tě :-) Ten kožíšek, co mám zamluvený, není zase tak "tlustý", takže myslím, že bude tak akorát. Mám šaty s holými rameny, takže přece jen to přes ně něco chce. Ale třeba to v pašmíně taky zvládneš, to je na tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezký večer všem :-) Luci, děkuji :-) Botky jsou vážně problém...a aby toho nebylo málo, šaty jsou opravdu až na zem a tak je necourám jen na 7cm podpatku... Budu je mít jen na obřad a hostinu, nechce se mi za ně utrácet balík a velikost 42 taky není právě běžná.... no ono se to nějak snad vyvrbí :-) Katko, to já je nechtěla vůbec, ale po zkušenosti s bráchovy svatby jsem si řekla, že takovou dobrotu nemůžu kolegům v práci upřít a tak budeme mít 2 kila ke mně do práce a po kile každý z rodičů...skoromanžel je muzikant, takže tam nic....a výslužky jsme nakonec úplně vypustili... evma, ahojky...snad nebude mráz :-))), koupila jsem si přes šaty bolerko s límcem a zimy se nebojím, byla jsem splavená jen jsem si to na sebe všechno nandala :-), pašmína je OK, kámoška se v ní vdávala také a vypadalo to dobře...i když ji musela neustále držet a srovnávat...oznámit to vašim na vánoce je krásně romantický :-))
Odpovědět
Ahoj holky,snad nebude vadit,když se přidám :-) Svatba u nás bude 20.3.2010 a jak tak koukám, asi ji posunu tak o rok :-) Všechny už toho máte spustu a já si pořád říkám jakože je čas...a on asi přestává být..Já mám jen zaplacenou zálohu na šaty, prstýnky,podvazek a termín.Jo a svatební cestu.Přítel zajišťuje svatební noc,tak aspoň toho jsem ušetřena ;-) Teď řešíme hostinu a seznam lidí na svatbu a tp je asi tak všecho..penízky lítaj a to nic nemáme..
Odpovědět
Ahoj, vítám novou březnovou nevěstu :-) Podle mě se nemusíš bát, určitě nakonec všechny přípravy zvládnete včas. My zas třeba ještě nemáme prstýnky, teprve je začneme vybírat..
Odpovědět
Článek se načítá
My jsme si vybrali v pátek,zluto-bílé zlato.Představ si, 5 mm silné a já celý víkend chodila s pravítkem a měřila jsem si na prstě, aby vynikl a nebyl slabý...teď jsem to byla u zlatníka změnit na 7 mm a když jsem si pak zkusila maketu, no zůstala jsem u těch pěti. Na zabití. :-) K zásnubnímu je tahle tloušťka fakt ;-) akorát a bez něj taky,působí to jemně.Ať pak nejsme jak od cirkusu, protože prsty mám slabý..
Odpovědět
cassinka: :-) nejsi sama - my ještě taky nic nemáme, vlastně vybrali jsme si prstýnky a nechali je dělat u zlatníka, bude mu to chvíli trvat... a já si koupila látku na šaty :-) a to je všechno... chystámě se vybrat místo na hostinu, ale nějak pořád není čas... tak nevěš hlavu, času fůůůra :-)
Odpovědět
ty jo,to se mi nezdá :-S Já teda šaty už mám vybraný a zaplacenou zálohu,tak uvidíme.Chtěla jsem mít většinu před Vánoci,pak nebudou koruny :-) Místo máme už raději zarezervované, tak uvidíme zbytek :-D
Odpovědět
Uz mam boty, hura! Sehnala jsem je na Aukru.
Odpovědět
Martino, botičky jsou super, Aukro projíždím, ale zatím nemůžu sehnat moji velikost a typ, který by se mi líbil :-( Cassinko, my chceme prstýnky z chirurgické oceli a na moje prstíky je i 5 mm hodně, takže já nejspíš skončím jen u 4 mm, taky to vypadá hezky, jak jsem dneska zjistila..
Odpovědět
Kamoska ted bude prodavat 37ky
Odpovědět
Já mám 38, teda nejčastěji, ono u každých bot je to jinak. A tys tohle sehnala úplně nové botičky nebo použité?
Odpovědět
Lucikarn...díky, to jsi mi udělala radost :-) Jinak už jsou objednaný a zaplacený definitivně.Ve čtvrtek definitivně domluvit zbytek hostiny.Včera jsme dělali jmenovky na stůl, docela byla sranda.Dělali jsme to společně s přítelem , kdykoliv jsem odběhla, už byl na stránkách o hrách na x-box.. 8-(
Odpovědět
Tak já řešila tloušťku prstýnků úplně stejně :-D - chdák zlatník - nemohla jsem se rozhodnout... ale nakonec budu mít 7mm - mám dlouhý hubený prsty a 5mm mi neseděl, mám širší kloub takže pak mi ten prstýnek kinklal na prstě... takže jsem dala na jeho radu a vzala pro sebe 7mma a přítel 6mm. A koukám, že sebou musím hodit s tou hostinou :-), jsem nějak hooodně pozadu :-)
Odpovědět
ahooj holky dlouho jsem tu nebyla a koukám, že jsme se dost "rozmnožily " :-) jinak můžete být v klidu s nějakým zajišťováním já jsem skončila u objednání vývazků a figurky na dort, menu sestavený,ale restaurace domluvená ještě není na pevno i když hostinský s tim snad počítá :-) minulé úterý jsem byla u kamarádky na stříhání tak mám kadeřnici a líčení v jednom a při té příležitosti jsem se stavila v salonu a zkusila dvoje šatky:-) ale neměla jsem foťák tak to mám jen v paměti a prstýnky ? ty necháme asi až po Vánocích jejich dodací lhůta je cca měsíc tak to zvládnem až pak :-) Už se chystáte na Vánoce? já se moc těšim hlavně to budou naše první společné Vánoce a po dlouhé době je budem mít bez rodičů
Odpovědět
My nakonec budeme prstýnky objednávat přes internet, tak jsem zvědavá, jak budou vypadat ve skutečnosti :-) Nejsem zvyklá na výrazné a mohutné prstýnky, takže s užším kroužkem budu naprosto spokojená. My máme sice zamluvenou restauraci, ale dohodli jsme se s majitelem, že menu a všechny podrobnosti budeme zajednávat až v lednu, jen máme jasno, co se bude vařit k obědu :-) Katko, upřímně, Vánoce zatím příliš neřeším, nějak toho teď mám hodně, takže Ježíšek musí ještě počkat ;-)
Odpovědět
Luci - nevesta v nich sla jen jednou a vypadaji skoro jako nove, bez znamek noseni. Takze mi vubec nevadi, ze jsou z druhe ruky.
Odpovědět
To by mi taky nevadilo, jen na takové narazit ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, nějak jste se odmlčely, tak zkouším, jestli se nám to zase rozjede :-) Tenhle týden nám dorazil polštářek pod prstýnky a párdalších drobností, všechno krásné, tak mám radost :-)
Odpovědět
Jo, spravne, musime to tu udrzovat, vzdyt nas termin uz se neuprosne blizi! :-) V M&S jsem si vcera koupila telovou podprdu s variabilnimi raminky pod saty - pry je telova pod bile saty lepsi nez bila. Drzi dobre i bez raminek, akorat me 34, kterou nosim normalne, dost skrtila. No a dneska si jdu vyzkouset saty a pak se rozhdodnu, jestli si budu saty pujcovat nebo necham usit. Taky musim vyzkouset nekolik strihu, abych vedela, co ano a co ne. Uz mame dofinalizovane svatebni menu, v nedeli zaplatime zalohu.
Odpovědět
Koukám Marti, že u vás přípravy taky pěkně plynou ;-) Já musím spodní prádlo ještě sehnat, pořád přemýšlím o typu podprsenky. Jsem zvědavá, jak budou spokojená se zkouškou šatů, držím palce, aby ses správně rozhodla..
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera koupila kravatu a kaesníček - přesně podle látyk na mý šaty a mám z toho obrovskou radost, jen košili nemůžeme sehnat... ještě je naštěstí dost času... a zítra jdeme domlouvat hostinu, jsem na to zvědavá, protože chceme jen raut - teplý i studený - průběžně doplňovat, žádný slavnostní oběd :-) . Martina - tak se zítra vydám taky do MS podívat na nějakou podprdu - tělovou a variabil.ramínka - díky za tip.
Odpovědět
Evma: stoji 499, coz se da, a je vyztuzena.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?