Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
Ha! Tak máme zajištěn autobus na radnici a na hostinu!!!! :-D :-D :-D :-D jsem zvědavá,jak se budou všichni tvářit :-D
Odpovědět
Vzdyt autobus uz je dneska docela bezny, ne? Aspon teda pri svatbach, kdyz je obrad jinde nez hostina, my mame taky zajisteny minibus 8-)
Odpovědět
My máme klasický bus a jen za 500,- 8-) 8-) 8-) jsem nadšená!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Tak to chapu :-) A kolik najezdite kilometru?
Odpovědět
To netušim :-) počítám tak 15 ,nejsem talent na odhady vzdáleností 8-) Dneska jsem si nějak divně přeležela záda a když se nadechnu ,tak mě to píchne :-S :-( Včera jsem pořídila košili,ale větší,tak jí musím vyměnit :-D No a už nastupuje nervozita???? x-)
Odpovědět
No jo, to nas ceka kilacku mnohem vic, skoro 40 jich spolyka jen jedna cesta, ale stoji to za to :-) Ja zas vcera vyzehlila kopec pradla, tak me zada taky pekne boli.. Ale pripomnelas mi, ze musim jeste rozzehlit svatebni kosili :-) Nervozitu zatim nepocituju, tak doufam, ze pak na mne nepristane o to vetsi :-D
Odpovědět
Nechceš mi taky vyžehlit ? :-D mám tam hromadu prádla a dělám,že to není moje 8-) :-D . Zveš na rozlučku i tchýni ? Já totiž beru mamku s tetou,jsou to pařmenky a nevím,jestli nemám ze slušnosti pozvat i jí s dcerou =-)
Odpovědět
Ac mam mamku, budouci tchyni i tety moc rada, rozlucku delam jen pro mladsi generace 8-) Vidame se spolecne casto, takze si pripijeme jindy :-)
Odpovědět
No naše mamka je pařmenka,ta si to nemůže nechat ujít :-)))
Odpovědět
Martino, držím zítra palečky!!! Ať Vám to s (dnes ještě) přítelem vyjde a ať je to jeden z Tvých nejkrásnějších dnů v životě, ne-li nejkrásnější či nejpohádkovější :-) A pak se určitě ozvi, jaké to vše bylo...
Odpovědět
Martino, moc ti preju krasnou svatbu plnou skvelych zazitku a do manzelskeho zivota vsechno nej nej nej, at ti vse vychazi podle predstav :-)
Odpovědět
Taky si přidávám,přeji krásnou svatbu a ať vám to hlavně vydrží v dobrém i ve zlém,samožřejmě,přeji hlvně to dobré 8-) x-) x-) ;-) :-) Jinak mám pocit ,že si tu tchýňka čte :-D :-D Dobře jí tak ,za to,co nám provádí
Odpovědět
Článek se načítá
Já se za týden vdávám, pane jo, to je věc :-D
Odpovědět
To je co? Přeju ti to :-) Snad se nám to vydaří oběma příští pátek :-) já mám dnes rozlučku a do práce jdu už jen po-út :-) huráááááááááááá :-D :-D :-D se budu válet doma :-D
Odpovědět
Taky ti to moc preju a vydari se to urcite :-) ;-) Ja mam rozlucku zitra, uz se na holky moc tesim 8-)
Odpovědět
Mi povídej,jinak nejsme schopné se sejít v tak hojném počtu ,a až teď se to povede :-))))) Zítra mi jede svědkyně na hory,tak jsme to šoupla na pátek,budu si muset po práci schrupnout ,abych byla fit :-)))) a mohla řádit večer 8-) :-D :-D Byla jsme včera vyměnit košili a řeknu ti- horor!!! byla tam nějaká starší paní a pořád mi strkala jiné barvy ,protože se jí nechtěla hledat ta,co jsem koupila ]-( . Jsem zvědavá ,jak se budou všichni tvářit ,až uvidí moje botky 8-) moc se mi líbí a nejsou zrovna popelkovské,ale to bych nebyla já :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, svatba byla vcera. Bylo to nadherne, primo pohadkove, pocasi nakonec nebylo nejhorsi - dnes s tim sudenym vetrem by bylo hur. Chytili jsme jen snehovou prehanku po obradu, tak jsme nafotili hned neco venku, aby byly videt vlocky. Pak to preslo, ale i tak jsme se nafotii s bilym destnickem. Oslava se taky moc povedla, hodne jsem tancili, jidla nam zbylo docela dost, tak nemusim o vikendu varit. Akorat jsem strasne unavena, spala jsem jen 4 hodiny. Nedari se mi ted usnout, snad pozdeji. Az budu mit fotky, dam je do alba. Diky moc za prani a ze jste na me myslely. No, a za tyden vy! :) Nema smysl se stresovat, je to nadherny zazitek.
Odpovědět
Martino, to jsem moc ráda!!! Už se těším na fotky :-) A jsem ráda, že i počasí Vám jakžtakž slušně vyšlo...
Odpovědět
Marti paráda :-))))) Hlavně,že sis to užila ;-) až ti závidím 8-) 8-) 8-) Mám docela ze všeho strach,rozlučka byla brutální :-D :-D :-D :-D a mám teď angínu pěknou,asi dnes dostanu antibiotika :-( :-(
Odpovědět
Ahoj holky :-) Marti, moc gratuluju, na fotkach vam to slusi a jsem rada, ze i pocity jsou velmi pozitivni ;-) Tak hlavne at se stejne vydari i manzelstvi. Marketice, doufam, ze ti den D nemoc nejak moc nezkomplikuje. Ja si v sobotu uzila rozlucku, byla to akce presne podle mych predstav. A ted uz zacinam premyslet, co vsechno jeste bude potreba zaridit.. blizi se to, blizi :-D
Odpovědět
Marketice, ať to vyležíš a v pátek jsi jako rybička ;-) Jinak jsem moc ráda, že snad bude nad těch 10 stupňů, které jsem si přála :-) Ale se sluníčkem nevím, nevím... Lucikarn: také začínám přemýšlet, co ještě chybí a na co jsem ještě zapomněla, prostě od soboty už mám nervy na drátku :-) Ale dnes mne potěšila kadeřnice, vykouzlila mi účes přesně podle mých představ, moc krásný...
Odpovědět
Ahoj holky,tak mám teplotu,dnes jsem naposledy v práci,tak budu místo příprav a dodělávek doma ležet :-( jsem na sebe zvědavá. maricko neměj nervy,užívej si to 8-) 8-) já rozhozená ještě pořád nejsem,,musím ještě udělat nehty holkám,sobě a napéct věnečky a ležet,potřebovala bych se naklonovat :-D -asi vypálim bacil slivovicí :-D :-D Jinak je teprve úterý,takže nestresovat holky,na to bude času dost v pátek ;-) ;-) ;-) x-)
Odpovědět
Marketice, tak sup sup, pekne panaka slivovice, at vypalis toho cervika, ktery v tobe dela neplechu :-D Prave jsem se vratila ze zkousky svatebnich satu, parada, juj, ja se tak tesim ;-) ;-) A nervy nemam, ono to nejak dopadne 8-)
Odpovědět
Tak jak se tesite, damy? Mam uz nekolik profi fotek, muzeter se podivat. Marketice, tak jsi na tom podobne jako ja. Neboj, v patek nebude po nemoci ani vidu ani slechu - teda aspon ja na ni na ten den zapomnela. Ale v krku me trochu boli jeste ted :(
Odpovědět
Martino, opravdu Ti to moc slušelo, vypadáš jako sněhurka a smích Ti moc sluší :-)
Odpovědět
Martino, opravdu krasne fotky, ze kterych je citit stesti a spokojenost, moc vam to obema sluselo, jste sympaticky par
Odpovědět
No ja uz se tesim na Vase fotky! :)
Odpovědět
Lucikarn, Marketice: ať Vám to zítra vyjde!!! :-)
Odpovědět
Uf ,díky. jsme ztahaná jako kotě,jdu spát,tak ať nám to vyjde 8-)
Odpovědět
Holky, myslim na Vas, pocasi mate krasne, tak at mate í krasny svatebni den. Maricko, Tobe take drzim palce na zitra, pocasi ma vydrzet a na Morave ma byt jeste lip. My zitra na Moravu jedeme, navstivit dalsi pribuzne, kteri nebyli na svatbe.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?