Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
1
11
12
Ahoj holky, svatebni den byl jednim slovem NADHERNY, vse vyslo prekrasne, jen to desne rychle uteklo, klidne bych si to jeste zopakovala, samozrejme se stejnym chlapem :-D Snad i u vas vladne spokojenost, vzpominala jsem na vas..
Odpovědět
Ahoj holky,tak je to za náma,co ? :-( opravdu to bylo krátké ,ale krásné 8-) ještě teď mě bolí chodidla z toho řádění x-) x-) x-) . .... Hlavně to počasí jsme objednali dobře 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Taky nám vyšlo počasí úplně na objednávku :-) Před obřadem a po něm bylo ještě nádherně teplo a slunečno (jen trocha větru) a jen co jsme přijeli na hostinu, tak se zatáhlo...ale to už mi bylo úplně jedno :-) Jinak mně den také vyšel úplně ukázkově, až jsem se divila ;-) A co fotky? Budete nějaké vkládat? Já je budu mít až ve středu, tak možná něco málo vložím...
Odpovědět
Pár fotek sem určitě dám,ale nejdřív musím dohnat fofr v práci :-) ještě se neumím ani podepisovat a mám na stole nespočet papírů :-D :-D :-N
Odpovědět
Ahoj, 20.3. byl skvělý den! Překvapivě mě ta svatba tak krátká nepřišla, pařlil jsme do 3 do rána a jelikož jsme si vše zajišťovali sami, tak jsem pořád měla co dělat. Jsem ráda, že i vám se svatby vyvedly.
Odpovědět
Ahoj,tak tam mám pár fotek,co jsem zatím sebrala kamarádce :-))
Odpovědět
Devcata, vsem Vam moc gratuluju a preju hodne stesti :-) Tesim se na fotky ostatnich, Market, mas je moc hezke, jste sympaticky par.
Odpovědět
Adusch, tvoje fotky jsou taky super, ty bavorske kroje jsou perfektni ;)
Odpovědět
No my jsme s manželem takoví cvoci :) Ale všem se to hrozně líbilo :-D
Odpovědět
Tak co,holky? Už je to za náma,co :-( klidně bych si to zopákla :-)) koukám tu na fotky,je jich spousta a je mi smutno,že je to za námi už :-(Byl to krásný den.... :-( Bude tu některá zadělávat na děti?
Odpovědět
Holky, máte krásné fotky... Taky jsem jich pár přidala ;-) Zadělávat na děti? Hmm...ještě ne, ještě si alespoň rok počkáme :-) A Vy?
Odpovědět
Ahoj holky, konečně jsem se dostala k tomu, přidat alespoň pár svatebních foteček :-) Všem vám to jako nevěstám moc sluší, je radost si vaše fotky prohlížet ;-) Jinak děti chceme určitě, ale ještě chvilku s nimi počkáme, uvidíme, jak to nakonec život vymyslí...
Odpovědět
Článek se načítá
Lucikarn: nádherné fotky! A také aranžmá hostiny je moc krásné... :-) A propos: u nás jsem změnila jména (jsou to krycí jména) a fotky asi do týdne smažu, tak kdybyste se nestihli podívat, ráda na přání pošlu mailem :-) Přece jen přítel učí a včera, když jsem tam dala naše celá jména, se jeho někteří studenti na fotky už stihli podívat... ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky :-)))) Tak si pořád nemůžu zvyknout na nové příjmení :-D Do telefonu zadrhávám a koktám a v podpisech škrátm,protože jsem zvyklá na ten svůj rychlo autogram a ne na ten nový :-D :-D :-D . Je to za trest 8-) . Včera jsme si byli podat žádost o OP ,koukali na nás jak z jara na Stochově,taky je to prdel světa :-D Děti se koukám zatím nekonají,nevadí,taky není v dnešní době kam spěchat ;-) Kamarádka se nám odstěhovala do Kanady a za dva roky prý chce Miami,tak až bude v teplých končinách,tak bychom za ní chtěli letět na návštěvu a s prckama by to už nešlo.... Hola hola Miami volá 8-) 8-) 8-) 8-) Doufám,že nám to vyjde x-) x-) x-)
Odpovědět
Tak to budu drzet palce, aby vam to vyslo, vylet a pak potomci ;-) Obcanky se nam uz taky tvori, podepisovala jsem se zatim parkrat a vzdycky s pekelnym soustredenim :-D Rano mi doslo, ze je to dnes presne tyden od svatby, pani, leti to.. V pondeli vecer odletame na svatebku, uz se nemuzu dockat 8-)
Odpovědět
Jé tak to ti závidím 8-) a kam to letíte? :-) Týden je dlohá doba,to bychom si něco zasloužili,že jsme to přežili :-D :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Nakonec do Egypta, premysleli jsme i o necem vzdalenejsim, ale zajezdy uz byly docela prebrane, tak letime k Rudemu mori. Je fakt, ze jsme tam jeste ani jeden nebyli, takze budeme mit na libanky premieru.. taky jsme si vybrali luxusni 5* hotel, aby to byla svatebka se vsim vsudy :-D
Odpovědět
Tak Lucikarn se už válí na pláži 8-) 8-) Zato já mám bolavý zadek,včera jsme koupili kola a hned jsem musela jít s mužem jezdit...Au au au.... Dneska máme těžký gaučing,už nechci sport ani vidět :-D
Odpovědět
Teda dámy, tady nám to nějak umřelo, že bychom byly jako manželky více vytížené? :-D
Odpovědět
1
11
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?