Svatba 9.8.2014, přidáte se někdo? :-)

Profilova fotka
Krásný den nevěsty, mám svatbu 9.8.2014 ve 13 hod, chci se zeptat zde je tu někdo kdo má stejné datum?? aby mě mohl popohánět co vše má zařízené a já ne :-P Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám stejné datum a dokonce i stejnou hodinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se, i když ještě nemáme potvrzeno od matriky - to můžeme až v únoru :-| jinak máme zamluvené místo hostiny i s rautem a pitím, obřad bude na louce s výhledem na Ještěd, máme fotografku a pár drobností na dekoraci :-) nikam nepospícháme, zbytek budeme zařizovat po Novém roce :) co máte vy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme rezervaci na obřad a hostinu, všechno budeme mít na jednom místě. Z matriky máme už datum potvrzené. Mám zaplacenou zálohu na svatební šaty, rezervovanou fotografku, kadeřnici, vizážistku a dnes jsem rezervovala i DJ. V prosinci mám naplánováno kontaktovat majitele penzionu ohledně výzdoby a matriku, aby mi řekli, jak je to s hudbou při obřadě, abych věděla kolik písniček a jak dlouhých budeme potřebovat. Tak nějak jsem si to všechno rozvrhla do celého roku, abych měla každý měsíc co dělat :-)
Odpovědět
Přidávám se, taky máme termín 9.8.2014 :) Máme zamluvenou hostinu a místo obřadu. Ale jak to tu pročítám, musíme si domluvit ještě matriku. Mám zamluvenou kadeřnici, která mi tak trochu vyřešila termín svaby. Protože druhý možný termín měla obsazený. A já se nechám učesat jedině od Verči :-D A vizážistku, protože jsem měla strach, že bude taky zamluvená. Joo a písničky máme taky vybrané. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my planujeme svatbu na leto a este nemame ani miesto vybrane....mam co delat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolina18 @janagm taky stejný den a stejná hodina :-)
Odpovědět
Já mám stejný den v 11.30. Mám zamluvenou hostinu i obřad-v jednom místě. Dále kadeřnici, kosmetičku, zákusky, Dj, kameraman, fotograf. A myslela jsem, že šatky půjdu zkoušet až tak v únoru, ale nakonec jsem byla už v sobotu. Říkala jsem si, že i když se mi budou šatky líbít, projdu si ještě další salóny. Přece nebudu brát první, co se mi jen trošku zalíbí. A nakonec mam už i šatky, protože jsem se v nich cítila skvěle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my máme matriku vyřešenou, pak jen v červnu dovést vyplněné papíry o příjmeních a zaplatit 2000kč za to, místo je taky zamluvené. a hostina zamnluvená a ubytování.. @gabi_blazek chci se zeptat když to máte ve stejnou hodnu jak to prosímte máte vyřešeno s jídlem hostinou a večerem atd??? moc děkuju! my řešíme jak oběd že to bude pozdní když od 13h je teprve obřad a pak asi od 19 raut ale nemůžu vyřešit jak udělat menu aby nebylo jídla zbytečně moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My to zatím plánujeme tak, že bude pohoštění u rodičů (obložené mísy) před odjezdem na obřad , takže mezi 11-12hod, obřad ve 13hod, následně pár skupinových fotek a cca ve 14.30hod oběd (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert), v 16hod bychom chtěli odjet na focení, v 18hod nakrojit dort, první tanec a nejpozději v 19hod rauty. Samozřejmě, že na stolech budou už po obědě nějaké tyčinky, chipsy....
Odpovědět
Profilova fotka
@janagm děkuji moc a jak jste to vyřešili s fotografem? že to focení máte tak rozdělenéé??? kolik mu zaplatite? jestli to není tajný,ono totiž u nás jsou fotografové, že mají balíčky ten co bychom chtěli je za 4400kč a je v tom obřad, hromadné focení a pak hostlna a nevím jestli bychom něco neplatili na víc když bychom daly první jídlo a pak foto, že tam jako bude čekat nebo tak víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolina18 My budeme mít fotografa od ranních příprav až do večera za 11500Kč, takže se na něj v organizaci dne nemusím vázat.
Odpovědět
Profilova fotka
@janagm jééé tak to se máte, to u nás chce fotograf za celý den až do večera 36000kč a to fakt ne, stavíme barák, takže se snažím šetřit :-( no zkusím ještě nějak domluvit a pokoknout :-) ale moc děkuju
Odpovědět
Článek se načítá
Tak máme stejný datum, ale ve 12:00 v Jičíně. Máme zamluvený termín na matrice, rezervaci zámku i s hostinou a dekorací, kadeřnici. Rozjednané jsou pozvánky. Sepisujeme seznam hostů na oběd a večerní raut. nakoupeno něco z dekorace.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky tohle krásné datum :-) zásnuby proběhly 8.9.2013 a tak jsme si vybrali tento datum akorát s otočením číslic tedy 9.8.2014 ;-) Obřad bude v klášteře ve Vrchlabí a hostina v Lánově u letiště :-) ještě vše zařídit a bude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolina18 sraz hostů cca 10:30 na malé pohoštění před obřadem -- 13.00 obřad -- cca 14:30 příjezd na místo hostiny (snad :-))--- 15.00 oběd --- pak focení, program pro hosty --- raut asi 19.30 --- 21.00 krájení dortu...ale možná se to ještě nějak přehodí
Odpovědět
Už jste se dívali (máme tu i ženicha) od koho budete brát svatební oznámení?
Odpovědět
Jáá sem patřím takyyyy :-) Máme zarezervované místo hostiny, obřad, hudbu a fotografa. Prozatím snad stačí. :-)
Odpovědět
Přidáváááááám se k vám nevěstink)y.... :) stejný datum jen hodina je 12:00 :) místo zamluvené - máme tam vše... fotograf, moderátor (organizátor celého dne v podstatě) vyřízený, vlásky zamluvené, líčení chybí a ostatní mám na papíře sepsané, zbývá pokoupit a vytisknout návrhy co se líbí a s tím jít na nákupy... :) už se těším v týdnu na zkoušku šatů... toť zatím vše...
Odpovědět
Ahoj taky mam termin 9.8.2014 :) od 14:00... no ja teda koukam, jak uz mate take vse skoro zarizene ;-) myslela jsem si, ze jsem zbytecne hodne napred :-) mame zarezervovane a zaplacene misto obradu, matriku, zarezervovanou restauraci na hostinu, party a raut, dal mam super trio fotografku, kameramana a kadernici/vizazistku v jednom a myslela sem ze i saty... ale nejak mam potrebu jeste koukat jinde, takze to asi nebudou ony... v utery jdu na dalsi zkousku ;-) ted jsem vse musela na tri tydny odlozit, protoze se ucim na statnice a uz mi to taaak chybi... kdy budete resit pozvanky/oznameni? A prsteny? Jo a dj bude asi kamarad... takze ten by mohl byt uz taky vyreseny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj take mam 9.8.2014 od 14:00 hod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak i já se přidávám, včera nám na matrice oficiálně potvrdili termín svatby 9.8. ve 12 hodin v Mariánském kostelíku v Opočně. Samozřejmě jsem nelenila a už máme zamluvenou kapelu, fotografku, a místo na svatební oběd, které bude zároveň i místem pro raut a večerní tancování :)
Odpovědět
Kdy máte v plánu posílát oznámení a pozvánky?
Odpovědět
Profilova fotka
@gretta Ahoj, všichni jsou už tak nějak o tom obeznámeni a údajně je tu zvykem rozvážet po okolí oznámení, pozvánky a koláčky cca 14 dní před svatbou, jelikož jsem původem ze Středních Čech, tak si nechám oznámení natisknout třeba za měsíc a v průběhu až se budeme moci do mé domoviny dostat třeba na víkend, je tam dovezu osobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, když by jste sháněly fotografa, tak termínek 9.8 se mi právě uvolnil a je opět k mání :) Krásný den!
Odpovědět
@mirus13 To jo, ale máme prázdninový termín a lidi mají naplánované dovolené... Záleží taky kolik lidí máte pozvaných. :-)
Odpovědět
tak dobrý:-)hned se mi žije líp, to jako máte všechno už hotový?a co budete dělat do svatby?že sem lezu:-)a tak drahý fotografové, nás vyjde na 5500,celý den na 8000,ale to nechci..stačí od vyjíždění..
Odpovědět
@petulagabi Taky si říkám, jestli nejsem pozadu. :-N Jsem na mateřské, takže když mám chvilku sednu k počítači a hledám, hledám a hledám, co nejlevněji samozřejmě. :-D Zítra jdu domlouvat šití šatů, respektive návrh. Mám kamarádku, která studuje návrhářskou výšku. A její maminka je švadlena, tak ta mi je ušije. Fotografku mám taky kamarádku, která ráda fotí a má to jen jako koníčka. 8tis. bych za fotografa nedala. Fotila mě když jsem byla těhu a taky nám fotila kluky (dvojčátka) a byla jsem max. spokojená. Budeme mít jen rodinnou svatbu s 25 lidmi. Večer pak párty pro všechny kamarády a známé, to počítám kolem 50-60 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
S tím fotografem- vždy záleží jen na nevěstě, pokud sháníte někoho, kdo vám jen zdokumentuje svatbičku a opravdu vám o žádný konkrétní styl fotografie nejde- tak proč ne:) Každý má vždy na výběr. Mě si rezervují nevěsty, které chtějí konkrétní styl fotografií, líbí se jim to mé ,,oko,, a chtějí se trhnout od stereotypu a opravdu jim na tom záleží. Také je to na celý život a když si třeba vezmete kolik dáte za jídlo a alkohol v daný den a to se během jednoho dne vypije a sní, tak potom někdo zase chce investovat do kvalitních a originálních fotografií co se nesní ale vydrží na památku celý život. a každý má na výběr co si přeje x-)
Odpovědět
já myslim,že mám fotografa velmi kvalitního, fotí moc hezky,ale nedala bych víc než 8tisíc,to už mi přijde trochu předražené
Odpovědět
Profilova fotka
@gretta Oznámení budeme posílat 02.06. a v pondělí před svatbou budeme rozvážet koláčky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?