Svatba 8. září 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak z Vás má svatbu v tento datum?? Napište jak jste na tom s přípravami, co už máte a co vám chybí??? Já osobně mám zapůjčené šaty, svatební střevíčky, máme oznámení , zaplacený obřad, zajištěnou hostinu a ubytování.V červnu jedu doladit šaty, účes, líčení.Dále doladit v restauraci hostinu, v květinovém studiu výzdobu restaurace, aut, kytici pro nevěstu, u cukrářky koláčky a dort.Ženich nemá oblek a nemáme prstýnky. :-|
Odpovědět
To jsme na tom podobně, my máme také obřad venku na zahradě, suchá varianta se zahradě vůbec nevyrovná a byla by to velká škoda..
Odpovědět
@tery87 :-) Máme mít taky obřad venku
Odpovědět
Tak za týden už budeme také vdané paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 Máš pravdu. Zatím hlásí krásné počasí, tak snad to vyjde. Se strašně těším :-)
Odpovědět
@ivetaml No jak kde.Někde hlásí úplně slunečno, někde jinde přeháňky :-|
Odpovědět
Jéé holky, já jsem Vás našla až teď :) Přidávám se se stejným datem a taky obřadem venku. Nebo teda máme to jak princezna koloběžka...venku, ale né úplně venku :D Naštěstí nás napadla terasa, která je krytá, takže kdyby se na nás počasí naštvalo, tak to tam snad nějak přežijem. Přesah střechy je dost široký, takže by tam pršet nemělo vůbec :) Zato máme krásný výhed do lesa a na brněnskou přehradu, takže i tak to bude stát za to. už se moc těším. Máme zařízené snad už všechno, teď už jen dolaďujeme detaily;) Prstýnky jsme vyzvedávali minulý týden a teda jsem z nich naprosto nadšená. Jsou moc krásné. Taky jsem si zašla na manikúru, ale odtud jsem odešla velmi zklamaná. Moje nehty vypadaly po 45min manikúry stejně, jako když jsem přišla a ještě byly špatně dopilované, protože se třepily..no slečna to moc nezvládla. Určitě teda nedoporučuji salon Šuta v Brně- Bystrci na manikúru. Jinak snad už bude všechno další v pohodě a nenastanou žádné neočekávané události. Snad se nám to všem vydaří!!! a i to počasí se umoudří :)
Odpovědět
@zirafka01 no tos nás našla brzo: :-)
Odpovědět
@verolen24 haha to jo no :D ale lepší před než po :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 já jdu na manikůru a pedikůru tedy až den předem....aby se mi nesloupal lak, ale tobě to asi nelakovali? Zrovna v tomhle salonu jsem měla podobnou zkušenost :-) Jinak počasí je teda vtipné, na jedné stránce vidím jasno, na druhý oblačnost a na třetí déšť, tak se asi prostě necháme překvapit :-D
Odpovědět
@barbora_b jojo lakovat se nechám až v pátek těsně před. S tím počasím to prostě nechám a uvidím. Už jsme se domluvili, že to nebudem hrotit a užijeme si to tak jak tak. I když je fakt, že je to člověku líto, když s tím má tolik chystání. Kam jdeš na mani/pedi? Abych aspoň příště věděla ;)
Odpovědět
je a ja vas nasla taky az ted :D teda my mame svatbu az v nedeli, to tu ale moc lidi nema, tak jsem se k vam pridruzila :) my mame obrad taky venku a kdyz nebude jo lijak a vichrice, tak rozdam destniky a nazdar
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 já nejsem z Brna :-) No tak měn se líběj fotky i z deštníkem a tak....takže mi to je vlastně fuk, akorát byhc chtěla, aby na obřad nepršelo, no ale necháme to osudu
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já byla na mani a pedi už dnes.Nechala jsem si ale gel-lak a ten vydrží do soboty jako nový.Zítra si jdu do salonu pro šaty.Musíme ještě dochystat pár drobností a můžu se vdávat :-) :-) @barbora_b @ingridulka @zirafka01 @ivetaml A to počasí je každý den jiný a na každém serveru ukazujou něco jiného.Tak já už raději na to ani nekoukám a kouknu až v sobotu ráno na oblohu :-)
Odpovědět
@verolen24 Máš pravdu, je to tak. Nejlepší předpověď bude v sobotu ráno podle oblohy :D I já mám k dořešení už jen pár drobností a všechno bude připravené :) Ale těším se těším :)
Odpovědět
No a nám začínají odpadávat hosté.To je moc milé 5 dní před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 já z 99% nacházím jen dobré předpovědi :-)
Odpovědět
@verolen24 Nejsi sama :-) u nás je to podobné ...( k hostům )
Odpovědět
Já už to věřím úplně, že bude hezky ;-) a někteří hosté taky už zklamali, ale tomu se asi člověk nevyhne nikdy :-p
Odpovědět
@verolen24 Neboj, to se zvládne, já se vdávala teď v sobotu a začali mi odpadat hosté ve čtvrtek, 4 ráno, 2 večer a jeden v pátek ráno :-) Byla jsem skoro na infarkt, jídlo objednané, zasedací pořádek složitě zpracovaný, ve svatebních novinách o těch lidech byla zmínka... Ale nakonec svatba byla super i tak a svět se vůbec nezbořil.
Odpovědět
@tasiii @tery87 @katapajagarp Hrozně to mrzí.Ženichův svědek pro jistotu raději nezvedá ani telefon, a další jeho kamarádka s manželem taky nepřijedou protože jsou nemocní.Takže muž je 4 dny před svatbou bez svědka a náhradník (kamarádka - je nemocná).Mooooc hezký.Takže kromě rodiny tam nebude mít žádné přátelé.Nejvíc nás mrzí ten svědek.Vědí to půl roku dopředu.14dní před svatbou se začne cukat, a nakonec raději nebere telefon a neodpovídá na sms.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se k 8.9 takýý.. :) Zatím mi nikdo neodřekl, ale už jsem nerovozní. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 nám také odpadla jedna pipina týden před (začala si na termín svatby najednou plánovat ještě nenaplánovanou dovolenou, prostě opravdu dobrá "kamarádka") Já jí neměla ráda nikdy, no a Luboš už teď přestal taky. No my máme asi menší počet lidí jak vy, máme minirodiny....takže jeden člověk už je v tom počtu víc vidět, plus máme vše zaplacené - jídlo, pití, vše se plaitlo předem. Naštěstí ona byla jako doprovod někoho jiného a ten jiný snad našel náhradníka....ale jmenovky a vše máme vytisklé jen na jméno té blbky
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 Mě taky svědkyně odřekla dva týdny před, ikdyž ona mi jen odřekla svědectví, na obřad a hostinu příjde.
Odpovědět
ahoj holky, klid, tak ymi odřekla jedna holka, ale je to nas den!!!!!A ten si vsichni uzijeme, kolik mate hostu?
Odpovědět
Ahoj holky, taky 8.9. a taky venku:) počasí sleduju každý den a bude pěkně:) já tomu věřím:) Mě naopak hosti příbývají, což se mi vůbec nelíbí, kéž by někdo odřekl:))) už tak je nás 85, tak to bude náročný. Ste některá nervozní? Mě se zdají noční můry typu: oholená hlava, že jdu na dvě pedikury zároveň atd. No hrozný. Nejsem schopná nic dělat a to sedím v práci, tak doufám, že mě to nebude stát místo ta svatba:)))
Odpovědět
@evik1980 @kristl85 Tak nás mělo být původně 30 na hostinu a pak cca 45 na večerní raut.Teď postupně lidi odpadají takže 4 dny před svatbou stále nevíme kolik nás bude.Já jsem nasraná jaký má můj muž kamarády(že se na ně nemůže ani spolehnout) a ho to mrzí.Oba jsme naštvaní takže se spolu ani nebavíme :-( Super atmosféra 4 dny před svatbou
Odpovědět
@verolen24 Nebuď smutná - ono to nějak dopadne - u nás je to můj svědek + 1 a spoustu jiných věcí okolo samozřejmě teď , těsně před svatbou :-( .. Včera se mi z toho chtělo brečet a samozřejmě se to odráží i doma , taže se taky dohadujeme - měla jsem 100 chutí to normálně zrušit .. Ale důležité je se z toho nepo.... , řekla jsem si že : když nejde o život ......................................................... ;-) Určitě to nakonec dobře dopadne , my holky si vždycky nějak poradíme a bude to super - nic a nikdo nám přeci ten den neskazí :-) Uvidíš !!!
Odpovědět
Tak ja mam opacny problem...nas je nejak cim dal vic :D klidne vam jich 20 pujcim...hlavne aby stacilo jidlo odpoledne na grilovani, jinak at prijde treba cely mesto...ja jsem vcera dala konecne k tisku a svazani svatebni menu (noviny) a dneska doladit ty zbytky...jeste nemam ani zasedaci poradek na hostinu :D ale to je normalni, dnes a zitra uz to musi byt hotovka...a jeste se nam zmenily auta, takze zmenit jeste sezeni v autech...ale to by nebyla svatba, kdyby se neco nezkazilo, tak nad tim mavnete rukou a uzivejte si to :)
Odpovědět
Profilova fotka
Také nám začali odpadat hosté. Taková třetina nám účast odřekla a někteří pořád nejsou schopni závazně říct, zda přijdou, nebo ne. Myslím, že je to vůči nám dost bezohledné - objednáváme jídlo, děláme zasedací pořádek a oni se chovají, jako by byli centrem vesmíru :-( Fakt se nedá na nikoho spolehnout. Snažím se, abychom se my dva kvůli tomu nehádali a udrželi si nadhled - nenecháme si přece kazit svatbu. Ale je to těžké. 8-(
Odpovědět
Holky my už to neřešíme.Vrchol všeho bylo když se včera ženichův svědek ozval že si to teda zařídil a na svatbu dorazí.Tak se mu ženich vysmál do telefonu s tím, že už má svědka jiného a že už sním na svatbu nepočítáme.Jinak už máme vše zařízené.Zítra pro cukrovíčko, dort a koláčky.V sobotu vyzvednout kytičky a můžu se vdávat.Jen aby vyšlo počasíčko. :-| Na internetu se to mění z minuty na minutu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?