Svatba 8.6.2013, máte stejný termín?

Profilova fotka
Ahoj nevěsty je tu někdo kdo má stejný termín svatby? A co už máte zařízeno? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se bereme taky 8. 6. :-) Máme zatím zarezervovaný termín na radnici, v lednu tam ještě musíme s papíry, předrezervovaný salonek v restauraci na oběd, já mám koupené šaty a boty a máme zarezervovanou fotografku. To je zatím všechno, jinak zbytek nehrotím, kromě dortu si všechno budu dělat sama, děti obléknu až na jaře, protože netuším, jak mi do té doby vyrostou :-) A nastávající má skříň plnou obleků, takže jen dokoupíme kravatu a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my také máme termín 8.6. :-) svatbu budeme mít na zámku v doudlebách nad orlicí, restaurci máme už také zamluvenou, a hostinu budeme mít v místě bydliště. Zařízený už máme šaty - i zaplacenou zálohou :-D , oblek pro ženicha a kravatu do barvy svatby. :-) a máme koupené nějaké ty drobnosti na výzdobu a rekvizity pro fotografa.... co řešíme právě je fotograf, ráda už bych si fotografa zamluvila, protože se jim ty termíny celkem dost plní.... :-. jinak to je vše...po novém roce bychom chtěli vybrat prstýnky a objednat si dorty a koláčky...... :-) holkyyyy, už aby to byloooo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já mám zamluvený termín, zaplacenou zálohu na šaty, místo na hostinu, nějaké drobnosti, pozvánky ke stolu a dneska mi přišla oznámení.. :-) Prstýnky půjdeme objednat v polovině prosince... :-N A ostatní nechám na příští rok... :D Fotografa neřešim, kamarád fotí tak ho poprosim jestli by si mě na náš termín nenapsal.. To co musim vyřešit je nějaká hudba.. Bohužel sem zatim nanarazila na nic co by se mi líbylo.. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám vybrané na obřad celkem (zatím) 3 písničky.... :-D ale ještě se musíme zeptat, zda si můžeme zařídit vlastní hudbu, ale s tím snad nebude problém :-N oznámení budeme řešit až po novém roce..... @betikap jakou by si měla představu o tom co by vám hrálo na obřad? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@milinka777 tady na úřadě mají vlastní písničky, můžeme si vybrat jenom jednu pod polibek a pod prstýnky.. a to bysme chtěli od Lucie Vondráčkové - Láska na 100 let.. ta se nám hodně líbí.. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
my taky 8.6..;)..
Odpovědět
Profilova fotka
@paja24 jo a jakpak si pokročila už? mě už nenapadá co tak plánovat.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
oznámení máme skoro rozdané,koláčky,cukroví zamluvené, prstýnky doma,šaty zarezervované,oblek,botky koupené...kameramana,fotografa,místo....zbývá objednat menu,dorty a květiny...ale takových těch drobností....pořás se tady inspiruji...magnetky,spz na auta,objednali jsme si i sadu,polštářek pod prstýnky,atd.když tak kukni do mého alba-přípravy..;)..a pak zkouška líčení,účesu,dodělání novin..dobalit tombolu...pořád prostě něco...dneska se mi poprvé o svatbě i zdálo...neučesaná...atd...:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?