Menu Forum

Svatba 8.6.2013, máte stejný termín?

7. dub 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
Registrovala se 19. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 15 přátel. Milevsko, Region Písek.
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
Registrovala se 19. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 15 přátel. Milevsko, Region Písek.
 Ahoj nevěsty je tu někdo kdo má stejný termín svatby? A co už máte zařízeno? emoticon emoticon
1. pro 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ivanavorlickova
26
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 102 příspěvků. Má 18 přátel. Česká Kamenice, Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
ivanavorlickova
26
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 102 příspěvků. Má 18 přátel. Česká Kamenice, Region Děčín.
 Ahoj, my se bereme taky 8. 6. emoticon Máme zatím zarezervovaný termín na radnici, v lednu tam ještě musíme s papíry, předrezervovaný salonek v restauraci na oběd, já mám koupené šaty a boty a máme zarezervovanou fotografku. To je zatím všechno, jinak zbytek nehrotím, kromě dortu si všechno budu dělat sama, děti obléknu až na jaře, protože netuším, jak mi do té doby vyrostou emoticon A nastávající má skříň plnou obleků, takže jen dokoupíme kravatu a bude emoticon
3. pro 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
Registrovala se 26. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 24 přátel. Jaroměř, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 8. června 2013
    Doudleby nad Orlicí, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
Registrovala se 26. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 24 přátel. Jaroměř, Region Hradec Králové.
 tak my také máme termín 8.6. emoticon svatbu budeme mít na zámku v doudlebách nad orlicí, restaurci máme už také zamluvenou, a hostinu budeme mít v místě bydliště. Zařízený už máme šaty - i zaplacenou zálohou emoticon , oblek pro ženicha a kravatu do barvy svatby. emoticon a máme koupené nějaké ty drobnosti na výzdobu a rekvizity pro fotografa.... co řešíme právě je fotograf, ráda už bych si fotografa zamluvila, protože se jim ty termíny celkem dost plní.... emoticon jinak to je vše...po novém roce bychom chtěli vybrat prstýnky a objednat si dorty a koláčky...... emoticon holkyyyy, už aby to byloooo emoticon emoticon
3. pro 2012 v 15:33  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
 tak to já mám zamluvený termín, zaplacenou zálohu na šaty, místo na hostinu, nějaké drobnosti, pozvánky ke stolu a dneska mi přišla oznámení.. emoticon Prstýnky půjdeme objednat v polovině prosince... emoticon A ostatní nechám na příští rok... :D Fotografa neřešim, kamarád fotí tak ho poprosim jestli by si mě na náš termín nenapsal.. To co musim vyřešit je nějaká hudba.. Bohužel sem zatim nanarazila na nic co by se mi líbylo.. emoticon emoticon
3. pro 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
 Já mám vybrané na obřad celkem (zatím) 3 písničky.... emoticon ale ještě se musíme zeptat, zda si můžeme zařídit vlastní hudbu, ale s tím snad nebude problém emoticon oznámení budeme řešit až po novém roce..... @betikap jakou by si měla představu o tom co by vám hrálo na obřad? emoticon
4. pro 2012 v 08:12  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
 @milinka777 tady na úřadě mají vlastní písničky, můžeme si vybrat jenom jednu pod polibek a pod prstýnky.. a to bysme chtěli od Lucie Vondráčkové - Láska na 100 let.. ta se nám hodně líbí.. :D
4. pro 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. dub 2013 v 19:08 • hudbamichal
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. dub 2013 v 19:42 • hudbamichal
6. dub 2013 v 19:43 • hudbamichal
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
Registrovala se 25. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 23 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
Registrovala se 25. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 23 přátel. Region Karviná.
 my taky 8.6..;)..
6. dub 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
fotoportrét
fotoportrét
betikap
6
 @paja24 jo a jakpak si pokročila už? mě už nenapadá co tak plánovat.. emoticon
7. dub 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
 oznámení máme skoro rozdané,koláčky,cukroví zamluvené, prstýnky doma,šaty zarezervované,oblek,botky koupené...kameramana,fotografa,místo....zbývá objednat menu,dorty a květiny...ale takových těch drobností....pořás se tady inspiruji...magnetky,spz na auta,objednali jsme si i sadu,polštářek pod prstýnky,atd.když tak kukni do mého alba-přípravy..;)..a pak zkouška líčení,účesu,dodělání novin..dobalit tombolu...pořád prostě něco...dneska se mi poprvé o svatbě i zdálo...neučesaná...atd...emoticon
7. dub 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí