Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
anavo - jeeeee!!!! teda - za prve - je mi lito, ze je to tak blby:-/ ale svym zajasanim chci sdelit, ze u nas je to uplne to stejne. informacni emgargo (na kt ovsem nikdo nebere zretel) + variace na tajnou svatbu kt nechce zenich. a je to u nas uz opravdu dost vazne. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova- na botky jsem se hned koukla, všechny co jsem našla vypadají fakt super :-D Jen v Brně je nikde neprodávají, šla bych se aspoň inspirovat :-| Jinak na vysoké podpatky taky zrovna nejsu, ale v teniskách na svatbu ............. budu se muset po něčem podívat. audrey-s bydlením nic novýho, připadám si jak policejní pes, hledám a hledám ........... Že bych byla jediná komu do svatby nikdo nekecá :-D
Odpovědět
a pro cnevyberete botky na netu?, Jako na netu je pno uzasnych boticek a ti co nepotrebuji primo nove tak se mrknete na www.mimibazar.cz jako ja mam stama boticky a jinak jsem si vsimla ze par hezkych kousku se tam jeste prodava od nekterych maminek . .a levne proc davat za boty prez tisic kdyz k nicemu s epak nedaji pouzit.
Odpovědět
Profilova fotka
V mém případě to asi nepůjde :-| Mám velikost 41, ale na šířku tak max 38. Jen tak nějaké boty mi nesedí :-|
Odpovědět
audrey.rimbaud: ja uz taky byla uplne na prasky a docela obdivuju nastavajiciho jak v klidu se mnou zvlada moje citove vylevy a moc mi tim pomaha. Taky u me byla na navsteve kamaradka a dala mi jen tak pro radost krasnej svatebni podvazek a tak jsem si rekla, ze stresovat se nebudu (snad mi to co nejdyl vydrzi). Zkus taky zajit s nejakou kamoskou na pokec a vymluv se z toho - pomaha to.
Odpovědět
Profilova fotka
anavo - to uz jsem absolvovala, ale bohuzel nase problemy jsou vazne dost vazne, takze to pokec moc nespravil/nevyresil. je to den ode dne horsi :-) ale snazim se myslet pozitivne - jinak jsem spis pesimista, ale ted to jinak nejde - tonouci se stebla chyta :-)
Odpovědět
tak ti preju at se to vyresi co nejdriv a co nejlip! hodne stesti
Odpovědět
audrey . mam akmaradku co s ebude vdavat v cervenci a taky ji rodice do vseho kecaji.A tak jim rekla ze svatbu bud edelat v cernych satech a rodina rekla ze ji na svatbu tim padem nepujdou a ona ma klid to vse ted chystat. ve ctvrtek si jde vyzkouset svatebni saty bile hihi ale nikomu nic nerika . Takze bud trosku splachovaci . spory v rodine ma kazdej. Unas bylo minulej rok desne dusno . uz sem mela tyden zbalene moje vecy i maleho a obvolalava jsem byty abyhc vypadla z baraku a neposlouchala jak mi do vseho keca muj tatka a jak je za vs enevdecnej. Ale nejak to preslo.
Odpovědět
Silvia , ale kdyz si boticky objednas, tak je pak muzes zas evratit treba jen yb chtelo s edomluvit ne,? zavolat prez net na ten obchudek ze bys to potrebovala i vyzkouset a tak vis,?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, diky za podporu. jak rikam, je to nahouby. kdyby slo o me - moji rodinu, vse si vyresim. konflikt jde ale z druhe strany. ale to je fuk, nebudem se tu tim trapit, nejak se to proste vyresi, ted mam spoustu jinych starosti. vazne, diky za podporu.
Odpovědět
Profilova fotka
audrey-cítím s tebou, podobnými problémy jsem prošla před pár měsíci, byla jsem z toho na prášky, hrůůůza :-( A dnes si nemám na co stěžovat, téměř ;-)
Odpovědět
Holky, tak u nás je teď poslední dobou taky jakž takž klid. :-) Přestala jsem s ostatníma o svatbě mluvit a pomáhá to. Taky jsem si dala trochu pauzu od zařizovánído konce měsíce a příští týden zase začínám. Chci si napevno zajednat kadeřnici, vizážistku, vyhlídnout oznámení a vybírat prstýnky... A jinak přeju všem pévné nervíky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
audrey. kdyz unas byly tyhle stresy taky to nesl hodne ten muj chlap. Ze byl nervozni ze neni ve svem a tak ze mel strach si otevrit pusu a tak vis,? ze prost eneni ve svem, ale uz s euklidnil a jak si umi hubu otevrit taky :-D a mozna i proto ten klid ze nas erodinka zjistila ze snama se neda vyklat jen tak vendy01 na prstynky pockam asi dva mesice pred svatbou a rekla jsme si ze jesty nezhubnu do svatby koupim nove sat ynebudu s etim deptat a poridim nove saty:-) jsou i tlust espokojene nevest yhihi a na hubnuti mam celej zivot pak, ale snazim se, ale chute jsou silnejsi:-/ silvija tak hlavne ze je klid :-) uz ne,? aspon na chvili:-D
Odpovědět
Pravaenergit- Jo chutě :-) ani mi nemluv :-) nejsem sice nějak tlustá, ale porod s tělem docela zamával, tak se pokoušim hubnout do plavek :-D ale moc mi to nejde, vůle je slabá :-D
Odpovědět
Jé je, tady ňáko chcípnul pes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holy, tak jsem dočetla vaše příspěvky, já jsem se právě vrátila z hor a v pondělí zase "hurá" do školy. Audrey: to je fakt děsný, úppně chápu, že jsi z toho na dně, protože já bych byla taky, já si něja neumim z toho nic nedělatz, takže mě takovýhle věci spolehlivě otráví a kdyby naši nebo Davidovi rodiče nechtěli jít na svatbu, protože do toho nemůžou zasahovat, tak by mě to hodně mrzelo, stačí, co se děje kvůli psovi. Naše příšerky bude hlídat známá tady u našich, takže zůstanou v domácím prostředí, tchýnin pes-to jsem taky navrhovala, oni mají poblíž chalup, tak jestli by nemohla být na zahradě, než bude po obřadu a po hostině, protože si myslím, že tam stejně déle tchánovci nebudou-to nejde, protože mi David vysvětlil, že psa nechce máti nechávat samotnýho na zahradě, ani když je plná chalupa lidí, prý že je co 5 minut posílá, aby ji zkontrolovali a pak že stejně tak za čtvrt hoďky vezme psa domů...o nic, to bude ještě asi na dlouho, než to s nima nějak vykoumáme.
Odpovědět
Ahojky. jsem tady ted nebyla chlapa jsem mela doma tak sem s emu venovala, aby si me pak chtel jeste vzit hihi a aby si to nerozmyslel:-D . VENDY01 to ja byhc taky chtela resit jen abyhc v plavkach vypadala dobre ja uz hold musim udelat takovej zasah abych vypadala vubec jako clovek hihi . porod telo uplne zmneni neverila jsem tomu, ale je to tak .
Odpovědět
A KDEPAK JSTE VY?? JEN SME TADY NAKOUKLA A LETIMZAS EZA PRCKEM. uZ S EVZTEKA ZE NEJSEM SNIM:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky hlásím na 6.9 :-) co se příprav týče máme skoro všechno.. Šaty zamluvené, přítel má všechno až na Košili.. Prstýnky jsou doma, vývazky a polštářek objednaný, místo hostiny taky, fotograf taky, svatebko vybrané a objednané.. Zatím mi to pokulhává na dortech (koláče a cukroví zajistí sousedka ;-) ), a na mojich botičkách.. Co si myslíte o svatebních fotkách se psama? Nemáme žándý jorky ale dva stafordy, tak jsem celkem i přemýšlela nad pár fotečkama s něma.. Na obřadu nebudou, na zámeček se jaksi nehodí.. Ale hostinu máme u známých v hospůdce a zbytek dne s náma určitě ztráví.. co si o to myslíte? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jsem taky zpet. nejak furt nestiham... o vikendu jsem byla na svatebnim veletrhu, hec :-) ale nezavidte, moc se mi to nelibilo... lichtakova - gratuluju k volnu a diky za podporu. muj muz je taky David :-) ted je chvili klid, coz znamena, ze brzy zase zacne mela :-))) mifinka - vitej. ja jsem nazoru - at si kazdy udela svatbu dle vlastniho gusta, tj i fotky :-) a pokud jsou clenove vasi rodinky i pejsci, nevidim v tom problem, naopak to muze byt fajn vzpominka!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, na veletrhu jsme taky byli, ale jsem zklamaná. Prstýnky jsme nevybrali, 15tisíc po slevě se mi fakt nechce dávat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
silvija - a co podrobnosti? jaky jste ne/vybrali atd? Za patnact tisic, wow...? a jinak, co na to rikas, na ten veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Audrey a všechny, a co teda ten veletrh, e tě to nenadchlo? Já jsem právě psala zlatníkovi, jak je daleko, protože se za ním mám vydat a vybrat, jak velké kameny...tak jsem zvědavá. U nás je taky teď poměrně klídek, ale drahý se o víkendu chystá k rodičům do ČB a už se ptal, jestli náhodou nepojedu s ním, když teď nemám učení...náhodou se mi teda vůbec nechce a ani se nikam nechastám, protože mám obavy, že by to právě sklouzlo do debaty o svatbě, kterou se mi s nima vést nechce, navíc ani nevím, co jim David už řek, protože jim to nějak dávkuje pomalej ;-) . Tady je teda dneska pěkně hnusně.
Odpovědět
Profilova fotka
veletrh - malo mista, hodne lidi, vsichni upoceny... a skoro same kyce. mam par kontaktu, ale jinak zadna slava. jejej, no, to Ti rozumim, taky uz k tchanovcum do svatby nejdu :-)))) jak to ale vyresime fakt nevim :-/ jake budete mir prstynky? a jake kaminky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prstýnky máme každý trochu jiný, já mám podle katalogu od Christiana Bauera, ale u Halady, kde je mají ten můj vyjde asi na 3tis.euro-v platině, ve zlatě asi na 2,5, je z bílého matného zlata, kolem dokola kamínky, nad nima proužek růžového zlata a pak zas proužek bílýho, široký 7mm, ten Davidův má jen n růžový proužek a bude 5mm široký, aby mu to bylo pohodlné. Protože já chci pravé kameny, necháváme je dělat ve Slaným, aby to bylo aspoň o něco levnější, ale i tak to vyjde tak na 30tis :-S
Odpovědět
Ahoj holky! Vítám Mifinku :-) Teda to už máš fakt skoro všechno? Docela závidim :-) A pejskové na fotkách? Proč ne.. Vždyť je to vaše svatba :-) Co se týče prstýnků, tak my budem dávat svoje zlato a vyjde nás to přibližně na polovinu. Ale přesně ještě nemáme vybráno.. Jinak jsem pokročila a zajednala si kadeřnici, tak alespoň něco. Bohužel nám ale vybouchnul fotograf, přítelův strejda musí jet pracovně do Norska :-| Poslední záchrana bude moje sestřenka, která je fotografka,ale ještě to neví... A jak jste přežili vichřici??? U nás hrůza, celej den až do noci nešel proud, všude popadaný stromy...hrůza. Museli jsme kvůli malýmu odjet k našim...Ale přežili jsme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás docela dobrý, tady je vítr skoro pořád, ale proud šel, takže vše celkem v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
audrey-z veletrhu jsem celkem sklamaná, nic jsme nepořídili, a z prstýnků jsme taky nevybrali.Copak jsme naftoví magnáti? Platíme si všechno my, tak musíme dodržet svatební rozpočet ;-) Vichřici jsme přežili bez úhony, trochu větší vítr a bouřka, jinak nic :-)
Odpovědět
Ahojky a zdravim i novou Mifinku , Teda ty uz mas vsechno hotovo?? No tak ty uz se muzes jit vdavat koupis boty a jdes na to:-D Vichrice unas byla silna a proud nesel nnejaky den az do osmi vecera takze to byla sila s malym .tak sm evschni byly na chlebu s maslem, protoze mame vsehcno na elektrinu . na svatebnim veletrhu jsme zadnem nebyla, ale kazdej kdo tam nekde byl je sklamanej a vidim ze uva sto neni taky jine:-D , tak naco to pak delaji?? prstynky. chceme taky bile zlato ma izasnubni prstynek z bileho zlata nam se zlato nelibi .jen stribro nebo bile zlato:-) .ale jeste sme zadnej nevybiraly ony ty korunky na svatbu proad nekde do neceho investujem tam s eneco poazi tam neco chybi a nakonec zas mame jen 5000 na svatbu uz uvazujme ze vezmeme pujcku 30 tisic a ze to co bude ze svatby co nam dai to tam proste dame at s eto zaplati. ze to bude sul nul.nez se trapit kvuli tohodle setreni. no uvidime jest enastesti ktomu setreni nejaky ten cas mame .
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar holky, kdepak jste?-no neřikejte, že už jste se vrhly na jarní úklid :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?