Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nesmutni, ono se to jetse vystribri, uvidis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to asi jo, ale tenhle bezprostredni stav je nejhorsi. vy mate tradicni svatbu s hostinou po obradu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, zatím to tak vypadá :-) . Zatím řeším jídlo, ale mám pocit, že to nakonec stejně skončí u knedlíčkový polívky (tu úplně nenávidím) a svíčkovou, kterou taky moc nemusím, no a večer taková volnější zábava, nějaké samoobslužné jídlo a měli dorazit i nějací kamarádi.
Odpovědět
Ahoj holky! No jooo už je to tady! Mně zase do předstvatebních příprav kecá skorotchýně a už jsem pěkně otrávená :-| Vztahy jsme mely vždycky dobrý, ale co se narodil Filípek a plánujem svatbu, tak dostala potřebu mi do věcí kecat. A to přitom nadává na svoji tchýni, že ji do všeho mluví...Kuriózní :-) Prostě mi diktovala komu dát a nedat svatební oznámení...potom že koláčky, který chci jsou moc drahý atd.... Ještě že to přítel utnul a je zatim klid :-) Tak jsem se vypovídala :-D Lichtáková nevěš hlavu! Musíme to vydržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že bych byla jediná komu nikdo nekecá do svatby? =-) Problémy se skoro tchýní jsme vyřešili tak před půl rokem a od té doby si zase užívám života :-D Bylo to fakt psycho, kdyby jen diktát co mám jak dělat .......... O svatbě neví a ani se doufám nedoví :-D :-D :-D
Odpovědět
Silvija: závidim :-D , u nás to sice psycho není, ale chci si vše udělat podle svého..Moje mamka je úplně v pohodě,ale nevim, že tý tchýně jsou vždycky na pěst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkni na téma Když jim krademe synáčka. Je tam i můj příspěvek s většími detaily ;-) Neboj, nejseš v tom sama :-D
Odpovědět
Díky, mrknu :-) Naštěstí můj přítel dokáže svojí mámu rychle uzemnit, takže alespoň něco...že to není ten mazánek! U nás je největší problém v tom, že bydlíme vedle...
Odpovědět
Profilova fotka
No, my taky bydleli ve stejným baráku, sice naprosto separé, ale..... skončilo to tím ať co nejdřív vypadnem. Tak jsme hned druhý den šli. To nečekala. Ať jí ten barák třeba spadne na hlavu :-D Věř mi, některá tchýně se nenechá uzemnit ani párem volů ]-(
Odpovědět
No nějak to přežijem :-) Bydlení máme naštěstí vlastní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee holky - no prave to jsem resila vcera... asi k tomu ani neni nutne nic dodavat :-/ co jinak, jak se mate? jak pokracuji pripravy? u me nic moc noveho, mam nejakou jarni unavu takze nezvladam ani praci, ani skolu natoz svatbu. snad bude po vikendu lepe.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si dneska v rámci pozkouškový relaxace koupila svatební boty, tak mám radost. :-) Můj problém se skorotchýní je, že nechce jít na svatbu, pokud s sebou nebude moct táhnout i jejich tlustýho, hromýho, uňafanýho a hlavně inkontinentního jezevčíka. Abyste tom rozuměly-já miluju zvířata, hlavně psy a kočky, ale prostě si myslím, že jsou akce pro lidi a pak akce i pro zvěř a na tom zámku a v restauraci na to opravdu není místo, navíc je ta jejich fena děsně nevychovaná a loudivá a aby se tam pak ještě po...já ji tam prostě nechci, naši mají dva velký psy a kocoura a budeme k nim mít někoho na hlídání. Ale ona prohlásila, ať to hezky natočíme, že se na to pak podívá...Mně je to v podstatě jedno, jestli tam bude nebo ne, ale dost mě to mrzí kvůli milému, když mu to takhle řekne, že v podstatě pro ni je pes přednější než svatba syna...nojono.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, se omlouvam ze to tady zanedbavam , ale to ja vzdycky dkyz mam skoromuzicka doma. tim ze jezdi kamionkem tak je dva dny pryc a dva dny doma a ja sem snim pakazdou minutku . TCHYNE A TCHANOVCI . tak my zijeme v rodinnem doem mojich rodicu . muj tatk a amamka spodni patro kde se delala kuchyn aby to byl dvougeneracni dum. a my nahore v patre a reknu vam ty kecy nejake se vzdyky najdou . nedavno sme je ucila klepat :-D protoze klepu vzdycky . vysvetlial jsme jim ze chodi do ciziho bytu kde si udrzujeme sve soukromi a kdyz vstupuji at klepou , nebo ze budu zamikat a to je nauci. Ja vim tvrdsi,a el uz si clovek musi branit svoje. Jsou dny kdy je super ekcame a je fajn ale jsou dny kdy se hadame vycitame a ja si pak pripadam jako nevdecna dcera. a muj chlap?, jedine co rika kdyz je hadka tak rika. SE ASI ODSTEHUJEM, ale ja bych nesla. Miluji to tady, ziju na vesnici krasna zahradka velka, bazen a dost sme uz do baraku vrazily korunek nesla byhc mam to tu mooc rada avse mam pri ruce, psotu, obchod, skolku zastavku no vsehcno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D :-D :-D lichtakova - dobrej vtip stím jezevčíkem :-D Teda ono to asi bude spíš k pláči než k smíchu. Jinak s přípravama nic novýho neb jsem furt marod, doma a jednoruká. Příští týden zkusíme ten svatební veletrh, třeba něco ulovím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi-ani moc ne, ona to myslí smrtelně vážně. David jim navrhnul, že by jí na těch pár hodin mohli dát do psího hotelu nebo někomu hlídat-to v žádném případě nejde, že by jim to pes nikdy nezapomenul a tak podobně 8-( Co se týče příprav, právě jsem zahájila domácí kurz chůze na podpatkách...tak uvidíme, jestli já nrbudu beznohá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - no to je dost hrozny :-/ otazka je, jestli nebude lepsi, kdyz tchyne na te svatbe proste nebude...? taky resime neco podobneho, nastesti ne az tak extremniho. ale pes nam to take komplikuje... vubec posledni tri dny neresim nic jineho nez jak si informace ziji vlastnim zivotem... a vznika z toho masova hysterie. hruza. a jaky sis koupila botky? pochlub se :-) silvija - jej co Ti je? :-( na veletrh se take chystame :-) už se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Nic, zas kecám .............byla sem na operaci s ramenem, plánovaně :-| Tak se doma nudím a nudím......
Odpovědět
Profilova fotka
silvija - jeeee, to je neprijemne :-/ zas na druhou stranu se muzes plne venovat pripravam a vymysleni :-) ja jdu pomalu vymyslet svatebni noviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem z toho vymýšlení celá unavená :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chich. no to me furt ostatni vycitaji, ze nad tim malo premyslim a malo mame naplanovane. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, mám bílé s plnou špičkou, bez paty, kolem ní pásek, na špičce jsou jakoby sklady-prostě není hladká a u vykrojení je ještě páseček se štrasovou sponkou, stejnou jako na tom druhék pásku. Jsou krásné, ale byly teda dost drahé, koupila mi je mamča, já bych se asi dost rozmýšlela, i když byly slevněné, protože byly na přehlídce, jsou od Benjamina Adamse, určitě bys je i na netu našla. Kupovaly jsem je v Berouně v 7th heaven, tak jsem se tam konečne podívala, vždycky jsem viděla jen reklamní fotky a zatím jsem nepotkala žádnou nevěstu, která by tam byla aspoň zkoušet. Podpatek to má asi 6 cm, nebo nějak tak, což je na mě teda hodně moc, vůbec na to nejsem zvyklá, do školy chodím v keckách a ve škole v pantoflích nebo sandálech. :-) Audrey-já bych byla i pro, aby tamz té jejo rodiny nebyl nikdo, ale nás už je takhle 3x víc a nechci, aby to jemu bylo líto. A myslím, že by si to snad vyčítala i ona. No, ale když nebyli slavit ani jejo promoci...no prostě pro mě ta mají takové zvláštní a nepochopitelné zvyky. A ještě ty řeči, kromě toho, že tam nechci psa, tak ještě před tím ona s jeho sestrou řekly, že tam asi nepůjdou, protože když si to plánuju já s mamkou, tak to bude moc ve velkém stylu, babi ta už prostě nikam nechodí, protože má hřbitov v Budějicích a jeho strejda s tetou nebudou moc přijet, protože by tam někdo mohl mít dražší auto než mají oni. A to jsou v podstatě všichni hosté zjeho strany...takže asi tam, je to veselé. Alě mně je to fuk, já je přemlouvat nebudu, všichni jsou dospělí a svéprávní.
Odpovědět
chozeni v botwech nemusim nastesti jsme koupila boticky od pani co uz je vyslapala jednu svatbu takze to je v klidecku:-) a chci mit pak stejne boticky na prezuti:-D
Odpovědět
Tak mně dorazily v pátek svatební botky :-) Mám je v albíčku. Ve skutečnosti jsou ale mnohem hezčí. Dokonce mi i jsou akorát na to , že jsou přes net :-D Jen je budu muset trošku rozchosit. Mají nízký podpatek..to jsem právě chtěla, podpatky nemám ráda a navíc jsem dost vysoká :-) Takže mám radost. No a dneska jsem byla ještě zkoušet svatební šaty, vrtalo mi hlavou, jestli jsem s výběrem udělala dobře a asi jo :-D Takže jsem se uklidnila.. :-) V červnu jim má přijít ještě úplně nová kolekce šatů a dají mi vědět smskou, ale stejně už asi jiný nebudu chtít :-) Co se týče těch psů, tak u nás řešíme stejnej problém. Naši mají 2 psy, 2 jezevčíky :-D Ale jsou oba naši rodinní drahouškové. :-) Na svatbu ale prostě nepůjdou a nevíme, co s nima.. Viděla bych to asi na ten psí hotel.. A tchánovci tady u nás mají taky 2 psy, ale protože je hostina 200m od našeho bydliště, tak vždycky někdo odskočí venčit :-) Jeden je ratlík a druhej irskej vlkodav :-) Možná u nás skončí i psi našich..Uvidíme..Není to sranda jak vidim..
Odpovědět
ahojky, a pejsky nejde dat normanlne ven na zahrade?? a pak je chodit kontrolovat?? a semtam vypustit,? Vendy01 tak boticky mam z bazarku a mam taky malej podpatek. Ja se ve velkych necitim, ikdzy sem rptava mam 164 cm ale jako nechci si ani likvidovat záda. Jako servirka sem velke podpatky nosila a pak sem s ebolesti zad ani nenarovnala. rychle jsme sundala botky koupila si zdravotni cukle atak s emi uzasne tehda obsluhovalo:-) a takhle mam nizkej podpatek ted amoc ne 5 cm , ale chci boticky na prezuti . a je mi fuk jake budou , protoz to uz bud en atanceni atd:-) a pod satama to videt nepujde:-)a to kazdej pochopi. dyt jde o zdravi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je to fakt tezky. vcera jsme stravili cele odpol u tchanovcu a snazili se jim vysvetlit proc to chceme tak jak je to naplanovane. a oni nedokazi pochopit, ze se nechceme (spise ja:-)) nekomu prizpusobovat. pak muz rekl, ze by to mel radeji "tradicne". uz mi jde z toho hlava kolem, vubec nespim.... :-S fakt me to stve a uz vubec nevim jak to udelame. zvlast kdyz je ted vse naplanovane a zarezervovane. a za mrchu jsem ja :-( takze vikend na nic. jinak - gratuluji vam vsem ke svatebnim botkam, ja jeste zadne nemam, porad tak pokukuju a jeste nevim jake si vybrat. ale pocitam ze za ne asi dam vic nez za saty, pac jsem trochu maniak a dobra bota je dobra bota ;-) co vy a vikend? silvije nejake pokroky s domeckem?
Odpovědět
Pravaenergit..s těma pejskama by to asi moc nešlo. Oni to jsou totiž panelákoví psi a na zahradě by byli jak utržený ze řetězu a navíc tady nemáme úplně všude plot, protože spodní část pozemku je lemovaná polem, takže by mohli utýct... No nějak to dopadne :-) Ať se rodičové taky trochu starají :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sledoval nekdo pár let zpet předpovedi, jak asi bývá v tomto období? Nechci aby pršelo na výběr mám bud 30.8 nebo 6.9 a tak nevím jak se rozhodout. Vím že když decka chodí do školy tak je většinou už škarede a pak je snad pekneji.Co vy na to?
Odpovědět
Daska28: já jsem byla jen před 2 lety kmošce na svatbě 11.9. a bylo hrozný vedro,minulej rok se ženil v tuhle dobu kamarádky brácha a pršelo. Nějak to ale neřeším..nechci se nechat vyvést z míry počasím..nějak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak tos me nepotěšila. To bude loterie o pěkné počasí.
Odpovědět
ahojky tak botickyy taky jeste nemam a ani jsem jeste nebyla se mrknout, Za to me pobavila vase diskuze, jak vas stvou lidi kecajici do svatby, protoze me tak vsichni zacli lizt na nervy az jsem na svatbu uvalila informacni embargo ;-) nejak jsem si myslela, ze domluva se vsema bude jednodussi. Prisla jsem i s variantou tajne svatby, ale ta neprosla pres draheho. Asi to byla nejaka epidemie kecalku minuly tyden. No ale ted uz to zase zacinam pomalu rozdychavat a vracim se k pripravam :-D .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?