Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
ahojkyyyyy SILVIA tak to je uzasne presne takhle rozmazlene mroce chci taky hihi teda ochocene rozmazlene klidne taky:-) Tak mi nato dej navod nejakej hihi mas nato ais tajnej recept nebo nevim:-D HOLKY JA BYCH VAM TAKY SAT YUKAZALA ALE DOKUD JE NEZAPNU TAK TAK NIC TAKZE MI VTOM TROSKU FANDETE HIHI snazim se po pate nejset ale zatim jen tri dny hihi letimza chalpem zitra jede makat a malej zase knoura rostou zoubky tak to porziva :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Chudák malej a kolik mu je? Zoubky, to mě děsně zajímá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Audrey - na domek jedem až v úterý, nic novýho zatím nevím :-( Ale už jsme si v útulku vyhlídli psa, tak by to mohlo klapnout, ne? :-D :-D :-D Pravaenergit - ochočit morče je celkem jednoduchý, prostě se mu musíš věnovat, jak se psem :-D Žádnou spešl metodu nemám. Ohýbat proutek dokud je mladý :-D Tak to vypadá, že peníze našetřené na svatbu půjdou na nový auto. Ono se nám to naše začíná nějak rozpadat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, jasně-nejlepší je začít od psa :-D . Jinak držím pěsstě, ať to klapne, s penězma neboj, ono se to přece vřdycky nějak vyštění ;-)
Odpovědět
Ahojenkyyy lichtakova zoubky ?? no to je silenej den. malej je nekdy protivnej a nekdy ospalej a nekdy onem ani nevim.Zalezi asi natom jake zoubky se mu v te jeho pusine prorezavaji.To desne trva.Az kdyz uz je zoubek videt nebo slyset klepnutim lzickou ze cinkne tak to uz je v pohode to uz je prorezanej a to je klid, ale nez se dojde ktomuhle to jsou muka
Odpovědět
PSA uz doma máme :-) uz 5 let teda byl doma ale ptotoze byl doma pitbulterier i nas buldocek tak to tu byl samej chlup. takze sme psy daly ven teda jsou v garazi u kotle na drevo takze jsou neustale u tepla ve svem pelisku. to totiz neslo malej jak byl miminko a psy jak litaly tak vetrily same chloupky a mimco to melo v pousine to fakt neslo. tak morceti se venuji v mezich casu.Je na miste kde nanas vidi a tak kdyz kolem nej du tak nanej mluvim do klece a sedim u nej, ale jiak nejvic sem snim vecer kdyz synator usne a ja mam klid drapnu morce do ruky a sem snim tak hodinku ze ho hladim a mluvim nanej .nejednou me pocural:-D Silvia. ani mi nemluv mame mit na svatbu 40 tisic a mame 7 tiisic na svatbu. je to silene. vzdycky kdyz neco usetrime s eneco podela. taky na aute nebo nekde doma to je pak vec. uz sme rkaly ze usetrime snazd aspon 20 tisic a 20 tisic ze si pujcime tim ze sme mely fotak na splatky tak sme dostaly kartu k vyberu ze muzeme vybrat 20 tisic kdykoliv, ak tobysme potom asi sahly a stech penez coby se na svatbe vybraly tak toby se pak vratilo na tu kartu bylo by to SUL NUL, ale doufam ze nasetrime teda, protoze jsem doufala ze penize co nam pak daji si nechame na neco domu nebo jen tak na setreni.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ma to tezky. Vis, ze kdo najde prvni zub, ma dostat na saty? Ale to uz asi mate za sebou, co :-) . Tak hezky cistete ;-)
Odpovědět
lichtakova hihi ity vtipalku prvni zub sem vyhlizela a nasel ho nakonec muj chlap a nic mu nedam :-D :-D :-D .hihi
Odpovědět
Profilova fotka
8-) -rikas, ma tebe jako nevestu, to mu musi stacit, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem nešťastná :-( Prohlídka baráku zrušena, někomu ho zas prodali pod rukou. Neproběhla jediná prohlídka. Od jedné z nej realitek bych toto opravdu nečekala. Peníze máme na chystané a k čemu nám to je, na dvě věci ]-( Už fakt nevím, asi jdu psát stížnost na makléře, sice mi to prd pomůže, ale ............
Odpovědět
Profilova fotka
Achjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jste dneska nejak aktivni! ja teprve dosla z prace :-/ ale rano jsme byli na matrice, a upsali jsme se ;-) hurá! teď už se fakt začínám těšit!!!! silvija - to je HROZNÉ!!!! stížnost určitě napiš. jaká realitka to byla? v jedné jsem nějaký čas dělala marketing, mohla bych eventuálně doporučit... pravaenergit - jejej malyho lituju moc, me ted postupne rostou moudraky a boli to strasne moc, a jak to teprve musi bolet tak malyho prcka, kt z toho jeste poradne nema rozum. chjoj. jo a barva satu - hadejte ;-) neni bila ani champagne atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Audrey, já jsem se moudráků zbavovala postupně od loňska, to dovede potrápit. Máš to nějaký komplikovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
O zubech radši nemluvit, uvidím jen cedulku s nápisem zubní lékař a dělá se mi špatně :-S A čeká na mě zrovna za týden. audrey- bylo to Realspektrum, pobočka Blansko. Kdybys měla nějaký kontakt budu ráda. Jsem teď příšerně naštvaná ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
klubou se mi tak nejak postupne, ale jeste se nedoklubaly, takze pocitam, ze se s tim jeste potrapim :-((( vzdycky chvilku rostou, pak je klid a klubou se druhy dva. uaaaa. silvija - napisu Ti to do IP!
Odpovědět
Profilova fotka
záludná otázka - jak to máte s hudbou na obřad? já to teď řeším a je to hrůza. v naší obřadní síni hraje někdo na varhany a nabízí deset svatebních pochodů - a dvacet skladeb z nichž tři budou zahrány během obřadu. a jsou fakt hrozný, leda tak na pohřeb. tak řeším, co dál. můžeme si přinést magněťák ale to nám nebylo doporučeno. no, nebo pak jedině objednat jiného hudebníka. silvije, nevěděla bys případně o nějakém houslistovi/houslistce? :-) jak to budete mít vy???
Odpovědět
Profilova fotka
audrey - o dobrým houslistovi bych věděla :-D ale vzhledem k tomu, že máme svatbu těsně za sebou ..... V kolik, že to máte? Můžu se zeptat. Je to můj kolega z práce, hrává občas v Městským divadle. Jinak hudba, kterou nabízí erár na obřady bývá dost hrůza. Výběr už 30 let stejný :-| Půjdu cestou houslisty. Hudba a fotky - dvě věci na kterých mi fakt dost záleží.
Odpovědět
Profilova fotka
Audrey, a co dát je pryč, třeba postupně? Jo, hudbu taky řešim... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
silvija - no mě teď došlo, že su úplně blbá :-) můj muž má kapelu, a otec jednoho spoluhráče je houslista a má dokonce nějakej kvartet ;-) hurá. ale ještě zvažuju hudbu z reproduktorů, přeci jen .... nefííím mno. lichtakova - dám je pryč, až se laskavě objeví ve své pravé kráse ;-)
Odpovědět
Nám na obřadě bude hrát nějake mladej kluk na varhany. Studuje konzervatoř, má smlouvu s matrikou a takhle si přivydělává. Zatím jsem s ním mluvila jen po telefonu, ale zdá se v pohodě. Máme si vybrat co chceme a dát mu vědět nebo mi pošle svůj seznam, když nebudeme vědět... :-)
Odpovědět
Ahojky , tak ktem ZUBUM :-) me s ejeste neprodraly. nekdy me poboli leve j spodni nebo rpavej spodni moudrak, ale jest enedolezl ven ale nekomu prej nidky nevyrost etak treba s emi postesti hihi .nestojim o tolik moudrosti . HUDBA NA SVATBE, na zamecku kd es ebudu vdavat maji svojeho houslistu a sezam skaldeb nam djai jak s epujdeme upsat. Coz chceme jit uz co nejdriv. ted akorat na chlapa vychazela blba smena ze byl proad na ceste a ta pani rikala ze nemusime spechat ze cau dost ze poznaceni tam jsme:-D no ale uz to chci mit taky zasebou proad si rikam cokdyz nas zrusi nebo neco hihi nahoda je blbec. lidicky sory za chyby . synator usnul a ja letim nachystat loze a zaborit se donej papa a dobrou noc. jinak ted sme tu enmohal chdoit byla unas budouci svagrova a obklopovala pc to vite ma osmnact a chlapu plnej mozecek.-D
Odpovědět
Profilova fotka
vendy01 - to je super, ze vam zahraje cokoliv. nam dali seznam, a kdyz budeme chtit neco jinyho, musime prinest noty. coz by zas nebyl az tak velky problem, protoze muz je hudebnik, ale ani nevime jestli varhany chceme... no, jeste to rozmyslime.
Odpovědět
ja si myslim ze v ten den D at je pisnicka jak aje stejne si ji budeme pamatovat krasnou
Odpovědět
Audrey-teda doufám, že zahraje...Ale my nejsme nároční..bude to asi nějaká klasika, jesště přesně nemáme vybráno... :-) Vy už víte,co budete chtít zahrát??
Odpovědět
ja nevim co hcci zahrat , ale taky si mylsim ze dam tu klasiku jako to byva, ze zadne extremy delat nebudu . a ikdyz mi daji seznam skladeb nebudu vubec mit onich sajnu co ktera znamena .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musim se vam pochlubit, protze jsem dneska dala stomchiru za 1, tak jsem stastna jako blecha, juch jch, predposledni statnice za mnou 8-) 8-) 8-) . Jee, jdu spat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - gratuluju!!!! super!!! já jsem naštvaná, protože nám furt do příprav někdo kecá + teď už to došlo do takové situace, kdy mám chuť všechny předsvatební oslavy zrušit (naplánovali jsme namísto svatební hostiny předsvatební akci pri příbuzné + pak mejdan pro kamarády...)
Odpovědět
Profilova fotka
Audrey-diky moc, ale znas to, ted jsem uplne vystavena :-) . to se nedivim, ze jsi z toho otravena, hele, mne mamka rekla, at si to udelam, jak ja budu chtit, nebo teda my dva, ze mi to stejne vsichni pomluvi, takze kasli na okol ;-) i. Ale je to pruda, toje fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - no je mi to vic nez jasne :-) zas na druhou stranu - je to takove prijemne vystaveni, coz? :-) mas pravdu, jasne. je to slozity a je se tu snad o tom ani nebudu rozsirovat... nikdy se clovek nikomu nezavdeci a to je presne duvod, proc jsem nechtela delat vubec nic. tohle byl kompromis s muzem. ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?