Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
zdibecek to tady vazne koceny:-D
Odpovědět
budete mit nkdo nejake plysaky na aute?? ja chtela medvedy mee to you jsou nadherni, ale jako nedma zato ty penize ani omylem .koupim normalni medvedy plysove a zavoj medvedici hodim an hlavu z materialu nejakeho toho materialu na zavoje a medvedovi jen hodim nejakou malou vesicku reknu amce at to udela bude to mit hnedka a je to usetrene nez dat treb apetset za jendoho plysaka takhle dam za dva 600:-D
Odpovědět
Taky koukám, že to tady nějak vázne :-) Já se na plyšáky nechystám :-) chtěla bych živý kytky, asi kaly, ale to ještě domluvim s květinářkou. Pravaenergit- jestli jsi šikovná, taksi medvědy určitě nazdobíš sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na medvědy na auto se nechystám neb budem mít poněkud netradiční vozidlo a vypadalo by to dost komicky. Na autě se vyřádím osobně, konečně zas uplatním svou původní profesi :-D
Odpovědět
no tak my zadne extra auta mit nebudeme proste ww pasat a alfa romeo nase:-) jinak vendy ja siovna v takovychto pracech vazne nemam a, el kdo vi treba se nejak zlepsim ve zrucnosti hahaha asi tim ze je to takovej casek jest edo svatby tak to nikdo nebere tu diskuzi vazne. pockejte pak jak s esem kazdej vyriti, protze nebude nikdo stihat hihi . jsem vcera uz doobednala dekorace na stul tak zas etisic korun v tahu.Je to ale i s 50 metry vizelinu:-) to jen delalo sestset kacek. jinak listecky ruzi a takove ty heblatka, ale reknu vam vse sem v kldiekcu vybirala snazila jsme si to predstavit a nektere vecy jsme vyradila aby to nebylo preplacane vsehcno
Odpovědět
dobre ranko nevesty. kdepak se courate,? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tadýýýýýý, připravená k debatě :-D :-D :-D To víš, kromě starostí se svadbou ještě starosti s bydlením ]-(
Odpovědět
silvija jake pak starosti s bydlenim?? Hledate byt nebo domek se skoromanzou?? A ty deti mas nebo nemas,?
Odpovědět
Profilova fotka
Dětičky ještě nemáme, jen ten zvěřinec :-D Sháníme domek, prašule jsou nachystané a nemůžem už rok nic použitelnýho najít. V okolí Brna je to celkem katastrofa. Končí nám pronájem bytu a začínám z toho být lehce nervózní ;-(
Odpovědět
juva ty jsi z BRNA?? Brno je nadherne mesto.Ja ziju na vesnicce pobliz Opavy asi 17 km do Opavi a ja byhc odsud nesla. Do mesta bych uz nechtela jit zila sem tam do desiti let a je to jine . i kvuli rodine. a kde chceme tam si zajedeme:-) a neni nad to sedet v lete nazahradce se sousedama agrilovat klabosit a nehrkaji nam tady auta jako ve mestech. A domek naten jste si vydelaly nebo jste si vzaly hypoteku?? My sme uvazovaly zebyhcom si domek taky postavily , ale na zahrade vis,? ale pak sme krokovaly a musely bysme mit malej domecek to sme nechtely mit misto domecku klicku. Chtely sme tak mit v budoucnu vyresenej domek i pro dite :-) A jakej pak zverinec mas,? ja mam ted tri dny nejak morce hihi:-D sem neodolala. vratila jsem se do deckejch let a venku nam beha, pes pitbul, buldocek a brachuv labrador:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chcem právě odejít z Brna někam za, ale oba pracujem v Brně tak ne zas moc daleko :-) Jsme radši v přírodě a do Brna si můžu zajet kdykoliv. Už do budoucna kvůli dětičkám :-D A taky jako zahradníkovi mi chybí to šťouráni v hlíně. Museli jsme si vzít úvěr ze stavebka a teď budem jen splácet a splácet.....jiná možnost nebyla. Máte slušnej zvěřinec :-D My zatím jen morče a papoucha, ale hned jak bude domek přibude pes a kočka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jupíííí, právě jsem domluvila půjčení holubů na svatbu :-) Prý, kolik jich budu chtít? :-D Snad se pak vrátí zpátky majiteli ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pane jo, já jsem to viděla jen na fotce, jak pouštěli ptactvo, no myslím, že pro toho mého astmatika by to nebylo úplně to pravé :-) . Já tu nejsem, nebo´t se snažím nacpat do hlavy nějaký chytrosti, ale nějak se na to moc nesoustředím. Hádám, že Audrey je na tom asi stejně, když tu taky není :-(
Odpovědět
Teda holky, vy jste se dneska nějak rozjely :-) Já mám čas sem juknout jen, když malej spí nebo je přítel doma. Filípek bojuje s rýmou,tak ho lituju a trápim s věčným odsáváním z nosánku :-| , ale už to je lepší :-) S tim bydlením je to těžký, já jsem přes 20 let žila ve městě a teď s přítelem bydlíme přes 3 roky na vesnici a paráda..Jen jsme závisláci na autě.. Jinak jsme si objednala svtební botky, tak doufám, že mi budou..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se vám musím svěřit, že asi přehodnotím kytku-původně jsem chtěla zelenobílou kombinaci z růží, ale známý, co nám má dělat kytky, mi dones tento týden kytku, jakože na zkoušku, co tomu budu říkat. No, prostě bílou já si teda představuju fakt jinak, byly krémové-já vím, že teď budu vypadat jako detailistka, ale budu mít úplně sněhobílé šaty a k tomu to teda nevypadá moc dobře, ale po prohlédnutí několika fotek jsem došla k názoru, že růže to asi numějí, být úplně bílé, takže zvažuju, že nechám bílé všecko ostatní, jen kytky že budou pestré,i svatební kytice bude barevná-oranž, fuchsiová, sytě růžová, ostře zelená a atk. máte někdo zkušenost, viděly jste to třeba někdo naživo a ne jako já jen na fotkách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja nejak nestiham, pardon... :-/ lichtakova - ja uz mam dikybohu vse za sebou, jen to cely tyden pilne dospavam ;-) no ale v pondeli zacina jarni semestr, takze nic moc pozitivniho:-/ ja teda medvedy na aute mit urcite nebudu, ale verim, ze to muze byt super! my prave resime zda vubec nejake auto budeme mit, mozna bysme sli na obrad pesky, mame to skoro za rohem, jenze otazka je - jak se pak dostat do hospody...? nevim nevim. lichtakova - myslim, ze kombinace bile saty - barevna kytka bude super! ruze jsou krasny, a myslim, ze byli ciste umeji byt, ale nevim... kazdopadne k bile se pak hodi cokoliv, takze bud v klidu. silvja - s hledanim baraku kolem brna vam to nezavidim. my to budeme resit az za dva roky, az se ukaze, zda budem v brne, nebo se presuneme nekam za hranice - zalezi to na snoubencove zamestnani. taky bych radsi nekam do klidu na vesnici, ne daleko od brna, ale jemu se moc nechce. a me na druhou stranu taky ne. ale nedokazu si predstavit, ze bych mela vychovavat deti bez zahrady, preci jen jsem venkovske devce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdááár, Audrey, moc ti gratuluju, jéé, já ti závidím, já jsem akorát ve fázi jakože učení, bohužel, mě kytky a spol nějak zajímají víc než učení a už se to krutě blíží. Díky za podporu, řikám si, než být otrávená, že to není přesně "ten" odstín, co jsem si oředstavovala, že se to spíš v nějaké "papouščí" :-) kombinaci ztratí. Jít pěšky-no já ti tedanevím, myslím, že až budeš oblečená, učesaná a načančaná, že se ti ani moc chtít nebude, já třeba občas potkám nevěstu i s doprovodem na Příkopech, protože by to asi jinak nešlo, ale nevypadjí nijak odvázaně, navíc nevím, jestli byste se před domem seřadili do špalíru a spořádaně kráčeli k radnici...no, ti v centru vypadá spíš jako dost kuriozní turisti. A nějaká nevěsta to tady někde jednou i psala, že to taky zvažovala a že zpětně je ráda, že jela i ten kousek. No, já tak já do do toho zas čučet, chjoo. :-(
Odpovědět
TEDA VY JSTE SE TADY ROZJELY TO JE DOBRE . SILVIA pardonek me odvelel synator tak sem se odmlcela. No stavebko ma super uroky takze to jste zvolily fajn.My jsme si braly auto na pujcku za 5000 mesicne na 6 let 200 tisic protoze je tam havaijni pojisteni.Je to tim vetsi cenna, ale zase clovek jede klidneji v aute.A pak sme si na vybaveni bytecku a mensi rekonstrukci vzaly ejste 350 tisic, protoze 150 tam bylo jeste starsi auticko co sme splacely tak sme to stahly tim, protoze sme chtely uz lepsi auticko kvuli diteti a vecnemu trajdani autem. Takze 6 let budeme splácet 11 000 korun.Nic maleho to nnei, ale pritel ej KAMIONAR a ma nekdy i 30 tisic nejmene 22 tisic, takze to je v pohode. on nic jineho nez kamiony enchce a ja mu fandim malo komu se zadari mit praci jako sen. ikdyz to mam ted i ja mam dite a deti miluji abyl to jeden z mych zivotnich snu hihi takze ja taky snim. VENDY001 a kdepak je tvuj partner ze si napsala ze cekas az prijede domu,? ja jsem na chlapovi hodne zavisla. Mam ridicak uz prez dva royk, ale ridim jen dkyz je vedle me sama nikde nejezdim. Nevim asi nejakej psychickej blok, protoze mi za rok s ev aute dokazaly zabit dva kamaradi. a kamaradovi zemrela nevlastni dcerka v aute. vsehcno bylo v televizi a me to hodne vzalo. dneska sme koukala na zpravy to stou dodavkou o 8 lidech je neco strasneho uplne sem pomyslela na 8 rodin co o nekoho prisly. je to hruza.Hnedka sem si rekla jak my tad ykrasne planujeme svatbicku a nekde osm rodin nebude moct dneska ani zamhourit ocicka. ja vim je to zivot, ale umi byt strasnej co?, AUNDREY: jako jestly to mas kousek tu svatebni oobradni sin tak bez klidne pesky proc ne,? natm nic neni taova hezka prochazecka a pak zpatky. aspon si kazdej prohldine poc est enevestu to nosi prece stesti . tak proc bys jim trosku stesti nedala :-) ja byhc klidne sla pesky mit to kousek, ale 10 km to kousek neni to bych neusla, ale je fakt ze kdybych sla tam a zpatky zebyhc rozhodne zhubla do satu:-D lichtakova, tak ja tohel neresim ja chci kvetinu cerveno bilou a jetsly bud ekremova to nevadi. nechala byhc ktomu treba nejakou bilejsi dekoraci aby s eto nejak ztratilo. JINAK HEZKEHO VALENTYNA VAM PREJI :-) SILVIJA a jak mas stare morcatko?? mas ho ochocene,?
Odpovědět
Profilova fotka
KONEČNĚ SE TO TADY DALO DO POHYBU :-D :-D :-D V úterý se jdem dívat na domek, tak nám držte palce. Snad to nebude další z těch, co se do roka a do dne začne hroutit :-) Takových by jsme mohli mít.... AUDREY - na svatbu bych klidně pěšky šla. Určo to zas někomu přijde divný, ale to bych neřešila. O nás si taky myslí, že jsme mag, když ukážu čím pojedem na svatbu ;-) Dám foto do alba. PRAVAENERGIT - hned mě napadlo, že tě odvelel syn ;-) Morče má 2 roky, ochočené je až moc, občas mám pocit, že si hraje na psa. Třeba včera .... LICHTAKOVA - růže umí být i čistě bílé
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi-držíme pěstě!!!!!! 8-)
Odpovědět
Ahojda.. Pravaenergit: S tím čekáním na přítele jsem to myslela, že je v práci a na net se dostanu jen když je doma a chvíli hlídá malýho, nemůžu se od něj hnout, je to závisláček na mamince :-D Jinak já v autě trávila před porodem dost času,cestovala jsem denně do práce 30km a ještě v den porodu jsem jela pro auto do opravny :-D Řídit mě baví, ikdyž se někdy docela bojim, ale spíš ostatních hulvátů na silnici. Před mateřskou jsem pracovala jako zdr. sestra na neurochirurgické JIP, takže nehody byl můj každodenní chléb.. Audrey: Pokud to máš opravdu blízko, tak bych si taky střihla pěší promenádu ve svatebních šatech :-D Jen aby bylo jakž takž počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. teda je vcera napsala mega prispevek a pak to tu cely spadlo. uaaaa. tak znovu lichtakova - jeee, jak ja Ti rozumim a drzim palce at to zvladnes!!! kolik Ti toho jeste zbyva?? ja kdyz se ucim, taky me zajima milion veci kolem jen ne to uceni. a svatba hlavne, samozrejme. ale ted o zkouskovem jsem se tomu ubranila, jinak bych ty sve dve skoly nemela sanci zvladnout. silvija - na domek drzim palce!!! kam jdete? jit pesky X autem - obradni sin je asi patnact minut pesky. problem je, ze se jde pomerne hnusnou casti brna, takze nevim. samozrejme obrovsky zalezi na pocasi. toho jeste budeme muset probrat s muzem a naplanovat. jiank, neverite, co se mi dneska stalo ;-) koupila jsem si saty (pravdepodobne svatebni:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Audry, s touhle, na kterou se snažím teďka učit dvě, pak ta nejhorší začátkem června. Postupně přicházím o zrak. Ty děláš dvě? To jsi fakt borec, boreček, to bych teda rozhodně nezvládla, mám té svojí až nad hlavu. Už ne mě přichází únava materiálu po těch letech.A jay máš šatečk?-popiš to barvitě :-)
Odpovědět
ahojky SILVIA. ja doufam, ze se mi taky povede ochocit morce :-) no uvidime no?, hih kdyz me pusti knemu i prcek. Jinak pak vazne dej fotecku domecku.Moje mamka schani domecek nekde na Morave at je nam pobliz , ale taky rika jakej je kumst neoc najit:-/ VENDY01: JA na JIPCE UZ BYLA taky ale ne jako zamestnanec, ale skoncila jsem tam s malym. Malej mi v 5 mesicich chytnul ROTAVIR a malem umrel.Prijely jsme jak s erika za pet minut dvanact.Byl silne dehydrovanej a mel jatra na nejake zvetsene velikosti 9 doktori ho chodily pozorovat ze to ejste nezazily. A taky to trosku chytly ledviny, ale vsehcno se dalo do poradku. Byla to hruza . AUDREY :KOUPILA JSI SATY,? NO GRATULUJI . Hnedka ti kouknu do alba jestly je tam mas.-) nebo nemas,? a jinak jestly pujdes prez blbou ctvrt na svatbu tak jedte radsi autem:-/
Odpovědět
audrey fotecky nemas :-D
Odpovědět
Pravaenergit: Tak to jsi statečná a malej taky! Muselo to bejt dost těžký..Hlavně, že jste v pořádku..teď když jsem mamina, tak se do toho dokážu vžít...náš malej má svoji první rýmu a kašle a je mi z toho hrozně, ale když to není nic horšího.. Radši pryč od těchto témat... Rozhodla jsem se jít ještě jednou do salónu se svatebníma šatama, nějak mě to hlodá, že jsem si nevyzkoušela víc šatů...Ty co jsem si vybrala se mi líbí, ale co když mi budou ještě některý líp.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás :-D :-D :-D Domek na který se jdem dívat je v obci Bukovinka u Křtin. Ve Křtinách je krásný poutní kostel od Santiniho. A bývají tam nádherné svatby ;-) Sem se právě dočetla, že se v Bukovince roku 1210 zjevila na rozkvetlém kaštanu Panna Maria Křtinská.........nejsem sice věřící, ale třeba je to dobré znamení :-D Fotky dám až když to vyjde, nechci to zakřiknout. Jsme až zájemci č.2 ]-( ]-( Pravaenergit - morče ochočit není problém, mám už třetí a vždy se to povedlo. Občas mám pocit, že jsem to s ochočováním přehnala. Třeba když ho najdu ve skříni, v přítelově batohu, v košu se špinavým prádlem atd. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nějak nám to tady chcíplo, vždycky se odkulim od učení natěšená a tady žádné změny... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, nu šaty jsou hezké, neobvyklé a ještě nevím, zda budou svatební tákže o nich zatím pomlčím :-) až domyslím detaily tak to zveřejním ;-) silvija - v okolí Křtin to jistě bude nádherný!!! jak to dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak aspoň barvu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?