Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale je to vaše svatba, ne? vaše plány. plánujte si jak jak dlouho chcete.
Odpovědět
to taky delame,jen me trosku vadi ty reci. Nijak moc ale trochu jo.
Odpovědět
Spis by me ale zajimalo, jestli uz jste to taky od nekoho slysely?
Odpovědět
Lenajsek ahojyk a mocinky dekuji za gratulaci :-) uz jsem ti napsala tady vzkazik:-)
Odpovědět
Jinak vety typu ZE CO SILIM TAK BRZO PRED SVATBOU UZ S CHYSTANIM slysim jen od meho tatky a me mamky, prootze ja kdyz neco chystam tak v plnem nasazeni, ale vzdycky je odpalkuju, z evim moc dobre jak je na kazdeho spolehnuti takze si musim vsehcno udelat sama a tak to chci mit hezke a vsehcno . No a mam klid:-) No jinak mi vsichni rpatele rikaji ze zas tolik casu nemam ze to je akorat doba na pripravy abysme s eneuhonily. Ze kazdej to prave chysta tri mesice atd pred svatbou a pak sou vsichni nervozni Jina holky kdybyst echtely usit jakejkoliv zavoj pdle nejake fotky, tak jsme nasla prez internet pani co usije jakejkoliv zavoj a v cene je i hrebinek a da i navyber ozdoby hrebinku.Tak ja sem si dala usit dlouhej zavoj jako jsem ja 164 cm a bez ozdob, protoze chci korunku a tak by to uz hodne rpekryvalo vsehcno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
audrey, tak jsme rezervovali restauraci s penzionem U Pece v Silůvkách. Je to tam moc moc krásný a milý personál a ceny úžasný. Ani špuntovný si neberou. Anavo, mně zas každej říká, že su blázen. Ale asi to nebude proto, že bych svatbu plánovala tak moc dopředu, ale že mám vymyšlenou každou drobnost a jsem ze svých plánů nadšená :-D No ještě aby ne, žáno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že je ůplně OK, navíc tady tě asi těžko někdo bude přemlouvat, že svatba aplány jsou blbost :-D
Odpovědět
Čau baby, taky si myslim, že svatbu je potřeba pořádně naplánovat, aby to pak stálo za to a nebyly zbytečný stresy :-) Jinak jsem si konečně založila albíčko :-) Taky jsem udělala další krok a objednala svatební vývazky. Na šaty už se taky chystám, jen to musím domluvit s mojí svědkyní..
Odpovědět
vendy01 ted avy jste sikovna rodinkaaaa .mimi je suprove . nam to rychle uteklo.-) ale je to kazdym mesicem lepsi a lepsi je to uz i sranda:-). jinak ja jsem na www.mimibazar.cz vyhrala v aukci vonicky neboli vyvazky. zitra je zaplatim na ucet a hodim sem i fotecku. jsou uplne nromalni,a le je jich 37 kusu a i s postovnym em vyjdou na stovku super ze,? jen si musim enchat udelat vonicky pro rodice a svedky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, vidite. me zas vcera tchyne rikala, ze toho casu do zari moc neni a musime moc planovat a schazet se a vymejslet a tak. asi bych fakt mela zacit NECO delat. kde mam ale zacit...?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale dyť už jsi začla-chodíš sem a inspiruješ se :-) , ne? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hlásím další pokrok v zařizování :-N Otestovali jsme místo pro hostinu, včera jsme si tam dali vynikající oběd, takže dneska jdeme složit zálohu ;-) Výborná obsluha, velké porce jídla a ne nadarmo se říká, že jíte očima.....estetický dojem velká 1 ! 8-) Jo a taky jsme byli zamluvit svatební koláčky, akorát pořád nevím kolik, aby jich nebylo moc nebo naopak málo :-(
Odpovědět
Tak my jsme taky o krůček dál v zařizování. Máme stanovenou hodinu obřadu a to v 11:30! Hurá! Původně jsem chtěla v poledne, ale tohle je taky dobrý. Taky jsem si koupila samodržící punčošky ;-) V pátek asi půjdu vybrat šaty! Na to se fakt těšim!! Pravaenergit: Teda vývazky za stovku, to je skoro zadarmo :-) taky hodně kupuju na MMB,ale spíš mimioblečky..
Odpovědět
Profilova fotka
A nám dají na matrice termín na 6.9. nejdřív 2.června. Ach jo... ]-( Mám trauma, že to nevyjde, ale na Špilberku termín platí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silvija - a kde ze to chcete mit? jste holky sikovny :-) ja uz zacinam mit alespon trochu jasneji. ted si to chce jen sednout s muzem a naplanovat to - kolik pozvanek/vysluzek aj. a pak hura resit kde to objedname/jak to udelame atd.
Odpovědět
Profilova fotka
audrey - v Brně na Špilberku, na jižní terase. Na Špilasu problém žádnej, zato na matrice Brno-střed neochotní až hrůůůůza. Musíme čekat na červen. Šaty, hostina a spol. objednaný, takže to prostě vyjde. Oni totiž na Špilasu oddávají jen 3 svatby za den. Jen mě štve, že patří tam, kam patří ;-( Původně jsme to chtěli na Veveří, ale na matrice Bystrc kam patří to bylo ještě horší.
Odpovědět
Profilova fotka
silvije - tam to bude urcite hezky. ja mam spiberk rada, ten vyhled, atmosfera super. ale ty terasy jsou takovy moc betonovy :-( v kolik to budete mit? zas je dobre, ze delaji jen tak malo svateb, aspon nebudes mit pocit beziciho pasu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jižní terasa právě není betonová, ale s trávou. V pravo, v rohu od vchodu na nádvoří, ve středu je kamenná lavička s vrbou, v rohu věžičká a náádherný výhled. A vedou na ni asi 3 schůdky :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo skleróza :-D Máme to ve 13:30, před obřadem se budem ještě fotit na Špilasu.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem chela 13.30, nakonec mame 13.00 a mozna se tam predtim taky budem fotit, se asi potkame :-) ajoajoajo, TAM - tak to je rozhodne nejhezci misto z celeho Splasu, to je super!
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to by bylo dobrý a celkem sranda potkat se před obřadem :-D Další focení pak bude následovat v Žebětíně u žabiček. Fotografa už máme, já si na kvalitních fotkách dost zakládám.
Odpovědět
Profilova fotka
nam by mel fotit kamarad - jeste o tom ale nevi :-) je ted v zahranici a chceme mu to oznamit osobne. je moc talentovanej... my to s tim focenim nechceme/nebudeme moc prehanet, moc na to nejsme, spis mame radi momentky, cernobile fotky apod. uz se tesim! nu, treba se potkame :-) jake budes mit saty?
Odpovědět
Profilova fotka
Audrey, tak to na to půjdem ve stejnou dobu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - a kde Ty? ja se omlouvam, ale mam to ted s pameti ve zkouskovym blby :-) pak uz si to zapamatuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to znám, já jsem teď taky úplně nepoužitelná, nedocházej mi ani zcela jasný věci, hrůza, jsem fakt jak mentál. My to budeme mít na Červené Lhotě.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem rada, ze tomu rozumis. taky si pripadam jak nesvepravna... Na Cervene Lhote to bude NADHERENE. Vzdycky jsem se tam chtela vdavat, brali se tam nasi, a bydlime kousek odtud (resp pochazim z nedaleka). Ted ale ziju v Brne a organizace obradu na CL by byla mnohem slozitejsi. Tise zavidim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
audrey - s focením to taky přehánět nebudem, opravdu nemusím fotky typu 10 póz u jednoho stromu a dalších 10 u druhýho. Není nad kvalitní momentky. Máme klasickou fotografii jako koníčka, tak jsme poněkud náročnější. ;-) Šaty mám z Pronuptie, vybráno na první pokus.
Odpovědět
Profilova fotka
to už rezervují šaty tak šíleně dopředu? to je síla.
Odpovědět
Profilova fotka
Audrey: díky, já to organizuju z Prahy ;-) , ale zatím se to dá. Já už mám šat od listopadu, hned jak jim došly nové, protože jiné mít už letos stejně nebudou, tak mi je aspoň žádná na 6.9. nevyfoukla :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?