Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak nám to tu chcíplo. To se teda máš, já 2 :-( . Proč by ti neměli neco uznat, když máš, tak máš, ne? nebo co vy to máte za speciality? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova my uz mame vsechny zk pisemne takze nevim dlouho nic :-( je to dost blby. a chciplo to tu pekne. tak to rozvirime! holky, co chcete za kytku?
Odpovědět
Zdarec při pondělku :-) Teď se u nás nic nedělo, tak nebylo ani co psat :-) Dneska jsme volali na matriku(už bychom tam odpoledne nestihli zajet) a potvrdili jsme ten náš terminek 6.9. :-D Máme to zajednaný na 11:00 :-) Hurá!!!!! Hospoda zajednaná, ten náš juke box taky, takže to nejduležitější snad máme. Během 2 týdnů půjdu na šatky, hrozně se těšim!!! Jen jsem zvědavá, jak pořídim, potřebuju nějakou prodlouženou dýlku, mám skoro 180cm + ještě boty. Takovejch holek je celkem dost, tak maj snad i šaty pro žirafky :-D :-D Jinak studujícím gratuluju ke zkouškám a držím pěsti ať to zvládnete!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si vás tady také našla a hlásím se k tomuto téměř satanskému datu (dle kamarádky :-D ). Audrey, na Lazaretní se spolu možná potkáme, já jdu ve 12:00 a Ty? Tak zatím mám představu o prstýnkách, barbě svatby a dekoracích. Toť vše. Hospodu zatím marně sháníme, jsem hrozně náročná.....
Odpovědět
Ahojky ja byla dnes poprve mrknout na svatebni saty a docela jsem koukala. Predstavovala jsem si jednoduchy bez vlecky a vyhrali to zdobeny s dlouhou vleckou. Ale pani moc super a ochotna ( Brno - Semilasso)
Odpovědět
Profilova fotka
anava:to máš fuk, já mám nakonec taky úplně jiné, než jsem si představovala ;-) . audry: to máte teda pěkně blbý, takhle to má brácha, to by mě asi trefilo, my to máme všecko ústně, úplně mi stačí, když se nakonec státnic jdou poradit o známkách a musím na to čekat. Ad kytka: já chci zeleno-bílou, hlavně růže (i různě velké)+něco dalšího-frézie a tak, asi to nakonec vyhraje kytka do "kapky", původně jsem chtěla takovou tu trávu ze stonků, ale jsem celkem malá, tak by to asi nevypadalo moc dobře :-.
Odpovědět
lidcky ja jsem se tu nemohla furt dostat cele mi to tu nejak zlobilo nabihalo nabihalo a nedobehlo hihi
Odpovědět
vendy01 tak pak rozhodne hod fotecky jak si budes zkouset ty saticky. A bud v klidecku moej budouci svagrova ma 185 cm a nohu ma devitku chuderka. a pritom hezka holka. Nojo musi vyhlizet vysoky chlapy:-) VENDY01: A JAK TO BUDES MIT STIM JUKEBOXEM,? TO TAM JAKO BUDES HAZET PRACHY JO?? tO TI VYJDE PEKNE DRAHO CELEJ DEN A NOC .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zas zpátky, pár dní jsem teď strávila v nemocnici. Vzhledem k tomu, že do práce se jen tak nedostanu, mám spoustu času na plánování svatby :-) Zkoušky a státnice vám teda fakt nezávidím....taky jsem si tím prošla. Jinak šatičky mám z Pronuptie. Že bych si založila albíčko, když mám ten volný čas...
Odpovědět
Pravaenergit: On nám to ten známej bude pouštět sám. Nevim, jak to má udělaný, ale není to ten klasickej juke box, že tam musíš házet pořád peníze :-D Dáme mu nějaký peníze za to pouštění, spíš symbolická částka+ jídlo :-) On to domlouval přítel.. No na šatky jsem zvědavá, na vysokýho chlapa jsem naštěstí měla štěstí :-D i v podpatkách jsem menší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee, vendy, ty mas novou fotku....a taky malyho drobecka?:)
Odpovědět
Ivcicka: jo jo změnila jsem foto.. s naším Filípkem :-) ty máš taky prcka? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
vendy ahojyk tak hod fotecku Filipka do albumu hezky s maminkou:-) Ja tam hodila nas vsechny do albumku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
morie - ahoj, to se mozna mineme, my to mame v jednu. radsi bych klidne ve tri, nebo alespon v pul druhe, ale mame hodne prespolnich hostu a zenich je konzervativni, takze takovy vysel kompromis :-) ja teda predstavu nemam zatim vubec zadnou, protoze porad jen pracuju a pak se ucim... vy uz mate vybrane saty? wow, to jste fakt dobre!
Odpovědět
Profilova fotka
neboj audrey, šaty zmákneš brzo :-) , třeba já mám ty, co mi padly do oka už ve výloze, hnedka ty první ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu na šaty příští úterý. A hospodu už máme taky zamluvenou. Jsem ani nečekala, že seženu, bo mám hrozný nároky.
Odpovědět
Profilova fotka
Klííííd, taky jsem si zamluvila hned první šaty, které jsem vyzkoušela. Sice jsem chtěla úplně jiné, ale po vyzkoušení bylo jasno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu, ja si saty pujcovat nebudu, budu mit svoje - usite/koupene - nejspis ne bile... aby byly pouzitelne v budoucnu. jsem prakticka panna :-) morie - jakou hospodu jsi nakonec sehnala?
Odpovědět
ja mam sve sat yuz rok doma.-) jsem si je koupila hendka po porodu,a le jak jsem prestala kojit sem pribrala patnact kilo nevim jak. a te dmi chybi dva cm do zapnuti satu :-p tak makam a makam a makam:-) a jak se nedomakam koupim si vetsi a basta:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pravaengrit - wow, takovou dobu mas saty...? no jo, kdyz nekdo vi co chce je to hned jednodussi. co se tyce hubnuti - dam Ti typ - dej si bezlepkovou dietu :-) zni to hrozne, ale pecivo hrozne zahlcuje streva - nemusis to drzet uplne 100% ale omezeni peciva a vubec knedliku a podobnych veci pomaha. ja musela drzet dlouho bezlepkovou dietu a dost jsem zhubla.
Odpovědět
audrey,rimbaud :-) ahojda, ja drzim delenou stravu takze pecivo atd vlatsne uz nejim. mam dole sest kilo za mesi cted to trosku stoji, ale do svatby snad jest edam .No sat ymam doma proto ze sme uz svatbu planovaly ale moje mamka byla pracovne v USA a nemela cestu zpatky a na svatbe chtela byt za kazdou cenu, takze sme to zas eprestaly planovat a ted sme s euz nervly, protoze sme kvuli ni v USA odkladaly svatbu uz treti rok vis,?ale saty sem mela nastetsi rok jenom:-) .No takze sme s enervly a zamluvily termin a kdo nemuze ten nemuze uz nas to nezajima. Ale mati uz je v cesku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nepatřím do tohoto termínu, ale všimla jsem si tady praveenergit... ahoj, nevím jestli si mě pamatuješ z lide.cz? Všimla jsem si že máte v plánu se s přítelem vzít... tak jsem přišla popřát hodně štěstí, a ať Vám zvájemná láska vydrží po celý život! Samozřejmě nejen vám dvěma, ale všem třem, i Kamilkovi!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pravaenegrit s delenou stravou zkusenosti nemam, ja ani zadne diety dobrovolne nikdy nedrzela, vzdy jen zdravotne. tak drzim palce at to jde dobre!
Odpovědět
chci se zeptat: taky uz jste si aspon jednou vyslechli,ze chystate svatbu moc brzo?
Odpovědět
Profilova fotka
anavo - jak to myslis? moc brzo - ze vas vztah trva kratce / moc brzo - svatba je az za osm mesicu a do te doby je hafo casu?
Odpovědět
myslim jako,ze jsme naplanovali termin svatby kolem roku po zasnoubeni a s pripravama jsme zacli v lednu. Podle me to neni brzo,ale dost lidi to komentuje, ze je jeste casu dost.
Odpovědět
Profilova fotka
prosim Te a co je jim do toho? vy dva spolu budete manzele, nikdo jiny s vami zit nebude, kazdy vi houby o tom, jaky mate vztah. jsem toho nazoru, ze vztah k tomu musi dospet, a nektery k tomu dospeje po dvou mesicich a nektery pod dvou letech a nektery po dvaceti a ostatnim lidem do takovych veci nic neni. je to vas vztah a vase rozhodnuti. rozhodne bych se nenechala nikym ovlivnovat. vubec se tim nenech rozptylovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to připadá divný docela dost lidem, taky nevím, proč se o to starají...většinou jsou to ti, kterým je do toho úplně nejmíň :-S
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak!!!
Odpovědět
tak nejak mi tam vypadla veta. My jsme spolu uz dlouho pres 5 let, me vadi, ze lidi komentuji, ze rok do predu planovat svatbu je moc brzo,ze staci dva mesice
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?