Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) tak já se hlásím do party... jestli teda nevadí, že mám až den po vás :-D Jinak v pondělí budu mít oznámení, pořád se ale nedokážeme dohodnout jestli je pošleme nebo rozvezeme, myslela jsem, že tak různě podle toho jak je kdo daleko, ale bojím se, že pak hned někdo řekne a mě přijel pozvat osobně heč =-) Kytky jdu objednat příští středu a 28. v pondělí jedeme objednat minizákusky a dort. Jinak máme asi všechno, hostina - půlka už zaplacena, fotograf zamluven, kapela zamluvena, šaty a oblek jsou na cestě... Vlastně kecááám svatební cestu nemáme :-D jestli teda vůbec bude :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kalex vítej :-) Nějak se s přípravama nemůžem hnout z místa :-| Oznámení jsme konečně vybrali, ale asi z toho zas nic nebude, známá mi nasadila brouka do hlavy. Prý by ode mě čekala něco originálního :-. Tak tu sedím a dumám... Svatební cesta se asi odkládá na neurčito - svatba, stavba. Jeden pokrok mám - vlastnoručně vyrobené vývazky :-D Dneska jsem si užívala na MS Superbiků, paráda, už mám i fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak ja se hlasim taky do klubu, bereme se tay 6.9.2008. Uz to mame za par docela, co? Uz to neni jak vloni, jak jsme se rozhodli pro tento datum, holt se to nezadrzitelne blizi. Jinak my jsme oznameni rozvezli v okoli a zbytek jsem rozeslala. Uz toho mam hodne z krku, nejhorsi je zarizovani svatby ze zahranici. Byli jsme ted na tyden v CR a to jste mely videt ty dostihy, hihihi. Ale zvladli jsme to a mam toho hodne z krku... zaloha na kytku zaplacena, na saty taky, na prstynky, domluvene peceni a dort, ... no jeste ze tam mam i maminku a sestru, jinak by me asi piclo :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak my máme taky termín 6.9.2008 v po jdeme vyzvednout prstýnky,oznámení už máme skoro rozvezený,svatební vínečka taky skoro namašlovaný(neřekla bych,že dělat mašličky je taková fuška kor když mi pomáhá náš malej dvouletej syn),cukrovíčko je taky objednané,kytky taky zamluvené,jídlo taky dohodnuté,muzikanti vždy připraveni nevíte co nám ještě chybí? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím k termínu 6.9.2008. Uz se to blíží, okolí stresuje, já občas taky... Už se docela těším až to bude za námi. Ale současně si to moc užívám. Ať vám to tedy všem toho našeho 6.9. dobře dopadne!!! Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak se taky přidávám do klubu,taky se bereme 6.9.2008,oznámení už máme doma je úžasné,prstýnky už jaou taky schované ve skříni,podvazek koupený,spodní prádlo taky,většinu už máme protože až jsme na přípravu měli rok teď toho je nejvíc už se hrozně těším ale zároveň mám strach a doufám že bude hezké počasí tak snad bude když už je toho 6 tolik svateb tak se mějte hezky a silvijo se sousedkou bych si nelamala hlavu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, holky? Co nervičky? Jak ste na tom s přípravama? Čím víc se to blíží, tím méně sem chodíte. Asi máte co dělat abyste všecko zvládly, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak jak se vsechny mate? Uz to mame za par, co? Tak nejak jsem dneska delala rekapitulaci a zjistuju, ze skoro vse je uz zarizene, tak jsem rada. Jen mam pocit, ze zacinam byt docela nervozni, snad to nejak zvladnu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj moni, to mas pravdu, uz jenom 20 dnu a par hodin a budem vdany pani.... delate nejaky harmonogram pro sebe a pro hosty? my asi budem muset, mam hruzu ze neco zapomenem a nebudem stihat... ono je tolik veci co udelat den predem
Odpovědět
Profilova fotka
Já napíšu jen pro sebe a pro kamaráda, který bude mít funkci "naháněče" harmonogram, aby věděl, kdy všechny nahnat do aut, kdy máme bejt v restauraci apod. Prostě aby hlídal čas. Taky dostane seznam kdo s kým bude sedět v autě a bude to organizovat. Bych se z toho sama zbláznila.
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, z toho mam strach nejvic.... z vlastni zkusenosti vim ze informovanost je fajn, navic chcu porpasovat i "nevinne poznamky" jako ze v bilem jde jen nevesta atd... :) kde se berete morie?
Odpovědět
Ahojky, přesouvám se k vám díky morii:-) Už je to opravdu za pár:-) Taky termínek 6.9.2008, tentokrát jiný kraj 8-) morie: Vidíš to a já jsem si tuhle říkala, jak ty některý holky tady blázní, jaký maličkosti vymýšlejí a že jsem v pohodě, jen to nejnutnější. Zdání klame:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak se k vám hlásím.... Svatbička 6.9.2008 Taky už začínám trochu plašit, teda jen někdy.... Jindy si říkám, že to nějak dopadne... Organizaci svatby už mám celkem hotovou, už jen záleží jak se mi ozvou hosti, kolik jich bude apod.... Nějak nám to začíná odpadat :-( A co vy?? Nějak to tu zamrzlo, nebo ne???
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, vypada to ze uz maji vsichni vsecko:) ja si taky obcas rikam ze uz mame vsecko...a pak se zas vynori - ze by bylo dobre mit zasedaci poradek, champagne a ne bile puncochace :) a tak
Odpovědět
Profilova fotka
myslite ze je blbe kdyz mam podprsenku, kalhotky a podvazkovy pas bile a puncochy a podvazek champagne?
Odpovědět
Já jsem na tom úplně stejně, chvíli plaším, že nic nestihneme, pak jsem zase v klidu, že všechno důležité máme a ten zbytek když nebude, tak to taky neva:-) ivcicka: Já myslím, že to nevadí, ba přímo naopak. Já nemusím mít podprsenku (v šatech jsou takové akorát košíčky) a kalhotky budu mít také bílé a punčochy a podvazek champagne jako celé šaty..
Odpovědět
Ahojda holky, tak se po odmlce taky hlásim... Za 14 dní už bude po všem :-) Teda letí to šíleně! My už snad máme taky vše zařízené, ještě čekám na bižu, která bude v úterý.. Máme za sebou rozvážení koláčků a oznámení (byl to teda stresík všechno stihnout). Měla jsem v jeden den ještě zkoušku líčení a účesu.. No snad to dobře dopadne :-) Začíná mi asi ze svatby trošku hrabat :-) Denně se mi zdají katastrofické scénáře o svatbě..o šatech, kytkách, prstýnkách...no děs... Jsem z toho nějak vystresovaná, aby všechno klaplo... Si říkám, už aby to snad bylo za námi.. :-| nebo jsme už alespoň seděli v autě a jeli na obřad...
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy, hlavně klídek. Vystresovaná nevěsta není zrovna nejlepší volba. Jak píšeš o těch katastrofických snech, jsem na tom stejně, i když psychicky si svatbu nějak nepřipouštím (skrz rekonstrukci baráku) a jsem v pohodě. Ale zrovna tento víkend se mi zdálo, že mi budoucí ženich asi týden před svatbou zrušil svatbu a dokonce se se mnou i rozešel. No, měla jsem fakt strašný pocity v tom snu, až jsem se z toho moc ráda probudila a druhej den se ujišťovala, že mi "NE" neřekne :-D Hele, a i kdyby se cokoliv ve svatební den podělalo, myslím, že to nebude nikdy tak hrozný, jako příběh co mi říkala ve čtvrtek paní majitelka z půjčovny, odkud mám šaty. Prý jim je jedna nevěsta vrátila celý zkrvavený a vyprávěla co se jí stalo. Těsně před obřadem nevěsta stoupala do schodů, zakopla, a spadla tak nešikovně, že si rozbila uplně obličej. Ona zkrvavená, šaty zkrvavný a přesto si "ANO" řekli. Ale vem si, jak asi vypadaly ty fotky, nehledě o symbolickém vstupu do nového života :-S Tomu říkám katastrofa! Tak hlavně nešlápnout si na šaty a přežít svatbu ve zdraví ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda ani nevíte, jak jste mě uklidnily:-) Mě se pořád opakuje sen, že jdu ke kadeřnici, která na mě ale úúplně zapomněla a má tam tolik lidí, že absolutně nestíhá.. Tak tam sedím, koukám a hodinky a sedím tam i v době obřadu.. Co vám budu povídat, jak zpocená jsme se vzbudila :-D Když jsme u těch příběhů: moje kolegyně v práci mi vyprávěli, že na obřad jeli s nastávajícím na motorce a vybourali se. Nic moc se nestalo, jen ona se nesměla na fotkách usmívat, protože měla vyražeý zuby a ženichovi retušovali zašitý obočí :-) Takže žádný motorky a každej zvlášť :-D Vendy: máš krásný chlapy a náádherný šaty!!
Odpovědět
Ahojky, prosím poraďte, kde seženu vývazky kromě netu?? :-)
Odpovědět
I hotové, nejen stužky, mají v Galanterii. U nás mají ale jen hodně jednoduché a za stejnou cenu jako na netu krásné bohatší..
Odpovědět
Morie - Díky za uklidnění :-) Už jsem z toho všeho fakt šílela a dala jsem se do pohody. Dneska mi onemocněl syn, snad to nebude nic hroznýho..má teploty... ještě že svatba je až za týden ;-) Alcaz- teda ta historka od kolegyň je fakt děsivá! Ale hlavně, že padlo ANO :-) Dneska jsem koukala na předpověď počasí a nevypadá to nijak krásně..no s tím stejně nic neuděláme.. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já sem taky patřím :-D do termínku 6.9. a můžu říct, že už to na mě docela padá, ajk únava, tak stres aby vše klaplo, no prostě začínám mít horečku :-D Dnes jsme rozdali koláčky v práci, neboť odcházím v pndělí na dovču..huráááááá :-D :-D :-D a příští týden nás to čeká znovu (myslím balení výslužek) Ufff ať už je to za náma 8-( ...i když :-N
Odpovědět
Alleycats vítej! Musím se přiznat, že už se taky těším až zase bude ten klid, bude po všem a všichni budou spokojení.. Já se ještě netěším na to oblítávání úřadů se změnou příjmení.. My už máme koláčky taky za sebou, byla to fuška :-) Ale ať nejsem pořád tak negativní :-D Ve finále se stejně těším :-D :-D
Odpovědět
Aj to já se taky těším :-) na druhou stranu mám největší obavy ze sebe a ze svých šatů :-( Když jsem si byla vybírat šaty asi jsem musela být vožralá :-D neboť si to nedokážu vysvětlit, jo jsou krásný, nádherný, ale strašně nepraktický a ohromný :-( když jsem si na druhé zkoušce sedla na židli, uvědomila jsem si, že u stolu budu muset mít tak metr x metr prostoru pro sebe, nehleďě na to, že soukánmí se do auta a tanec bude taky mňamka :-N docela jsem byla z 2zkoušky zklamaná a zpruzená ]-(
Odpovědět
Šatičky máš ale fakt moc krásný!! Uvidíš, že to dopadne i se soukáním do auta i s tancem :-) :-) Nakonec to bude pohádkovej den!!!
Odpovědět
Děkuji, vím že jsou úžasný, no uvidíme =-) Ještě se chci zeptat na focení: když nemám zrovna néé moc známého fotografa, který tady holky prezentujou, je místní...fotky sice dělá také krásné, přece jen bych chtěla takové nějaké ,,jiné" než klasické stojící vedle sebe jak tvrdé Y, musím si nastudovat nějaké nápady a postoje doma, nebo si myslíš, že stačí pár vybraných fotek jemu poslat na mejl, a podle toho on si nas zkoriguje?? no vidíte to, i nad takovýma p......a přemejšlim :-D
Odpovědět
Neboj, já jsem na tom stejně! :-) Nám fotí sestřenka, která sice fotí svatby, ale jinak má úplně jiný zaměstnání :-) . Já jí ukázala pár fotek tady na beremku a ona, že se zařídí a pokusí se o něco podobnýho. Tak myslím, že stačí ten mejl.. Ale radši bych si nějaký ty vychytávky pamatovala pro připomenutí.. Doma si asi nic zkoušet nebudu :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D no vidíš doma, to je dobrý nápad :-D :-D ale bohužel sama nebo s pometlem, přítel se do té moji hry asi nezapojí :-N :-D :-D
Odpovědět
vendy01 teď jsem se dívala na Tvé album, a máš nádherného syna, nejvíc mě zaujala fotka jak sedí v obleku, nebo na té posteli, má stejnou barvu očí ,jak to povlečení, fakt roztomilý :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?