Svatba 6.7.2013

Je tu někdo takový?Povolila Vám matrika tento termín, ikdyž je to státní svátek.Co všechno už máte zařízené?Pojďme to plánovat společně:-)
Odpovědět
Ahojky, 6.7. bohužel ne, ale o týden později 13. už ano ...
Odpovědět
Ahojky, matrika nám termín povolila, ale musíme zaplatit 1000 Kč poplatek.
Odpovědět
My tento termín máme :-) Už máme i místo na hostinu, kameramana, šijou se mi šaty a pomalu vyrábím děkorace :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj, no my take mame tento termin a nikdo se mnou neresil jestli je to statni svatek nebo ne :) Vsuede to akceptovali bez problemu, jak matrika, tak zamek, hotel, DJ atd. Navic nam je to jedno, pritel neni Cech a ja nejake svatky a tradice neresim..... Takze momentalne mame domluveny obrad na zamku zajisteny matrikou, potvrzeny hotel, mam zaplacenou zalohu na svatebni saty, domluveneho DJ, domluvenou vizazistku, ktera bude mozna vytvaret i uces. Ted shanim dobreho cukrare a kvetinarstvi, mam nejake tipy tady v Brne - tak uvidime co vyjde. Mame vyhlidnute prstynky, ale jeste jsme nezasli do obchodu :( to snad stihnem tento mesic. Dale pozvanky - vybrala jsem si v Kyoprintu. nejhorsi je, ze se porad nemuzeme domluvit na poctu osob a kolik jich udelame v CJ a kolik v AJ. jeste shanim boticky, zatim jsem nic pekneho nevidela...Takze tak asi nejak z me strany :-N
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?