Menu Forum

Svatba 6.7.2013, holky pojďte pokecat, co už máte :-)

16. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. července 2013
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 AhojkyemoticonTAky máte svatbu ve stejném datu,jako my?A co už máte?Já mám pořád strach,že na něco zapomenuemoticon
16. kvě 2013 v 08:50  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ajdusha
6
Registrovala se 4. března 2013 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 4 přátele. Region Klatovy.
fotoportrét
fotoportrét
ajdusha
6
Registrovala se 4. března 2013 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 4 přátele. Region Klatovy.
 Ahoj emoticon Mě ještě chybí zařídit pár věcí. Nemám oznámení, ale lidi, co jsou zvaní už to ví. Nemám domluvené květiny, kosmetičku ani nazkoušený účes. Taky mi chybí dooběhat věci ohledně matriky (máme církevní sňatek, tak snad toho moc nebude), vývazky, dort a cukroví ;) Když to tak sepisuji, je toho ještě dost emoticon
16. kvě 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
 AhTAk to já oznámení mám-teda dělají se nám,na úřadech to taky zařízené máme,kytky ještě taky nemám,ale floristku zamluvenou už mám a myslím,že i tuší,jako mám představuemoticonKosmetičku i kadeřnici zamluvenou mám taky,ale ještě nic vyzkoušené,to je asi čas...emoticonNo,cukrářku máme taky,jen ještě moc nemám představu,co všechno od ní budu chtít-jen dort mám vybranýemoticon)Prstýnky máme...taky čekáme,až přijdou...A od včerejška už máme předběžnou kalkulaci hostiny pro rodinu a rautů pro přáteleemoticon
16. kvě 2013 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
16. kvě 2013 v 10:33 • dorotis
fotoportrét
fotoportrét
ajdusha
6
fotoportrét
fotoportrét
ajdusha
6
 Já mám hostinu zařízenou, vlastně to byla jedna z prvních věcí, co jsme měla emoticon Vybrali jsme úžasnou hospůdku, která vaří česká jídla v moderním kabátě. Personál je naprosto neuvěřitelný a domluva s vedením taky. A to nemluvím o jídle emoticon ...Pan provozák se nás zeptal na počet lidí, finance, se kterými počítáme a nastřelil nám podle toho, jak by to mohlo vypadat. A já nemám jediné slovo proti emoticon
16. kvě 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
 Tak to my jsme dostali seznam na rauty teprve včera-paní provozní nám napsala i gramáž všeho,aby nám to vyšlo pro všechny-máme 60-70 lidí-na večer a 35 na hostinu...Mám asi největší strach,aby to nedošlo,abychom měli všeho dost..Protože já se v tom moc neorientuju,takže si neumím představit,jestli je ta gramáž správná...A jak řešíte alkohol,platíte všechno nebo to máte nějak rozdělené?
16. kvě 2013 v 10:51  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
16. kvě 2013 v 11:23 • dorotis
fotoportrét
fotoportrét
trinix01
9
Registrovala se 12. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
    Myslivecký klub Hubert, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
trinix01
9
Registrovala se 12. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 já já, taky ten den emoticon spíš řeknu, co nemám..nemám vybranou hudbu, žádný věci na svatební tabuli a výzdobu, květiny, koláčky, ...a jestli dopadne špatně, zkoušla líčení a účesu, tak můžu hledat noviou vizážistku emoticon
16. kvě 2013 v 11:33  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trinix01
9
fotoportrét
fotoportrét
trinix01
9
 @titanie my to máme s alkoholem tak, že si můžeme přivést vlastní víno, pak hradíme pivo a tvrdé si hradí každý sám.
16. kvě 2013 v 11:36  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
 No,my máme v plánu víno,pivo a veškeré nealko zaplatit a pak jsme se bavili,že vezmeme ještě dva nebo tři druhy tvrdého alkoholu-nějaké "lepidlo"pro baby a něco tvrdšího-vodku a asi slivovici nebo tak něco...Jinak hudbu na obřad taky nemáme taky-přítel chce naschvál Gangnam style,protože ví,že já to nesnášímemoticon)TAkže je dost možné,že se ani nedomluvímeemoticon)
16. kvě 2013 ve 12:21  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí