Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, my asi na ty jejich svatby nepujdem, ani bychom to nezvladli casove, ale to neva. No u nas to bude naopak, oni uz to budou mit za sebou a jsou pozvani na nasi svatbu na vecerni party... ;-)
Odpovědět
jo vy jste v zahraničí, tak to by chtělo na ty svatby dovču, že? :-) my zveme taky kamarády na obřad a pak až na večerní party s rautem, na obědě bude jen rodina nevěstinko, kde to žijete? a plánujete tam zůstat?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, lennus, no jsme v Irsku... planujeme spis navrat do CR, ale az tak za rok... v podstate to mame "naplanovane" tak, ze po svatbe se vrhnem na plozeni :-N a kdyz bude vse ok, tak bych rodit uz pak chtela v CR :-D a zustat v CR, dobre plany, ze? :-D Takze to proste nechame na Bohu az posle mimise a ten nas posle domu :-D tak nejak... no a se svatbou to mame jako vy- na obed take jen nejblizsi - do 30 lidi i s detmi a oddavajicim a jeho rodinou...
Odpovědět
nevesti, jak dlouho tam jste? taky mě to táhne do zahraničí, tak třeba příští rok ještě. je to dobrá zkušenost. jste tam spokojení?
Odpovědět
Profilova fotka
muj mily 4 a ja 3 roky... je to dobra zkusenost, na obe strany, jak na to, ze si uvedomis, ze vsude dobre, doma nejlip a i na to, ze zjistis, ze neco jde nekde i jinak... Jo v Irsku se nam libi, jsou tu dobri lide, Irove te berou jako rovnocenneho cloveka, ne jako nejakou luzu z vychodu (mam treba moznost srovnat s Francii), s praci to tu byvalo super, ted horsi, krize uderila silne... ja jsem nasla supr job u velke firmy, smlouva na neurcito..., muj mily se chytl v restauraci, mel to trochu slozitejsi, ale taky ok, akorat ted je bez prace, kvuli krizi, ale to bude dobre... takze jo, akrorat pocasi trochu vic uprsene... kde jste byli na tech U2? v Polsku? my byli tady v Dublinu, skvele... ;-)
Odpovědět
jo, v Polsku a už máme vstupenky i na letošní koncert ve Vídni. bylo to úžasné! jsem se do nich zamilovala! :-) tak to je dobře, že se vám tam líbí. s tou krizí je to vidět hodně i tady v Praze. je to zlé. snad se to zlepší a jak jsi na tom byla s angličtinou, než jste tam jeli? já se celkem domluvím, nemám problém, ale samozřejmě nedoplňuju slov. zásobu, což jde vidět
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo ;-) no jsou skveli, to je jasne... ja mela anglinu na rakove normalni urovni, maturita a pak jsem na vysce nemela angl. ale pak jsem rok chodila na kurz a udelala si FCE Cambridge zkousku... lale jinak, to se tu da v pohode rozmluvit a irska anglina je pekna..., takze v angl. problem neni... kdybyste o zahranici uvazovali, tak Irsko doporucuju, snad se to s praci zlepsi...
Odpovědět
já byla kdysi na léto v Anglii a pak taky dvakrát v Rakousku, tak vím, jak je to super, že se rozmluvíš a děláš pokroky! taky doufám, že to bude časem s prací lepší odkud tam máte kamarády?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ruzne, ja delam v praci s lidma z cele Evropy i mimo, takze fakt odevsad... chodime do krestanskeho sboru a tam take lide odevsad... takze fakt multi-kulti ;-) a rozhodne se nedrzime v nejake polske nebo slovenske komunite (nic ve zlem), ale nic pro nas... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,výzdobu na sál a auta si budu dělat sama,to mám doma už komplet...oznámení máme v tisku dodělávat ho budu taky sama,kuchaře,raut,video a fotografku máme domluvenou,jen nám chybí prstýnky a oblek pro kluky...no k tomu je zapotřebí chlap...ten má dost času a je to bez pár maličkostí jediný co nemáme.jo a potřebuju obědnat fontánku. camelinka:máš krásný a jednoduchý oznamko...máme stejný čas obřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: dekuji, snazila sem se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak jsme včera vybrali a zamluvili prstýnky...jsou hodně podobné těm co mám v albu jen ze žlutého zlata,dnes jsem obědnala miničokoládky a za týden bude hotové oznamko.musím obědnat ubrusy a ubrousky ...máte někdo zkušenost s dunicelem?mají krásné vzory....snad kromě těch obleků to bude všechno.jj letí to už jen 86 dnů....ale kdybych začala s přípravami tet tak je to taky v pohodě...jen tu fotografku a kameramana to by byl problém...klidně bych tu svatbu odložila na jindy,ty přípravy jsou to nejhezčí to těšení,obřadem bude konec...bude mi to chybět,asi jsem blázen. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sarka1978 nejsi blázen mě to taky bude chybet, muj tata pořad chodi a pta se milačka co budu dělat po svatrbe :-D Holky zkoušela jsem si trošku dekorace mužete prosim kouknout do mýho alba Nápady a písnout mi co se vám nejvíc líbí??? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: ja su pro 7 ku, nedavala bych mezi hosty vysoke svice aby na sebe videli, ale je to jeeen na tobe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundici :ahoj,tak já jsem pro pravý opak...líbí se mi varianta č.6.mám ráda kaly a vysoké svíce.máš krásně naskládané ubrousky...musím něco vymyslet jak je budeme připravovat.možná si to doma vyzkouším také na nečisto :-D
Odpovědět
sarka1978: mam obrousky z Dunilinu, take tie hladne. Su super, rozhodne lepsie ako obyc papier. Este neviem, ci k tomu budu aj biele latkove, alebo ani uz nie. Mrkni na mojeparty.cz Na veltrhu v Diplomate som videla este s takou potlacou, akoby kvety, tie boli tiez pekne. Tie hladke mam za 250KC (50ks), tie v Diplomate boli za 500KC. Kde si prosim ta objednavala tie minicokoladky? Ja som ich chcela z Makra, ale ked som tam, mali len jeden typ. A ten sa mi velmi nepacil
Odpovědět
Profilova fotka
mia___ :čokoládky a etiketky na minivínka jse obědnala přes eshop svatební dekorace,etiketky mám v albu.nejprve jsem chtěla koupit malé čokoládky od orionu a udělat si přebaly sama doma,ale nebylo to ono...od profíků je to lepší a nevijde to o tolik dráž...jedna čokoládka 13.50,-mini vínka mají u nás v supermarketu za 19.90 a za 29,-kč z těch sundám etikety pod vodou a dám tam ty své...vínko budu dávat jako poděkování do páru a čokoládku každému.nevím chtěla jsem ještě mandličky...ale aby to nebylo přeplácané.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes i já udělala další krok....Objednala jsem krásné oznámení a domluvila první zkoušku líčení u kosmetičky za 2 týdny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,také jsem se včera byla obědnat na zkoušku ke kadeřnici a kosmetičce ,ale jdu až v květnu....snad mi ty vlasy ještě povyrostou :-) zítra by mělo být oznamko.
Odpovědět
sarka1978 Ahoj já ty mini vína taky sháním ale u nás nikde nejsou můžeš mi pisnou v kterém supermarketu to u vás mají.Jinak oznámko už máme doma, tisk na obálky budu dělat doma a pozvánky ke svatebnímu stolu taky.U kadeřnice už jsem byla na zkoušce a v květnu tam půjdu na melírko.Včera jsem byla v restauraci kde bude hostina s floristkou a dekoraterkou a probrali jsme výzdobu sálu.Ještě potřebuji sehnat láhve na slivku protože máme domácí tak ji přeleju a nalepím etiketu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milusefrykova.ahoj...doufám že to nebude reklama,ale u nás je běžně má kaufland a albert a ten je má tet v akci za 19.90,- :-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak jak pokračuji řipravy na svatbu? U nas dnes byla diskuze o financich s maminkama a docela peklo...tchyně přvně dělala ramena jak zaplati pulku svatby a ted se ji to najenou nehodí protožr 5.5 jedou na mesicní dovolenou,je mi z toho docela dost smutno vedeli o svatbe rok dopředu a ted jak kdyby jsme jim vstoupili do planu, puvodne jsem od nich nic nechtela že si svatbu zafinancujem samy ale rodicove že ji chteji zaplatit tak jsme to přestali řešit a 2 mesice před svatbou tot ve finale se urazila a odešla
Odpovědět
ahoj mundici a ostatní holky, jsem si taky říkala, že se musím ozvat. já zjišťuju, kolik toho bude ještě třeba zařídit. minulý týden jsme koupili oblek, zítra si ho jde přítel vyzvednout, od Koutného, moc hezký! i košili a kravatu. já bych měla mít do dvou týdnů už připraveny šaty, šijí se mi, pak možná ještě nějak doupravit a taky se chystáme na prstýnky. je to děs, nedávno to byl rok a teď necelé tři měsíce. mundi, to je nepříjemné. a finančně to teda zvládáte? k čemu jste dospěli? my to platíme z peněz, co nám rodiče šetřili na stavebko.
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: tak to je hodne neprijemny, ale snad se vam to podari vyresit, hlavne klid, nema cenu se stresovat. My si to financujeme sami, akorat misto svatebnich daru budeme chtit penizky, tak se nam neco vrati. Sleduju ze to zacina nejak letet, temer vsechno uz mam diky svym manioorganizacnim schopnostem zarizene:-D, akorat se mi minimalne 1x v tydnu zda, ze jsem u oltare zjistila, ze jsem zapomnela spodnicku pod saty :-D :-D :-D :-D. Porad dokola :-D
Odpovědět
cameli, já jsem taky organizační typ, jenže to furt bylo hafo času a teď zjišťuju, jak moc to letí. přítel teď finišuje disertačku, tak se moc nepodílí, ale slíbil, že jak ji odevzdá, hned se na pomoc vrhne a já jsem docela vytížená prací, pak i unavená, tak moc nemám náladu cokoliv řešit. já měla taky takové podobné sny, ve stylu, že měl být za půl hoďky obřad a já šla teprve ke kadeřnici. teď už dlouho nic nebylo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenny: tak to znam taky, nebo ze se rano vzbudim a zjistim ze sme neposlali oznameni a nikdo neprisel :-D , ale ta spodnicka je pokazde :-D :-D :-D :-D . nam zbyva jeste navstivit salon ktery zajistuje vyzdobu prostor obradu, pak zajistit a nakoupit vse na hostinu a snad je to vsechno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak mi stále nemáme obleky,zatím není oznamko...paní v tiskárně to nestihla :-) ,potřebuju do ikei pro svíčky a nemám papíroví ubrus a ubrousky taky to musím obědnat...75 dnů...to letí!!!!!!!!!!
Odpovědět
Ahoj, jo tak zatim o nejak davame :-) něco nam asi určitě daji jen asi ne tolik co je potřeba a naši mi daji penizky jen se mi nelibi že by naši měli na ně nejak doplacet a oni pak chodit jak pavy... my jdeme na oblek v sobotu tak jsem zvedava, po ečerech tvořim vývazky šiju mašle a takový ty ptakovinky.... letí to strasně rychle strasně se bojim že to nestihnu...ja jsem totiž děsnej stresař anějak to neumím potlačit.....
Odpovědět
Ahojte ženy,už jsem tu dlouho nebyla,nějak nestíhám. My už máme v podstatě všechno vybavený, až na výzdobu restaurace na oběd, paní vedoucí má měsíční holčičku,tak jí tím teď nechci ještě zatěžovat, myslím, že to s výzdobou nebudeme přehánět akorát nechám navázat menší vazby kytek na stoly a poo je převezeme na oslavu :-) Včera my přišly stuhy a organza, takže jen navážu vývazky a mašle na auta a bude hotovo :-D Pořád se ujišťuji, že to časově vychází úplně perfektně :-D Byli jsme se podívat na tom veletrhu v Brně a koupili jsme tam úplně nejkrásnější oblek pro našeho 14ti měsíčního synka, je mnohem hezčí než ten ženichův :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau zeny, tak sem dneska navstivila kvtinarstvi u nas v dedine a ptala jsem se na jednoduchou svatebni kytku, kaly, nebo pivonky, bez niceho ,jen svazane stuhou a pry od 1200,- malem sem padla do vyvrtky za PIVONKY takovych penez!!! radsi obejdu znamy a nekde si je naskubu a bude to 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?