Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
darca: to su rada ze nejsem jedina s ruskyma sateckama :-D , jestli se muzu zeptat,kolik za ne chteji v pujcovne?a do ikey se taky chystam, uz ponekolikate :D, dycky na neco zapomenu :-D
Odpovědět
lenus: my taky v kostele,teda spiš kosteliku ;-) ttaky jsme chteli z chir. oceli ale nakonec jdem do zlata pravě proto že to nejde ani zmenšit ani zvetšit,je proble sehnat nekoho kdo ti tam da ritinu taky mi řijde divny dat za oba prstýnky 1500 a ocel je takova studena a taky na kdosi řikal že prý snad budou ocelový prstýnky v EU i zakazany kvuli bezpečnosti že když se ti nedejbuh něco stane a začneš otikat tak zlati jednoduše přestřihneš a na ocel musi volat hasiče :-D a třeba jedni znami si k nějakymu výroči mydlim zlatoou svatbu nechali ty smubaky předělat a opakovali obřad strašně hezky Darča1: tak vitej v klubu ;-) ja mam taky kremový šatky :-D je to teda ligt ivory takže něco mezi a svatbičku mam do zelena....ubrusy budou bili tak je to jedno a ja na sobě nic zelenýho mit nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundici : my mame chir. ocel, vypadaji nadherne a vydrzi o dost vic :-) , a s tim zakazem je to blbost :-D
Odpovědět
cam: však ja neřikam, mě se taky libi,jen se k nam dostavali tyhle informace a jediny kladny bylo že je to pevnějši kov a že jsou levny...tak jsme zvolili klasiku, stejně jsem uplně v počatku chtela čostě zlatý kroužky... :-D
Odpovědět
camelinko v pujcovne chteji 4500,-.. v Ikey jsem koupila sklenice,chci do nich dat vodni perly a ruzi..jako dekor na stul..teda jsou velike a stali uzasnych 39 kc jedna! meli taky vinove okvetne platky,tak je mam :-) ,takove ty kalisky na svicky,chtela jsem pruhledne a do toho vinove svicky,kalisky meli v akci za 9kc jeden a svicky jsem nasla v tescu,hezky vinove a jeste krasne voni :-) :-) .mundici:me se taky libi ta svetle zelenkava,ale uz jsem se rozhodla jdu do te vinove,k te sampagne se hodi,kitici si predstavuju jen vinove ruze a do nich perlicky..nic preplacanyho..
Odpovědět
Jo vinova je taky pěkna,mě se teda libi moc ale přitel naznal že ji ma každej a mynejsme přece žadny tuctovky :-D :-D :-D docela me tim překvapil a pobavil, ja budu mit kaly s nějakyma drobnýma kytičkama,puvodně jsem teda chtěla konvalinky ale ty mi k těm šatum moc nejdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já podávám hlášení, že jsem 100 dnů před termínem teprve zarezervovala kameramana a fotografku.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mlada.maminka: to je nejlepsi, v klidku, pohode, proc se stresovat ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šak jo, ještě nemáme ano známení a ženich oblek :-) Co vy?
Odpovědět
Ahojky,my všechno řešíme ve vlnách.V pondělí jsme objednali oznámko a koupili prstýnky.Jediný co nám furt ještě visí ve vzduchu je oblek pro ženicha( který nejspíš půjčíme, páč ho chce smetanový a ten rozhodně kupovat nebudeme) a vybouchla nám kapela a nemám ještě vyřešený vývazky a výzdobu, ale nato je času ještě habakuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? My máme teda termín svatby o den dřív, ale tenhle termín se asi nikdo nevdává...nebo se aspoň neozývá :-| , tak bych se vmísila mezi Vás, jestli teda mohu :-)
Odpovědět
inf: jasně, že se můžeš přidat, proč bys nemohla, myslím ,že to tu není uzavřená společnost :-) a jak jsi na tom s přípravama ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, já mám taky termín o den dřív :-) resp. my máme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,dnes jsem domluvila kuchaře,prstýnky a oblekpro manžela a syna taky ještě nemáme... keramiberka :také nejsme domluvený..nebo spíš rozhodnutý pro barvu a jestli to vyhraje světlý...budeme to řešit půjčovnou...asi nejviší čas,nějak to letí!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keramiberka: no s přípravami jsem na tom špatně....mám zajištěný místo obřadu, hostinu, fotografku, hudebníky, kuchaře a holky na obsluhu, včetně obětavého řidiče. A tenhle týden mi přišel domů závoj. Jinak doma nemám nic...jediný co jsem ještě stihla objednat šaty, noční košilku a většinu výzdoby (zbytek jistí ikea)....když já mám pořád nějak moc času, i když souhlasím se sarkou1978, že to nějak letí :-D
Odpovědět
To chce klíd a nohy v suchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme měli schůzku s panem kameramanem, doladili detaily a pán na nás udělal obrovský dojem... Příští týden nás čeká rande s paní fotografkou, začátkem března se mám ozvat kosmetičce na první zkoušení a snad nám zůstane čas konečně na to oznámení, co už všechny nejspíš máte....
Odpovědět
Profilova fotka
mlada.maminka: my ne :-D, oznámení ani spoustu dalších věcí (prstýnky, oblečení pro ženicha, aj.)
Odpovědět
Já doufám, že nám oznamka do týdne dojdou.Už se na ně móóóccc těším :-D
Odpovědět
Tak holky, už jen tři měsice, to je strašný jak to leti,mam pocit že to asi nestihnem, navic jsem chtěla na milačka kremovej oblek nebo žaket a nejak to v jeho velikosti nemužem sehnat, všude maji bud černej nebo frak a to nechciii ach jo keramiberka:tak co už mate oznameni? jsem zvedava
Odpovědět
ahoj holky, tak dnes mi můj snoubenec napsal - aaaaaaa, mrkni se do kalendáře a přičti tři měsíce! :-D jak jste na tom? my asi takto: šijou se mi šaty, oblek jsme vybrali, ale čekáme, až dovezou přitelovu velikost. oznamka máme předběžně navržená, teď ještě prstýnky, toho se děsím! nechceme moc drahé, uvažovali jsme o chirurg. oceli, ale zatím se nám nic nelíbilo. taky se těšíme, utíká to jako voda!
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky, konecne to tu zase trochu zije ;-) , ja zacala tvorit oznamka, ke svemu prekvapeni vypadaji dobre :-D
Odpovědět
mundici: oznamka ještě nedorazila ]-( Bába(prodavačka) se dušovala, že určo dojdou do týdne a ono nic. Akorát mě tim navnadila ,ale tak třeba příští týden dojdou :-D
Odpovědět
camelinka:mooc pekne jsi šikula, ja taky vyraběla okorad mi to maminky poplivaly že prý je to jako parteale už mi tydem a pul posilaj mašličku a pořad nic tak se to pak trocha ozivý keramiberka: to je děs vždycky se ti prodejci dušujou a pak na to čekaš 2x tak dlouho, ja pak mam vždycky nervy v kyblu holky: kdy vlastne budete ty oznamka posilat?a budete davat rodině zvaci kolačky, ja je moc nechci ale zas je slušnost to rodině dat osobně a bez tech kolačku je to takový divný...
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: pekny ;-) , hlavne ze se libi vam, starsi rocniky tomu nerozumi ;-) , my budem 90% oznamek posilat mejlem-hlavne kamosum a tak, ty moje hend mejd :-D dame rodine a bez kolacku, tohle nejak neresime, nacpou se na hostine :-D . a prave kvuli te hostine potrebujeme mit do konce dubna hotovy potvrzeny seznam ucastniku,takze oznamka vysleme do sveta nejak zacatkem dubna. Kdybysme na to nemuseli spechat, tak je poslem az nekdy zacatkem kvetna, to myslim staci ne? ;-)
Odpovědět
Já bych byla právě že ráda,abysme ty oznamka začlli rozdávat co nejdříve, hlavně kvůli potvrzení účasti , máme totiž v plánu pozvat cca 100 lidí a je rozdíl, jestli se dělá raut pro 80 nebo 100 lidí, že? :-. Ale myslím, že stejně dříve jak na začátku dubna to nebude. Zvací koláčky taky péct nebudeme, budou výslužky pro rodinu a na rautu vynikající tvarohové koláče od sedmdesátileté tetičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zensky tak za tri mesice budete vsechny pekne nekde parit o 106 :-D a ja budu uz 2 dny vdana pani :-N to nam to leti, co? paraaada... my jsme oznamka poslali do sveta vcera, je to celkem brzy, ale je treba, nebot to mame ve ctvrtek a par lidi si bude muset naplanovat dovcu, no a taky chceme vedet kdo a jak dorazi, ale predpokladame, ze snad vsichni! oblek mame (dokonce nakonec dva za cenu jednoho... :-N), nevim jestli pro zenicha budem resit vesticku, to kdyztak az tesne pred, prijde mi, ze uz tak mu bude teplo... (cerny oblek) camelinka> pekne oznamecka zvaci kolacky u nas nemaji smysl, jsme v cizine... nebudem tuto tradici resit... inf> nejsi sama mimo 5.6. jasne ze se pridej ;-) tak se mejte krasne, hezky vikend!
Odpovědět
ahoj holky, tak za tři měsíce už bude po svatbě! :-D takže skoro všechny tady tvoříme oznamka, jo? jsme to ale holky šikovné! ;-) kdy je budete rozvážet či posílat? my máme v plánu dva týdny po Velikonocích rozvést je rodině spolu se zvacími koláčky. výslužky pak už nebudou, to je místo nich, protože svatbu plánujeme na dálku, tak je to nepraktické a práce navíc. jak jste na tom s prstýnky? taky přeju hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lennus ;-) jj, to vis ze jsme sikovne, vsechny ;-) jak rikam, my jsme je uz rozeslali a doufam, ze to lidem nebude vadit, tak brzy :-N prstynky mame ve vyrobe, v dubnu pojedu do CR a budou hotove, doufam, ze to bude vse ok a nebudou nutne zadne dodelavky... tak je pravda, ze nam to pekne utika... to je jen dobre! ja se nemuzu dockat, nicmene fakt ted kdyz se ohlednu zpet, tak si rikam jak ten cas leti... jo a jinak, my planujem svatbu cca od leta 2009, na podzim jsme asi nakazili par znamych, kdyz jsme byli na dovce v CR, a ted se dozvidame od dalsich dvou svatbach tech znamych, dokonce nas predbehnou - v kvetnu :-N tak si rikame, ze jsme asi vyvolali dobrou retezovku... dokonce 2 kolegyne v praci taky nejak zacinaji byt nalomene... :-D
Odpovědět
nevestinko, v našem okolí se se svatbami taky roztrhl pytel. naši dobří kamarádi měli mít termín jako my, ale pak ho posunuli o dva týdny a po nich mají ještě další. moc se těším, že na jejich svatbách už budeme jako manželé a všechno mít za sebou! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?