Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
ahoj, ja se vdavam 5.6.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
keramiberka - kde máte obřad? my na zámku Dačice. Jsi z Jihlavska, to je kousek.
Odpovědět
cindy83 - budeme mít obřad v Jihlavě na radnici v gotický síni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keramiberka - nemáš tip na nějakou cukrárnu na dort, minizákusky a drobné cukroví do výslušek?
Odpovědět
no,my budeme mít dort od brány v Ji a dělají tam i ty minizákusky a cukroví, nevím jestli dělají rovnou i výslužky. Ty budume mít z Měřína. Dobře prý i peče paní v Panské Lhotě :-)
Odpovědět
mysmisulka: vítam tě mezi nama jak jsi na tom s připravama? a co vy holky ja už začinam docela stresovat :-|
Odpovědět
ahoj, já jsem ještě celkem v klidu.Zítra jdu opět na šaty a možná že tento víkend rozlouskneme kapelu :-)
Odpovědět
Mám konečně šaty :-D padl mi obrovský kámen ze srdce :-)
Odpovědět
super, tak je hlavni nevdavat se naha ;-) pochlubíš se?
Odpovědět
už jsem je tam píchla :-D
Odpovědět
jeee hezky,ten srdičkovej výstřih je krasne,ja bych do nej ale nemela co dat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak už máme kapelu...hrajou ve dvou a chtějí 5000,-kč od 16.00-do 01.00hod.to je supr....prý hrajou moc hezky,hodně české a slovenské písničky.v týdnu dostanu cd s ukázkou.tak tet nás čekají prstýnky a obleky pro kluky.a začnu pomalu nakupovat drobnosti do tomboly.jojojo......letí to----- :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, byly jste některá na svateb. veletrhu? já doufala, že tam seženem prstýnky, ale nic. z chirurg. oceli tam až takový výběr nebyl. krásné má Lukáš Rýdl, ale pro nás dražší. sarko, tak to je fajn, snad se vám bude líbit. my právě kapelu sice už máme, ale ten kluk, přes kterého jsme to zajišťovali nám přijde takový nespolehlivý. zamluvili jsme to brzy, teď se znovu ptali a chtěli, ať nám to potvrdí aspoň smskou a nic. jen jako jo jo, počítáme s tím. tak máme strach. ale moc o ně stojíme, hrají cimbálky i moderní. mně už se šaty šijí. brzy bych měla jít na zkoušku. snad budou dle mého gusta, trochu trnu. :-| jinak doporučuju obleky Koutný, jsou hezké a levné. přítelovi jsme koupili šedý - kovový, vynosí ho do práce a na svatbu asi pořídíme hnědý. moc hezký, sekl mu.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus :děkuju...hned jsem se koukla na jeho stránky a svatební kolekce vypadá moc dobře.otevřeli novou prodejnu v praze tak se tam pojedeme podívat...jo a zaujalo mě že šije i na míru a mohli bychom synovi nechat ušít stejný jako si koupí zdeněk.děkuju moc za inspiraci.
Odpovědět
sarko, musím šířít dobré zprávy! :-D obleky tam mají fakt nádherné a super ceny. taky svetříky, košile, kravaty a i nějaké kabáty. vše se mi moc líbilo. určitě zajďěte. jsou v OD Kotva a ve stejném patře i Blažek a OP Prostějov, tak snad pořídíte, držím palce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak sem se dneska řádně naštvala, na zámku kde sme měli mít obřad nastoupil nový kastelán a osolil ceny tak, že sem okamžitě začala hledat jiný místo a naštěstí sem objevila lepší místo které je blíž a mnohem hezčí :-) . doufám že to byla poslední jobovečka :)
Odpovědět
camelinka: vidiš, všechno zlý je k něčemu dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: no jo,ale ty nervy :-D . ja dycky vsechno planuju silene dopredu a takovyhle zpestreni zboznuju :-D :-S
Odpovědět
camelinka: jo to si umim přestavit ja jsem nervozni už ted že nic nemame všichni oko mě tvrdi že bych se za týden mohla vdavat, chtela bych to mit všechno hotový vyřizeny nachystany sakum pikum tak měsic před svatbou abych pak byla v kllidu kdyby nahodou něco, ja si zas naplanovala že se hoste sejdou u babičky protože nikde jinde neni dost mista na 50 lidi a ono to vypada že se zrovna bude dělat nova silnice...taky takova radost....
Odpovědět
Profilova fotka
mundi: jeee tak to je taky dobry :-N , ono takovych kravinek jeste bude, snad jenom drobnych, nebo me skrabne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj....nevím co čeká mě,ale moje sestra se vdávala 1.7 před třemi lety a týden před svadbou jí dcera ze školky přinesla vešky...ona je samozdřejmě chytlaod ní,vešky zabila ale nějaké hnidy vyčesat nešli má dlouhé husté vlasy:-D ,musela zrušit kadeřnický salon jak jí bylo trapně a sehnala slečnu co jí česala doma a dopadlo to dobře.hned na to jsme zjistili že tu danou sobotu bude v lounech závod vozíčkářů a celý den louny byli etapovitě zavírány...no ůžasný takže přejezd na hostinu měl být otázkou 5min a trval půl hoďky a na tu třetí bombu si nevzpomenu...asi něco s kapelou...sice byli nervy ,ale dopadlo to všechno dobře :-)
Odpovědět
je no tak to by mě kleplo, musim si všechno nalajnovat a jet a když to neni na minutu přesně tak strašně stresuju
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdar :-D , asi si dam po ranu panaka abych byla vklidu :-D
Odpovědět
ja asirovnou dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D , abysme pak misto AAAANO nerekly neco inyho :-p
Odpovědět
to jo nokud bych k tomu oltaři teda po dvou panacich vubec došla :-D :-D :-D vubec nepiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je potreba zacit trenovat :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, nejvíc toho bude pár dní před svatbou, to se připravte! ;-) tak vešky, jo??? :-D holky, co prstýnky, máte? my ještě ne! chtěli jsme chirurg. ocel, ale nevím, nejde to zvětšovat a co když mi ztloustnou prsty! :-D camelinko, tak dobře to dopadlo! a jaké je to nové místo? holky, kde máte obřad - radnice, zámek, kostel či něco jiného? my v kostele
Odpovědět
ahojky holky tak ja taky 5.6.2010 :-) camelinko,ted jsem se divala na tve fotecky a...ty saticky mam ale v sampagne barve me bile moc neslusi ;-) chtela jsem bilo zelenou barvicku svatby ale v salonu mi rekli ze se k te samp. hodi vic vinova nebo bordo...tak asi pujdu do ty vinovy.zitra jedem do ikey podivat se na nejake svicicky a podobne..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?