Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
asi nějaké středomoří, loni jsme byli v řecku na lefkádě - to bylo krásný... Uvidíme kolik taky zbyde penízků ze svatby nebo respektive kolik vybereme. Jelikož spolu už nějaký čas žijeme a vyděláváme takže si svatbu budeme platit sami snad něco dostaneme od rodičů ale o přesných částkách jsme se ještě nebavili - respektive je mi trapné vyrukovat s otázkou " tak kolik dáte?" I když by to samozřejmě dost pomoho v plánování rozpočtu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,dneska nám dorazili etikety na minivínka...jsou krásný,ještě koupit vínka a další úkol splněn!...a svatební cesta...jela bych někam do tepla klidně hned.a taky doufám že na ni vybereme,budeme dávat kartičku k oznámení ....jsme spolu již deset a půl roku a opravdu máme všechno co potřebujeme.zdenkovi se to moc nezdá,ale je lepší pětistovka než nehodící se cíchy a tak.holky děláte tombolu?a jaké máte plány na spestření svatebního dne?děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
tombola je super. Musím vymyslet hodně věcí na zpestření jelikoš ženichovo příbuzenstvo netační, takže budeme mít jen reprodukovanou hudbu, a mezitím nějaké soutěže, vybírání do střevíčku, tombola. Taky budeme chtít místo darů peníze, nejen že to vykompenzuje nějaké ty výdaje na svatbu, ale taky bude nějaký ten příspěvěk na svatebku.
Odpovědět
Profilova fotka
...já nevím s tou botou,byla jsem na pár svadbách a nenadchlo mě to.já místo toho chci tu tombolu...přijde mi to vtipné a když udělám 200 lístků(80)hostů po 50 ...kdo bude chtít tak si koupí a kdo ne tak nic nevyhraje...pokud se lístky prodají všechny tak dostaneme 10000 a to je krásný...a nenásilný.
Odpovědět
Profilova fotka
...ale botu neodsuzuju,jen při představě mého tchána....má strašný humor...určitě by to bylo trapný,snad pokud nám naši hosté budo něco chtít dát tak to dají rovnou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuju radu ;-) , hostinu máme pojatou jako neformální grilčo s rautem, obřad je ve 12:00 a hostinu chceme až tak od 16. hodiny abysme všechno stihli nachystat a tak. Myslíte že je to pozdě?
Odpovědět
Profilova fotka
pozdě to není...je to grilování,ale co uděláte s hosty co přijedou na obřad z větší dálky a nebudo mít kam jít v tom mezičase?pokud takové hosty mít budete.mi máme obřad v jednu a počítám že oběd bude tak ve 3...a taky to snad bude v poho...snad se dost občerstvěj předem... :-D
Odpovědět
ahojky jsem tu úplný nováček , taky se budu vdávat 5.6 ale ještě jsem nikde nebyla a nic nezařídila můžete mi poradit kde začít :)
Odpovědět
Profilova fotka
denisa44: ahojky, vitej mezi nami :) a kdyz si proctes starsi prispevky tak se spoustu veci dozvis :).
Odpovědět
Profilova fotka
sarka1978: no my budeme mit z vetsi dalky rodice a druzbu s druzickou, jinak jsou vsichni z okoli ;-) , takze po obrade pojedeme k nam, sbalime nase dva mazliky a vsichni pojedeme smer vojenska chata 8-) a ostatni dostanou rozchod a v neformalnim obleceni se kolem ctvrte sejdeme tam. A jeste vaham na kdy objednat kapelu- jestli treba na patou abychom to tam prvnim tancem zahajili, nebo az pozdeji, fakt nevim, jinak budemem mit reprodukovanou hudbu z PC.
Odpovědět
cindy, my si svatbu taky budeme platit sami, i když vlastně ne tak docela, jsou to peníze ze stavebka od rodičů. ale mohli jsme je použít na něco jiného. nic konkrétního nám rodina platit nebudeme a když budou chtít, tak oceníme příspěvek na svateb.cestu. taky si říkám, že peníze bodnou, ale necháme to na nich, jak píšeš. ;-) deni, začni hlavně místem obřadu, hostiny, pak fotograf, kameraman a muzika. no a pomalu šaty. jinak máš ještě čas. my si říkáme, že kdybychom začali teď, nic se nestane. jen bychom teda neměli super fotografa, o kterého jsme stýli. ale taky by to šlo! tak my budeme tančit o 106. u nás tančí všichni a my chodili oba do souboru, kde jsme se vlastně dali dohromady. a bude i cimbálka, moc se těším. camelinko, je to na vás. nenechte si do ničeho kecat a rozvrhněte si to sami. třeba můžete dát hostům nápady na výlety po okolí, pokud mají auto či poradit, kam si zajít na jídlo či kafčo.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus. dekuju, proste to udelame podle svyho, at se s tim kazdy srovna jak chce,ne? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ááááá došly nám snubáčky :-D a sou úúúžasný
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka:jsou krásný....těším se až je půjdeme okouknout.obědnávali jste je přes net nebo ve zlatnictví???a pookud přes net jak jsi s obchodem spokojená a jestli vypadali na obrázku tak jako ve skutečnosti...trochu se toho bojím,ale to mi spíš nasadil broučka do hlavy zděnda.jinak jsem koukala že mají na netu lepší ceny než u nás ve zlatnictví.děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
sarka1978: Ahojky, jsou z chir. oceli a objednala jsem je na stribro-klenoty a vypadaji jeste lip jak na obrazku :-D a staly i s dopravou 600 Kč, což je super :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, take jsem tu nova. Bereme se 5.6.10 v 13h na zamku ploskovice. Zarizene mame uz skoro vsechno (prstynky,saty,restauraci,oznameni, fotograf,..) staci uz doladit jen par malickosti, ale po nasich zkusenostech, je urcite lepsi zacit driv nez moc pozde. Ted uz muzeme v klidu zacit premyslet nad svatebni cestou, ja bych chtela nekam do evropy, ale presnou predstavu jeste nemam.
Odpovědět
Ahoj holky,tak jsem to riskla a minulej tyden obednala a zaplatila šatičky u asapba ted me čeka měsic nervozniho čekaní
Odpovědět
barunkag: vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, nevěty.... Za 132 dnů se vdávám a já dneska objevila // na těhotenském testu.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju :)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tady nějak mrtvo...Holky, těšíte se?????
Odpovědět
mlada.maminka: gratuluju... ja už ani nevim jestli se těšim, jale dnes mi dorazil zavoj tak mi poskočilo srdicko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme teď o víkendu koupili oblek. Máme oznámeni - už začínáme pomalu rozdávat (i když tchyně tvrdí že je to šíleně brzy) a teď si hraju s vývazkama.
Odpovědět
Profilova fotka
My nějak stávkujeme :-) Nemáme ještě ani oblek, ani oznámení...nic :-( Asi už je ale na čase s tím něco udělt, jak vás tak sleduju.... MUNDICI: To věřím, že Ti poskočilo srdíčko,musí to být hezký pocit...Já si ho vyzkoušela a vybrala už v září a už ten pocit nepamatuju...budu mít závoj jen půjčený.
Odpovědět
Profilova fotka
achjo, už aby bylo po všem, ze začátku mě přípravy bavily, ale čím víc se to blíží, tím víc su ve stresu. Že sme to neudělali někde na tajno, byl by pokoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute holky, vy jste se presunuly z cervna sem? Mozna za vamo taky presidlim, jelikoz v cervnu je to tak rozjete, ze se nechytam... My teda mame termin 3.6., ne 5.6., ale to vam tady doufam vadit nebude. Nemuzu si zalozit tema na 3.6. to bych si tam mohla povidat tak max. sama se sebou ;-) ml.maminka > gratulace, tak budes pekne tehu ;-) my taky nemame jeste spoustu veci, ale strach nemam, stihne se vsechno!
Odpovědět
no ja jsem ho koupila novej za 230kč tak myslim že my to vyjde levneji....na oznameni tak nejak postupne pracuju, oblek budem milackovi pujcovat tak si myslim že na to je času dost...
Odpovědět
Ahoj, ja som aj v teme 5.6, ale kuknem aj sem k vam :-) sarka1978: Prosim odkial ste objednavali etikety na tie vinecka? Je to na nejakom extra papieri? Ako to budete potom na to lepit?
Odpovědět
ahoj holky, já jsem se dnes dozvěděla fajn zprávu. kamarádi měli mít svatbu jako my a dnes mi ta holčina řekla, že to změnili. moc mě to mrzelo a teď jsem tak ráda! mladá mamčo, gratuluju! to jste už plánovali? nevestinko, holky na cervnu 2010 jsou fajn, ale jedou tak rychle, že je nestíhám. a nějaký den sem, nějaký den tam, to máš fuk, klidně tady diskutuj. :-) my bychom chtěli teď sehnat prstýnky z chirurg.oceli či titanu, poradíte? nejlíp kamenný obchod v Praze. když už někde měli, tak ne do páru. škoda. jinak si nechávám šít šaty a přemýšlíme o návrhu oznamka. holky, od kdy jste zasnoubené? nepřijde vám to už moc dlouho? sice už to klape na dveře, za 4 měsíce je tu svatba, ale stejně! my se zasnoubili 4.6. a svatba má být do roka a do dne, takže tak. ale je to už tááák dlouhééé! :-)
Odpovědět
no prave ja ten červen taky nějak nestiham,navic mi přijde že tam jsou holky nejak moc napřed a docela me to stresuje :-) tady je takova vetsi pohodicka ;-) ikdyyž občas trochu mrtvo :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?