Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
mlada.maminka:no prave...ja porad chodim v kalhotech...a myslim,ze to najednou bude pro vsechny docela sok...a nejvetsi sok to bude pro me:)
Odpovědět
Profilova fotka
ONDLAFEK: Nebude, uvidíš.... Podíváš si na sebe a řekneš si :,,Wau".... :-.
Odpovědět
A jak budete vypadat vaše hostina?Furt váhám jestli mám objednat živou hudbu nebo DJ :-| . Co máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my mame kapelu...zpevacka je pritelova spoluzacka z gymplu...takze je zname:)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít DJ Marka Tomana z rádia Čas ;-)
Odpovědět
Ahojky..já mám taky svatbu 5.6. ;-)
Odpovědět
adny Vítej do klubu !! Tak co máš už zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
ADNY: Vítej a díky, žes sem našla cestičku....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky máme termín 5.6.2010 :-D
Odpovědět
Ahoj holky, to je super že je tu i diskuze přimo na toto datum, my ho mame taky a tak nejak mam pocit že ten den bude pulka svateb přistího roku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hodím téma do placu.....Holky, proč zrovna 5.červen?????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My napřed chtěli duben (čím dřív,tím líp) - to má ale švagrová termín porodu, tak jsme to zavrhli.... Pak jsem chtěla květen - to nám ale zavrhli pověrčivé maminky a babičky Proto zvítězil červen... Líbil se mi datum 12.6., příteli zase 5.6., ale jakmile jsem si zavolala na Velehrad, měli na červen volný už jen jeden jediný termín....Uhádnete jaký???? Jj,5.červen 2010...Tak takhle vzniklo naše datum.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No my chteli puvodne 4.6.2010 jako že 4+6=10 ale je to patek a když jsme spočitali počet hostu pochopili jsme že nemužem po tolika lidech chtit aby si kvuli nasi svatbe brali dovču, takže tak nějak to bylo chteli jsme kveten ale maminky teda spis babičky z toho malem kleplo
Odpovědět
Profilova fotka
Jaký máte názor na nevěsty s bříškem??????? ;-)
Odpovědět
mlada.maminka, nevěsta s bříškem mi přijde krásná a sexy! pokud to tedy není pneumatika! :-D jinak že jsou děti nepřátelé vztahu, za tím si stojím! i když chci děti, jsme s přítelem velmi rodinné tipy a moc se na děti těšíme, je to tak! potvrdilo mi to dost lidí. prostě když jsou děti, vše jde staranou - vztah, přátelé, sex. nejsem naivní, toto je realita! :-) a nemyslím to vůbec zle a i za tuto cenu do toho chci jít! bez dětí by to pro mě nemělo smysl. ale taky neodsuzuju ženy a páry, které děti nechtějí. je to lepší, než aby byli špatní rodiče, ne? :-) květen je krásný a pověra o svatbě v květnu je pěkná blbost! rozmluvit bych si to nenechala. ale já mám nejradši červen, páč mám narozky a bývá fajn počasí. snad bude i za rok! ;-) mně se to datum tak nějak líbilo, ani nevím. a to mám 8.6.narozky.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky tak nějak co sem koukala prostě zalíbilo 5.6.2010, ještě se mi líbilo i 12.6., ale nějak zvítězilo 5.6.2010. A holky co už máte všechno zařízeno??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,také jsme si jako termín vybrali 5.6.2010...původně to měl být květen...ale mamině se to nelíbylo.Mám domluvenou fotografku,kameramana,kuchaře,spoustu dekoračního materiálu,šijeme potahy na židle,sestra mi dělá vývazky,domluvenou cukrářku a včera jsem si jela okouknout typ šatů co by mi mohlo slušet....no ozkoušela jsem jich dost a překvapilo mě že ty to se mi líbyli mi vůbec neseděli.do jednech jsem se tam ůplně zamilovala a rovnou jsem si je koupila.v týdnu si je vyzvednu.jsem nadšená a na moc se těším.
Odpovědět
Holky, co všechno už mate zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj..my mame:obrad-tam jdeme v sobotu zpltit to a prohlednout,fotografa,hostinu,kapelu,cukrovi,zarezervovanou kadernici a vizazistku:) to je vse:)
Odpovědět
no my mame obřad, misto hostiny, kapelu, fotografku,kadeřnici, šaty ve kterych se nebudu vdavat a šatičky pro maši princeznu ale podle jinych diskuzi mam pocit že jsem strasne pozadu, dokonce jedna zařijova nevesta ma i prstynky tak me to docela vylekalo...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýýýý, ode dneška za 7 měsíců už budeme vdané paníííííííí :-D
Odpovědět
tyyy brdo to tak strasně leti až mě to děsí...nějak se mi přestava chtit do toho jit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mundici:a to si predstav,ze az nastane ta chvile.kdy to bude treba mesic pred.to bude :-N
Odpovědět
ondlafek: tak to me asi klepne, už se mi dvakrat zdal sen že přijely všichni na svatbu a ja nic nemela a litala po sale kde mame hostinu v poloušitých šatech cela zmatena...
Odpovědět
Profilova fotka
mundici?me se o svatbe zda porad...predevcirem,ze jsem na prste mela prstynek s uplne jinym jmenem...des.. dalsi a dalsi veci:)
Odpovědět
ondlafek: :-D :-D tak to jsi mi udelala radost mam pocit že jsem za blazna všichni na mě ziraj proč už ted řešim svatbu když je "AŽ" v červnu ale ona je na začatku června tzn o měsic min a sedm nesicu uteče jak voda a ja mam pocit že to nestihnu, ted budou vanoce pak mame v lednu v rodině troje kulaty pak březen duben deda 70 ja s milaskem 25, Velikonoce a najednou je svatba tu a ja budu vykulena jak to bylo rychli děs běs
Odpovědět
Profilova fotka
mundici:jo jo..takhle to presne citim ja...svatba je 5.6..takze 7 mesicu:)myslim,ze se ani nenadejeme a bude to tady:) vcera jsme se s pritelem dohodli,ze se konecne dame do oznameni:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...uplně s vámi souhlasím...taky si možná myslej že jsem cvok,ale když vidím jak to letí a spoustu věcí nemáme..vánoce se přehoupnou a bude to co by dup.mi máme představu o oznámení ale necháme ho vitisknout až po novém roce ..nevíme v kolik hodin bude obřad.to nám matrika určí až pokud na tento termín nebudou vyhlášeny volby.den nám nezměněj ,jen v případě že volby budou musí být obřad už před polednem ...potom paní matrikářka musí k těm volbám...je to hloupý, ale modlím se ,aby je dali na jiný termín.chtěla bych obřad až po jedné.,
Odpovědět
Ahoj holky a jak máte vyřešenou hostinu?Já zatím sháním salonek bud je moc maléj nebo drahéj za jeden chtěli 8 000 Kč pronájem to se mi tedy zdá hodně :-. .Další týden si jdu vyzkoušet šaty na to se těším vezmu sebou mamku taky si bude půjčovat společenské šaty.Oznámení taky necháme po novém roce myslím že to nespěchá a udělají to rychle. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já taky většinou koukám , že všechny už toho mají tolik zařízeno a já skoro nic... :-( Jinak my zatím máme domluvenej termín na radnici, fotografa a restauraci, ale to zatím ještě nevíme jistě jestli to bude ona, ještě máme jednu do které se chceme podívat, celkem mě zarazilo jak tady píše milusefrykova že za pronájem restaurace chtějí 8 000 Kč, tady ve všech restauracích je to zadarmo. Jinak příští týden chci volat na šaty a jít si nějaké vyzkoušet, pak zamluvíme kapelu a ještě květinářství. svatební oznámení a jmenovky budem tvořit sami, a na to se chceme taky vrhnout přes zimu. :-D Je pravada, že to všechno jaksi rychle letí , je to hrůza. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?