Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: preju prijemny let ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky! jeste balime poslednich par svestek ... doufam, ze tu nic nezapomenu...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010:tak si doma užij poslední dny příprav.
Odpovědět
Profilova fotka
jsme na letisti a vypada to ze poletime v poho ;-) nemuzu tomu uverit, ze uz to je jen za 2 tydny... mejte se, dik a taky si to uzivejte a at vse vychazi ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
....posledních 15 dnů a jsou z nás vdané paní.máte koupené a zařízené všechno?
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to pěkně blíží. Doufám, že vše je nachystané a zařízené a klapne tak, jak má. Teď už mě trápí jen počasí. Sice si tím svatbu nechat zkazit nehodlám, ale být slunko a 25 stupňů, bylo by to lepší
Odpovědět
jo zařízeo by bylo až na to počasí :-( tohle píšou: Od 1. do 10. června 2010 Zpočátku období bude převážně oblačno s občasným deštěm nebo přeháňkami, ojediněle bouřkami. Postupně ale bude oblačnosti ubývat a pršet bude jen ojediněle.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz to mam jen za 14..to pocasi je na nic :-( Ale nastesti mame vse pod strechou, tak snad to nebude tak hrozne..ja se bala, ze mi v cervnu bude v tech satech sileny vedro, a abych pak jeste nakonec neshanela svetr :-D
Odpovědět
Tak jsem zase tu i když pod jinou přezdívkou, někdo kdo jsem nechtěla aby si četl co tu píšu si dal do vyhledávače na net mojí přezdívku tady a pak se jen bavil..takže bývalá Gem....se k vám vrátila ;-) Berušky, už to je jen 12 dní, už určo většinou všechny jen dolaďujeme... nabírá to na obrátkách a příjde mi, že to moc rychle utíká najednou..Už trénujete nový podpis? mě to tedy zatím moc nejde..takový paskvil vždycky vytvořím, stejně se to bude časem vyvíjet..a za rok to bude jinej šmodrchanec zase :-D S tím počasím..se nervovat nenecháme přecí ale, vždyť kolikrát hlásili jak bude hnusně a ono svítilo sluníčko..(třeba jsko teď v sobotu) :-N Tak mysleme optimisticky a ono se to sluníčko prodere v ten náš den!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vitinka:nejvic ceho se bojim je pocasi...:( nevadi mi zima..ale dest..a nejhorsi je,ze se to neda ovlivnit...
Odpovědět
jj holky to počasí je docela na prd,ale pořad věřim že se to vyvrbí,jinak asi cela naše rodinka zmrzne...jinak už pomalinku začíná tem předsvatební shon...každej den je něco a to to ještě neni tyden před svatbou, do toho si muj tata včera vymyslel že by mi mělaa jit za družičku ještě sestřenka a nenechá si vysvětlit že jsem chtěla aby šla jen moje dceruška a když ;
Odpovědět
pujde ještě jedna tak to zkazí celej efekt nehelde na to že mám jen jednoho družbu...a aby to nebylo málo tak mame takovou barvu šatu že když by měla o odstín svetlejší nebo tmavší tak bude nekdo z nás vypadat jako zapranej...tak abych ted vzala šatky naší malé a dva tydny před svatbou běhala po salonech a schanela šaty....ach joooo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mundici:udělej si to podle svého...pokud jsi rozhodnutá pro jednu nech jednu,nenech se tlačit....já jsem si nechala obědnat jinou korunku do vlasů,že prý ta moje není výrazná a přišel mi takovej kýč za 850,-a stejně půjdu v té své..... :-D ,,slečny" já začínám špatně usínat a myslím že mé sny mají jedno téma,tet vybírám a doladuji hudbu a rozhodujeme se jestli slib ano nebo ne....co vy na to?nemáme církevní obřad. Beru si tì, _____, za svou ženu. Díky tobě jsem si uvědomil, že smysl života je v lásce a vzájemném porozumění. Díky tobě vím, že láska je to hlavní, za co stojí v životě bojovat. S tebou chci zažívat tu čistou upřímnost a smích. Chci vedle tebe růst, jako ty vedle mne, bez nenávisti a lži. Vím, že mohou nastat i nelehké chvíle, ale současně vím, že s tebou se budou překonávat mnohem snadněji. A vím, že spoleěně pak naši lásku předáme našim dětem a budeme jim oporou.
Odpovědět
sarka1978: Jé to je pěkné, romantika hadr k tomu..taky jsem si to takhle nějak představovala, ale tady u nás se to tak nedží..tak z toho nic nebude...A s tou korunkou..no hihihi :-D takových peněz, coo? A na prdlačku.. 8-( Já dávala téměř 400,- a i to mě přišlo celkem drahé..tak snad je to už naposled, si říkám ale zase x-) Sny zatím ještě nemám, akorát pořád přemýšlím co a jak aby jsme na něco nezapomněli..ale když se koukám jak ten můj je v klidu a jak si spokojeně dadinká...no šlak by mě vzal! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj....v příštím životě chci být chlap :-D
Odpovědět
.. :-D Ti povím..
Odpovědět
Profilova fotka
caute, tak jsem se dostala k netu, Lodenice nepouzitelna, dnes vecer mi volal majitel, voda neklesa a jeste bude prset na horach vesele dale a reka zustane rozvodnena a komaru mraky... atd, takze menime misto obradu a vecerni hostiny, parada, ani ne 14 dni pred svatbou :-D ;-) jeeej co nas jeste potka :-N mejte se fajn 8-)
Odpovědět
nevestinka2010: Ajajááááj....tak to máte pěkné nervíky, co? :-( Blbý je, že počasí nikdo neovlivníme, viď? Ale dle smajlíčků to bereš s humorem, tak držím palečky ;-) A už víte kde bude náhradní místo obřadu a hostiny?
Odpovědět
Profilova fotka
no obrad mame zamluveny v suchu, v byvalem kosteliku, kde je dnes galerie... hostina jen pro blizke zustava, ale vecerni akci jeste musime vyresit... vis jak, to nezmenime, je to smula... v albu je par fotek te spouste, takova skoda...
Odpovědět
nevestinka: to je fakt škoda...ale určite neco seženete :-) nj je par dni do svatby a začinají problemy...ach jo me se zas tatinek umanul že mě nepovede k oltái jen proto že nechci aby sla sestřenka za družičku....
Odpovědět
mundici:no ani Ty to tedy nemáš moc veselé, viď? :-( Tak malinko Ti rozumím jak Ti je, já tedy už tatínka nemám, tak jsem chtěla aby mě odvedl můj starší syn, jenže ten mého současného partnera až tak moc nemusí a ze svatby odvázanej 2x není, takže jednou řekne, že na svatbu půjde, druhý den že zase ne..mám v záloze pro případ tedy ještě mladšího syna..ale i tak to na užívání si předsvatebního období , kdy s i to máme pěkně užívat (si myslím), nepřidá tedy:( Hele ono je všude něco a je třeba prostě s tím jen počítat...i když Tvůj tatínek by měl respektovat Tvé přání...v tento den. ;-)
Odpovědět
nevestinka2010: Jé to to tam tedy vypadá... :-( ;-( :-. Tak to je velká škoda tedy...
Odpovědět
viti: on byl tata na svoji rodinu vždycky nejak upjatej, i po byte ma vic fotek neteře než vnučky...nevim možna je to tim že jsou daleko a vidi je max jednou za rok, mě jde hlavne o to že mam k ženetce syna jeho přitelkyne a kdyby šla sestřenka tak jsou stejne staři a je z nich krásnej páreček a moje holčička pak bude navíc...a už to nebude jééé tak žanetka je užasna ale je ti jsou k sobe kráásni no ale žanetce to taky sluši...
Odpovědět
tak zmena...tata me odvede ale vezme mi družáka...no nic no, nevím proč trestá osmiletýho kluka ale snad už bude klid...aspon v tomto smeru
Odpovědět
Profilova fotka
mundi: jee to sou komplikace, nechapu proc nekteri rodinni prislusnici maji tendence rozhodovat za ostatni, kor v takovej den :-( a kazit nekomu naladu. Preju pevny nerviky ;-) . Me se dneska zdal luxusni sen, ze mi kamos rekl, ze si muj mily nasel zenskou, no jako celkem mazec :-D , takze budte vklidu komu se zdaji svatebni sny :-D :-D :-D
Odpovědět
CAM:tak to maš divoky sny :-) zas si řikam že se ted ukazuje jakyma lidma jsem oblkopena a to ne jen rodina...jakmile se uklidni jeden druhej si neco umane...mam ted pocit ža za nama stoji jen moje mama a příteluv svedek zbytek ma se všim problem, bracha si nechce koupit oblek, mamin přitel kterej me mel vest si ho taky nechtel koupit až jsewm poprosila strýce tak mi radostne eoznámil že už si ho koupil prvne jedna dospela družička trvala na tom že chce vínový šaty at si zmenim barvu svatby ted zas druha chce modry protože nechce být stejna s tou druhou....no proste furt nekdo neco...a nejlepší je babička...podle te bych do svatby nemela vubec mluvit ani do šatu do učesu do nicčeho,že prý to je starost mamky....pomoooc... u vas je to taky tak nebo mam jen ja takovou šílenou rodinku???
Odpovědět
nevestinka: ber to tak, ze je lepsie zmenit to teraz ako 2dni pred svadbou. Mate aspon trochu casu k dobru na dohodnutie miesta na vecer. To ma fakt vytaca, ze sa chce niekto za kazdu cenu pliest do svadby. mundici, ved je to tvoj den, nie aby si niekto na tvoj ucet diktoval podmienky. je to smutne
Odpovědět
Profilova fotka
mundi: z tohoto duvodu sme se dohodli, ze z rodiny zveme jenom rodice a sourozence, dokazu si predstavit, ze by to u nas dopadlo podobne. Vetsina budou kamosi, kteri sou radi ze sou vubec pozvany a jeste aby do neceho kecali :-D . Mamka to resi s klidem, rikala nam, at nedelame zadnou svatbu a nekde se vememe jen se svedky, takze od ni se organizacniho silenstvi bat nemusim. Preju ti aby to vsechno dobre dopadlo, nenech se vytocit, jestli to jde, tak si proste dupni a nenech si nic zkazit ;-)
Odpovědět
mundi: joo dupej dupej....nebo udupou oni Tebe... 8-( a později toho budeš litovat...ale chápu, že je to těžké a není moc dobré si dělat v rodině zle...škoda, že to dospělý nechápou, měli by mít už rozum.. :-S Ale jestli Ti přispívají rodiče na svatbu, mnoo....tak asi budeš muset někdy skřípnout zoubkama...Nevím proč ale mají ten pocit, že do toho pak můžou hodně mluvit...Ale zase jak kde....U první svatby mi také finančně rodiče pomohli a já se ani o moc věcí nestarala tenkrát, zato teď si to platíme úplně sami a uděláme si to naprosto tak jak chceme jenom my...což je supéééééééééééééééér! :-D ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dnes jsme litali vsude mozne a navstivili spoustu moznych i nemoznych hospod a podniku ;-) zitra se snad definitivne rozhodnem... jeste ze jsme si vzali tolik dovolene pred svatbou ;-) mundi to mas teda starosti, snad se vsichni umoudri jinak podle chmu my na pristi ctvrtek budem mit polojasno, nejake slunicko bude, ale urcite i sprchne... 8-) mejte se
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?