Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
kerami: to bude v alejich nablito ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
camel> :-D
Odpovědět
to som rada, ze sme mi potvrdili co som si myslela o tych kytkach :-) Idem dnes totiz za kvetinarkou Ja toho teda vela nenajem, tak mam sklony podobne hodnotit aj inych. Uz ma ale prehlasovali, ze ked bude obrad az o 13tej, tym ludom treba dat najest, lebo do obeda o 15tej nevydrzia. Tak som objednala chlebicky, 100kusov pre 40ludi. snad im to postaci
Odpovědět
Ahoj tak to my maminkám poděkujeme za výchovu a dáme jim květinku.Jinak my už máme vše hotovo.Už jen drbky jako zasedací pořádek,vytisknout svatební noviny a předat písničky našemu DJ.Cukrářky mi daly předběžný rozpočet celkem jsem byla v šoku :-o ale je to asi tím že je to zatím největší položka.Svědky jsem požádala o nějaký pěkný proslov a už je hotov ale nesmím ho vidět prý je to překvápko.Do tomboly už máme vše nakoupeno a svědci musí vymyslet jak se co bude jmenovat.Ještě se mi dělají etikety na kalvádos tak doufám že dalši týden to bude.Já jsem v klídečku žádnej stres jen tchýně někdy prudí a myslí si že to budu dělat tak jak ona chce ale to se plete ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
mia> my take budeme krmit svatebcany uz pred obradem a po nem, pocitam s napecenim slaneho zavinu z listoveho testa, nejake male listkove satecky, tycinky a sladke... proste jen aby meli co zvejkat coz o to, podekovat za vychovu, to urcite!
Odpovědět
camel:tak s tim tlakem jsme na tom podobne...ale tak když se v kostele sklatime tak to bude svatba na kterou nikdo nezapomene :-D :-D :-D
Odpovědět
tak ted se divam na spravy a hrozí povodně to je super to aby jsme vyměnili střevíčky za holínky :-S
Odpovědět
mundici: nestraš povodněma :-( bude krásně :-D camelinka: v alejích bude určo nablito, eště že tu máme kolem spoustu stromů a keřů :-D nevestinka : my máme taky spoustu těhulí- asi 4 (a možná další, který to ještě nepráskly) a kojících - asi 4 včetně mě a abstinentů, ale ti co pijí vydají za všechny několikrát :-N
Odpovědět
jejda omlouvam se za praavopis divala jsem se na zpravy :-N ....no fuj
Odpovědět
Profilova fotka
mundi, to mi ani nerikej, my to mame primo u reky! kdyby tam mela byt zvednuta voda, tak jsme namydleni!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
predpoved pro prvni cervnovou dekadu http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc... 1.-10.6.2010 Zpočátku období převážně oblačno, místy s deštěm nebo přeháňkami, místy bouřky. Ke konci období místy polojasno. Nejnižší ranní teploty 12 až 6 °C. Denní teploty 17 až 23 °C, ke konci období až 26 °C. no nic, nebudu zatim brat moc vazne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...no tak to počasí nic moc,uvidíme určo se to změní :-N ,včera mi přišla nová korunka ta co jsem si vybrala už na podzim je ve vlasech nevírazná...ta co přišla včera je na první pohled krásná,ale strašnej šunt!tak nevím jestli ji vůbec použiju....co máte ve vláskách vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, ja nebudu mit korunku ani celenku, budu mit zavoj (chci ho mit docela vysoko) a pak uz asi nic, mozna jedine pokud by zbyl nejaky kvet tak si ho pichnu do hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
....já si závoj dovolit nemůžu...jelikož se vdávám podruhé tak mám tmavší šampan šatky a tu korunku....stejně mě pomluvěj..podle lidí ze vsi by ženská co se vdává podruhé a má děti měla jít střídmě(kostýmek..) a né v bílé...možná mají pravdu,ale já šatky mít budu at si trhnou.
Odpovědět
Profilova fotka
na lidi kasli, kdyz to tak citis tak to neres, snad ti to tentokrat vyjde! pokud mas korunku ve vlasech tak nikdo to moc zkoumat nebude a neuvidi ze je to sunt, teda si myslim... nebudou to zkoumat tak zblizka, jak to vidis ted ty... takze to bude v poho
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem dneska prezila 15 km pochod v desti, asi me upadnou hnatky a to mame jit zitra s holkama tancit, to se chci videt :-D
Odpovědět
já budu mít taky závoj :-) Dnes mi došly botičky :-D jsou moooocccc krásné a už je mám víc jak dvě hoďky na nohách a na to , že nejsem na podpatky zvyklá, tak dobrý :-D Taky jsme dnes koupili mýmu drahýmu suprový černý oblek od koutnýho a krémovou vestičku s regatkou,je fakt k sežrání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn ja prave dokoncila svatebni noviny, uplne me to ke konci chytlo a bavilo me to, doufam, zde budou mit uspech ;-)
Odpovědět
ja s novinami tiez uz finisujem. Len chcem este doplnit nejake aktualne fotky, tak musiem najprv nafotit. Este musim prepocitat kolko kolacikov sa vojde do ktorej vysluzkovej skatulky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
....zapoměla jsem do novin vložit stranu se zasedacím pořádkem,no tet nevím jestli je mám rozebrat nebo jak dát hostům vědět kde budou sedět aby nebloumali posále a nehledali své místo,bude nás celkem dost.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarka> tak to tam jen vloz, treba mensi format, jako "extra prilohu" ;-) a nebo pover dva schopne lidi aby tak nejak lidi rozesadili...
Odpovědět
sarka: tiez som za vlozenie. Bude to ako letak co ti vypadne z kazdych novin :-) Inak ja tam zasadaci poriadok vobec nemam, spravila som menovky na stoly. Neviem, ci by si najprv poctivo nastudovali v novinach kde si maju sadnut... Alebo niekde v miestnosti poves kto kde sedi
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak, my taky jeste nejakou takovou prilohu take udelame, treba o tombole ja budu mit take jmenovky na stole, neni nas tak moc, tak to bude ok, navic v tom jeste nemam uplne jasno kde kdo bude sedet... jinak asi budu muset resit novy zavoj, ten co jsem si koupila od jedne lonske nevesty, se jevi jako zasly, zazloutly oproti mym satum... ale to snad nebude problem, bud koupim novy tyl, nebo si nakonec pujcim...
Odpovědět
nevestinko a nešel by nějak vyprat? třeba použít Vanish či něco takového kouzelného? babičky určitě poradí, ne? nám připravuje neteř svateb. noviny, je taková kreativní a i s kamarádkama vydávaly škol. noviny. jsme ji jen zaúkolovali, co bychom tam měli rádi. a druhá neteř do toho zas něco nakreslí. jsem zvědavá! :-) to aby se hosté nenudili, až se pojedeme fotit.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus>nevim, ja ho ted nemam u sebe, uz jsem ho odvezla do CR a pry to zkouseli (nevim cim) vybelit, ale pry nejde, ono pry pokud je to od slunka opalene tak to nejde... uvidime, treba ho jeste nejak vybelim, kdyz ne tak se nezblaznim, cas mam... (kupodivu tohle me nechava nejak klidnou :-N ) tak to budou ty noviny prekvapenim i pro vas ;-) my to taky mame kvuli foceni...
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim vas zeny, rozlucku mam za sebou, ze vzpominek pouze zablesky, ukrutne me boli hlava, ale skvele sme si to uzily ;-) , navlikly mi zavoj tak sem s nim parila na dyze az do rana :-D , pak me nastavajici odvezl domu, kde sem pokrtila nas novy pozemek :-p
Odpovědět
nevestinka: ja tak koupila maličké šatičky na křest přes net a když mě došly chtělo se mi brečet jak byli zažkoutli tak jsem koupila vanish bíli a šatky jsem dala do nadoby zalila 1:1 vanishem s vodou a nechala to tak pak jsem to hodila do pračky s bílím prádlem a ted jsou krásně sněhový.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
..camelinka..jééé tak to ti nezávidím....pořádnou opičku jsem měla naposledy před dvěmi lety a byla to následující tři dny fuška :-D ,od tý doby nepiju...né že by se mi to tak zprotivilo ale beru dost silný léky který nejsou dobrý na játra a kdybych jim přidala ještě nějakou tu tekutou dobrotu nemuseli by to přežít.jednu víhodu to má nemáme problém kdo bude z různých oslav řídit :-) o to horší to je jen když se namažou všichni a já jsem střízlivá jediná. a holky děkuji za typ,vložím to do novin co budou k prohlídnutí už tady doma.(rozdělím je na dvě části,pár výtisků nechám tady a zbytek až na sál)jdu se pustit do výroby dekorací na auta...stejně je venku zima... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mundi> dik za tip, tak to jeste zkusim...
Odpovědět
sarka1978..No neblázni, že Tě trápí co si lidé řeknou co máš na sobě??? Já se vdávám taky po druhé, jednomu synovi je 19, druhému 16 a budu mít bílé šaty, závoj i čelenku a šaty kde krajka je do pasu ve předu i průhledná! :-D Kašlu na každého co si myslí, na připomínky starší generace..to víš, že i moje mamka a tchýně se divily, že budu mít vůbec bílé šaty..no a už se těším jak budou valit oči až mě uvidí v celé parádě!!!Hihi... :-D To budou otevřený pusy a vytřeštěný pohledy...Ale je to můj den a užiju si ho tak jak já chci a basta ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?