Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
zacinam pomalu ale jiste nervacit 8-(
Odpovědět
JJ UŽ TO ZAČINÁ, JEN ČEKÁM CO SE KDE ZHROUZTI A POKAZÍ
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejak, myslela sem si ze to nebudu nejak hrotit,ale uz to zacina
Odpovědět
NO JA IS ŘIKALA ŽE SI VŠECHO ZAŘIDIM DOPŘEDU ABYCH NĚSIC PŘED SVATBOU MĚLA KLID A NEBYLA VYSTRESOVANA NEVĚSTA, TO JSEM TAKY UDĚLALA ALE NEJAK MI TO NA KLIDU NEPŘIDALO POŘAD SE MI HONI HLAVOU NA CO JSEM ZAPOMĚLA, I V NOCI SE MI ZDAJ SNY O SVATBĚ, TED UŽ SICE NEBĚHAM V NEDOŠITYCH ŠATECH V NEVYZDOBENYM SALE KDYŽ UŽ VŠICHNI ČEKAJI V KOSTELE ALE ZSAE SE NA SVATBE OBĚVUJI LIDI CO TAM NEMAJ CO DĚLAT...UŽ AŤ JE PO SVATBĚ JINAK MĚ Z TOHO KLEPNE :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: tak to je taky dobry, me se ze zacatku zdavalo ze sem si zapomnela vzit pod saty spodnici a pak sem seznala, ze ta moje je hodne siroka tak sem ji vymenila za uzsi a od te doby se mi to nezdalo :-D . my uz mame hotove snad vsechno krome seznamu jidla na raut tak ted silim z toho ]-( . napadlo me, kdyz na obrad pojedu ja se svedkem a mamkou v aute a zenich se svedkem a rodici a nazpatek pojedeme sami spolu, kam nacpu ten zbytek? :-D nejak me to dneska napadlo :-D
Odpovědět
cam: no my to mame taK ŽE POJEDE ŽENICH SE SVEDKEM A DRUŽIČKOU A MAMČOU V DALŠIM AUTE DRHEJ SVEDEK A DRUHA DRUŽIČKA S MOJI MAMČOU A MILAČKOVÝM TATOU PAK VŠICHNI OSTATNI A V POSLEDNIM AUTĚ JE S TATOU A ŘIDIČEM A Z OBŘADU POJEDOU V JEDNOM AUTE SVEDCI S DRUŽIČKAMA V DALŠIM ODBOJI RODIČE A V POSLEDNIM MILAČEK A JA
Odpovědět
Hihihi :-D holčinky, to jsem ale nechtěla..to byla fakt blbá otázka, coo? Jasně, že jsme nervní všechny..já mám ale výhodu, že už si to jen zopakuju..akorát, že před 20-ti rokami to bylo trochu o něčem jiném :-| .Dneska jsem se šla prvně zeptat kolik by mě stála kytice, kytky pro mamči a korsáž pro ženíška..a mírně se mi podlomili kolena..tak zítra to zkusím ještě jinde a uvidíme..Je tu někdo kdo je z Mostu?
Odpovědět
GEMI: TO MĚ KYTKY VYJDOU ZHRUBA NA 2000 ALE NENI V TOM KVETINOVÁ VÝZDOBA SALU A KOSTELA TO BUDE ASI JEŠTĚ MINIMALNĚ JEDNOU TOLIK
Odpovědět
No MUNDÍ,mě právě nasměrovala známá tady u nás v Mostě, že jí to vyšlo vše na 1 tis...sakumprdum...tak když na mě vybalil právě skoro 2 tis, trošku jsem zalapala...ale ještě využiju protekci a zítra to zkusím tam..ale aby to nebylo nakonec ještě dražší :-D Taky to mám bez výzdoby, jen prostě čistej základ...mě je totiž děsně líto těch řezanejch kytek, že jsou vlastně odsouzený k "úhynu"...tak to nechci nijak přehánět...ale když se holky vdáváte prvně, musíte si to užít to je jasný! ;-) Snažím se ušetřit, letíme pak 10.hned na líbánky, tak ať je víc penízků na utrácení tam... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
geminicka:ahoj já jsem z loun to je kousek,tady v jednom květinářství vážou úplně supr,ale myslím že se na tisku taky nedostaneš.jinak já do toho jdu také podruhé...doufám že naposledy,poprvé jsem se vdávala mladounká a byla to minisvatbička a tet si to užívám...no holt to napoprvé nevyšlo to se může stát :-)
Odpovědět
mno ja to mam taky přes protekci v podstate vza nakupku ale je pravda že budu mit kaly to bych se asi s normalni cenou nedopaltila...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, kyticek rezanych je mi take na vyzdobu lito, navic bychom je ani potom nemeli poradne kam dat... tak to budu resit zivyma - na obrad - bile pnouci pelargonie zavesene v zavesnych kvetinacich (doufam, ze uz budou) a na stul na hostinu prijdou zive male bile gerberky v kvetinaci Kytku a korsaz si chci uvazat sama, sice se z toho vseho asi po... :-N ale at mam aspon silne zazitky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tiez by som xcela do kytice kaly, neviete na kolko tak vyjde jedna?
Odpovědět
Profilova fotka
mia: ceny květin se mění ze dne na den, mě minulý týden v květinářství říkali, že od 80,- Kč do 150, což hje celkem darda :-(
Odpovědět
sarka1978:Zdravím Louny :-) taky doufám, že to bude naposledy...co se počtu lidí týká bude to tak nějak stejné jako u té první...15 ks a po dovolené uděláme ještě mejdlo pro mladší ročníky...takže to budeme mít na 2x :-D. S těma kytkama dnes uvidím..kdyby ta cena byla do 1500,. bylo by to supr...myslím, že jak řekneš, že je to svatební, hned si připočtou za každé písmenko S V A T B A 100,- jako bonus :-. Jináč koukám, že nevestinka2010 to taky vyřešila pěkně...díky za inspiraci...
Odpovědět
Nazdárek, já osobně ještě nervní ze svatby nejsem, začínají šílet rodiče(z obou stran) a z nich se mi nějak začíná nervovat mů nejdražší :-N Jinak kytka pro mně vyjde cca na 1200,- Jen tak náhodou nemáte některá písničky z filmu "Příběh rytíře" ?
Odpovědět
keramiberka: mrni na mail hudbasvatba@seznam.cz heslo je beremese davaj tam hnudbu holky z beremka možna bys to tam mohla najit...
Odpovědět
mundici: díky za tip, juknu tam
Odpovědět
Profilova fotka
tak co delate? ja vcera cvicne nacrtla zasedaci poradek na hostinu, doladim to ale az tak tyden pred svatbou... a dnes jem prochazela slozky s fotkama a vybirala nase spolecne za celou dobu naseho chozeni, chceme udelat takovy kratky filmik - prezentaci a promitnout to vecer v ramci zabavy. tak pekny vikend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,včéra probíhal velký úklid na dvoře...a v týdnu jsme malovali chodbu a schodiště.holky už je to jen 27 dnů....to je mazec.musím dodělat dekorace na auta,to zvládnu tento týden a dokoupím ty drobnosti co nám chybí...ženichova košile,bublifuky,ubrousky vezmeme v makru....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, sarka, je to fofr! a to ja to mam jeste o 2 dny driv nez vy vsechny ;-) ubrousky jeste taky nemam, chtela jsem tm. zeleny, ale vsechny vypadaj tak divne...
Odpovědět
Profilova fotka
...ahoj holky,tak teť jsem nervozní už i já,sestra mi chystá nějaké překvapení,netuším jaké ale s kamarádkou se tomu dost smějou!!!!no snad jí nezabiju :-D .Jaké jsou u vás zvyky po obřadu...atd....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dneska sem mela luxusni sen, na obrad melo prset, nehty sem nemela udelany, vlasy taky ne, oznamka sme neposlali, no vzbudila sem se mokra az na pr.... :-D . V sobotu mam s kamoskama rozlucku ( skoromanza den predtim, su zvedava jak dopadne :-D ), valime na diskosku a neco na me babizny chystaji, su zvedava ;-) . ja se tak tesiiiiiiim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ted zas kupodivu docela klidna rozlucku neresime, jsme v tomhle asi jini :-N hlavne abychom v pohode odleteli tady odsud, letovy provoz je tu ted naruseny kazdou chvili... :-N
Odpovědět
my taky svicu neplanujem, ikdyž ja to v sobotu už lehce zapila na srazu spolužaku,ale to zas nebylo z moji hlavy..... ja už nervičky chytam, ale hlavne z milačka ten čim min je času tim vic děla jako by se ho to vůbec netýkalo...takže uplně super parada....
Odpovědět
Profilova fotka
mundi: to vis, chlapi to berou uplne jinak, proste neresi, takze kliiiiiiiiiid ;-)
Odpovědět
ahoj holky! za necelé čtyři týdny už je to tady!!! hrozně to uteklo, co? my teď o víkendu řešili poslední věci, teď už jsou to jen detaily, ale nutné. rozlučku mi plánují kámošky, já jen napsala, koho mají pozvat. taky něco plánují, tak jsem zvědavá! nechtěly byste dát srazík??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus, uteklo to jak voda! silene! tak jsem mela nejaky asi divny sen, nic konkretniho, ale dnes mam zase nerva... mam 23 dni do svatby a nevim, co bude na rautu a kolik to tak bude stat... pan majitel ma evidentne jine starosti... ]-( asi svatebcanum rozeslu mail, ze si maji na vecer namazat chleba se sadlem na svacinu :-N Jinak jsme vcera pocitali tak nejak odhadovanou konzumaci alkoholu na vecerni akci - cca 40 dospelych a 6 deti a dosli jsme k sume asi 14 tis, s tim, ze tvrdy chceme omezit jen na 3 lity (1l vodky, 1l fernet a 1l citrus asi) pak si budou panaky platit (ale doufame, ze k tomu ani nedojde), 150 piv, 135 nealko napoju a 20 litru vina. Je to docela minimalni odhad, ale ta celkova suma 8-( jak to mate vy? ja bych nejradsi tvrde neplatila vubec, ale slovenska cast svatebcanu by to asi nepochopila :-N taky pocitam s tim, ze tam nekdo mozna donese domaci slivku a nechce se mi to resit s majitelem dopredu, protoze bude mit strach, ze tam pak nebudem pit jeho, ale vlastni... muzu to nechat tak, s tim, ze to proste nekdo prinesl jako dar a ze jsem s tim nepocitala?
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010 :mi máme hostinu ve svém...tak ceny jak rautu (ten mi dělá maminy kamarádka)tak alkoholu máme za nákupky...to je o dost levnější než to platit za plné ceny. Máme u nás ve vsi v nájmu hospůdku i se sálem,běžně se tam pořádají tancovačky......provozujeme ji už několik let tak jsem ráda že ji využiju i pro sebe a alspon si můžeme dovolit větší svatbu.mít to někde v restauraci tak se nedoplatíme.už u nás měli svatbu moje tři kamarádky a supr.
Odpovědět
Profilova fotka
sarka> no jo, to je o necem jinem ;-) to mate vyhodu samozrejme! mam akorat pocit, ze majitel toho arealu, kde to vecer bude, na nas bude chtit nehorazne vydelat, jelikoz letos musel zrusit (kvuli odstoupeni sponzoru) tradicni vikendovy folkovy festival, ktery se tam bezne porada a ketry mu asi hodi dost dobrou trzbu... no nic, menit uz to ted ani nejde a modlim se aby aspon bylo krasne a dobra nalada mezi lidmi...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?