Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: tak to by nas ranilo dve, taky to mame venku, takze pro sichr sem nakoupial dva mega destniky tak to snad prezijeme, ale musime si to pocasko objednat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka :no deštníky nemám.... :-D když bude pršet jedeme na radnici,je taky hezká ale není to ono...mrzelo by mi to.radši at se nějaká drobnost pokazí tet jen to počasí at vyjde :-| jsi nervozní??????????já zatim v poho spíš mi bude líto až to těšení skončí.
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: kdyby prselo tak skoncime v obradni mistnosti na zamku, tak doufam ze to tam vypada ok, ale jak rikas, nebylo by to ono, proste v parku pod stromama to bude insi kafco :-) .no nervozni sem nebyla, celkem me to prekvapilo, ale ted uz zacinam spatne usinat a premyslet co vsechno jeste potrebujeme zaridit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, camelinka, vitej do klubu, taky uz nervim... no my to mame venku v takovem altanu a po pravde receno mokrou variantu na obrad ani nemame, proste musi byt kraaaasne! a to na nas i vas termin... sarka, to je super, ja budu dekorovat salonek taky, ale potahy na zidle treba nemam... nastesti maji pekne zidle... mozna maximalne dam vizelin nebo organzu... jeste uvidim... Barevnou kombinaci mame tm.zeleno - bilou, hodne spoleham na zelen a kvetiny...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010:zelená s bílou bude krásná.... holky u nás rozkvítají pole s řepkou to je nádhera...doufám že to vydrží a budu mít krásný žlutý fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, mohla by repka vydrzet kvest a taky vlci maky kdyby kvetly nekde pak pobliz... ted resim, ze nakonec asi budu kupovat vsem druzickam stejne saticky, doufam, ze stihnou dorazit, pokud je koupim (z Ciny...) uf, uz neni moc casu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hollky!!Tak je to za dveřmi x-) . Já jsem si na čas zakázala sem chodit,protože mě to vždycky strhlo,ty vášnivé debaty :-D A taky abych nenakupovala,co nepotřebuju. Včera jsme zjistili,že jsme se nenapsali (tedy já a skoromanžel)do žádného seznamu na svatbu,čili ani na oběd :-D fakt nás to nenapadlo.. No..já ještě zvažuju tombolu,zda ano či ne.Potom mě někdo musí naučit alespoň nějaký základní tanec :-D a taky musím vymyslet koho zaúkolovat čím na den D. :-D Holky,vy co to máte venku,modlím se s váma za počasí ;-)
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak já se taky vdávám tento den stejně jako některé z vás v 11:00 hod..akorát, že podruhé :-)Máte nervičky už?
Odpovědět
Profilova fotka
geminicka:ahoj :-) No,mě se to střídá,chvíli jsem úplně vklidu,však to nějak dopadne a chvíli jsem jak neurotička. Nemáme tam kuchyň.jídlo musíme před obědem dovézt. Mám chuť tam sedět až to povezou. Bude to 6 várnic(polévka,svíčová) a 65 plechů masa. Chtěla bych tam sedět u těch várnic,hlídat je a napomínat řidiče,aby nejel víc jak 40km/h. Cesta trvá 30min a vypadá jak rallye trať. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
*oprava 6 plechů :-D
Odpovědět
ufff, to ma prave zaujalo, ze kolko vas tam bude na tych 65plechov masa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na každýho jeden plech by vyšel :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ja uz nervim docela solidne ;-)
Odpovědět
ja nervila taky ale ted mě to na chvilku přešlo, konečne se nam vyrábí prstynky, uřady jsou vyřizeny, vyzdoba uz nachystana v přepravce a včera jsme už i nakoupili nějaky nápoje tak jsem chvili v klidu...akorad mě ted boli žaludek ze zubařky chce mi 3.6. vrtat a čistit kanálky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mundici pred svatbou? to bych neriskovala ;-) , nemuze ti to treba pak napuchnout? me zubar taky chce neco trhat, ale pred svatbou tam nejdu :-N
Odpovědět
mno taky se toho bojim ale mam tam i jiny kazíky tak mam termin i nastředu po svatbe tak ji kdyžtak přesvědčim abysme to přehodili, chci to mit co nejdřív z krku a dřivějši temin volnej nema :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, chapu, ale prober to s ni, aby ti to nemohlo zkazit svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem dost nervni ted z malickosti, ale i treba jeste nemame rozpis veci na raut a pod... jednani s tim mistem je jedna velka zkouska trpelivosti, svatby tam delaji jen silne okrajove...
Odpovědět
tak ja raut nechala v rukou tetičky, strašně ji to bavi a hezky si s tim vyhraje a po tom co to během dvou něsicu chystala na dve oslavy tak to na nacvičeny akorad tad ještě čekám až kamarad vyzjisti jestli na volnej termin a stoupne si ke grilu a jestli ne tak mi nervičky začnou nanovo
Odpovědět
Profilova fotka
to mate fajn, my se musime spolehat na hospodu, ale snad to bude ok
Odpovědět
no ja bych se možna i radši spolehla na hospodu, ale už je to tak tak to tak nechame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, kazda bychom brala variantu te druhe ;-) jake ma byt vyhledove na zacatek cervna pocasi? ja se k teto informaci ze zahranici nejak tezko dostavam...
Odpovědět
no zatim to vypada že se to snad vyprší v květnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ufff ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,dneska jsem byla na zkoušce u kadeřnice a kosmetičky....no nevím,to co jsem si vysnila mi neslušelo,nebo to z těch krátkých vlasů nedrželo.asi si to nechám jen vyžehlit a vezmu si čelenku a budu spokojená.nic mě nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: no jo, s kratkyma vlasama se toho moc vymyslet neda, ale pekne upraveny s celenkou vypadaji moc hezky ;-) . ja se nechala v zime ostrihat a ted to nosim asi 4 mesice na mikado-kastrol aby mi to dorostlo, takze si nemuzu pul roku rozpustit vlasy bo vypadam jak dylca :-D , uz se tesim az s tim PO neco provedeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem dnes tak uzasne nakoupila vybavu pro druzicky! huraaaa Uplne mi to zvedlo naladu na cely zbytek dne. Saticky jsou sice jednoduche, bavlnene, ale na tu nasi jednoduchou a venkovni svatbu se hodi a aspon budou holcickam prijemne... to se mi dnes bude dobre spat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010 :šatičky i s botkama jsou krásný!!!! camelinka:taky už se nemůžu dočkat až to vezmu na krátko...mám to odrostlý,ale mikádo to není.tet večer tu byla sestřenice a zkoušela mě česat a bylo to o moc lepší než ze salonu a cítila jsem se v tom dobře...jen ta čelenka se k tomu nehodí,no seženu jinou a tuhle dostane dcera stejně ji po mě chtěla. :-) jdu to rozčesat a hajat.
Odpovědět
nevěstinky tak už za pouhej jeden jedinej měsic budeme vdane pani....umplně se mi z toho nervozitou scvrkava žaludek...jen se bojim abych byla schopna k tomu oltaři vubedojit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mundi, to teda jo, ale to chce klid a nohy v teple... ;-) me vcera vysvobodil ten nakup pro druzicky, to me hodilo do takove dobre nalady na dlouho... snad :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?