Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
camelinka:copak že daruješ misto obřadu? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: to je v miste kde sme to meli mit puvodne a zatim sem to nezrusila, ten nas si nechavam neboj ;-)
Odpovědět
cam: už jsem se lekla že rušíte svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,prstýnky máme je to prý ruční práce od zlatníka a jsou nádherný(to si myslíme všechny...já vím.. :-D ).včera jsem koupila prvních pár drobností do tomboly a vytiskla v práci pár výtisků svat.novin. :-) změnila jsem barvu koberce z červenýho na smetanový(máme obřad venku) a dnes obědnám konečně ubrusy a ubrousky...jdu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: nene, to by me asi mrsklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,mám další úlovek do tomboly...včera jsem v ikee koupila zajíce a zabalím ho dohromady s krabičkou smetany jako "králík na smetaně" :-) ,jinak jsem dokoupila komplet svíčky, svícínky.....
Odpovědět
Nazdárek, taky se v pátek chystám do Ikey :-D doufám , že tam budou mít všechno, co chci.Jestli jo, tak už budu mít všechno hotovo, teda až na barvy kytek pro maminy :-)
Odpovědět
Ja som minuly tyzden objednala z ciny organzu na stoly, ale kvoli tej blbej sopke urcite bude mat riadne spozdenie. porazi ma.... Ale snad to stiham. Mate uz konkretne zajednany dort a svadobnu kytku? Ja som dohodnuta len tak obecne, neviem kedy tam zajst finalne
Odpovědět
holky, už se nám to blíží! jen 7 týdnů! :-) já byla zkoušet rozešité šaty, ještě to chce malé úpravy a hotovo. a včera jsme objednali přes net prstýnky. i jsme je byli zkoušet, tak nekupujeme zajíce v pytli. keramiberko, co kupuješ v Ikea? Já tam taky chci jet, pro kamínky na jmenovky.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: ty me desis :-D , doted sem to pocitala na dny, a nejakejch 45 nevypada tak hrozive jak 7 tydnu :-D , to uz mi na zhubnuti moc nezbyva :-D :-( . Tyden na tukozroutske polivce to srovna 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no s tím hubnutím ještě jsem nezačala a že mám co shazovat :-D dnes jsem domlouvala s cukrářkou dort...řekla mi 2500-3000 za 8-9kg,vůbec tomu nerozumím nevím jestli to je moc či ne.vybrali jsme si bílý potařený dozdobený kalama(mám ho v albu)...horní patro prý bude 26 cm.,no nevím abych to nepřehnala a nebyl moc velký.jaký budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
mundici my prstýnky objednávali teprve před týdnem, jeden den jsem oběhala snad všechna zlatnictví a vybrala si favority ve dvouch zlatnictví, druhý den už byl prtsýnek objednán...nakonec máme úplně jiný styl než jsme chtěli, ale je krásnej (jako všechny) :-D Co je horší, že mi pořád nedorazily šaty, už mají měsíc zpoždění a začínám být docela nervózní. Taky nám odpadla hudba, tak sháníme novou kapelu. Tak doufám, že Vám vše vychází a příápravy jdou bez problémů 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
lennus : chci se tam pokouknout po kamínkách pod svíčky a svíčky, které chci dát do skleněných koulí na stoly :-) sarka : My budeme mít taky tří patrový dort, jednotlivý patra budou 1 a půl korpusu, bude potažený bílým marcipánem,aby lépe držel, na něm budou vyrytý takový ornamentální spirály (nebo jak bych to nazvala :-N ) a původně jsem na tom vrchním batulu chtěla kytky z krému, ale cukrářka mi to vymluvila, že se nikdy nepovedou jako na fotce, takže budou marcipánový ;-( tak doufám, že to bude dobrý mia : tvar kytky už mám dojednaný, už jenom v pondělí dojdu domluvit přesnou barvu jak pro mě, tak pro maminy a bude hotovo :-D Jináč dietu bych taky potřebovala, páč furt kynu a kynu a kynu ]-(
Odpovědět
holky, já musím taky zhubnout, aspoň na břiše, protože ty šaty jsou dost upnuté a zvýrazňuje mi to bříško! dnes jsem koupila botičky v butiku COOL, moc hezoučké, i kamarádka mi záviděla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: jestli potrebujes rychle zhubnout tak si najdi tukozroutskou polivku, je to sice narez, ale za tyden je tak 5 kg dole, ted sem to zkousela, pak uz zalezi jenom na tom jist zdrave a nenabrat zpatky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ženy, esli některá sháníte pískované skleničky, právě jsem koupila na aukru, má slevu z 280 na 190 za pár a můžete si vybrat motiv, jo a ještě sem nakoupila bílý deštníky, průměr 150 za 165 Kč, tam se vejdem oba :-D :-D :-D
Odpovědět
camelinka: to jsou super ceny... :-D :-D :-D pisneš prosím nick prodejce :-) kuji
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: destniky - thebestcool , sklenicky morousek . a jeste sem mela uuuplne nejlepsi ulovek - sexy bily korzet + podvazky + gaťky kolem 400 i s poštou a je to úžasná kvalita, pevný, fakt super ;-) , akorát k tomu neposlali prsa :-D :-D :-D
Odpovědět
jj už jsem to našla děkujííííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: nemas zac :)
Odpovědět
ten korzet je krasnej....ale mě nadělili činanci prsa do šatu tak budu na svatbu na ostro a svateni noc mame v planu propařit tak jsem to přestala řešit....ale je fakt kráááásnej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
diky ;-) , me by se k tomu kousek silikonu hodil :-D ,ale fakt me prekvapili kvalitou. no puvodne mel byt na svatebni noc, ale to asi ani jeden nebudeme schopen niceho tak uz sme ho prubli :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute, me "blba" sopka take zkomplikovala cestu zpet a odlehcila penezenku o dosti vyraznou sumu, musela jsem koupit novou letenku ]-( 8-( ;-( mame to fakt za par taky potrebuju zhubnout a snad to dam, spoleham pak na nervy tak 10 dni pred, ze me to taky odtucni :-N pekne nam to uteklo, co? uz to mame fakt za dverma... no nic snad to vse pekne stihnem camel> pekne pradlo, take se musim po necem kouknout...
Odpovědět
huráá hurááá hurááá koečně se mé srdíčko dočkalo klidu, konečně máme obědnané prstýnky u mého oblíbeneho zlatníka, jsou sice uplně jine než ty co jsme si doneslí na obrázku a vyjdou nas dráž než jsme počitali ale jsou tak krásný že jim nešlo odolat prostě tenhle mezi těma ostatníma zářil :-D nevestinka: ja někde slyšela že všechny letecký společnosti penizky za letenky vraci.... holky neblbněte a nehubněte jste krasne takove jake jste jinak by si vás ti vaši mužičkvé přece nechtěli vzít ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundi> to je fajn, prstynky jsou zaklad ;-) penize mi nikdo nevrati, to by vsichni zkrachovali upne... ta letenka, co jsem mela koupenou mi jako takova nepropadla, ale protoze v tom byl desny chaos tak ta spolecnost me nabidla nejblizsi let az 29.4 (9 dni po terminu) takze mi nezbylo nic jineho nez letet s jinou spolecnosti a ti se zas snazili na tom vydelat... ale to je uz jedno, hlavne ze jsem ok, sice dira do rozpoctu poradna, ale co nadelam...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak se nám to opět zakulatilo a máme před sebou posledních 40 dnů.stále nemám domluvenou kadeřnici...čekala jsem že mi během příprav ty vlasy dorostou víc tak jsem zvědavá co mi tam vykouzlej.už máme kravaty(regatu)pro ty moje chlapy,jen boty jsou problám....nemůžu sehnat na syna světlý společenský...ani větnamci je nemají,a 2000 se mi nechce dávat on je neunosí...tak hledám.pa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, mame to fakt za par, vubec se mi fakt tomu nechce verit, jak to uteklo!!! za necele 4 tydny odlitame do CR a uz to bude..., zacinam pomalu, ale jiste panikarit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,dneska jsem obědnala koberec na obřad-no nevím co s ním potom budu dělat,chtěla jsem si ho jen půjčit ale všechny firmi jsou daleko,snad ho potom prodám nebo využiju jinak.v pondělí jdu na zkoušku ke kadeřnici a kosmetičce.byla jsem si vyměnít bolerko ,protože mi bylo nějaký malý....ale v pohodě :-D mám vydrbanou půlku sálu kde bude hostina...né že by tam byl obr bordel ale chci aby to bylo supr(máme u nás ve vsi v pronájmu hospodu se sálem).potřebuju dokoupit tombolu,bublifuky ,obědnat koláčky no a snad to klapne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka, to je fajn to zni jako poradne pripravy - vydrbat sal :-N koberec na obrad ;-) tak snad ho pak prodas kde to vlastne mate? nekde venku? ja koberec neresim, bude travicka... doufam, ze ne mokra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,máme obřad venku(pokud bude hezky,jinak na radnici v Lounech) ten koberec a bílí židle jsem si vysnila tak snad to vyjde.Bydlíme 12 km od Loun a provozujeme tu místní hospůdku ke které patří i krásný sál tak ten drbu aby byl dokonalej :-D ,už se nemůžu dočkat až ho budu se sestrou připravovat a dekorovat...už tam měli svadbu tři kamarádky a vypadalo to pěkně.Jen mě mrzí že jsem si nezvolila nějakou výraznější barvu na dekoraci ,mám všechno bílá a šampaň a neni to tak výrazné je to spíš decentní a to jsem chtěla...jen tet když jsem zkoušela potahy na židle a ta šampan mašle tam není skoro vidět tak mě to mrzí.Holky co tu měli hostinu měli žlutou,bordo a oranžovou tu svou barvu jsem volila i pro to abych se neopičila a bylo to jiné.i když oni neměli potahy,balonky ani organzu měli jen ubrousky do barvy kytice....no jsem hlupka.no a jestli bude pršet tak mě raní :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?