Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Tak uz jsem je tam dala jak se ti libi?CHtela jsem puvodne s nasi fotkou,ale nemela jsem k tomu program abych to vytiskla kvalitne tak jsme to vyresili takto :-)
Odpovědět
@millimaus Máte moc pěkné oznámení. My už je taky máme a pomalu rozdáváme. Jak jste na tom s dalšíma přípravama?
Odpovědět
Tady je naše oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Taky moc krasne to jste si nechavali vyrabet u nekoho ?
Odpovědět
@millimaus Nechali jsme si ho dělat u Goldpressu, ale domluva byla teda neskutečná :-D Výsledek je nakonec docela pěkný a těm, co už oznámení mají se líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Tak tomu verim je opravdu krasne!!!
Odpovědět
@millimaus ahojky, dekuji za privitani :-) Nene, deti jeste nemame, mame psa :-D fenku ovcaka :-) Jinak zarizene uz mam skoro vse....uz mi v podstate chybi jen rozvoz a malickosti jako boticky a galanterka a pod. Vse podstatne a dulezite uz ale mam hotove. Pak uz jen zajet na zamek domluvit se co a jak a zacit pect. Pecu si sama i dort, takze o vydaje mene...na dortiky muzes kouknout na fcb dorty na objednavku, kdyby te zajimaly :-) Mas nejaky tip na co jeste nezapomenout? Je toho tolik, ze clovek zapomene i na tak jasnou vec..:-D
Odpovědět
@verusak87 ahojky, dekuji za privitani :-) Jinak zarizene uz mam skoro vse....uz mi v podstate chybi jen rozvoz a malickosti jako boticky a galanterka a pod. Vse podstatne a dulezite uz ale mam hotove. Pak uz jen zajet na zamek domluvit se co a jak a zacit pect. Pecu si sama i dort, takze o vydaje mene...na dortiky muzes kouknout na fcb dorty na objednavku, kdyby te zajimaly :-) Mas nejaky tip na co jeste nezapomenout? Je toho tolik, ze clovek zapomene i na tak jasnou vec..:-D
Odpovědět
Holky ja si oznameni delala sama...myslim, ze se vydarilo a vyslo me to na cca 450 Kc 60ks + dooost prace :-) ale zase mam pocit, ze jsem si to udelala sama s partnerovou pomoci. Az nebudu lina vyfotit ho a stahnout to na pc, urcite poslu obrazek..
Odpovědět
Profilova fotka
@megienka Ahojky tak to mi pripomina nas :-) My meli na zacatku taky jen psa pak nam pribila i kocka,protoze jsme ji nasli na dalnici no a do tretice vseho dobreho jsme se rozhhodli pro mimi :-))) Ted uz nam zustala jen kocka a mala. Psa nam nejaky zly soused otravil jedem na krysy :-( jeste ted me to boli a to zrovna na Mikulase.Tomu cloveku co to udelal bych prala taky to nejhorsi aby vedel jake je to trpet!!!!No ale jinak me nic jineho tak nenapada co by jsi tak jeste mela zaridit ja jsem dokupovala jeste pro hosty male darecky a to budou mit na stole uz predem pripravene.Jinak ja uz taky si myslim ze mam vse jen autobus musim jeste doupresnovat pro kolik lidi atd.Jinak my zaciname snidani.Jak to mate vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme konečně objednaný oznámení a cca za 14 dní je doma a můžeme rozesílat :-D ted momentálně řešíme termíny na setkávání s farářem před svatbou,nějak se nám nedaří najít společně volno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 Tak pak az ti prijde tak to vyfot a pridej jsem zvedava jake jsi si vybrala :-) Drzim pesti at se nakonec s tim fararem domluvite !!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čítám tak za týden,že to bude doma,takže se pak určitě pochlubím ;-) a s farářem už máme domluvenej první termín,tak jsem zvědavá co nás tam čeká... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo chce tak se podivejte do mojeho alba na darecek pro svatebcany :-) a napiste jak se vam to libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Ahoj, vůbec se mi nezobrazilo, že jsi mi psala! :-S Oznámení máte krásné, nápadité! Dobrá práce! :-)
Odpovědět
Ahojky přidávám se 4.8.2012 ve 12 hod :-)
Odpovědět
@andys85 Ahoj, vítám tě tu :-) Co už máte všechno zařízené a kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Ahoj ,dekuji snazila jsem se, aby to vypadalo pekne :-) Jinak divala jsi se ke me na ty darecky pro hosty ?Podivej se a napis mi jestli se ti to libi ju :-) A co je jinak u vas noveho ?
Odpovědět
Profilova fotka
Naše oznámení,včera nám konečně přišlo :-D
Odpovědět
Děkuji za přivítání :-) Svatbu máme na zámečku v Jirkově, Červený hrádek. Oznámení rozdáno, šaty vybrány-musím jít přezkoušet, protože jsem dala dolu 7kg..tak doufám, že budou. Jinak zařízeno: hudba, kvetiny, restaurace, jídelníček vybrán, ubytování, kadernice, kosmeticka, dorty objednány, koláčky zařízeny. A příští týden jdeme pro výzdobu na stoly.
Odpovědět
Fotografa, boty mám, podvazek, prstynky máme...a to je zatím vše :-D
Odpovědět
@andys85 No to jste na tom mnohem líp než my :-D Na prstýnky se chystáme vyrazit dnes. Dort, květiny, boty a ani menu ještě nemáme. Máme teď zkouškové, tak není čas, ale pak se na to hned vrhneme :-) Těch 7 kilo dole teda závidím, já zatím spíš přibírám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus JJ, dárečky jsou super, originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andys85 Ahojky ja te tady taky vitam a musim ric;t ze mas uz toho hodne ja uz to mam taky vsechno zarizene a tech 7 kilo co mas dole ti taky zavidim :-) ja potrebuju 8 kilo dolu a budu taky spokojena,proto si saty nechavam upravovat mesic pred svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Dekuji :-)
Odpovědět
@millimaus já mám teď zkouškové tak jsem to chtela zvladnout predtim. Ja hubnula s poradkyni nikdy bych to sama nezvladla :-) dnes sem nahraju par foteček :-) jen tak mimochodem, dnes jsem mela celou noc sny jak se vse nevydarilo- saty nesedely, kadernice neudelala svoji praci, nic nebylo jak melo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andys85 To znám, šaty byly jak pytel a měla jsem v nich 150kg a účes byl katastrofa... a dokonce se mi zdálo, že jsme šli vybírat na pole ve svatební den ráno brambory :-D :-D Doufám, že si to vybereme ve snech a realita bude úžasná. :-) U nás rozdáváme oznámení (konečně), ale ještě jsem nestihla vyfotit. A máme oblečeného komplet ženicha z Bandi- velká spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@andys85 Ahoj tak to ja jsem zase musela vsechno snad v jednom tydnu zvladnout zaridit,protoze se zahranici se to blbe vyrizuje.Tak proto uz to mame snad jen malickosti,ktere se budou dolazovat :-) Jinak sny jsem mela taky hrozne takze jsme asi vsechny nevesty na tom stejne :-) S dietou je to u me tak,ze kdyz uz se do toho pustim tak vzdy mi prijede navsteva a ja nemam sanci to dodrzovat nebo moje mala mi porad neco rve do pusy takze jsem zacala aspon cvicit tak doufam,ze se mi jeste do svatby neco podari shodit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tento týden jsem si udělala radost a koupila si skvělou korunku a došly nám konečně svatební skleničky :-D kdo chce,může kouknout,mám je v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak konečně máme i pozvánky :)... --> dneska jsem dořešila hudbu na obřad a hostinu a jedinný co chybí 57 dní před svatbou je oblek pro ženicha a boty pro mě :)... samozřejmě mě čeká hromada zkoušek a schůzek, ale to už půjde :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?