Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
Omlouvám se, nějak mi to už nejde smazat.. :-|
Odpovědět
@johuline No teda to je hodně lidí. Tak velkou svatbu bych nechtěla už kvůli nervům s přípravama :-o To máš ještě dobré s těma šatama. Já chtěla koupit z bazaru kolem 5000 a mám půjčení za 8500 8-(
Odpovědět
@verusak87 Hm, to tak je.. Však kromě šatů jsem v salónu nechala další 2 tisíce za boty, závoj, kabátek, šperky, spodní prádlo, punčochy, atd.. :-|
Odpovědět
@sarriku A nakonec máte lepší? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l No my jeste taky nevime :-) Vse zalezi na nasi male Michelle :-) ale dam ti urcite vedet jak jsme se rozhodli a kam nakonec poletime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Určitě pak napiš, co a na kdy jste vybrali. Taky pak dám vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde se kupuji ty bile silonky pod svatebni saty? dostanu je v kazdem obchode nebo ve specialozovanych obchodech pro nevesty?
Odpovědět
@johuline jojo 21. 7. 2012 :-) bohužel, nevyšlo to jinak, ale aspoň je to dřív:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@johuline Tak to muzes byt rada ze jen 2000kc ja jen za boty zaplatila 3500 tisice a to nemuzu rict ze by se mi uplne tak libili,ale nemela jsem na vyber chtela jsem uz to konecne vsechno mit doma.A to nepocitam doplnky takze to si jeste dobre poridila :-)
Odpovědět
ahoj, přidávám se k vám, také máme termín 4. srpna a budeme se brát v zámecké zahradě v jedné malé vesničce u jaroměřic nad Rokytnou:-) koukám, jak už všichni máte spoustu věcí zařízených, my máme zatím velké kulové:-)
Odpovědět
@zviratkomale Ahoj, tak se pochlub, co už máte zařízené :-) Jak jste spolu s přítelem dlouho?
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám :-) Taky to máme 4.8.2012 v Ústí nad Labem, zámek Velké Březno. Svatba po 9ti letech vztahu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@megienka Ahoj, vítám tě tu. To jste spolu dlouho... My teprve 4roky a něco. Co už všechno máte zařízené? Ať můžeme srovnávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@megienka Ahoj Tak my to mame podobne my budeme mit ted 8 let spolu :-) a az ted svatba a mame uz i dceru:-) a co vy mate taky dite?Jinak te tady vitam a samozrejme jsem i ja zvedava co uz vsechno mas zarizene tak napis nam to tady :-)
Odpovědět
no zatím nemáme zařízené v podstatě nic, vymýšlíme oznámení, koukáme po šatech, máme akorát prostory ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj skoronevěsty tak se také přidávám k Vám. I my máme termín 4.8. 2012. Už se moc těším :-)
Odpovědět
@studentkalucka Ahoj, vítám tě tu. Kde bude svatba, co už máte zařízeno ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misto bylo dlouho domluvené na erboví sál na zámku v Horšovským Týně ale tam bude výstava Popelky a tak momentálně nevím jak to vše dopadene. Jinak připraveno je toho už docela dost mám šaty , boty, prstýnky by měli přijít příští týden, kytky taky zařízený, restaurace vyjednaná dort už téměř taky. A oznámení už máme vymyšlené taže už jen realizovat a co ty?
Odpovědět
@studentkalucka Tak ať se vám podaří sehnat pěkné místo, kdyby ten zámek nevyšel. My máme svatbu na zámku ve Vizovicích. Hostina bude taky tam, aby jsme nemuseli přejíždět. Máme zamluveného fotografa a kameramana, zařízenou matriku, já mám zamluvené šaty v půjčovně a přítel má koupený oblek a vše k němu kromě bot. Já boty taky ještě nemám. Prstýnky zatím zamluvené nemáme, na to je čas. Máme teď ve výrobě oznámení od Goldpressu, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Máme zamluvený apartmán na svatební noc. Máme už taky věci na výzdobu (fialovou organzu, vázičky a svíčky). Nebudeme mít živou hudbu ani DJ tak si musíme nahrát vlastní CD. Kytku ani dort zatím domluvený nemáme, to necháme asi až na prázdniny. Ještě si asi budeme chtít zamluvit limuzínu na odvoz na obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to potřebuju mít pokud možno všechno co nejdřím kvůli státnicí a na začátku června odlétám na čtrnáct dní do zahraničí takže už mi moc času nezbyde.
Odpovědět
@studentkalucka Já se zas teď učím na zkoušku a zbytek zařídím pak. Copak studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Pedagogickou fakultu v Plzni a Ty? Ale už to dodělávám dálkově a učím.
Odpovědět
@studentkalucka Já i přítel studujeme Veterinu v Brně. Ještě teda jeden rok je před námi. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já se začínám hroutit. Právě jsem se dozvěděla, že nám chtějí posunout státnici skoro o 14dní dřív.
Odpovědět
@studentkalucka To vám můžou teď posunout? :-. Tak ať se ti to povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo taky jsem žasla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam konecne hotove svatebni oznameni a v pondeli se to chystam poslat vsem hostum pak pridam fotecku vyrabela jsem to sama :-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak sek vám přidávám :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Jsem zvědavá, honem fotečku! :-) Já jsem se k tomu ještě nedokopala, zatím mám nařezaný papír, ale to je všechno :-| @evca21 Ahoj, vítám tě tady. Něco nám o vás prozraď. Kde máte svatbu a co už máte?
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?