Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus hoď sem fotku těch vysvěnejch šatů co si necháváš poslat :)... taky se mi líbí sladění svatby do fialový, ale maj to na svatbách všichni okolo mě, tak sem musela do jinejch barev...
Odpovědět
Profilova fotka
scháníte doplňky různých barev?? našla sem super stránky!!! http://www.svatebni-doplnky.cz/ oranžový, žlutý, fialový, červený modrý, tyrkisový - cokoliv :)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou moje vysnene saty :-) nemam bohuzel lepsi fotku musela jsem to vyfotit s tech stranek.
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Odvážný šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 To budu mit od 0:00 hodin oblecene takze si i troufnu hihihihi a roztocim to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to potom jo,v těhle šatech to bude točo :-D
Odpovědět
@millimaus presne podobny styl hledam taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Ahojky jak uz jsem psala v nemecku jsem je nesehnala tak jsem si je musela z daleka objednat a ted cekam az mi prijde dopis z celnice ,ze si je muzu vyzvednout :-) nemuzu se dockat
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus krásný šaty - to se nedivim, že si je necháváš poslat ze zahraničí... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a saticky uz mam doma :-))) ted jen zhubnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak bych se ráda přidala, také máme svatbu 4.8. :)
Odpovědět
@ally89 Ahoj, a vítej :-) Můžeš nám o sobě něco povědět. Co už máte zařízeného?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ally89 také Tě vítám,snad se tady diskuse zase trochu rozhýbe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme 4.8.2012, zatím máme zařízeno: místo obřadu a hostiny, matriku, fotografa, kapelu, květinářku (kamarádka) a jídlo a vše kolem nám zařídí táta. Jinak nemáme nic, nějak se do těch příprav nemůžu vrhnout, a to jsem se na to tak těšila :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj an3tko,tak to už toho máš dost,mně dnes přišly krabičky na výslužku,podvazek a kniha hostů.Největší starost jsem měla s fotografem,ale to už je také zamluvené.Kdy razíš na šaty,nebo si necháš šít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Jsem od Rakovníka a máme už místo obřadu i hostiny, fotografa, video, šaty mám objednané a máme už oznámení, ale zatím leží v krabici :) Ještě studuji a tak se snažíme koupit každý měsíc něco, aby toho pak nebylo hodně najednou :-) Oznámení jsme ukázali jen několika blízkým přátelům, když u nás byli na návštěvě a hezky putovala zase do krabičky :) Svatbu plánuji tmavě růžovo - zelenou - k svátku jsem od sestřičky dostala pár věcí na dekoraci - nějaké svíčky a tak. Včera se mi zdál sen, že je den svatby a já zapomněla objednat kytky :D Ale myslím, že je dost času, ale jsem ráda, že si to můžu pěkně rozvrhnout... Myslíte, že jsem na něco důležitého zapomněla? Na oslavě po hostině chceme DJ a zatím hledáme, ale jinak nevím, jestli jsem něco podstatného nezapomněla :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej na šaty půjdu někdy v průběhu března až pojedu do liberce, chci jít s mamkou. My žijem v Plzni a svatba bude v Liberci, tak proto takhle. Prvně se chci mrknout, jestli mi padne něco na půjčení a potom bych případně uvažovala o šití, uvidíme jak to dopadne. Krabičky na výslužky, to na ty co se dávají před svatbou nebo po svatbě? Já takovýhle věci zatím vůbec neřeším, před svatbou nechci dávat nic a po svatbě rozdáme co zbyde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky taky vas tady vitam :-) Jak tak ctu tak uz toho mate opravdu hodne zarizeno.Ja taky krabicky na vysluzku neresim jsou to zbytecne vyhozene penize.Staci alobal a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky,tak ja uz mam taky podvazek. Rika se, ze nevesta ma mit neco pujceneho,modreho,darovaneho a noveho!Ridite se taky tim?
Odpovědět
@millimaus Ahoj. Asi se pokusím tradici s modrým atd. dodržet :-) podvazek ale zatím nemám. Jinak nově mám zamluvenou kadeřnici a kosmetičku v jedné osobě. Začala jsem trochu řešit výzdobu. Bude fialová a tak vybírám organzy, ubrousky, svíčky a kytičky do váziček. Na prstýnky průběžně koukáme ale necháme si je udělat podle obrázku z netu nebo vlastního návrhu. Oznámení je také stále v jednání. Váháme zatím mezi dvěma co se nám líbí. Restaurace zatím taky dvě a rozhodujeme se. Oblek se nejspíš vyřeší v Bandi Vamos až bude nová kolekce.
Odpovědět
taky jsme měli první datum na 4.8. ale nemají to jako obřadní den,tak jsme to přesunuli na 18.8. ;-) a to se lépe pamatuje aspoň tomu mýmu.já bych si zapamatovala každé datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Ahojky my taky premyslime o barve fialove ta je tady hodne oblibena,ale nejsme jeste na 100 procent rozhodnuti.Tak to je super,ze mas kosmeticku a kadernici v jednom.Ja mam obe zvlast a jsou to sestry :-) Tak pak pridej fotky az se rozhodnete kde to bude rada se podivam :-) My ted porad resime jeste ten odvoz tatka mi zaridil autobus pro hosty,ale asi ho zrusime,protoze jsem uvazila ze se mi asi lepe vyplati si objednat dva vetsi auta ktere mi budou i me hosty pak rozvazet,protoze ja neubytovavam vsechny.Jsem zvedava jak to vsechno dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
A co šaty? :-) Jak jste na tom? :-D
Odpovědět
@ally89 Já mám zaplacenou zálohu v půjčovně. :-) Ty už máš šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my už máme objednané prstýnky a teď se snažím bojovat s návrhem oznámení. Kdy začnete posílat oznámení? Taky čekáme na novou kolekci Bandi. Jak tak tady čtu, bude nás spoustu fialových ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám konečně šaty,boty,závoj,domluvenou hostinu i termín v kostele a ted jsem už i domluvila kadeřnici, kosmetičku i nehty :-D ještě nám zbývají kytky a definitivně se dohodnout jaký oznamko nakonec a dát zálohu na prstýnky,to bude v průběhu dubna. A kdy vy holky pošlete sv.oznámení? My uvažujem tak v půlce května,vzhledem k temu že budou dovolený,tak aby s tím hosti počítali...
Odpovědět
@klarka26 No teda ty už toho máš hodně. Já jen ty šaty. Boty si asi objednám přes net nebo počkám až tu na bazaru budou ty co chci v mé velikosti. Závoj si koupím asi v půjčovně mých šatů. Budeš mít závoj dlouhý nebo krátký? Neporadila bys mi, prosím, jaký se hodí k mým šatům? Oznámení zatím vybíráme. Předávat ho budeme až dojde, tak postupně, jak se budeme s lidma potkávat. Nejpozději v květnu už určitě, ale spíš dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak boty já si půjčuju ze salonu,já bych je asi jinak nevyužila, takže si je kupovat nechci. A závoj si taky jen půjčuju,budu ho mít asi po lopatky,takže delší :-D My budeme oznámení asi i posílat,bo některý příbuzní bydlí daleko. Já si zase říkala,abysme to neposílali zbytečně brzo :-. ale jak koukám,tak asi ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky se vdávám 4.srpna. ale když tak koukám na ty vaše vzkazy z ledna, co všechno už máte a co všechno už řešíte, tak se skoro bojím, že to nestihneme... :-/ ale už máme fotografa a zamluvený hospody a kostel, tak aspoň něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 a jinak teda šaty máš nádherný ;-) k těm bych si já pořídila asi nějaký dlouhý závoj,který by mi nesly dětičky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?