Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
@millimaus Jo tak svatba na Mauritiu se nám oboum líbila moc. Kdyby to nebylo tak moc drahý, tak by to pro nás byla ta nejlepší možnost. Nedovedu si představit nic romantičtějšího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Kdyz jsem byla tehotna tak jsme si rekli ted je posledni moznost v klidu si vychutnat nasi posledni dovolenou sami a Robert mi chtel sttrasne moc ukazat Karibik tak jsme leteli do Punta Cany ja jsem byla ve 4 mesici tehotenstvi reknu ti 10 hodin letu,ale za tu nadheru to stalo posledni hodinu v letadle mi bylo zle,ale letusky byly superni a dovolili mi promenadovat se po celem letadle a brat si piti jak se mi zachce.Zazili jsme tam svatbu na plazi,ale reknu ti v tom vedru se trapit ve svatebnich satech to bych nedala.Bylo to romanticke to je pravda,ale opravdu v tom vedru bych do toho nesla.Ja bych to spise brala jako svatebni cestu.Coz jsem se tam poznalai s novomanzelemi z Brna co tam byli na svatebni ceste.Tak uvidime jestli zvolime svatebni cestu nejakou eksotiku nebo k vuli male nejake Kanarske Ostrovy.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Ahojky,i já se přidávám k datumu 4.8.2012 :--) Vidím,že se taky budeš vdávat ve Vizovicích?Na kolik hod.to máte?my 10.20 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se k vám přidávám taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Verus a to ze je to drahe mi nemusis povidat opravdu jsou ty ceny hodne vysoke.Prave i proto musime zvazit po te svadbe co bude nejlepsi.Ale Robert mi rikal pokud se rozhodneme do Karibiku tak jedine az v zime to tam neni takove vedro.Pres leto je v PuntaCane 40-50 stupnu a v zime 35 stupnu.
Odpovědět
@millimaus Tak my po nějaké extra exotice ani netoužíme. Byla bych nadšená i z líbánek v Chorvatsku. Nejspíš pojedeme maximálně tam :-) Teda teplo miluju ale 50 stupňů by mě zabilo :-D
Odpovědět
@katulle Ahoj,vítej. Mě zajímalo, kdy tu narazím na někoho se svatbou ve Vizovicích :-) Máme 11:45 bylo to skoro poslední místo ten den :-) A kde máte hostinu??? My ještě váháme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 no tak to já taky doufala,že tady potkám někoho kdo se bude brát ve Vizovicích :-) jejda to máte super čas..my chtěly pozdějc,ale boužel jsme přišly na matriku pozdě a braly jsme poslední čas 10.20,ale tak nevadí zase tak brzy to není :-)kdy jste byly na matrice si zamlouvat termín?No hostinu pořád ještě váháme..je to těžké vybrat super místo,kde dobře vaří...a hlavně kde se vleze tak 45lidí.Kolik budete mít lidí na svatě?A vy jste přímo z vizovic?
Odpovědět
@katulle My zamlouvali telefonicky první týden v lednu. Zapsat na matriku jsme se byli tento týden. Já jsem z Malenovic, ale bydlíme s přítelem v Brně protože tu studujeme. Chcete mít hostinu ve Vizovicích nebo ve Zlíně? A vy jste odkud? Koukám že jsme i skoro stejně staří :-D Nás bude kolem 30.
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak tjn..my sme tam byly osobně někdy v lednu asi 2 týden..a už byl jen tenhle čas.už jste to i platily ten zámek?Už jsi posílala ty informace na zámek?Já ještě ne..Fotografa máte odkud?My budem mít z Vizovic fotografku.Jinak my jsme ze Vsetína a hostinu chceme na Vsetíně nebo ve Lhotě u Vsetína.Jo jo jsme stejně staří :-) jsem o 2 týdny starší než můj přítel :-D
Odpovědět
@katulle Na zámek jsme info poslali a paní kastelánka nám poslala smlouvu. Tu jsme na zámku podepsali a pak šli na matriku, kde jsme to zaplatili a vyplnili několik papírů :-) Fotograf je ze Zlína Zdeněk Němec. Ještě máme kameramana Pavla Bartase z Otrokovic. Mě bude za měsíc 25 a přítel je mladší o 14 měsíců :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to poslala domů pak tu smlouvu Paní kastelánka?To musíš podepsat ana zámku?Ja jsem to ještě zatím tak nekoumála..ale zaplatit to pojedem až tak dubnu.Paní z matriky říkala,že to tak bude stačit :-)Koukala jsem na fotečku a sluší vám to spolu.Taky jsem budu muset dát nějaké fotky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@katulle Poslala ji mailem, abychom ji překontrolovali ale ona ji má vytisklou a musíte ji tam oba podepsat :-) Děkuji za pochvalu, fotku sem určitě dej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 aha tak to bych taky měla už poslat :-) už jsem tady dala naši rodinnou fotku :-) co už máte všechno nakoupené?budete mít fialovou svatbu?My chceme oranžovou neboli lososovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 No ja bych to taky nedala a jeste ve svatebnim :-))) Moje kamaradka svatbu mela na Mauriciu jako vypada to pekne,ale po mych zkusenostech bych to tak urcite nechtela :-) make-up by se cely roztek a vypadala bych jak carodejka :-))) Jinak my chceme taky svatbu ve fialove barve tak uvidime jak se jeste ve finale rozhodneme.
Odpovědět
@katulle Pěkná fotka. Vy už máte miminko? :-. máme jen to co mám v albu: polštářek na prsteny, holubičky na dort, a ještě skleničky na přípitek po přítelově babičce. Jinak nic :-) Chtěla bych mít na stole pár kytiček levandule ale žádné kamínky a tak... Přítel taky na sobě nic fialového mít nemusí :-) Vy něco už máte?
Odpovědět
@millimaus Fialová je tu oblíbená ale mě to vůbec nevadí... :-) U moře by stačily lehoučké bílé šaty a přítel by měl bílou košili a kalhoty...jeeee...ani ten make-up by nebyl moc potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky taky se přidávám
Odpovědět
@alenv Ahoj, copak už máte zařízené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 no zatím mám fotografku, kapelu a už mám šaty :-D ale tady u nás v usteckým kraji je jen jeden opravdu dobrý salon a je tam nával, tak jsem to musela řešti a to už měli zabrané šaty až na září =-) jinak občerstvení to nám, ale bude dělat přítele teta mají výrobnu lahůdek.. ted sháníme místo hostiny. Jinak jsme byli na matrice a máme zamluvené místo pro obřad na hradě.. jak jsi na tom ty? holky já bych si chtěla dělat oznámen sama jak vy? Já bych chtěla nějaké osobité
Odpovědět
@alenv Mám fotografa, kameru, obřad, šaty, místo hostiny váhám mezi dvěma. Taky jsme přemýšleli nad vlastním oznámením. Už přítel i udělal návrh ale ještě se budeme rozhodovat jestli svoje nebo ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alenv Ahojky,tak ja mam taky uz obrad zajisteny,misto,saty,boty,kamaramany,fotografku,kosmeticku,kadernici,misto kde budeme snidat,autobus pro hosty,hudbu,kouzelnika a vystoupeni Michaela Jacksona,aby jsme tam meli program je to i k vuli toho ze muj budouci manzel bude mit kulate narozeniny takze proto mame i ty vyystoupeni.Jinak oznameni chceme si taky delat sami,protoze mi prijde dost drahe za jedno oznameni davat kolem 20-30 korun kdyz si to muzemm udelat doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče oznámení,tak my budem objednávat u firmy Kyoprint z Kuřimi. Objednával si tam už i brácha skoromanžela a jsou krásný. Vybrali jsme si oznamko za 19,5 kč, což nás vyjde cca kolem 3000 kč,samozřejmně ta cena je i s pozvánkama ke stolu a obálkama,to není tak moc si myslím :-) . Já jsem na jakékoliv dom.vyrábění levá :-D ,takže to u mně nehrozí...
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 díky,ano už máme :-) ale miminko to už není je to malý roubíř :-) bude mit 1,5roku :-) skleničky na přípitek schánim taky nějaké,ale vůbec nevím kde je sehnat za nějakou fajn cenu.Jinak máme asi to co mám v prifilu,ještě máme k tomu fotografku,kapelu.
Odpovědět
@katulle Skleničky mě napadají, že můžeš koupit normální na šampáňo a nechat si na ně v kopy centru vypískovat datum nebo jméno a tak. Bylo by to levnější, originální a ne tak kýčovité jak některé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy resite i sklenicky???:-) Tak to ja vubec neresim!!!!!! Daji nam urcite u obradu uplne normalni na pripitek a to nam staci.
Odpovědět
@millimaus Já bych neřešila, ale dala nám je přítelova babička, kterou mám moc ráda. Měla je na své svatbě, tak je to pro mě teda čest, že je budeme mít :-) snad nám také přinesou štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka To je hezký, že jsi hned našla toho pravého! My máme 5 let, oproti vám jsme pěkný béčka :-) Ale bude to u nás sranda - měsíc před tím bude mít přítel třicátiny a jeho maminka padesátiny :-| To nám nějak při plánování nedošlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to jsme na tom podobně,v dubnu křest mimča (jeho brácha čeká), pak jeho mamka padesátiny, v červnu babička 70-tiny, a strýc 60-tiny,pak svatba naše, hody místní (kde jde jeho nejmladší brácha za stárka), v září já narozky a v prosinci přítel třicetiny :-D a pak teda ještě Silvestr :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 Tak to máte drsný! :-D U nás se taky čeká narození potomka (sestra čeká na konci července), ale jinak už kulatiny žádné. Jen přítelovi kamarádi před svatbou, takže to bude asi hromadná oslava třicátníků dohromady s rozlučkou. Asi tak týden ho doma nebudu vidět :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?