Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
@mami29 To my máme taky malou jednoduchou svatbu v rodinném kruhu :-) Kytici a jídlo domluvené taky ještě nemám. Ještě musím na zkoušku účesu a schůzku s fotografem a pak chybí pár drobností.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 me prijde kadernice-kosmeticka o vikendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 ted stale pokukuji po bižu, ještě nemám napevno vybrano, jedna je sice zamluvena ale bohuzel maji dovolenou takze me to nuti koukat porad jinam. Ted jsem objevila nahrdelnik co by mi sel k nausnicim ale nejsou moc vyrazne a vlasy budou vycesane tak nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky se k vám přidávám :-)
Odpovědět
@gagule Ahoj, už máte všechno zařízené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téměř jo ted mi zbyva jen zkouška účesu,domluva v hřebčíně(pač pojedu kočárem) a už jen vše zaplatit a vyzvednout.jsem ale strašně nervozní.málem nám krachly koláčky pač paní co nám je peče tak ji onemocněl manžel ale nakonec se nad nami slitovala pac uz jsem to měla objednane a nevím kde bych měsíc před svatbou hledala někoho nového
Odpovědět
@gagule Kočár jsme taky chtěli, ale to bohužel nevyjde. Tak hlavně že koláčky budou :-) taky je už budu muset zamluvit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mami29 a prstýnky už máte? My sme si je nechali dělat před 8 týdny a ještě je nemáme - pani na to upozorňovala, že to bude trvat 10-11 týdnů - takže nejzašší termín vyzvednutí je 27.7, ale už bych je chtěla mít u sebe..
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka Prstynky nam obstaral internet, miru jsme vzali z nasich ocelovych a sedi krasne. jsou v albicku
Odpovědět
Profilova fotka
mi jsme si nechali dělat prstýnky už před půl rokem když jsem si šla vybírat šaty.taky na ně furt čučím už aby byly na prstě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Tož ještě nemáme objednané kytky a těžce sháníme světlé boty pro ženicha :) pak si musím zkusit účes a jinak by to už mělo být vše :) Ted se bavíme objížděním rodiny s oznámením, během příštího týdne by to mělo být všecko zfouknuto :)
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 28dní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no mi teď začínáme řešit už takový ty důležitý detaily, jako - zasedací pořádek, zaspávací pořádek (bude nás spát na tom místě 24 a je tam 7 pokojů po 2 - 7 lůžkách tak musíme vymyslet jak to nejlíp rozhodit, aby nikomu nevadilo s kým bude na pokoji....
Odpovědět
Profilova fotka
toto máme naštěstí vyřešné většina nás bydlí přímo v dědině kde bydlíme a někteří jen kousek takže budeme mit řidiče a ten pak bude rozvážet dom.mám strach že nám nevyjde cukroví sice všeci včetne cukrářky říkaji ze to staci ale ja se děsím že něco neklapne.už bych chtěla mít po obřadu aby spadl ten obří šutr nervozity a mohl se člověk vklidu bavit.kolik vás na svatbě bude?co říkáš na únos něvěsty já mám z toho docela strach pač někteří říkají že to tu svatbu pokazí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja musim jit jeste na zkousku ucesu,ale verim moji kadernici.Na nehty jsem objednana na 2.8. a zkousku s kosmetickou budeme mit tyden pred svatbou.Jinak taky budu resit uz jen pak detaily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gagule tak u nás únos nevěsty bude,tady se to dělá a kluci včetně ženicha se na to těší :-D jen já teda nevím nevím...každopádně začínám být pomalu ale jistě celkem nervozní..v podstatě je to za pár a ještě musím pořešit celkem dost věcí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gagule no já mám rodinu ze severní moravy, Martin z Havlíčkova Brodu a my se sourozenci a rodiči bydlíme v Praze - takže tak jako tak bych musela zařizovat spaní tak sem hledala všechno při jednom... --> u nás je na obřad zvaných 50 lidí, na hostinu jde 28 a na večerní raut 42 lidí... --> nechci únos - vůbec se mi tahle tradice nelíbí - navíc trochu pochybuju o tom, že by mě Martin hledal :D @klarka26 mě trochu chytá nervozida dnes - chybí toho dosti ikdyž to sou drobnosti, zkoušky nebo třeba jen něco vyzvednout, ale už se trochu bojim, že na něco zapomenu nebo něco na poslední chvíli odpadne... 24 dní a bude klid - snad nebude lej...
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče únosu mám strach že mě se nikdo stejně ptat nebude ale jestli jo tak fakt jen blízko pač máme malé dítka.taky máme ještě zařizování spousty drobností,např.dnes se nám hatí plán s kočárem,dnes mi volali že zkoušeli trasu a že nevyjedou k nam do kopce že by v půlce začínají stávkovat tak ted musíme vše znova přeorganizovat.když se daří tak se daří doufám že tech katastrof by nebude vic
Odpovědět
Profilova fotka
@gagule taky pěkný :/ já si právě koupila botičky, silonky (raději hned dvoje), podvazek a prádlo pod šaty :)... + jsem začala sepisovat seznam věcí, které je potřeba zařídit do svatby - tento seznam má v tuto chvíli 36 bodů - jeden z těchto bodů je i sepsání seznamu věcí, které musíme zabalit s sebou na zámeček, aby nic nechybělo a tenhle seznam máá už 25 bodů :D... už se to všechno rýsuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka to už jsem naštěstí stihla i s prádelkem na svatebni noc která si myslím že stejně bude asi až v nedělu(záleží jak se mi ženich opije :-) )no taky bych si měla něco takového naspsat,ale stejne si myslim že něco zapomenem.já to naštěstí budu mít od hostiny tak 4minuty pěšky.už mám fotečku mých šatů ted to jen schovbávám před přítelem aby mě neviděl(mi už spolu bydlíme)
Odpovědět
Profilova fotka
@gagule my spolu taky bydlíme - cca 5 let, ale svatbu máme na zámku asi hodinu a půl od baráku a na místo jedu den předem - tak musim mít všechno s sebou - kdybych na něco zapomněla tak to naštěstí může vzít ženich ve svatební den ráno, ale nesmí to být nic, co bych potřebovala večer před svatbou na přípravy nebo ráno než přijede na místo...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jedu den před svatbou k rodičům,kde jsem donedávna ještě bydlela,to je na Vysočině,u Velký Bíteše a přítel je od Hustopeč u Brna,takže nás dělí cca 60 km :-D .Ráno si pro mně přijede i s pár příbuznýma a pak pojedem zase zpátky k nim :-D kde bude obřad v kostele a následně i hostina,máme to kapku složitější,ale aspon bude sranda :-D A co svíca,nebo-li rozlučka,chystáte něco holky? Nás to čeká za týden v pátek. Vzhledem k temu,že týden před náma se žení soused,tak máme rozlučku všichni 4 dohromady a očekáváme tak 200 lidí :-D oba kluci jsou fotbalisti,ten můj navíc aj hasič,takže těch známých bude a bude.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 tak to budeš mít veselo.... no já rozlučku mít nebudu :(... dost mě to mrzuí - protože sem se fakt těšila, ale jedna družička dělá v cestovce a jezdí po zájezdech a celý prázdniny tu nejni (přijede jen na svatbu) a druhá družička má malý miminko, takže taky nemůže na krok z domu.... a ostatní na tom nejsou o moc líp - další kamarádka jede týden po svatbě na rok do španělska takže má teď dost práce s balením a zařizováním a další před 3 týdny porodila takže taky nemůžu.... a tak je to se všema :/
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka Jé tak to máš hodně složitý... :-| my to právě máme všichni dohromady,jak nevěsty tak ženiši. Máme plno společných známých,tak aj proto. O půlnoci vím,že se chystá fotbálek údajně snad pánové jen v trenkách :-D tak uvidíme. Myslím,že nás to bude bavit aj víc spolu,než jen holky s holkama a kluci s klukama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 to jo - a aspoň budete mít jistotu, že nikdo na nikoho nebude žárlit :D.... ale snad si to užije aspoň ženich - brácha (můj svědek) chtěl před časem číslo na přítelovýho svědka - tak mám pocit, že kujou pikle :)
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka :-D tak to jo potom,tak at ti ho moc neopijou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 tak dneska překvapili Martinovi kolegové - v práci maj grilovačku jako rozlučku a jsou zvané i dámy partnerky - včetně mě jako nevěsty :)...tak razim slavit :)
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 20dní.holky co máte za muziku,myslíte že je lepší dj než živá kapela?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam zivou kapelu, ale v zasobe si bereme i aparaturu sebou kdyby si chteli hoste zatancovat do rannich hodin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gagule my máme taky živou.... bože 20 dní...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?